Další zdanění starých aut?

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

kolouch
legenda hvězd
Příspěvky: 3464
Registrován: čtv 21.08.2008, 15:21
Auto: modrý,stříbrný,vínový,černý,bílý a 2 zelený
Bydliště: Bihanken - Eichwald

Re: Další zdanění starých aut?

Příspěvek od kolouch »

nebo demoliční derby ve felícijích. bez pásů a helmy. :D

viano
hvězda
Příspěvky: 1527
Registrován: úte 23.09.2008, 18:29
Auto: šrot

Re: Další zdanění starých aut?

Příspěvek od viano »

hagrid píše:Jsou schopný všeho: http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/st ... ky-zabily/" onclick="window.open(this.href);return false;
aspon je videt co za svine tam pracuji, blbe je, ze jim dost (obycejnych) lidi jeste zatleska

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Další zdanění starých aut?

Příspěvek od fíkus »

kolouch - svého času jsme vždycky v pátek vzali auta z likvidací a jeli kros po loukách, polích a lesních cestách. Jednou na mě vyšla Š100 a vyřadil jsem s ní postupně všechny fáčka i stodvacítky - všechny dojely na chladič vpředu @= Akorát předek jsem měl tak placatej že už nešlo zatáčet a přední sloupky byly skoro kolmo ke střeše. Okno vypadlo po druhé nebo třetí ráně.

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: Další zdanění starých aut?

Příspěvek od adam w140 »

Proti 100 a 120 je felda symbolem bezpeci

dawider5
vycházející hvězda
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08.02.2012, 19:33
Auto: .. W124 E250 D .... R2,R3,V8
Bydliště: jižní čechy
Věk: 38

Re: Další zdanění starých aut?

Příspěvek od dawider5 »

fíkus píše:kolouch - svého času jsme vždycky v pátek vzali auta z likvidací a jeli kros po loukách, polích a lesních cestách. Jednou na mě vyšla Š100 a vyřadil jsem s ní postupně všechny fáčka i stodvacítky - všechny dojely na chladič vpředu @= Akorát předek jsem měl tak placatej že už nešlo zatáčet a přední sloupky byly skoro kolmo ke střeše. Okno vypadlo po druhé nebo třetí ráně.
007 joo krosení s pekáčema po lesích to byly časy,zadohrabové škodovky byly nejzábavnější *thumbs up*

sněhulák
legenda hvězd
Příspěvky: 2773
Registrován: pát 01.08.2008, 19:11
Auto: PKW und LKW
Bydliště: West Brnou

Re: Další zdanění starých aut?

Příspěvek od sněhulák »

fíkus píše::-$ a jediný výsledek je ten že každý kdo má sbírku těžkých aut na papírech aniž by s nimi často jezdil natož podnikal tak platí jak debil silničku v nemalé výši. Kdo dnes podniká autem pod rok 1990...
To je kvůli tomu, že když stát zavedl silniční daň, tak podnikající chytráci v nákladní autodopravě aby ušetřili, začali hromadně přepisovat v TP IČ na rodné číslo, aby se placení daně vyhnuli. Stát se nasral a zavedl daň pro vozy nad 12 t celkové tonáže plošně.
Odpovědět