Covid 19.

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 57

Re: Covid 19.

Příspěvek od metrák66 »

Tak to muselo bejt drsný,ale prapra přežil a ty tu můžeš hlásat ty svoje nafoukaný moudra :hop:

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Covid 19.

Příspěvek od scout76 »

Čísla zase rostou,ale zatím ne tak,jako minulý rok. Ono to očkování + promořenost k něčemu přeci bude.

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Covid 19.

Příspěvek od robik4 »

metrák66 píše: pát 10.09.2021, 14:07

Dementa mi přijeď říct osobně hrdino.Jako dement se můžeš vrátit.
Jůůůů,ono je to nakažlivý ? :smich:

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Covid 19.

Příspěvek od Thomas_124 »

metrák66 píše: úte 03.08.2021, 17:22
Thomas_124 píše: pon 02.08.2021, 22:07 Já si počkám, co bude s těmi všemi vámi pokusnými králíky tak za 5-10 let a pak uvidím :)
Aby tě ti králíci Jitrnico nepřežili....
Možná přežili, možná nepřežili... Kovid dostanu možná, ale když si to nechám vpálit, je to jistota. V lepším případě to není pořádně vyzkoušené, v horším je to vyzkoušené moc dobře. A já se nehodlám klepat strachy kvůli nějaké nemoci, když se můžu klidně ještě dnes udusit jídlem například. Na smrt máš být připraven kdykoli.

První člověk, který mi dokázal trochu přiblížit mechanismus fungování toho svinstva, je tento pán:

https://www.svedomi-naroda.cz/2021/08/1 ... m-csc-dsc/

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Covid 19.

Příspěvek od Přemek Doležal »

Hlavně: když se necháš vopíchat, můžeš všude a bez problémů
...musím ráno poprosit manželku..... *jokingly*

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Covid 19.

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Jo Přemku,vopíchat.Já třeba píchám furt,pravidelně a s mladejma holkama ale musím přiznat aby to bylo " genderově " vyrovnané i s klukama.Jinak mám 2x Modernu,dostanu 3 dávku.Covid jo ale taková rýma a ucpané dutiny já jsem chytil ten Moribundus,dělali mi testy,výtěry a další.3 měsíce jsem frkal,z nosu voda a sračky.Nikdo nedokázal určit,co to je.Sežral jsem vše,co mi kolegové předepsali,rozpíchaná ruka pak prdel.Nic nepomohlo.Tak se zubař začal léčit sám.Česnek podpořený Augmentinem,o dost studenějsí bazén,v něm víc soli.V noci Olynth.Nyní dobré.Z ATB sračka,nos bolavý,pomohl volivovej volej a heřmánek.Jinak očkování pomohlo zabránit xy nemocem od konce minulého století.Prostě očkovaní pokud to dostanou mají lehčí průběh a neumřou,jo taky někdo umře ale % tuelně v rámci populace zanedbatelné.Vono zatím není nic lepšího,zatím.Jsem doktor,denně 25 a více pac.Zatím jsem to nechyt,snad to zabíjejí lampy v ordinaci a čekárně,snad odhalím něco měřením teploty u každého,snad pomáhá futrál na hubě,já už ho nosím furt,když jedu ven.Desinfekce mi sežrala dost na stom. křesle,musím nechat přečalounit,co je gumové vyhodit a nové.Asi to funguje,když to žere gumu a plasty.

Balda
hvězda
Příspěvky: 1121
Registrován: sob 02.08.2008, 23:50

Re: Covid 19.

Příspěvek od Balda »

Nezlob se doktore, ale musim se smat. To je presne to co jsem davno rikal. Desinfekce, rousky, izolace od viru a bakterii organismus neposili ale oslabi. Tohle je dusledek toho co tu ti lemplove naordinovali. Nejsem ockovanej, nevim co je ryma, kaslicek a dalsi chlapsky smrtelne nemoci.

Jedním z hlavních důvodů však může být oslabená imunita lidí. "Může to být tím, že jsme se nesetkávali s jinými lidmi, nosili respirátory a ta imunita tak může být proti těmto lehkým respiračním onemocněním oslabená," tvrdí imunolog Václav Hořejší. Tomuhle cloveku snad veris, kdyz ne me.
https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek ... pi-i-cechy

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Covid 19.

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Re Balda já musím tohle vše dělat jsem lékař podléhám zákonům a nařízením.Navíc musím chránit sebe a svou paní,ta by srážku s Covidem nemusela vzhledem k diagnoze přežít.Dle zkušeností kolegů je zázrak že žije,smrtnost její diagnozy je 96%.A jako lékař prostě musím být očkován.Proto nelezem mezi množsví lidí,proto jsme víc na chalupě,vysoká a černá zatím Covid stejně jako koně a ptáci a krávy nemají.

Balda
hvězda
Příspěvky: 1121
Registrován: sob 02.08.2008, 23:50

Re: Covid 19.

