Karel za 100 bodů :-D

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Pirx
hvězdička
Příspěvky: 383
Registrován: sob 09.11.2013, 21:49
Auto: R129 SL600 W140 S600

Re: Karel za 100 bodů :-D

Příspěvek od Pirx »

Hele ja moc asi nechapu co resite... jako koho si tady luza zvolila je jeji problem. Dva miliony soudnejch lidi nikdy ve volbach nemuze prehlasovat tech zbejvajicich 8 milionu dementu, to proste nejde, neni to mozny, nikdy se to nestane, to je snad kazdymu jasny. Je to tady jako fakt hodne zkurveny a nikdy to nebude lepsi. Na druhou stranu furt z nejakejch zahadnejch duvodu ceskej pas vetsinou na hranicich normalne funguje, narozdil treba od moldavskyho, a tak neni treba resit nejaky vosery s cizim obcanstvym, kdyz muzu i takhle bejt kdekoli chci, a kdyz je to nahodou nekde omezeny treba na tri mesice, tak letenky kamkoli jsou dneska vicemene zadarmo tak neni problem po trech mesicich si to vyresit.
Myslim si ze vetsina z vas vubec netusi, o cem mluvi, jenom kdyz chce nekdo (a to myslim treba slovak, ne ukacko) trvalej pobyt tady, je to neskutecnej oj.b, nedejboze kdyby chtel obcanstvi. A to jsme zeme kam nikdo nechce. Ve Svajcu to bude urcite jednodussi 009
Tak si nejdriv nechte udelat pas, pak muzete jet kamkoli, nikdo vas tady uz 30 let nedrzi.

Ono taky s tim obcanstvim jsou spojeny urcity povinnosti, dostanes svycarsky noty a kdyz nechces cvicit s armadou tak platis balik.... s americkejma notama platis americky dane i z toho sumperaku po rodicich co tady nechas.... jako tyvole proc tohle resit? Se podivej z vokna, strili na tebe nekdo? Mas co zrat? Jezdis merglem? 009

All-koholik
hvězdička
Příspěvky: 472
Registrován: úte 06.08.2013, 20:39
Auto: W213,W140 S500, C126 SEC560 (ex C123)
Věk: 37

Re: Karel za 100 bodů :-D

Příspěvek od All-koholik »

Thomas_124 píše:Já si zařizuju druhé občanství. A nejsem sám. Takže cesta bude otevřena zabalit to tu třeba hned.
To si teda pomůžeš.. Já nechápu co si pořád stěžujete lidi :-$ Žádná země neni ideální! Navštívil jsem už docela dost zemí a občas se ptám místních na podmínky.. Když srovnám všechna pro a proti, ČR na tom neni vůbec zle!
Strávil jsem 2 měsíce s němcem z Mnichova, který dělá stejnou práci jako já.. Ano, má dvojnásobný plat než já, ale se všema nákladama žijeme úplně stejný životy.. Sám říkal, že obyčejní lidé tam musí mít dvě práce aby se uživili! Pokud se vám v životě nedaří, zkuste začít nejdříve od sebe, proč tomu tak je? Politici jsou šmejdi na celém světě, tak je protřeba s tím počítat a soustředit se vice na to jak být prospěšný okolí a neházet špínu jen na ostatní..
Za mě, na ČR mě sere jen, že namáme moře a vyrábíme ty hnusný předražený Škodivky :-!
PS: Neberte to jako podmět k hádkám a nenávistnym odpovědim! @}->--

stanek
hvězdička
Příspěvky: 89
Registrován: pát 01.08.2008, 11:26
Auto: VOLVO V70 MB W204
Bydliště: tachov
Věk: 51

Re: Karel za 100 bodů :-D

Příspěvek od stanek »

Na co je dobré jiné občanství?To jako potom nemusíte platit daně atd?Jinak dnes si mužetete bydlet a vegetit kde chcete a nepotřebujete mít jiné občanství.Jiná je když se vše prodá a jdeš do jungle,ale tady nato nemá nikdo koule.

