Karel za 100 bodů :-D

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Autor tématu
robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Karel za 100 bodů :-D

Příspěvek od robik4 »

Klasik opět zvítězil a alespoň pobavil,během toho smutného okamžiku,kdy se rozhodlo,že nám zavládne rudá chamraď...

https://zpravy.idnes.cz/karel-schwarzen ... domaci_ane" onclick="window.open(this.href);return false;

Petr H.
Administrátor
Příspěvky: 2329
Registrován: sob 11.10.2008, 19:45
Auto: W164 320CDI,r129 320sl, R230 SL55AMG, w221 350cdi
Bydliště: Praha
Věk: 48

Re: Karel za 100 bodů :-D

Příspěvek od Petr H. »

ještě byl dobrej vstup Kalouska jak vytočil Bureše.. 007

AndréW115
hvězda
Příspěvky: 1383
Registrován: pát 01.08.2008, 10:15
Věk: 104

Re: Karel za 100 bodů :-D

Příspěvek od AndréW115 »

Petr H. píše:ještě byl dobrej vstup Kalouska jak vytočil Bureše.. 007
...nebo jak byl min. týden vypískán na všesokolském sletu *thumbs up*

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Karel za 100 bodů :-D

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Tak nevím,opravdu,fakt.To co předvedli naši politici,tedy zástupci lidu vzešlí ze svobodných voleb a vůle občanů.Připomenu sliby polit. stran několik měsíců staré " s Babišem a ANO do do vlády nikdy " dnes je situace jiná,lezou mu do zadele téměř všichni,asi touha urvat kousek pol.moci,důležitosti.Komunisti budou tak hodní,že vládu podpoří ( ovšem za tučné úlitby) ó ano soudruzi byli přeci vždy " státotvorní " ČSSD vleze převelice hluboko do otvoru řitního aby byla ve vládě.Škoda mluvit,přitom stačilo po revoluci "sametové " KSČ zakázat a vůle i návrhy tu byly a dnešní problém by byl s řadou dalších odstraněn.
Kladu si otázku,co je to za občany nebo vovčany,co se nechají zlákat na sliby ANO,volí je,co je to za lidi? Jak lid český mohl dopustit,aby člověk s minulostí STB,jenž byl sice potichu ale vypráskán ze Slovenska,člověk trestně stíhaný za nemalý čin podvodu může být premiérem,člověk jehož mravy a chování jsou řekněme pod úrovní dokaře z Hamburku.Co naše justice ? Proč není případ Babiš uzavřen s verdiktem,ať je jakýkoli,nebo se to nechá " vyšumět a vyhnít " ? Co se musí stát,aby........ co jsme my Češi za národ?
Nevím,ale co vím přesně,u volební urny mě už nikdy neuvidí a to až na jednu jedinou vyjímku jsem volil vždy.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Karel za 100 bodů :-D

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Re Čenda díky za článek.Kdyby Babiš nelhal,nepletichařil,nesnažil se mlžit a na to má vlastní media.V době,kdy budoval " Hnízdo " měly jeho firmy velmi dobrý rok a obrat.Takže těch 50 bylo pro něj směšnou sumou,proč žádal o dotace ? Ušetřil by sebe a rodinu všeho,čemu je vystaven dnes.Navíc bylo popsáno,zdokumentováno,kterak Andrej k firmám přišel,tohle nedělá slušný člověk potažmo premiér.Chápu že jako podnikatel musí mít " velice ostré lokty " leč i velké obchody lze dělat slušně.Nebo jsem gauner,dělám prachy,kašlu na vše ale nelezu do politiky.Valnou část naší politic. scény považuji za lidi vhodné pro psych.či psychol. léčbu.
Děním v našem státě jsem znechucen dlouho,kdysi jsem se snažil něco změnit,ale stačilo malé podívání pod pokličku politického vaření a odešel jsem totálně znechucen,jako občan jsem se snažil o změnu při volbách,ne Češi jsou nepoučitelní,stále budou šlapat do stejných exkrementů,stádo nemající vlastní vůle a rozumu,žvýkající to,co bylo předžvýkáno jinými.Stále silněji se ve mě ozývá hlas,že tu nechci žít dál.Nemít tu syna a vnuka (další je na cestě) byl bych nejméně 10 let někde jinde.Asi přestěhuji celou famílii.

