O designu..

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Autor tématu
Instruktor
hvězdička
Příspěvky: 207
Registrován: stř 13.08.2008, 18:22
Auto: ML W163 270CDI, CLC W203 220CDI
Bydliště: ChKO Křivoklátsko

Re: O designu..

Příspěvek od Instruktor »

Jó.. Na SECu a podobně je to ok. Ale na Ečku a eSku tam pro mě stojací hvězda pocitově patří. Teď jezdím druhým měsícem bez hvězdy na kapotě (páč se mi nějak nechce zase nějakýmu zmrd.vi kupovat novou) a jsem z toho votrávanej. Chybí mi tam! Pohled vpřed je jako bych jel volhou :( Nic proti volhám!

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: O designu..

Příspěvek od scout76 »

Na klasickým :stern: hvězda musí být,ale na těch moderních by to vypadalo asi dost blbě. Aspoň tak to vidím já. Co je k poblití je svítící hvězda nebo takový ty plný hvězdy. Působí to na mě jak z pouti nebo z Aliexpresu 009 .

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: O designu..

Příspěvek od fíkus »

Vždyť si šlo vybrat, zaměřovač nebo velkou hvězdu alá SL.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: O designu..

Příspěvek od scout76 »

Jak u čeho. Viděl jsem CLK 208 s velkou hvězdou a byl to pěknej hnus.

trojan
kometa
Příspěvky: 2145
Registrován: pon 28.02.2011, 18:33
Auto: Trambus
Bydliště: 60580495devět/Kolín

Re: O designu..

Příspěvek od trojan »

Úplně nejvíc je, když má někdo hvězdu v masce a na kapotě zaměřovač :P *jokingly* potkávám viano áčko a ML se stojací hvězdou... Taky moc pěkný 007

dawider5
vycházející hvězda
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08.02.2012, 19:33
Auto: .. W124 E250 D .... R2,R3,V8
Bydliště: jižní čechy
Věk: 38

Re: O designu..

Příspěvek od dawider5 »

dnešní dobu snad ani nemá smysl řešit,auta jsou rychlokvašky z PET flašek a my to určitě nezměníme *jokingly* můžem bejt rádi že nám režim ještě nezakázal naše dvacetileté "veterány" ;)

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: O designu..

Příspěvek od scout76 »

trojan píše:Úplně nejvíc je, když má někdo hvězdu v masce a na kapotě zaměřovač :P *jokingly* potkávám viano áčko a ML se stojací hvězdou... Taky moc pěkný 007
To musí být nádhera :D .

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: O designu..

Příspěvek od Fusion »

fíkus píše:Co je nesmyslnýho na tom, že preferuju jednoduchý fungující věci?
Protože tvá subjektivní zkušenost neprokazuje nefunkčnost, mimo jiné protože s tím máš evidentně minimální zkušenosti.
Navíc nenapsals co to bylo za dotykovej telefon, když mezi něma samozřejmě existujou různý třídy kvality.

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: O designu..

Příspěvek od popelnice »

trojan píše:Úplně nejvíc je, když má někdo hvězdu v masce a na kapotě zaměřovač :P *jokingly* potkávám viano áčko a ML se stojací hvězdou... Taky moc pěkný 007
No ja uz jsem udelal přípravu ns zaměřovač na Coupe :D

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: O designu..

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Re Fusion k telefonům.Měl jsem starou Nokii,plně mi vyhovovala,ale byl jsem přemluven na chytrý,placatý a dotykový Samsung.Byl dost drahý,těsně po záruce přestal fungovat zvuk a řada funkcí.Koupil jsem nový,ještě chytřejší,dále údajně nerozbitné pouzdro jako doplněk a prevenci.Pouzdro nefungovalo,jen vypadl z kapsy a sklo prasklo.Tento telefon žije vlastním životem,neustále (obvykle přes noc) něco předělává a inovuje organizuje,třeba foto.Z chronologicky řazených fotek udělal nesmyslná alba a videa starších dat vymazal úplně.Dále si hraje se zvukem,často vypíná zvonění a mění jas obrazovky.
Existuje telefon,který bude dělat jen to,co přikážu a nebude mít " vlastní rozum" nadřazený mým příkazům? Spojím ho s autem,vše v pořádku,ovládání přes obrazovku spolu s adresářem.Vypnu auto,znovu zapnu a ejhle funkce jsou pryč.V autě chyba není,na jiný telefon to funguje trvale.
Tak nevím,třeba poradíš.

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: O designu..

Příspěvek od Fusion »

Radím lidem, kteří těmto věcem nerozumí (a ani nechtějí), aby si koupili 3310. Zároveň ale nemají tito lidi žádnej důvod přesvědčovat ostatní, že ta jejich cesta je ta správná. Dotykovej telefon používají stovky milionů lidí po celým světě, a že to dvoum lidem z MBCC "nefunguje" zcela jistě neznamená, že je to technologie k ničemu. Osobně znám plno lidí nad 60 let, kteří to ovládají zcela bez problému, takže chyba výrobku je vyloučená.
Druhou možností je si sednout s někým, kdo tomu rozumí, a být ochoten se naučit. Je to kapesní počítač, ne telefon. Pro ty, co potřebují jen telefonovat se vyrábí plno výrobků k tomu určených.

miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: O designu..