Kuba_Mates
vycházející hvězda
Příspěvky: 559
Registrován: pát 01.08.2008, 8:00
Auto: W126/280SEL, W639

Re: Karel za 100 bodů :-D

Příspěvek od Kuba_Mates »

Prakticky na nic, snad krome snazsiho cestovani do nekterych zemi (tech, kde Tva 'nova' zeme nema vizovou povinnost, napriklad). Na druhou stranu s americkym pasem bych treba do Albanie necestoval; nerku-li treba do dalsich, mene civilizovanych ci svobodnych zemi. A naopak s pasem, v nemz mas razitka z Izraele, se (celkem) nedoporucuje cestovat do nekterych arabskych zemi.
Danove rezidenstvi se obvykle urcuje z delky pobytu; kazda zeme to ma ale jinak a jsou dane a dane. Dane z nemovitosti se napriklad nezbavis ani v pripade rezidenstvi jinde. Dost zemi i v EU Te zdani (plat/socialni/zdravotni/zisk) u zdroje a napriklad v UK pak dodanis zbytek; je to ale sirsi problematika a off-topic.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Karel za 100 bodů :-D

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Pánové,jsem starý,zjizvený pes narozený 9 let po druhé světové.Hodně jsem toho zažil,jak šla léta,takže dnes se směji těm,co to nezažili ale ví o tom vše.Doba porevoluční,kvas,velká touha změnit staré,nastolit nové,někam směřovat.Podvody politické,ekonomické,sliby,utahování opasků,pak EU,nesmysly našimi úředníky zvětšené ad absurdum a zcela mimo realitu.Komunisté stále existují jako legální pol. strana,člen STB,komunista,trestně stíhaný dělá premiéra,prezident nemocný,sebestředný stařec který dělá ostudu nám všem,kdykoli vyjede za hranice.Justice,která nekoná,nesoudí,úřady pro občany nefungují jak mají.Výše důchodu slušných lidí,co makali celý život verzus soc, příspěvky cikánům,méně peněz pro staré a potřebné.Nesmím pokácet svůj strom,nesmím opravit bez schválení příslušného úřadu dům jak chci já,vybudování stání pro auta před léty velký problém,projekt,zaplatit a ve finále jiný úředník řekne to jste ale nemusel.Má profese,jako lékař můžu stát za prd,hlavně když budou vyplněny dotazníky.Léta jsem pracoval v zahraničí,tyhle šarády co jsou u nás tam nejsou,protože lékař má léčit a starat se o své pacienty.
Re jiné občanství v podstatě nepotřebné,jak jsem zjistil.Jiná situace v případě mém,jako rentiéra neboli důchodce,jiná v případě prac. činného člověka.Druhé občanství je řekněme pojistkou,kdyby ...
Švýcarsko ano trvá to,urychlení č.1. sňatek se Švýcarkou,číslo 2. narození dítěte.Číslo tři,převádím finance do švýc. bank,kupuji nemovitost (pole, louky, les, farmu,stavební pozemek)
Číslo 4 důvody k udělení občanství " zvláštní zřetel,vyjímka " rovná se přímluva a záruka vlivného člověka, to vše pokud platím daně,vykazuji zisk či mé konto je dostatečné.
Dost jsem o tom uvažoval,vše ověřil,také jsem tam žil a pracoval,stejně jako v Reichu.To samé platí třeba pro Monaco,Francii atd.Z hlediska financí se jeví nejlépe Dominik. republika,co vše tam dostanete za 100 euro je k neuvěření.Další možnost italská vláda prodává opuštěné nemovitosti,farmy na na Sicilíi,cena nestojí za řeč a k tomu občanství do 5ti let.Podobně ve Španělsku.Kdo je mladý a umí,ten se neztratí.Starý musí mít finance.

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Karel za 100 bodů :-D

Příspěvek od Thomas_124 »

