Zuzka(Neny)_W124/260E, r.v. 1990, výkon 118kW (160PS), lak Antrazitgrau (kód 172)

Výbava: ABS, ASR + el. uzávěrka zadní nápravy (sněžné kolo na palubce), automat + programy Economy a Sport, el. šíbr, determální kouřová skla, zadní sklo "neviditelné" rozmrazování, KAT S2, Alu kola orig. MB vytažené, že jsou zároveň s kastlí, pneu 225/60/15, rádio SONY + joystick + 4x repro, loketní opěrka mezi sedadly, interér klasické dřevo Zebrano + černá látka, zadní opěrky hydraulicky sklopné, provoz benzín +LPG (90L nádrž + směšovač do 220kW), přední bílé blinkry, zadní lampy celé červené, zadní křídlo Zender v barvě, závěs.

[obrázek] [obrázek] [obrázek] [obrázek]
[obrázek] [obrázek] [obrázek] [obrázek]
[obrázek] [obrázek]

Zdeněk_W124/250TD, výkon 94PS, r.v. 1991, barva: slonová kost

Výbava: ABS, airbag řidiče, Nivo, el. šíbr, tónovaná skla do zelena, REST, interiér hnědá koženka + dřevo, 5-ti kvalt, Alu kola, závěs, bílé blinkry, zadní lampy tmavě červené

[obrázek] [obrázek] [obrázek] [obrázek] [obrázek]
[obrázek] [obrázek] [obrázek] [obrázek] [obrázek]
[obrázek]
srpen 2002,
najeto 400.000 km bez nutnosti GO !!!

Ruda_W124/230E, r.v. 1987

Pohonná jednotka V4/2 Ketronic (kód 102.982), výkon 136 PS, černá barva (kód #040), klima, hudba Becker, tmavý interiér v plyši a dřevu, PP držák na vlajku a bezpečnostní úpravy (bývalý diplomatický vůz MZV ČR v Albánii a Afghánistánu).

[obrázek] [obrázek] [obrázek] [obrázek] [obrázek]
[obrázek] [obrázek] [obrázek] [obrázek]


ODVOLÁNÍ:

Marketingová značka "Mercedes-Benz" je registrována společností DaimlerChrysler. Tyto stránky nejsou sponzorovány společností DaimlerChrysler Automotive Bohemia ani jinými jejími spolupracujícími subjekty v ČR ani jinde na světě. Slova "Mercedes Benz" jsou pouze použity k indentifikaci stránek a produktů, a neznamenají příbuzenství nebo souvislost s výrobcem, nebo prodejci této značky. Všechny ostatní označené obchodní značky a jména jsou majetkem jejich vlastníků a jsou použity pouze k identifikaci produktů, a neoznačují nějaké příbuzenství nebo spojitost mezi stránkami a majitelem obchodní značky. Tyto stránky jsou určené pouze k informaci pro MB Classic fanoušky. Informace pouze ukazují názory a informace individuálních osob, kteří nemají odpovědnost za použití těchto informací.