O designu..

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Petr H.
Administrátor
Příspěvky: 2329
Registrován: sob 11.10.2008, 19:45
Auto: W164 320CDI,r129 320sl, R230 SL55AMG, w221 350cdi
Bydliště: Praha
Věk: 48

Re: O designu..

Příspěvek od Petr H. »

To odlehčím, náš známý se bez zaměřovače taky neobejde
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: O designu..

Příspěvek od scout76 »

Dobrej estét :D .

Petr H.
Administrátor
Příspěvky: 2329
Registrován: sob 11.10.2008, 19:45
Auto: W164 320CDI,r129 320sl, R230 SL55AMG, w221 350cdi
Bydliště: Praha
Věk: 48

Re: O designu..

Příspěvek od Petr H. »

jemu to nemám za zlý, je to bohém prostě. Nemohl jsem se na něj zlobit.... Nojono... :)

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: O designu..

Příspěvek od scout76 »

Když to nemá senzory,tak i tohle může být pro někoho řešení :D .

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: O designu..

Příspěvek od Přemek Doležal »

100 let platilo :
Nejhezší pohled na svět je skrz :stern:

Jelikož se před pár lety svět v prdel obrátil, už ani tohle neplatí. :-! :-! :-!
Takže tomu člověku posílám *thumbs up* *kissing*

zaibatsu
hvězda
Příspěvky: 1377
Registrován: sob 19.05.2012, 23:11
Bydliště: Teplice, potažmo Buzerantovice

Re: O designu..

Příspěvek od zaibatsu »

[quote="Petr H."]To odlehčím, náš známý se bez zaměřovače taky neobejde

Autor tématu
Instruktor
hvězdička
Příspěvky: 207
Registrován: stř 13.08.2008, 18:22
Auto: ML W163 270CDI, CLC W203 220CDI
Bydliště: ChKO Křivoklátsko

Re: O designu..

Příspěvek od Instruktor »

[quote="zaibatsu"][quote="Petr H."]To odlehčím, náš známý se bez zaměřovače taky neobejde

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: O designu..

Příspěvek od fíkus »

Fusion píše:Však používejte co chcete, já vám nic nevnucuju. Akorát říkám, že je nesmysl něco označovat za nepoužitelný, když máte nějaký vlastní problémy. Není potřeba mě to do detailu rozepisovat, neb nemám zájem to řešit.
Dvě různý trasy ve dvou navigacích jsou dány různým nastavením preferencí trasy (placená/neplacená, krátká, rychlá. vyšší třída, provoz, výrobce mapy). Na špinavý ruce se dělají rukavice.
Kapesní počítač, a to je přesně ono - pořádně to vlastně nedělá nic, je to kočkopsokoňohusokachna. Je to dobrý asi jako Smart na dálnici. Jak říkám, na telefonování mám telefon, na focení několik fotoaparátů včetně Sinaru a na "počítání" stolní počítač i notebook. A když se potřebuji někam dostat tak mám dost kvalitní mapu, čtu značky, znám světové strany a používám mozek. (lidí co podle navigace dojeli do různých slepých uliček -navigace netuší že dotyčný sedí v kamionu a že mozek nechal doma a dotyčný zase netuší, že navigace je tak blbá - jsem už viděl hodně).

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: O designu..

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Re fíkus Tolik nezatracuj moderní techniku,třeba v medicíně je to super,jen se s tím naučit dělat,já byl za vola,mladí kolegové hned,mě to trvalo ale dnes jsem rád,že to mám.Ale někdo se spolehne na navigaci,vypne rozum a skončí ve Vltavě,jiný jak já ji zapíná,když neví ve městě cizím,tam se osvědčila.Na lodi je to super,ale zas naplánuje trasu přes ostrov,tak ji musíš namalovat kudy to chceš obeplout.A ty nejnovější promítají na obrazovku třeba pobřeží,vjezdy do přístavů a kanálů.Ale při poruše motoru a vybitých baterií jsi odkázán na kompas,mapy,sextant a tabulky a kormidlem kvrdláš sám ne autopilot.Mobil,mnou věc nenáviděná avšak potřebná,já vlastně potřebuji jen volat,napsat zprávu,něco vyfotit a poslat a také to musí komunikovat s auty,ale mělo by to poslouchat příkazy a nemít vlastní život ale takový telefon asi neexistuje,z xy funkcí potřebuji několik.A v autě fakt nepotřebuji prohlížet foto či stahovat muziku či jiné a stále miluji klasické budíky a ne ty ohavné obrazovky upatlané.

sněhulák
legenda hvězd
Příspěvky: 2773
Registrován: pát 01.08.2008, 19:11
Auto: PKW und LKW
Bydliště: West Brnou

Re: O designu..