Autor tématu
robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Karel za 100 bodů :-D

Příspěvek od robik4 »

Čenda píše:Schwarzenberg je vlastizrádnej z**d. Zemana moc nemusím, ale je mi na blití z toho, co předvádí ta samozvaná "elita" národa.

Babiš se sokolům jen tlemil. To je teprve ksindl.
Potřeboval bych zlehka rozvést tu Kódlovu vlastizradu... =-o *jokingly*

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Karel za 100 bodů :-D

Příspěvek od Přemek Doležal »

Prý má národ takovou vládu a presidenta, jaký si zaslouží, ....
.... ale takovýhle ku..y snad nejsme, ....to si nezasloužíme. :-!
Naposledy upravil(a) Přemek Doležal dne čtv 12.07.2018, 22:15, celkem upraveno 1 x.

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: Karel za 100 bodů :-D

Příspěvek od adam w140 »

Ani to nechci sledovat. Radeni neomezene moci v rukach jednoho velice omezenyho krivaka prave zacina. Mame se na co tesit a bude nejlip kdyz to padne na tu chamrat co ho volila.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Karel za 100 bodů :-D

Příspěvek od scout76 »

Ladislav.Lapáček píše:Re Čenda díky za článek.Kdyby Babiš nelhal,nepletichařil,nesnažil se mlžit a na to má vlastní media.V době,kdy budoval " Hnízdo " měly jeho firmy velmi dobrý rok a obrat.Takže těch 50 bylo pro něj směšnou sumou,proč žádal o dotace ? Ušetřil by sebe a rodinu všeho,čemu je vystaven dnes.Navíc bylo popsáno,zdokumentováno,kterak Andrej k firmám přišel,tohle nedělá slušný člověk potažmo premiér.Chápu že jako podnikatel musí mít " velice ostré lokty " leč i velké obchody lze dělat slušně.Nebo jsem gauner,dělám prachy,kašlu na vše ale nelezu do politiky.Valnou část naší politic. scény považuji za lidi vhodné pro psych.či psychol. léčbu.
Děním v našem státě jsem znechucen dlouho,kdysi jsem se snažil něco změnit,ale stačilo malé podívání pod pokličku politického vaření a odešel jsem totálně znechucen,jako občan jsem se snažil o změnu při volbách,ne Češi jsou nepoučitelní,stále budou šlapat do stejných exkrementů,stádo nemající vlastní vůle a rozumu,žvýkající to,co bylo předžvýkáno jinými.Stále silněji se ve mě ozývá hlas,že tu nechci žít dál.Nemít tu syna a vnuka (další je na cestě) byl bych nejméně 10 let někde jinde.Asi přestěhuji celou famílii.
Když mohl mít 50 mil. zadarmo,tak proč ne? Takových vyjebanců je tu plný česko. Jen tenhle nenažranec chtěl ještě moc. Ještě horších Babišů je tu poměrně dost,ale nestrkají svůj ksicht do politiky. Najímají si na to svoje panáky. Bureš začal být až moc rozežranej a chtěl mít pojistku,že mu všchno klapne. Co kdyby si to pan poslanec třeba rozmyslel? V počátcích ANO bylo sposty slušných lidí,kteří věřili v obrat,ale velice rychle prozřeli (někteří později) a zařadili zpět. Bureš je tvrdý obchodník,ale takových tu je víc. Jeden dostal před lety kulku,protože měl patrony na každýho. Možná i dobrej zásobník na Bureše.
Pořád se tu omýlá,jak Babiše vypráskali ze slovače,ale nějaký důkaz ktomu jaksi postrádám. A Slovensko? To je teprve džungle. Buďmě rádi za ty sráče v PS u nás.

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: Karel za 100 bodů :-D

Příspěvek od fokume »

rano jak se tam cilil ten pseudoboxer proruskej, to byla prdel, jinak je to spis k placi, nechci verit, ze politici jsou obraz naroda :-!

