K Babišovi.

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

09medved
kometa
Příspěvky: 1803
Registrován: stř 13.04.2011, 19:33
Auto: málo místa na vše,tak W212/200CDI
Bydliště: v Praze u mě

Re: K Babišovi.

Příspěvek od 09medved »

již brzy v kinech......
obrázek_2021-03-09_152857.png
....... až je znovu otevřou :-[
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: K Babišovi.

Příspěvek od robik4 »

Od členů týhle nemytý bandy,působí podobný přísahy poněkud úsměvně... *jokingly*

https://www.novinky.cz/clanek/brabec-pr ... ion=domaci

K2
vycházející hvězda
Příspěvky: 992
Registrován: úte 12.08.2008, 16:09
Věk: 50

Re: K Babišovi.

Příspěvek od K2 »

robik4 - na tý Bečvě je mrazivého něco úplně jiného: ani jedna ze zelených organizací se kvůli této nejhorší katastrofě od vzniku čr nepustila do boje s úřady aby na to nesrali, kde jsou bojovníci z hnutí duha, greenpeace a ty ultra kkti z Extinction Rebellion? Drží hubu aby dostali další dotace na svůj chod. Co horšího se mohlo stát než úpné vyhlazení života v té řece? Kde jsou placená přivazující se náctiletá vyfetla? Ani jedno si nelehlo před úřad vlády a nezahrálo divadlo o mrtvé rybě z Bečvy a zlém, jedovatém Agrofertu, který za to může. NIc, jen úplné ticho....to je totiž pravá tvář našich zelených úderníků.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: K Babišovi.

Příspěvek od scout76 »

Přesně tohle taky pozoruji.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: K Babišovi.

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Na Bečvě jsou jitra tichá,také dopoledne a večer a noci.Znalec říká,že viník je znám.Ticho po pěšině nejen kolem řeky.

09medved
kometa
Příspěvky: 1803
Registrován: stř 13.04.2011, 19:33
Auto: málo místa na vše,tak W212/200CDI
Bydliště: v Praze u mě

Re: K Babišovi.

Příspěvek od 09medved »

pokud by byl viníkem třeba nějaký začínající podnikatel v jakémkoliv odvětví,dostal by k úhradě pár mega škody a možná i nějaký ten paragraf třeba za obecný ohrožení.Ale označit zákonodárce nálepkou viníka asi ňák nejde.Ještě že žijeme ve svobodné transparentní zemi,kde jsme si všichni rovni

K2
vycházející hvězda
Příspěvky: 992
Registrován: úte 12.08.2008, 16:09
Věk: 50

Re: K Babišovi.

Příspěvek od K2 »

09medved: ta škoda bude o dva řády vyšší...

Jarda K
hvězdička
Příspěvky: 147
Registrován: ned 05.06.2011, 18:07
Auto: Jeep Grand Cherokee 2,7CRD
Bydliště: Vlašim
Věk: 53

Re: K Babišovi.

Příspěvek od Jarda K »

Ale strejda Bureš říkal: Ty rybe si to udělali sami!

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: K Babišovi.

Příspěvek od Přemek Doležal »

Nikdy něodstúpim, agentem jsem nebol. :-! :-! :-!
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/novy ... .seznam.cz

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: K Babišovi.

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Silně pochybuji,že pan B. toto vyvrátí,je tam několik podpisů,je to originál,navíc to potvrzují již objevené dokumenty,STB měla v kartotéce pořádek,móc šuplíčků.Zakládalo se vše.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: K Babišovi.

Příspěvek od Přemek Doležal »

Už to vyvrací a opět zpochybňuje a dodává: tohle už dnes nikoho nezajímá.
Je to estébácká slovenská Svině a neustále lže.
A kdo lže ten krade, trhá ptáčkům nožičky, a žere malejm dětem svačiny.

K2
vycházející hvězda
Příspěvky: 992
Registrován: úte 12.08.2008, 16:09
Věk: 50

Re: K Babišovi.

Příspěvek od K2 »

Voliče dnes skutečně estébácká minulost nezajímá, protože si pod tím neumí nic představit. Běžte se zeptat 15-20 letých co vlastně bylo na STB špatného - polovina nebude vůbec vědět co STB znamená... Před jedněmi volbami jsme chtěli klasickou srovnávací kampaň, kde by se porovnávala činnost SS a STB - byli jsme utnuti v samém zárodku, že takto ne, protože Babiš nebyl jediný estébák...přitom jsem byl přesvědčen a dodneška jsem, že by to bylo to pravé ořechové - ukázat lidem co dělali Němci cizím a co dělali Češi vlastním lidem. Někdy kolem roku 2015 řekla jedna politička, že Babiš by zasloužil kulku mezi oči - kdybych u ní s kolegy nestál, nikdy bych tomu nevěřil. Dnes ji dávám za pravdu a obdivuji jak vizionářsky tehdy popsala vše, co se následně stalo. Babiše musí porazit jeho vlastní hloupost a tak jako kdysi dojel na relativní blbost Al Capone doufejme, že snižující se preference ANO rozvážou něčí ústa v obavě před vývojem po volbách. NCOZ přiznala, že na Faltýnkovi pracuje více jak tři roky, to může taky znamenat pět, šest let. Na jeho velícím důstojníkovi se pracuje také a pokud bych si dovolil odhadnout tak se vše rozjede ve chvíly kdy nebude mít dobré volební výsledky.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: K Babišovi.

