Stání v modré zóně výzva k uhrazení pokuty

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Autor tématu
K2
vycházející hvězda
Příspěvky: 992
Registrován: úte 12.08.2008, 16:09
Věk: 50

Re: Stání v modré zóně výzva k uhrazení pokuty

Příspěvek od K2 »

Frank - ono to možná jako kravina vypadá, ale je to nevěřitelná levárna na peníze lidí....

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Stání v modré zóně výzva k uhrazení pokuty

Příspěvek od robik4 »

Kdyby se jim na to všichni vysrali,jako já nebo Ty,tak by byl od podobných pí..vin pokoj.Jenže bohužel žijeme v zemi předposraných,poslušných zmrdečků...

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: Stání v modré zóně výzva k uhrazení pokuty

Příspěvek od Fusion »

Je vůbec možný sankcionovat auto stojící bez jedné spz?

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Stání v modré zóně výzva k uhrazení pokuty

Příspěvek od fíkus »

Ne. Stání není jízda a na stání opravdu RZ nepotřebuješ. Pokud bude mít auto ručení tak nemusí mít značky ale může stát na veřejném prostranství, maximálně dostaneš výzvu od městapáků aby jsi doložil komu to patří a jestli máš pojistku - tedy úplně bez dozoru bych auto bez RZ nenechával, ovšem dnes je velký problém zlikvidovat vrak u kterého neznají majitele, u nás stojí 2 roky Vectra II, bydlí v ní bezdomovci, značky zmizely, a vrak prý MČ P10 nemůže jen tak zlikvidovat, dřív to šlo lépe. Musí mít ale kartičku v modré zóně, pochopitelně. Monitorovací auto nezjistí RZ a opět na místo pošle městapo - máš kartičku? No problem. Nemáš? Problem.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Stání v modré zóně výzva k uhrazení pokuty

Příspěvek od fíkus »

robik4 píše:Kdyby se jim na to všichni vysrali,jako já nebo Ty,tak by byl od podobných pí..vin pokoj.Jenže bohužel žijeme v zemi předposraných,poslušných zmrdečků...
To sem nesmíš psát takové věci, tady všichni dodržují i to co podle zákona nemusí aby náhodou něco neprovedli, tak neblázni. 009

AndréW115
hvězda
Příspěvky: 1383
Registrován: pát 01.08.2008, 10:15
Věk: 104

Re: Stání v modré zóně výzva k uhrazení pokuty

Příspěvek od AndréW115 »

Hele Robiku, takže podle tebe jsou vlastně skoro všichni zmrdečkové? Nemyslíš, že to jsou spíš ti, co tyhle vyhlášky vymýšlí? Trochu se zamysli, než tady zase něco vybleješ. Hraješ si na machýrka, v jiným topicu máš nabídku na ekolog. likvidaci vozidel a když člověk chce téhle služby využít, má pocit, jako by jednal s absolventem zvláštní školy....

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Stání v modré zóně výzva k uhrazení pokuty

Příspěvek od fíkus »

Parkovací zóny jsou dobrej fašismus... nepřinesly kromě peněz do kasy pro nás, motoristy, vůbec nic.

W463
hvězda
Příspěvky: 1403
Registrován: pát 05.06.2009, 17:53
Auto: to obcas tak pribejva, ze uz se to sem nevejde
Bydliště: Doma

Re: Stání v modré zóně výzva k uhrazení pokuty

Příspěvek od W463 »

AndréW115 píše:...... má pocit, jako by jednal s absolventem zvláštní školy....
]:-> *jokingly* *jokingly*

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Stání v modré zóně výzva k uhrazení pokuty

Příspěvek od robik4 »

AndréW115 píše:Hele Robiku, takže podle tebe jsou vlastně skoro všichni zmrdečkové? Nemyslíš, že to jsou spíš ti, co tyhle vyhlášky vymýšlí? Trochu se zamysli, než tady zase něco vybleješ. Hraješ si na machýrka, v jiným topicu máš nabídku na ekolog. likvidaci vozidel a když člověk chce téhle služby využít, má pocit, jako by jednal s absolventem zvláštní školy....
My jsme spolu o něčem jednali ? Já měl dojem,že jsem se ti zapomněl ozvat,za což jsem se ti omluvil,takže zhluboka dýchej a take it easy,bb

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Stání v modré zóně výzva k uhrazení pokuty

Příspěvek od Thomas_124 »

Většina tohoto a podobného svinstva se děje právě proto, že lidi si ochotně nechají kálet na hlavu. A je to v mnoha oblastech. Proč se u nás pod cedulkou I.jakost prodává ohavné ovoce a zelenina? Já jdu vždycky na informace, donesu pár kousků a ptám se, jestli to stihnou uklidit dříve než přijde SZPI. A lidi se v tom ochotně přehrabují.

