Tak už i "naši" si nainstalují na přívod el. do baráku filtr pevných ampér... :-D

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Autor tématu
eMBéčko
vycházející hvězda
Příspěvky: 977
Registrován: stř 01.07.2020, 14:52
Auto: W124 E320 Coupé 1994, Getrag
Bydliště: kutnohorskokolínské pohraničí
Věk: 65

Re: Tak už i "naši" si nainstalují na přívod el. do baráku filtr pevných ampér... :-D

Příspěvek od eMBéčko »

"Od roku 2022 odebírají všechny výrobní závody Mercedes-Benz na celém světě pouze elektrický proud z obnovitelných zdrojů..." Není mi jasné, proč používají přítomný čas, když rok 2022 ještě nenastal. Prostě PR, česky a laicky kecy v peci, ale to se netýká jen hvězdy, svět jde do kopru celej, koncernu přestávají v závodce vařit maso... https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... .seznam.cz

K2
vycházející hvězda
Příspěvky: 992
Registrován: úte 12.08.2008, 16:09
Věk: 50

Re: Tak už i "naši" si nainstalují na přívod el. do baráku filtr pevných ampér... :-D

Příspěvek od K2 »

jde o jednu jídelnu, ale pro 8000 lidí a to už je trochu voser kvůli turkům co držkovali že nebudou žrát vepřový - to je totiž ten pravý důvod...

Humungus
hvězda
Příspěvky: 1067
Registrován: pát 28.10.2011, 21:22
Auto: MB
Bydliště: Kolin

Re: Tak už i "naši" si nainstalují na přívod el. do baráku filtr pevných ampér... :-D

Příspěvek od Humungus »

zelený zkurvenci přivedou svět do záhuby :(

Autor tématu
eMBéčko
vycházející hvězda
Příspěvky: 977
Registrován: stř 01.07.2020, 14:52
Auto: W124 E320 Coupé 1994, Getrag
Bydliště: kutnohorskokolínské pohraničí
Věk: 65

Re: Tak už i "naši" si nainstalují na přívod el. do baráku filtr pevných ampér... :-D

Příspěvek od eMBéčko »

K2 píše: stř 11.08.2021, 12:32 ...kvůli turkům co držkovali že nebudou žrát vepřový - to je totiž ten pravý důvod...
Tohle mě nenapadlo, ač jako možné vysvětlení by se to přímo nabízelo. "Normálních" zaměstnanců je mi líto a to koncern jako takový vážně vůbec nemusím.
Odpovědět