Příspěvek od miluna »

Hlásím se jako třetí! Používám hloupej tlačítkovej jednoduchej telefon s týdenní výdrží. Zkoušel jsem si koupit jak android tak jablko a zase jsem se k těm tlačítkům vrátil. Ne proto, že nejsem ochoten já ale že mi výrobce podsouvá něco co nechci a protože dělám práci, při které se umažu a mám prostě špinavé prsty, tak ve chvíli kdy rozmatlávám šmírfet s bordelem po zrcátku a nic se neděje tak mě chytl vztek a já s tím křápem bacil o zem.

Nejlíp komicky to vypadalo teď na závodech: auto stojí uvařený za koncem rychlostní zkoušky, potřebujem vodu a řemínek vodní pumpy...
Pospícháme, fakt spěcháme abysme to stihli do další časovky, sedím v dodávce vedle mne dva uživatelé podobnejch křápů matlaj prstem... Tak kudy mám jet, kde to je zavřený, doleva nebo doprava, to fakt nemáme papírovou mapu? počkej, a matlaj dál, kluci kdyby jsme tu měli mapu.. vždyť máme navigace, no jo tři ale nahovno (jedna je ještě přicuclá na čelním skle) Mapa na tom není vcelku normálně zobrazitelná takže vymyslet trasu kudy nejrychlejš mezi těma uzavírkama není jednoduchý. Takže jsme tam stáli cca 5-7minut který už jsme mohli být na půl cesty. Stačila obyčejná papírová mapa.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: O designu..

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Re Fusion V mém případě to není o tom,že se nechci novému učit,nové hračky v ordinaci si to vyžádaly a školil jsem se až se mi z hlavy kouřilo.Ale ta placatá věc si dělá co chce.Ale dnes odpoledne se stal zázrak,já na nic nesáhl,jen pro legraci jsem zadal na obrazovce v autě telefon,hned vyskočil seznam čísel a funguje to.Ve čtvrtek a pátek ne.A mám na to svědka,elektrotechnika co umí.Uvidíme zítra,zda zázrak se stane trvalou funkcí.Leč v Patrolu to od počátku fungovalo a funguje stále a to dávám povely hlasem,v Mercedesu přes obrazovku systému Alpine.Stařík se před léty (ač nechtěl) naučil trochu s počítačem,pak počítačem řízený OPG,laser,skalpel,kamera do úst místo klasických otisků.Dokonce dokáži rozšifrovat zprávy na dat.schránce,něco zaplatit přes el.banku,stále se učím (nerad,silně nerad).Také mám fotoaparát,co je 10x chytřejší jak já a pomalu navazujeme přátelský,trvalý vztah plný respektu ( on ví a umí,já poznávám jeho chytrost),totéž s GPS na lodi,radarem.Fakt se snažím ale některé el. věci mě nemají rády.
Re miluna Vyzkoušel jsem všechny navigace na českém trhu.Jednou jsem jel se dvěma,obě dostaly stejný příkaz,já dostal 2 trasy.Stejně vozím v každém autě mapu,slunce putuje od východu na západ,lišejník roste na straně....... atd.Ale zas na lodi,zadám kurs,nastavím autopilota a můžu něco uvařit,dát si šlofíka,chytat ryby a nestarám se.Echolot zapípá nad stanovenou hloubkou,radar hlásí loď na stejném kursu.Ale vozím mapy,sextant a tabulky,páč když není elektřina byl bych v prd........

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: O designu..

Příspěvek od Fusion »

Však používejte co chcete, já vám nic nevnucuju. Akorát říkám, že je nesmysl něco označovat za nepoužitelný, když máte nějaký vlastní problémy. Není potřeba mě to do detailu rozepisovat, neb nemám zájem to řešit.
Dvě různý trasy ve dvou navigacích jsou dány různým nastavením preferencí trasy (placená/neplacená, krátká, rychlá. vyšší třída, provoz, výrobce mapy). Na špinavý ruce se dělají rukavice.

miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: O designu..

Příspěvek od miluna »

který samozřejmě používám, nandavám a sundavám, ale doktorský latexový musíš vyhodit a vzít nový, jenže ruce se trošku zpotí a do novejch nejdou, musíš chvilku počkat až oschnou. Mívám chvíle kdy mi během hodiny volá 5-10lidí, to nejde, Ericssona otřu mikrovláknem a je to.
Každej prostě potřebuje něco jinýho ale podsouvat že to je způsobeno neochotou se něco učit je dost mimo.
Odpovědět