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Karel za 100 bodů :-D

Příspěvek od Thomas_124 »

scout76 píše: V počátcích ANO bylo sposty slušných lidí,kteří věřili v obrat,ale velice rychle prozřeli (někteří později) a zařadili zpět. Bureš je tvrdý obchodník,ale takových tu je víc. Jeden dostal před lety kulku,protože měl patrony na každýho. Možná i dobrej zásobník na Bureše.
Pořád se tu omýlá,jak Babiše vypráskali ze slovače,ale nějaký důkaz ktomu jaksi postrádám. A Slovensko? To je teprve džungle. Buďmě rádi za ty sráče v PS u nás.
V ano může být jedině totální prosťáček - byť slušný - nebo bezpáteřní vychcaná krysa, nejčasteji však kombinace obojího. Od začátku až doteď. A kecy o prozření jsou kecy. Nebo možná při své naivitě nečekali, že je tam bude těpat jak ty nejsprostější fracky, tak teda nakonec "prozřeli".

Stačí se na něj podívat a nemusím o něm nic vědět. V jeho letech už má člověk v ksichtu dost výrazně napsané, co je zač, a kdo někdy trochu dělal s lidma, to vidí na první pohled, případně stačí pár vět.

Nutno podotknout, že pokud někdo někam vstupuje, kamkoli, měl by mít lepší přehled a vhled než běžná veřejnost, jako třeba já. Tečka.

SEMRY
vycházející hvězda
Příspěvky: 931
Registrován: sob 20.03.2010, 23:10
Auto: W213 e200d / 996.1 C2
Bydliště: Vinohrady
Věk: 35

Re: Karel za 100 bodů :-D

Příspěvek od SEMRY »

Já už jsem z toho bezduchého krafání opozice unavenej. Je to pokrytectví nejhrubšího zrna.

ekvb
vycházející hvězda
Příspěvky: 912
Registrován: pát 09.10.2009, 10:50
Auto: E220 CDI W211, ex C220D W202, ex C220TD W202
Bydliště: Pezinok
Věk: 49

Re: Karel za 100 bodů :-D

Příspěvek od ekvb »

Ladislav.Lapáček píše:Připomenu sliby polit. stran několik měsíců staré " s Babišem a ANO do do vlády nikdy " dnes je situace jiná,lezou mu do zadele téměř všichni,asi touha urvat kousek pol.moci,důležitosti.
U nás sa hovorí že "Ku.va ku.ve riť neurve" :-!

tomaso
kometa
Příspěvky: 1963
Registrován: čtv 31.07.2008, 22:20
Auto: W124/300CE-24V, W126/500SE a 3x koncern
Bydliště: Zlín - otec měst
Věk: 39
Kontaktovat uživatele:

Re: Karel za 100 bodů :-D

Příspěvek od tomaso »

Ladislav.Lapáček píše:Stále silněji se ve mě ozývá hlas,že tu nechci žít dál.Nemít tu syna a vnuka (další je na cestě) byl bych nejméně 10 let někde jinde.Asi přestěhuji celou famílii.
Tvl to mi připomělo kolik lidí vykřikovalo po parlamentních a prezidentských volbách že emigruje...zajímalo by mě kolik se jich reálně teda nakonec odjebalo *jokingly* *jokingly*

m666
hvězda
Příspěvky: 1272
Registrován: čtv 31.07.2008, 14:50

Re: Karel za 100 bodů :-D

Příspěvek od m666 »

Švajcnberk je minimálně stejnej dement jako Zeman. Vtipnýho mi na tom dni v PČR nepřišlo vůbec ale vůbec nic. Díval sem se potom ze záznamu. Až se půjde pod okna, vezmu vidle. Ale brzo to tady nebude. Přijde mi že se všichni posrali. Od dělňasi, důchodci, studenti umělci i podnikatelé. Jak můžou volit Zmrdiše, socany nebo toho dementa Kalouska. To samý ODS... banda odstavenejch grázlů. A ta pí.a Němcová nebo hajzl Fiala? Fakt špatnej příběh. Totální morální rozklad národa. Není to ani komu hodit.
Odpovědět