Taky při reklamaci vždy musím vysvětlovat, že já rozhodně nebudu platit cestu a čas, který je potřeba k tomu, abych zmetek někam donesl. Vždycky slyším: vy jste první, kdo chce zaplatit cestu. A co mě to zajímá, že jsou lidi pitomci? Pošlete si pro to PPL a zrovna mi nechejte dovézt druhý přístroj - no, my nepůjčujeme - tak když máte dost peněz na to, abyste mi zaplatili nájem, pak jo.. Reklamace bývá pak velmi rychle vyřešena..

Podotýkám, že když někdo reklamuje u mne, ihned zboží měním nebo vracím prachy, nic nezkoumám. Moji zákazníci jsou obchody a x krát byla reklamace očividně neoprávněná, i tak neřeším, měním. Vyplatí se to.

Bohužel obecně se vyplácí ojebávání lidí, protože si to nechají líbit.

Já sám to ale nezměním a proto mám vztek na lidi, kteří si vše nechají líbit. Nekoupím kvůli nim zmrzku se smetanou, ale jen s rostlinným tukem, právě kvůli nim mohou politici dělat všechna svá svinstva, kvůli nim mají všichni hajzli volné pole.

Vena 190E
hvězdička
Příspěvky: 358
Registrován: čtv 07.08.2008, 20:19
Auto: 123 250,300D,w211 320cdi,w203 270cdi,w124 250D
Bydliště: na samotě u lesa

Re: Stání v modré zóně výzva k uhrazení pokuty

Příspěvek od Vena 190E »

Hoši vy máte starosti *jokingly* *jokingly* *jokingly*

DonaldSkrblik
hvězdička
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 25.05.2017, 22:01
Auto: 124

Re: Stání v modré zóně výzva k uhrazení pokuty

Příspěvek od DonaldSkrblik »

Eltodo sice je jako provozovatel monitor vozů,ve skutečnosti to pro ně dělá jiná firma sídlící v Praze 10-Hostivaři,dělám pro ně tak to vím.A nebojte se protože v současné době kdy tyhle autíčka mají na starost Prahy 1,2,3,5,6,7,8,tak jih jezdí ,,6,,-slovy šest vozů,proto nemůžou za jeden den sjezdit opravdu vše.Jinak jakkoli poškozená,zakrytá či chybějící spz-RZ je opravdu poté na popud řidiče hlášena místním městkáčům,ale zase záleží na všímavosti řidiče,protože z každého dne se posílají do centrály,,ajtíkům,,všechny info a systém to sice vyhodnotí,ale zatím to není automatický na městkáče.Ale ten monitorovací systém ovlivnit nejde.Pak záleží na úřednících kteří to obesílají a vyřizují.Jinak většinou se jezdí od cca 8-8:30 do 20:00,noční se jezdí minimálně.A pokud vidíte jezdit třeba víkend,tak jde o sběr dat pro porovnání,takzvaně stat. o:-)

Autor tématu
K2
vycházející hvězda
Příspěvky: 992
Registrován: úte 12.08.2008, 16:09
Věk: 50

Re: Stání v modré zóně výzva k uhrazení pokuty

Příspěvek od K2 »

Donald - takže Cortec Daniela Zemana má za šest aut 60 míčů ročně...to je slušný výkon

AndréW115
hvězda
Příspěvky: 1383
Registrován: pát 01.08.2008, 10:15
Věk: 104

Re: Stání v modré zóně výzva k uhrazení pokuty

Příspěvek od AndréW115 »

Donald: Na to, že tedy mají jen šest vozidel, to tady na Bořislavce (P6) a okolí brousí docela důkladně. Vidím je tu z výlohy min. 2-3x denně...

kesu
vycházející hvězda
Příspěvky: 559
Registrován: pon 18.11.2013, 20:58
Auto: Mercedes SL600 r129, VW passat B7, Citroen C4 vts

Re: Stání v modré zóně výzva k uhrazení pokuty

Příspěvek od kesu »

DonaldSkrblik píše:Eltodo sice je jako provozovatel monitor vozů,ve skutečnosti to pro ně dělá jiná firma sídlící v Praze 10-Hostivaři,dělám pro ně tak to vím.A nebojte se protože v současné době kdy tyhle autíčka mají na starost Prahy 1,2,3,5,6,7,8,tak jih jezdí ,,6,,-slovy šest vozů,proto nemůžou za jeden den sjezdit opravdu vše.Jinak jakkoli poškozená,zakrytá či chybějící spz-RZ je opravdu poté na popud řidiče hlášena místním městkáčům,ale zase záleží na všímavosti řidiče,protože z každého dne se posílají do centrály,,ajtíkům,,všechny info a systém to sice vyhodnotí,ale zatím to není automatický na městkáče.Ale ten monitorovací systém ovlivnit nejde.Pak záleží na úřednících kteří to obesílají a vyřizují.Jinak většinou se jezdí od cca 8-8:30 do 20:00,noční se jezdí minimálně.A pokud vidíte jezdit třeba víkend,tak jde o sběr dat pro porovnání,takzvaně stat. o:-)
Hele už jsem se na to u Eltoda ptal (poslali mě kamsi), ale nešlo by za nějakou tu basičku nějak zařídit, aby to třeba náhodou mojí SPZ nechávalo osudu:DD
Odpovědět