pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zakladať...

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fíkus »

Pepa? Ten měl Saab 900. Ujeto asi 600000 když mu ho někdo ukradl a našli ho nabouranej v příkopu.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od scout76 »

Vojta,Karel,Jindra byly lemry líný. Ti na Fordech točily jen 50000. Ford a nájezd milion? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D .Tvl. leze mi sem nějakej nos =-o .

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fíkus »

Ford V6 Cologne... ve Fordu Granada, proč by nenajel.

Laja22

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od Laja22 »

scout76 píše:J.j. člověk zapomíná. U koupě auta,který má vyjmečný nájezd se to zapomíná běžně :D .

twl, sarada pokracuje :D

nesmej se na ukor blizniho sveho, za trest si dej 3x otcenas 009

eklasse
hvězdička
Příspěvky: 368
Registrován: pát 22.01.2016, 19:47
Auto: E 220 CDI

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od eklasse »

Ano honzík a pepík a frantík ujeli mililion,zase žvásty od podvodníka z Křečhoře u Kolína co lže a dělá podvodné machinace na kohokoliv,pozor na podvodníka =-o

Laja22

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od Laja22 »

fíkus píše:
Laja22 píše:ee 009
[youtube][/youtube]
covece, todle jsem v zaplave hlouposti uplne minul :D

na me ceka 4 coupe v Edmontonu, dokonce uz na nemeckych znackach 009
jen jsem linej jet 300km na vylet *in love*

https://i.ebayimg.com/00/s/MTYwMFgxMjAx ... 8/$_59.JPG

https://i.ebayimg.com/00/s/MTYwMFgxMjAx ... 7/$_59.JPG

https://i.ebayimg.com/00/s/MTYwMFgxMjAx ... 4/$_59.JPG

Laja22

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od Laja22 »

fíkus píše: Nejde ale ani tak o ten zvyk zpochybňovat vše co si nedovedete představit tak to není asi možný ale o to jak to děláte. Viz. třeba výborný vozík z Aldi. Tak výborný že mu nesedí výškově kolečko jak psal Čenda. Ale vozík od Luxu který nikdo neviděl je jebka z OBI. Jenže já byl nazván blbem co si nekoupí něco levnějšího v Německu a kupuje předražený šmejdy v OBI. Je ale možný, že si lidi kupujou věci podle toho jak vypadají a fungují a ne podle ceny... ale co, tak když vás to baví.
http://www.mercedes-classic.cz/phorum/v ... 10&t=63308" onclick="window.open(this.href);return false;

mimochodem, kde te kdo nazyva BLBCEM, ze jsi zakoupil temer o polovinu drazsi vozik? 008
zase lez jak barak *tired*

za trojku fuckt kulhajici kolecko snad nevadi vubec nikomu, nebo jooo?

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fíkus »

Mně proště ten Aldi vozík přijde proti tomu co mám taková pouťovka... vzhledem, ne zpracováním. Prostě se mi NELÍBÍ. Nejradši bych býval vozík Hazet, ale to už je cenově fakt mimo. Ano, stejně jako koupím jen kvůli pocitu filtry Mercedes vyrobený v Knechtu tak stejně tak radši koupím jinou věc na který je "ta známá značka" a nějak to vypadá. Předně i přes doporučení radši koupím něco, na si sáhnu. Nešel jsem do OBI koupit vozík. Šel jsem okolo ně, vytáhl šuplík, opřel se o něj, kolejnice se ani nehly, říkám - tvl, to není blbě vyrobený, a cena je ještě v normě, jezdí přepichově (plnej ještě lépe), já ho beru. Takže bych jel do reichu zkoušet něco co se mi nelíbí abych zjistil že to celkem jde používat a pak se na to 10 - 15 let v dílně koukal? Kdyby levný ALDI vozík stál 3000 a ostatní vozíky 30000 a více a nic mezi tak je volba jasná. Ale 3 nebo 7 u věci kterou kupuju na řadu let mě fakt netlačí. Když jdou koupit šaty nebo obuv tak taky nekoupím zásadně to co je levný a dá se v tom chodit, koupím si zejména to co se mi líbí a cenově koukám aby to nebylo mimo moje možnosti. Chtěl jsem RAF ovčí bundu, při shánění jsem objevil původní z války za cenu nové tak jsem koupil tu originál a běžně jí ve větší zimě nosím. Ano, chodím v 73 let staré bundě. A je to fajn. A jistě, mohl jsem za 4 tis koupit podobnou a udělala by stejnou službu jako tahle, která se v dnešní podobě nově vyrobená prodává za 13-15 tis.