Příspěvek od Balda »

Jo, tady se ustanovila ochrana pred covidem, ale smrtelne jsou i dalsi nemoci. Manzelky teta umrela na chripku, je to par let, nevim, mozna 5. A premyslej, co je pro okoli vetsi nebezpeci, clovek ktery ma silnou imunitu a covid nebo dalsi nemoc mu maximalne vystouraji z nosu, nebo clovek, kteryho skoli kazdy bacil. Samozrejme je to univerzalni vec, kdyz ma nekdo problem, tak se tomu zivotni styl musi prizpusobit, to chapu taky. Ale s ohledem na to co delas za povolani mi to jako uplne prizpusobeni kriticke situaci neprijde.
Tady proste bylo neco spatne uz od pocatku. V dobe kdy Cina stavela kontejnerove nemocnice my jsme si sili doma rousky. Misto aby lidi chodili na slunce a zdravy vzduch, blbci jim radili aby zustali doma. Misto kontaktu s malym mnozstvim viru se izolujeme to ma stejny efekt jako se schovat pred povodni do sklepa. Blby je, ze to vsechno ma a jeste bude mit dozvuky, ze zarez na zdravi nenechava jenom covid, ale kazde onemocneni, aspon to spatne lecene.
Vsichni vime, ze ockovany muzou dostat virus, ze ho muzou roznaset, ze muzou skoncit v nemocnici nebo na krchove. Tak kde to jsme s medicinou, kde jedinym spolehlivym receptem je tu nemoc nedostat.

09medved
kometa
Příspěvky: 1802
Registrován: stř 13.04.2011, 19:33
Auto: málo místa na vše,tak W212/200CDI
Bydliště: v Praze u mě

Re: Covid 19.

Příspěvek od 09medved »

4c3fdc1a-b087-4ef8-aa49-ee76898eab38.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

09medved
kometa
Příspěvky: 1802
Registrován: stř 13.04.2011, 19:33
Auto: málo místa na vše,tak W212/200CDI
Bydliště: v Praze u mě

Re: Covid 19.

Příspěvek od 09medved »

a0100401-cfbe-40e5-9281-a53a2ea867e9.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 57

Re: Covid 19.

Příspěvek od metrák66 »

Balda píše: úte 12.10.2021, 16:06 Jo, tady se ustanovila ochrana pred covidem, ale smrtelne jsou i dalsi nemoci. Manzelky teta umrela na chripku, je to par let, nevim, mozna 5. A premyslej, co je pro okoli vetsi nebezpeci, clovek ktery ma silnou imunitu a covid nebo dalsi nemoc mu maximalne vystouraji z nosu, nebo clovek, kteryho skoli kazdy bacil. Samozrejme je to univerzalni vec, kdyz ma nekdo problem, tak se tomu zivotni styl musi prizpusobit, to chapu taky. Ale s ohledem na to co delas za povolani mi to jako uplne prizpusobeni kriticke situaci neprijde.
Tady proste bylo neco spatne uz od pocatku. V dobe kdy Cina stavela kontejnerove nemocnice my jsme si sili doma rousky. Misto aby lidi chodili na slunce a zdravy vzduch, blbci jim radili aby zustali doma. Misto kontaktu s malym mnozstvim viru se izolujeme to ma stejny efekt jako se schovat pred povodni do sklepa. Blby je, ze to vsechno ma a jeste bude mit dozvuky, ze zarez na zdravi nenechava jenom covid, ale kazde onemocneni, aspon to spatne lecene.
Vsichni vime, ze ockovany muzou dostat virus, ze ho muzou roznaset, ze muzou skoncit v nemocnici nebo na krchove. Tak kde to jsme s medicinou, kde jedinym spolehlivym receptem je tu nemoc nedostat.
Jo ty rozumbrado,jenže to očkování to zmírňuje. Můžeš mít imunitu sebelepší a stejně to lapneš.

Balda
hvězda
Příspěvky: 1121
Registrován: sob 02.08.2008, 23:50

Re: Covid 19.

Příspěvek od Balda »

metrák66 píše: pon 01.11.2021, 14:08 stejně to lapneš.
Jo, vsechno pro to delam. nebojim se toho. Jinak meles hovna, chcipa na to stejnej pocet opichanejch i neopichanejch https://ockovani.opendatalab.cz/statistiky , ale sami geronti. Lidi ktery maji dalsi potize, snad se tomu rika komorbidity. Kdyz s nim nesekne kovid, natahnou backory kvuli necemu jinymu. To je ofic statistika kazdy den aktualizovana. Pocet nakazenych se ted bude menit, protoze neockovany si zacnou testy platit.
Matematicky rozbor mas tady https://video.aktualne.cz/dvtv/houfkova ... 47ab5f122/ ale na to se nekoukej, s tvym intelektem bys to stejne nepochopil

Ja uz jsem tu dlouho na nic nereagoval, nechapu proc tady zase s necim uplne zbytecnym prudis

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 57

Re: Covid 19.

Příspěvek od metrák66 »

Hovna meleš ty už víc jak rok.Očkování prokazatelně pomohlo ke snížení hospitalizací oproti minulýmu roku.Shodují se na tom jak doktoři,tak třeba hejtmani.A jestli máš krátkou paměť,tak si pročti tohle vlákno chytráku.Baldové jako ty,kteří nevyjedou dál než za hranici vesnice jsou chytří jak Palackej.....Ty intelekte co sežral šalamounovo hovno

Balda
hvězda
Příspěvky: 1121
Registrován: sob 02.08.2008, 23:50

Re: Covid 19.

Příspěvek od Balda »

Aby mohli politici a jejich spratelene skupiny prelevat statni penize do soukromych kapes, nutne k tomu potrebuji armadu uzitecnych idiotu, ktery jim zerou vsecko co se jim predhodi a pak to bez naroku na honorar aplikuji dal.

Ja se tebou dal diskutovat nebudu, dal jsem ti dva odkazy, jeden oficialni od statu druhy matematicky, ktery se o ten prvni opira. Ty proste na pochopeni par jednoduchych cisel intelektem nestacis
Odpovědět