All-koholik píše:
Thomas_124 píše:Já si zařizuju druhé občanství. A nejsem sám. Takže cesta bude otevřena zabalit to tu třeba hned.
To si teda pomůžeš.. Já nechápu co si pořád stěžujete lidi :-$ Žádná země neni ideální! Navštívil jsem už docela dost zemí a občas se ptám místních na podmínky.. Když srovnám všechna pro a proti, ČR na tom neni vůbec zle!
Strávil jsem 2 měsíce s němcem z Mnichova, který dělá stejnou práci jako já.. Ano, má dvojnásobný plat než já, ale se všema nákladama žijeme úplně stejný životy.. Sám říkal, že obyčejní lidé tam musí mít dvě práce aby se uživili! Pokud se vám v životě nedaří, zkuste začít nejdříve od sebe, proč tomu tak je? Politici jsou šmejdi na celém světě, tak je protřeba s tím počítat a soustředit se vice na to jak být prospěšný okolí a neházet špínu jen na ostatní..
Za mě, na ČR mě sere jen, že namáme moře a vyrábíme ty hnusný předražený Škodivky :-!
PS: Neberte to jako podmět k hádkám a nenávistnym odpovědim! @}->--
Já si ale nikdy nestěžoval na to, že se mám špatně. Mám všechno, co jsem kdy chtěl, tvrdě pracuju a mám se fakt dobře jak nikdy předtím. Nechci ale žít v komunistické zemi.

All-koholik
hvězdička
Příspěvky: 472
Registrován: úte 06.08.2013, 20:39
Auto: W213,W140 S500, C126 SEC560 (ex C123)
Věk: 37

Re: Karel za 100 bodů :-D

Příspěvek od All-koholik »

stanek píše:Na co je dobré jiné občanství?To jako potom nemusíte platit daně atd?Jinak dnes si mužetete bydlet a vegetit kde chcete a nepotřebujete mít jiné občanství.Jiná je když se vše prodá a jdeš do jungle,ale tady nato nemá nikdo koule.
Tak ty si to přesně vystihl!! *thumbs up* 8) Je mi 31 a v 56 letech budu mít doplacenou hypotéku.. Můj plán je takovej, že potom vše prodám a půjdu bydlet někam do jungle k moři.. Jen je otázka zda na to budu mít ty koule ]:->

Thomas_124 :
S tím s tebou souhlasím, ale nemyslím si, že by se vrátil komunismus v té formě co tu bylo.. Už jen proto, že je v ČR spousta movitých co by na ty kryply vzali klacky *jokingly*

dawider5
vycházející hvězda
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08.02.2012, 19:33
Auto: .. W124 E250 D .... R2,R3,V8
Bydliště: jižní čechy
Věk: 38

Re: Karel za 100 bodů :-D

Příspěvek od dawider5 »

All-koholik píše:
Thomas_124 píše:Já si zařizuju druhé občanství. A nejsem sám. Takže cesta bude otevřena zabalit to tu třeba hned.
To si teda pomůžeš.. Já nechápu co si pořád stěžujete lidi :-$ Žádná země neni ideální! Navštívil jsem už docela dost zemí a občas se ptám místních na podmínky.. Když srovnám všechna pro a proti, ČR na tom neni vůbec zle!
Strávil jsem 2 měsíce s němcem z Mnichova, který dělá stejnou práci jako já.. Ano, má dvojnásobný plat než já, ale se všema nákladama žijeme úplně stejný životy.. Sám říkal, že obyčejní lidé tam musí mít dvě práce aby se uživili! Pokud se vám v životě nedaří, zkuste začít nejdříve od sebe, proč tomu tak je? Politici jsou šmejdi na celém světě, tak je protřeba s tím počítat a soustředit se vice na to jak být prospěšný okolí a neházet špínu jen na ostatní..
Za mě, na ČR mě sere jen, že namáme moře a vyrábíme ty hnusný předražený Škodivky :-!
PS: Neberte to jako podmět k hádkám a nenávistnym odpovědim! @}->--
*thumbs up* *thumbs up* *thumbs up* český člověk je zrozen od toho aby byl nespokojen *jokingly* zatím se máme dobře,není proč kvičet ;)

dawider5
vycházející hvězda
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08.02.2012, 19:33
Auto: .. W124 E250 D .... R2,R3,V8
Bydliště: jižní čechy
Věk: 38

Re: Karel za 100 bodů :-D

Příspěvek od dawider5 »

Čenda píše:Když už, tak ne "od toho", ale "k tomu". ;-)

A psal jsem to tady už několikrát, ale už se skoro vaříme - jak ty pověstný žáby. Tvrdit, že se máme dobře a není proč kvičet, je znak rezignace na to, co s námi jednou bude. Takový názor je ale pochopitelný, protože je to mnohem jednodušší, než se snažit s tím něco udělat. Postupně jsme předali moc bandě vychcánků a podrazáků, kterým se daří udržovat společnost rozhádanou a v klidu si rozkrádají, co ještě zbylo.
já bureše nevolil,bohužel moje strana je v opozici...to jako mám jít demonstrovat před parlament jako vygumovaná ovce? že je 3/4 národa banda primitivů co skočej na stbákovi politický žvásty to opravdu nezměním :-$

