Nivo - funguje dobře nebo ne?


rosiholy
hvězdička
Příspěvky: 390
Registrován: čtv 11.06.2009, 18:46
Auto: W220 S500 Long AMG S211 280CDI Avantgarde
Bydliště: Františkovy Lázně
Věk: 33

Re: Nivo - funguje dobře nebo ne?

Příspěvek od rosiholy »

taky to vyresim tim ze koupim ty tlumice nove a ty koule taky a bude to ok ;)

Kuba F1
hvězdička
Příspěvky: 327
Registrován: stř 06.08.2008, 9:08
Auto: W123 240D, W140 600SE
Bydliště: Praha 5

Re: Nivo - funguje dobře nebo ne?

Příspěvek od Kuba F1 »

Já jsem toto zkoumal u w140 a vyměnitelný ten spodní kloub podle me nebude. Mě to dělalo takový vrzání při propružení, takže jsem celej ten kloub vyčistil a napral jsem ho novou vazelínou a zatím je OK ale začal se ozývat ten druhej, takže mě to čeká ještě jednou.

audiosound75
hvězdička
Příspěvky: 166
Registrován: stř 24.09.2008, 8:40
Auto: ML W164 320cdi
Bydliště: Liberec-Frýdlant v Č.
Kontaktovat uživatele:

Re: Nivo - funguje dobře nebo ne?

Příspěvek od audiosound75 »

V tý pístnici jsou určitě nějaký dorazy a na tyči stírací kroužky,myslim jak je to časem vyběhaný tak to mlátí od dorazu k dorazu, a to je ten zvuk,no nevim třeba se pletu,neviděl jsem to rozdělaný,hned jsem je vyhodil =-o
veltrusak píše:co by mlatilo na pistnici?ja moc na hydrauliku nejsem,ale vim,dole se dela vule,kterou asi moc lidi neopravi.priste ji rozeber a koukni co je spatne.ja je mam a cekam z se nikdo chytne a opravi.

Karel 190E 2,3
hvězdička
Příspěvky: 318
Registrován: sob 27.12.2008, 0:43
Auto: S204 C230 Avantgarde, S202 C230K Elegance
Bydliště: Velké Meziříčí
Věk: 52

Re: Nivo - funguje dobře nebo ne?

Příspěvek od Karel 190E 2,3 »

On by o tom člověk nešpekuloval, kdyby ty tlumiče nestály minimálně 8500 jeden, že?

rosiholy
hvězdička
Příspěvky: 390
Registrován: čtv 11.06.2009, 18:46
Auto: W220 S500 Long AMG S211 280CDI Avantgarde
Bydliště: Františkovy Lázně
Věk: 33

Re: Nivo - funguje dobře nebo ne?

Příspěvek od rosiholy »

to jo no v cechach nejlevnejsi za 8500Kč a v nemecku za 500€ koupis oba ale asi nic jinyho nezbyva nez koupit novi no :-$

shaki.mb
hvězdička
Příspěvky: 101
Registrován: čtv 31.07.2008, 17:27
Auto: W124 300TD,Suzuki GSX-R
Bydliště: Zlaté Hory

Re: Nivo - funguje dobře nebo ne?

Příspěvek od shaki.mb »

Taky to nemusi byt na 100% koule jelikoz jsem to kdysi na pianu delal a skakalo to porad dal.Tudiz to muze spusobovat i neco dalsiho.A opravit koule se asi daji .Daval jsem to chlapovi co dela i citroen atd a rek ze musi jen navrtat a namontovat ventil na plneni.Navic ze problem byva taky bordel co se usazuje v kouli a vetsinou staci vycistit.Ovsem nic z toho obycejny smrtelnik bez vercajku nesvede.

TAXÍK
hvězdička
Příspěvky: 61
Registrován: úte 01.12.2009, 8:01
Auto: MERCEDES W210 2.9 TD
Bydliště: Strakonice
Věk: 44
Kontaktovat uživatele:

Re: Nivo - funguje dobře nebo ne?

Příspěvek od TAXÍK »

:) Ještě je tu jedna finta na stlumení dorazu do pera dejte tenisak .ja to daval do oktavia když jsem jí měl a dobré to bylo . *thumbs up* *thumbs up* *thumbs up* *thumbs up*

TAXÍK
hvězdička
Příspěvky: 61
Registrován: úte 01.12.2009, 8:01
Auto: MERCEDES W210 2.9 TD
Bydliště: Strakonice
Věk: 44
Kontaktovat uživatele:

Re: Nivo - funguje dobře nebo ne?

Příspěvek od TAXÍK »

A nebo Auto vak na adrese http://www.autovaky.cz/
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

matpaskovcz
hvězdička
Příspěvky: 1
Registrován: sob 05.07.2014, 15:37
Auto: W201 2.0 90kw

Re: Nivo - funguje dobře nebo ne?

Příspěvek od matpaskovcz »

Ahoj všem tak jsem taky řešil problém z tlumiči kdy mi stářím proreznul tak jsem koupil nové vyměnil nalil nový olej a vypadá že vše funguje.problem je v tom že pravá strana je níže než levá může mi někdo poradit kdo to už řešil díky moc za jakékoli postřehy.

Jinak to klepání mi způsobovat spodní kulak toho tlumiče

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Nivo - funguje dobře nebo ne?

Příspěvek od Přemek Doležal »

shaki.mb píše: ned 31.01.2010, 13:43 Taky to nemusi byt na 100% koule jelikoz jsem to kdysi na pianu delal a skakalo to porad dal.Tudiz to muze spusobovat i neco dalsiho.A opravit koule se asi daji .Daval jsem to chlapovi co dela i citroen atd a rek ze musi jen navrtat a namontovat ventil na plneni.Navic ze problem byva taky bordel co se usazuje v kouli a vetsinou staci vycistit.Ovsem nic z toho obycejny smrtelnik bez vercajku nesvede.
Soudobé koule jsou Neopravitelné....možná existuje nějaká firma, ale kdo by se s tím za ty dnešní prachy sral.
Co já vím, poslední opravitelné-rozerbíratelné koule byly na Citrónu DS. Koule se v polovině rozšroubovala, vyměnila se membrána, a jelo to dál.... protože v kouli odejde -přestane těsnit- právě ta membrána, která odděluje dusík od oleje. Citroen CX 2,5D má vpředu 70 a vzadu 35 Atm. @=
....estli ti někdo řek, že navrtal dírku a tou to opravil, tak mi ho přiveď ukázat. *kissing*
Odpovědět