Airmatic rada nad Zato


konyRF
vycházející hvězda
Příspěvky: 773
Registrován: čtv 08.01.2009, 16:30
Auto: W201 2,0D + W124 300TD + S211 320CDI R6
Bydliště: Bayern - Germany
Věk: 45

Re: Airmatic rada nad Zato

Příspěvek od konyRF »

Merc124 píše: pát 21.01.2022, 19:15 to KonyRF : prosím tě nemáš pravdu s tím, že tady opovrhujeme někým kdo má starej pekáč, já jich mám třeba šest a vůbec mi to nevadí ;) kdo nechce kupovat origo díly ať si koupí druhošku, taky ji používám, ale né sračkové značky. Víš vůbec kolik se platí měsíčně za ofiko WIS nebo EPC, B2B, o Star Diag ani nemluvím, asi by jsi začal mluvit jinak, nějak se na to vydělat musí to je bohužel realita. Já to řeším jednoduše, mám problém s elektronikou v MB a nehnu s tím, volám W463 [:-} přijede, vyřeší, zaplatím a je to. To samý mám s mech. benz. stříkačkama. zavolám expertovi, přijede, vyřeší, zaplatím. Čas je drahý a na to abych laboroval a opravoval stylem pokus - omyl, to fakt ne e.
Taky jsem nemyslel tebe, ale jiných je tu spousta. A o vím přibližně kolik to vše origo M.B. vybavení a software stojí a nepolemizuji s tebou o ceně. Jen mě upřímně sere, ano píšu to záměrně vulgárně,že se vytratila taková trocha slušnosti a pokory. Chápu že na blbe položenou otázku je blbá odpověď. Přesto si osobně myslím, že by to šlo slušněji a nebo nereagovat vůbec. To nikomu neublíží ani nepomůže. Chodím na DE fóra. Ano tam se jede brutálně dle předpisů a norem a zákonů. Jak na opravu, tak legislativu. Přesto se ti snaží poradit jak nejlépe dovedou i když přitom vnitřně porušují svoje nastavení pro zákon a předpis. Nechtěj vědět co mi rikaji, čím argumentují ani mi nerozumí ohledně posraneho píchání mRNA vakcinama. Jsou zpracovaní a disciplinovaní až to dere.
Odpovědět