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6238
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Karel za 100 bodů :-D

Příspěvek od Merc124 »

dawider5 píše:já bureše nevolil,bohužel moje strana je v opozici...to jako mám jít demonstrovat před parlament jako vygumovaná ovce? že je 3/4 národa banda primitivů co skočej na stbákovi politický žvásty to opravdu nezměním :-$
Já primitiva z AF (AgroFert) taky nevolil, socany taky ne, Pitomia už vůbec ne (nemám v hlavě snad nasráno) a komunisty až po smrti (jim to dá jenom bezmozek bez paměti) tak kurňa, kdo to tomu baboušovi házel ? :-! Jinak, sondujeme jak se dá vegetovat ve Slovinsku :) Pavel SL nás zval do toho svého nového resortu co staví na Srí Lance, myslím, a nevím nevím kam se zdekovat. Všude je chleba o dvou kůrkách, že :) ale někde mají ty kůrky lepší chuť ;)

dawider5
vycházející hvězda
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08.02.2012, 19:33
Auto: .. W124 E250 D .... R2,R3,V8
Bydliště: jižní čechy
Věk: 38

Re: Karel za 100 bodů :-D

Příspěvek od dawider5 »

Čenda píše:Aha, takže TOP09 :-!

Kdo bude bránit naši zem, když všichni při prvním bafnutí zdrhnou? 010
při volbách sem skákal až do stropu když tahle chátra chvílema spadla pod 5% 007 nadšení rychle opadlo když začali počítat prahu :-@ tak třeba příště už skončí konečně v zapomění,nejhorší že ta pakáž jen přeleze do jiných stran :-!

Autor tématu
robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Karel za 100 bodů :-D

Příspěvek od robik4 »

All-koholik píše:
stanek píše:Na co je dobré jiné občanství?To jako potom nemusíte platit daně atd?Jinak dnes si mužetete bydlet a vegetit kde chcete a nepotřebujete mít jiné občanství.Jiná je když se vše prodá a jdeš do jungle,ale tady nato nemá nikdo koule.
Tak ty si to přesně vystihl!! *thumbs up* 8) Je mi 31 a v 56 letech budu mít doplacenou hypotéku.. Můj plán je takovej, že potom vše prodám a půjdu bydlet někam do jungle k moři.. Jen je otázka zda na to budu mít ty koule ]:->

Thomas_124 :
S tím s tebou souhlasím, ale nemyslím si, že by se vrátil komunismus v té formě co tu bylo.. Už jen proto, že je v ČR spousta movitých co by na ty kryply vzali klacky *jokingly*
Spousta movitých tu byla i v r.1948 a místo klacků vzali,až na výjimky kramle...

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Karel za 100 bodů :-D

Příspěvek od scout76 »

Jenže to byla jiná doba. Soudruzi nemají za prdeli žádnýho Stalina.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Karel za 100 bodů :-D

Příspěvek od kejb »

Čenda píše:Aha, takže TOP09 :-!

Kdo bude bránit naši zem, když všichni při prvním bafnutí zdrhnou? 010
Myslíš, že někdo bude bránit naši zem...? *jokingly* :x
Btw kolegyně říkala, že nechápe nějaký rozdělení na země, že ona se cítí hlavně evropankou! :D

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Karel za 100 bodů :-D

Příspěvek od Thomas_124 »

Proti komoušům a jejich přisluhovačům je potřeba demonstrovat vždy. Nebo má někdo názor, že se má odvolit a pak čtyři roky tupě čumět? Někdo si snad zaplatí zedníky a pak měsíc čumí, jak mu mrví barák? Nebo je seřve a poručí jim, jak to mají dělat, případně vyhodí a zavolá jiné? Tady si platíme správu veřejných věcí, kam patří mimo jiné zdravotnictví, infrastruktura, bezpečnost a další důležité věci. Jen tupec bude v klidu, když stíhaný podvodník bere k moci rudé svině.
Odpovědět