Vyndáné sedacky z auta-hrouzí mi pokuta?

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: Vyndáné sedacky z auta-hrouzí mi pokuta?

Příspěvek od adam w140 »

Za stav auta ktere bylo pusteno prez stk do provozu odpovida technik osobne a je naprosto jasny ze obrovska dira v prahu se neobjevi za pul roku od uspesneho provedeni stk. spatne tazne ktere nekde upadne si taky jentak nekdo na triko neveme takze vetsina tech co nechteji prijit o praci, jit k soudu pripadne pri pruseru do basy to neriskuji a za par drobnych prehlidnou jen banalni nedostatky.

jose
hvězdička
Příspěvky: 217
Registrován: čtv 31.07.2008, 14:07
Auto: W123 240D 1982
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyndáné sedacky z auta-hrouzí mi pokuta?

Příspěvek od jose »

...k tomuto tematu mám z vlastní zkušenosti pár poznatků :-)

Jel jsem s piánem na technickou, ...a jak Přemek v Jihlavě správně odhadl, díra v prahu se jim moc nelíbila. Takže technická na měsíc, klempíra, ještě tu a tohle a bylo to u něj s čekačkou měsíce dva.

...zadní sedačky samo vyndaný, vezl jsem v tom plechy, dělalo se toho víc.
Pak opět technická, bez laku, bez sedaček a ani nemrkli.

Následuje odjezd z technický po městským okruhu. Už sem to tu psal, najednou háže Fabia 1 s černejma sklama modrej maják na palubku a o něco se snaží. Za chvíli z ní na pumpě vyskákali 4 asi Urna kluci a "pane, systém nám vyhodnotil, že nemáte STK". Řikám pánové, tady je protokol, před půlhoďkou splněno. ...a sem rád, že jsme na sebe netrefili cestou tam :-) Hehe, Hihi, ať se daří. Nějaký sedačky nikdo neřešil.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyndáné sedacky z auta-hrouzí mi pokuta?

Příspěvek od Přemek Doležal »

*thumbs up* @}->--

Džejár
legenda hvězd
Příspěvky: 3104
Registrován: pon 26.01.2009, 21:08
Auto: Iveco daily 35S12
Bydliště: Brno

Re: Vyndáné sedacky z auta-hrouzí mi pokuta?

Příspěvek od Džejár »

K té STK se nevyjadřuju, lidi zvláště pak nejvíc ukecaní by o tomhle měli mlčet.
At si každej doma třeba místo fazolí dává s buřtem matičky, to je jeho písek, ale na STK a úřady musí pak lidi, který si sice poradí, ale když to kde kdo zkurví, tak pak je to nahovno.

Dál to nemá cenu.

Každopádně bych se v takovým průvalu informací bál, aby na STK Jihlava a okolí nevyjela kontrola. A jsou tu lidi, co takový věci čtou, jen sice nepřidají koment, ale rádi si přečtou.

Technik se žvýkačkou pak poděkuje, až mu dají 50kkč pokutu a seberou licenci na 4roky.

Osobní příběh: jel jsem na STK se strejdovou fábii, před STK hlídka pčr, nechali mě zajet dovnitř a při výjezdu si mě vzali. Dobrý den, kontrola. Tenhle vůz podle SPZ, než jste zajel do areálu neměl 4 měsíce STK. Ted ji máte ? ano mám. ukažte protokol. A borec se ptá: je to pravá STK nebo to jen tak prošlo, víte že můžeme vozidlo poslat zpět na STK. říkám ne, vše je tak jak má být. Pak dýchačka, kontrola dokladů a pominuli i tu propadlou jízdu bez STK.

V dnešní době bych se už do risku, auto mrdka a jedu s tím na STK ani nepustil. Může tam být malá chybka jako třeba prošlá lékárna, volnější čep nebo prasklá manžeta, ale ..to je šumák, stejně je to zbytečný :D :D :D

Kaskadér
hvězda
Příspěvky: 1122
Registrován: stř 10.02.2010, 20:59
Auto: Folcvágen

Re: Vyndáné sedacky z auta-hrouzí mi pokuta?

Příspěvek od Kaskadér »

Já už zažil kontrolu, kdy jsem ani nestihl vyjet z linky, kde se dělají emise a už jsem tam jel nazpátek :)

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Vyndáné sedacky z auta-hrouzí mi pokuta?

Příspěvek od popelnice »

Přemek Doležal píše:Ano, :stern: koule bajonet, a STK :
Kde máš kouli ?
Doma. :'(
Technik vleze do kanálu, kde heverem jemně přimáčkne ke dnu kufru lešenářskou trubku,
ve který je suvně nastrčená nějaká koule.
Vyfotí, uklidí, a jedeme dál. *thumbs up*

Máš na vleku špatnou rychlost ?
Šáhne do šuplete, vahledá tu správnou, na kousek žvejkačky přelepí tu tvou.
Vyfotí, sundá, a jedem dál. *thumbs up*

Život je krásnej, když si ho lidi stůj co stůj neznepříjemňujou. *drink* @}->-- *drink*
Dela se vsechno možný je zbytecny to takhle detailně popisovat ;)

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: Vyndáné sedacky z auta-hrouzí mi pokuta?

Příspěvek od adam w140 »

Ale co furt je to moje a pokud budou chtit prudit zavolam odtahovku fiknu to sesrotuju koupim jinou mrdku to je toho no. Holt je treba zachranit planetu produkci novych sracek plnych jedovatyho plastu.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyndáné sedacky z auta-hrouzí mi pokuta?

Příspěvek od Přemek Doležal »

Džejár píše:K té STK se nevyjadřuju, lidi zvláště pak nejvíc ukecaní by o tomhle měli mlčet.
At si každej doma třeba místo fazolí dává s buřtem matičky, to je jeho písek, ale na STK a úřady musí pak lidi, který si sice poradí, ale když to kde kdo zkurví, tak pak je to nahovno.

Dál to nemá cenu.

Každopádně bych se v takovým průvalu informací bál, aby na STK Jihlava a okolí nevyjela kontrola. A jsou tu lidi, co takový věci čtou, jen sice nepřidají koment, ale rádi si přečtou.

Technik se žvýkačkou pak poděkuje, až mu dají 50kkč pokutu a seberou licenci na 4roky.

Osobní příběh: jel jsem na STK se strejdovou fábii, před STK hlídka pčr, nechali mě zajet dovnitř a při výjezdu si mě vzali. Dobrý den, kontrola. Tenhle vůz podle SPZ, než jste zajel do areálu neměl 4 měsíce STK. Ted ji máte ? ano mám. ukažte protokol. A borec se ptá: je to pravá STK nebo to jen tak prošlo, víte že můžeme vozidlo poslat zpět na STK. říkám ne, vše je tak jak má být. Pak dýchačka, kontrola dokladů a pominuli i tu propadlou jízdu bez STK.

V dnešní době bych se už do risku, auto mrdka a jedu s tím na STK ani nepustil. Může tam být malá chybka jako třeba prošlá lékárna, volnější čep nebo prasklá manžeta, ale ..to je šumák, stejně je to zbytečný :D :D :D
KOntroly jsou tady pečený vařený i bez tvýho přičinění.
Takže klidně spi. :-!
Odpovědět