Kupátko vypadá moc hezky, jaký má motor? Jen asi není v Evropě což? Kolik vyšlo?

Slovo "blbec" v té debatě nikde přímo nepadlo, ale smysl textu tak jak je rozhodně k označování za hlupáka směřuje. Nic divného tady.

Laja22

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od Laja22 »

hele strejdo, at ti zase nelezu do "zadku" 009

kdyby vozik stal za prd nebudu ho nikomu doporucovat, jak jsem psal, mam dva kusy plny cajku a no problem...
v lete jsem si privezl jeste vozik JOHN DEERE, dostal jsem ho tady od jednoho cloveka co nemel na zaplaceni za praci... ale to je spis takova starozitnost

4 je v Edmontonu, coz je cca 300km z Calgary
asi te zmatla te nemecka RZ, tady je plate jen vzadu, tak dopredu si davaji lidi lecjaky hlouposti :)

https://www.kijiji.ca/v-cars-trucks/edm ... nFlag=true" onclick="window.open(this.href);return false;

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fíkus »

Ale že stojí za prd přeci nikdo neříká, já psal že i když mi někdo něco doporučí tak to stejně chci předtím vidět takže bych musel někam kdo tenhle vozík má a prohlédnout si ho, což se při rozdílu ani ne 3000 kč nevyplatí. Kromě toho, značka LUX nepatří zrovna mezi úplné sračky, jen proto že se prodává v OBI. Jiná situace je u věcí předvídatelných vlastností. U vozíku Hazet ho vidět nepotřebuji, vím že bude udělaný dobře a fungovat a vypadat bude taky dobře. To samé koupím na blind Mercedes který normálně jede a vypadá na pohled dobře, přesně tak jsem koupil svojí čtyřku, já ani neviděl VIN, nezajímalo mě kolik má najeto a další kraviny, prostě jsem tomu člověku věřil za 35000 kč. Nekoupím takhle samozřejmě auto za 500000 kč ale auto za pár set euro - proč ne.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od scout76 »

Lája - ty americký světla jsou hnus.
Fikus - Lux je stejná sračka jako vercajk z Kelly. Sada šroubováků Lux nevydržela ani týden. Házet má pěkný věci,ale cenově jinde stejně jako MAC tools a Snap On. Co není úplně špatný je Teng Tools co nabízí i Kelly a dělá s ním i Eda z Wheeler Dealers 009 .

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fíkus »

Ono jak co, osahal jsem si 3/8 aku ráčnu od Srátlajnu a už jím mám v dílně, super věc. LUX dělá dvě řady, modrou úplný hobby a červenou, lepší. Ale vozík není nářadí, vysunul jsem šuplík nadoraz a opřel se o něj. Nic,kolejnice se nehly, většinou se vykloní kolem podélné osy do strany, i u dražších vozíků. Jinak používám Hazet, Stahlwille, Metrinch, pár kusů Snap - on, Knipex a očkoploché klíče Tona, to vydrží úplný nesmysl, mám je 15 let a přežily opravy Tater s využitím různých trubek pro zvýšení síly. A sada 3/4 Tona, tu v plechovém kufru. Elektrický nářadí pak Metabo (vše koupeno v roce 2002 a dodnes bez jediné poruchy), "prstový" pásový pilník Ferm (super věcička!), laser Bosch a minivrtačku Dremel i s ohebným hřídelem, to je taky super při průserech nebo přesné práci v klempířině. A "pár" přípravků Mercedes plus stahováky Kukko.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od Přemek Doležal »

To samo....... :'(
Obhájci tvrdí, že viníka tragédie je potřeba hledat jinde.
https://www.novinky.cz/krimi/457134-sou ... ovane.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Tohle je možný jen ČSSR. :-! :-! :-!

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fíkus »

Tak CE 300 - 24 dnes prodáno. Pán od W126 si udělal Vánoce.

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od popelnice »

https://www.letemsvetemapplem.eu/2017/1 ... ych-penez/" onclick="window.open(this.href);return false;

Co na to náš král hvězd :-/ :D
Odpovědět