Příspěvek od sněhulák »

fíkus píše:
Kapesní počítač, a to je přesně ono - pořádně to vlastně nedělá nic, je to kočkopsokoňohusokachna. Jak říkám, na telefonování mám telefon, na focení několik fotoaparátů včetně Sinaru a na "počítání" stolní počítač i notebook. A když se potřebuji někam dostat tak mám dost kvalitní mapu,
Na takovou výbavu používáš určitě i velký kvalitní batoh *thumbs up* 009

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: O designu..

Příspěvek od fíkus »

Ten nemám, pěšky s sebou neberu skoro nic, klíče od auta a psa :stern:

Láďa - já mám i ty nejmodernější věci, ale jen pokud jsou to speciální věci, které výrazně zlepší funkci těch starých a nebo dokonce třeba ani předtím alternativu nemajících. Ale pro člověka který je téměř 24/7/365 v civilizaci a ponejvíce někde v místnosti tak speciálně nějaký chytrý tel je jen a pouze zhoršení, ve všech směrech. A to pominu že mi tel často spadne. Lidi okolo mě střídají telefony jako spodní prádlo, ale ne z důvodu modernizace ale pro neustálé poruchy. Seknuté, žije si to vlastním životem atd. A mezi námi - já opravuji auta tak do roku 1995 takže vystačím s tím vybavením co bylo tehdy. Na speciál přípravcích se toho moc vylepšit nedá, to bylo prostě daný výrobcem.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: O designu..

Příspěvek od scout76 »

Tak to mají asi kurevskou smůlu nebo si kupují jebky. Já se dotykáči vyhýbal obloukem,ale nakonec jsem ho pořídil,protože Aligátora fakt ne. A musím přiznat,že jsem se s tím naučil a využívám většinu jeho funkcí. To,že někdo něco neumí používat je něčím jiným. Můj nebožtík táta by řekl: To je rukama 009 .

sněhulák
legenda hvězd
Příspěvky: 2773
Registrován: pát 01.08.2008, 19:11
Auto: PKW und LKW
Bydliště: West Brnou

Re: O designu..

Příspěvek od sněhulák »

fikus nic ve zlým, ale mohl by se ti hodit ještě balíček na přežití

Balíček pro přežití obsahuje 34 položek. Samotný obal slouží jako lampa se solárním panelem na víčku pro dobíjení a spínačem. Balení obsahuje řadu užitečných věcí nutných pro přežití v extrémních podmínkách.

vodotěsná krabice
solární lampa
tužka
nepromokavé papíry
podpalovač
2 vatové tampony
mini kompas
píšťalka
zrcátko
drátěná pila
drátěnou past
víceúčelový zavírací nůž
rybářská sada
návnada na ryby
4 sáčky soli
4 bezpečnostní kolíčky
šití
vinylovou pásku
lepicí pásku
uzavíratelný sáček
záchranou přikrývku
nylonovou šňůru
karabinu
pončo proti dešti
2 multifunkční ohřívače
Chemické světlo

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: O designu..

Příspěvek od Fusion »

A o tom to je. Pojedeš autem a stane se něco zajímavýho, těžko budeš z báglu tahat DSLR, nastavovat expozici a pak to doma tahat do PC z SD karty. Ale ty myslíš nejspíš kapesní foťáky, jejichž kvalita je dneska většinou horší na těch telefonech a s videem ve 4K/60 stojí víc, než ten (nejdražší) telefon. To samý platí pro internet, aplikace, hudbu atd.
Uznám, že dreky za 5 tisíc jsou prostě kompromisem funkčnosti a ceny. Samsung S9 a iPhone X jsou ale stroje, kterýma při správným užívání a znalosti lze do vysoké míry nahradit zařízení za mnohem víc peněz (netbook, foťák, navi, hry, televizi, rádio, atd.), přičemž se vejdou do kapsy a vydrží několik metrů pod vodou.
Psát, že je to jako Smart na dálnici je krátkozrakost a neznalost.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: O designu..

Příspěvek od scout76 »

Myslím,že solár zavrhne a bude preferovat sirky a svíčku. Případně dva křemeny 009 .
Odpovědět