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Je nutné vědět,že v STB nebyli blbci stejně jako na kriminálce.Valná většina lidí,co pracovala venku musela být v KSČ a též podepsali spolupráci.To byla taková záruka pro režim.Tlustého Ala dostali na daň.úniky,pak se to rozjelo,když byl pod zámkem.A může se objevit někdo.kdo začne " zpívat ".Co se týká paměti národa,to je jiná věc,dnešní generaci minulost nezajímá,stejně jako historie,jejich živ. filosofie je galakticky jinde.Ono " musíme znát minulost abychom dobře žili současnost a plánovali budoucnost " již neplatí.Bude zajímavé to sledovat.Málo kdo ví,že žádosti na výjezd do kap. států kontrolovala STB,byla přesná evidence návratů.Po návratu často pohovor.Když vzpomenu na první cestu na " Západ " co vše jsem musel absolvovat a vyjádření uliční důvěrnice " u sousedů oblíben,zapojil se do akcí Z,zapůjčil vlastní vozík na odvoz,pravidelně zametá chodník " a zřetelně vyslovená podmínka,že syn zůstane doma atd.
Re K2 a co když nebude volební propad,tak to usne ?

K2
vycházející hvězda
Příspěvky: 992
Registrován: úte 12.08.2008, 16:09
Věk: 50

Re: K Babišovi.

Příspěvek od K2 »

To, co vyšetřuje NCOZ je neveřejné, tím, že oni mohou vyšetřovat sami od sebe co chtějí a nepotřebují ničí pokyn, nemají žádné lhůty na ukončení a předání na st. zastupitelůství. Na těch téměř nejvyšších pozicích (+- plukovník) jsou lidi, kterým tady ten současný systém politických stran brutálně nevyhovuje a dle svého odhadu některé kauzy zcela správně pouští dál tak aby se v pravou chvíly rozjely. Oni většinou mají vše perfektně podložené, ale náš právní systém je natolik debilní, že umožňuje plno taktických kroků pachatelů, kteří tak mají velkou šanci vše zahrát do autu. Plno postupů bylo do našeho práva vsunuto účelově a zbytečně. Ono to možná vypadá, že dělám chytrého, ale jak vyšetřovatelé, tak soudci nebo st. zástupci jsou jenom lidé a jsem rád, že mám možnost si s nima občas pokecat velmi neformálně, což mi dává stále naději, že to s náma není tak špatné.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: K Babišovi.

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Re K 2 snad ano,ale mám švagra,špičkového právníka s letitou praxí.Paragraf je zakroucenej a spravedlnost má zavázaný oči.Ale řekl bych,že Andrej se už nevykroutí,protože to co na něj postupně vyhrabali perfektně sedí v čas.posloupnosti a STB měla přísné přísná pravidla práce,takže podvrh či jakékoli falšování je nemožné,ostatně to potvrdili bývalí zaměstnanci,co musí být strojem,co rukou,kde razítko,schválení od nejvyššího,vše se důkladně kontrolovalo.A za chyby byly značné postihy.No on už tatínek výše zmíněného pána měl na kahánku ale spasila ho amnestie.Synek se měl kde učit.Uvidíme,zda to někdo propíchne,zda bude pol. vůle a chuť to řešit,jak dopadnou volby a v případě drtivé prohry ANO bude Andrej obět. beran na kterého se svede vše,což využijí Piráti,protože jsou nová partaj " my tehdy ve vládě nebyli,ostatní strany ano " Odkud fouká vítr do pirát. plachet nevím,byla tu jedna partaj,dokonce měli i min. tuším dopravy,dnes po nich nic nezbylo.Letos k volbám půjdu,jen kvůli Pirátům a ANO budou to 4 hlasy mé rodiny,snad k něčemu budou.Ale jsem skeptický,znám historii,znám českou mentalitu,IQ národa českého škoda mluvit,narodil jsem se 9 let po II. svět. válce,něco zažil,pak pracoval jinde,mohu srovnávat.Tedy Německo a Švýcarsko,tam by při takovém podezření jakýkoli politik odstoupil,dokud se neprokáže jeho nevina.
Odpovědět