pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zakladať...

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Laja22

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od Laja22 »

fíkus píše:Zájemci jsou 3, z toho jeden odsud. Žádný zástupy, to fakt ne.

Právě že Lája to chtěl, za 80. *jokingly* *jokingly* *jokingly*
proto vlastne vznikla cela tahle neseriozni bajka, olivere :x :D

ja chtel dat pjet na splatki pane 009

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od scout76 »

fíkus píše:
scout76 píše:Nebo se jít připravit na zítra do kostela. Z Fikuse si tu spoustu lidí dělá prdel,protože to co napíše pak změní. třeba s jeho autem,kde je vše původní a není potřeba nic měnit. O pár týdnů později z něj vypadne,že měl hlavu dole,protože měnil těsnění pod palicí. K kupátku,který má 3 x míň než jeho auto napíše co je potřeba všechno udělat,aby z toho bylo dobrý auto. Člověk pak neví co si má myslet o tom co píše. A takových věcí je víc. Nicméně si každý obrázek udělá co je pravda a co pohádka,ale to sem nepatří.

To si trochu cintáš pentli, protože jsem psal že se nic zásadního neměnilo, jako třeba motor, převodovka, diff, Jinak je měněný ledasco. Takže to jen dokazuje ten přístup k tomu co píšu. Ze zásadních věcí je najednou že se neměnilo nic. A moje auto rozhodně není pěkný!!! Na jaře jde do celolaku a předtím repas zadní nápravy a koroze karoserie. (to až sem zase budeš třeba na jaře psát že jsem tvrdil jak nic nebylo potřeba po 1539000 km měnit)

Psal jsem co je potřeba udělat aby to bylo auto za 200000 kč. Moje čtyřka je auto tak za 30000 kč. A byl bych rád. Ale taky bych byl idiot takový auto prodat. Stálo mě za 5 a 1/2 roku cca 150000 kč i s pořízením, pneu a údržbou, ujeto ode mě 175000 km. To je méně než 1kč/km a je v lepším stavu než jsem ho koupil, z dílů originál :stern: i ten nový výfuk je s hvězdou.
Kdybych měl tolik času co ty,tak bych to našel. Auto,který má najeto 4 kila by koupil za 200 jedině magor a mohlo by mít třeba půlku dílů s hvězdou.
Jiztrnico,nezáleží stejně jako tobě. Já se tu jen každý večer skvěle bavím. A po tom co tu Fikus připsal o zájemcích,kteří auto neviděli,nejeli v něm a už jsou ready do něj nasypat peníze si jdu dát panáka. Pomodli se za něj zejtra,aby za ty lži neskončil jednou v pekle. Nemyslím si,že Fikus není šikovnej,ale pohádkář je zcela jistě.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fíkus »

Našel bys to, že jsem psal o tom že neměněný jsou zásadní věci a naopak že cokoli měním tak originál. Já lidi co dají za hezký auto peníze nenazývám magory. Proč? Že si nekoupí horší za méně aby pak zjistili že do toho stejně ty peníze dají? Mám tu valchu 280 SE, stála 75000 kč bez papírů. A hned tu pán nechá 20 za motor. Seřídit, vyměnit x věcí atd. A má za 95000 auto který nesmí do přihlášení na silnici. Kde je výfuk, kde je klima naplnit, kde jsou pneumatiky, opravit lak a korozi atd. Bude v tom za 150 ani nemrkne a za 100 to neprodá ani kdyby se postavil na hlavu. Takže?

Tady aspoň téma spojka z počátku roku. Letos jsem najel málo, dílem i proto, že to stálo. http://www.mercedes-classic.cz/phorum/v ... 11&t=64935" onclick="window.open(this.href);return false;

Tam jasně píšu že se měnil třeba pracovní válec spojky. A jinde, to najdu, že jsem měnil ramena a že mám tisíckrát svařený výfuk a už to chce novej.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od scout76 »

Ano,kdo koupí zlítanej pekáč a chce z něj dělat auto je magor. Tečka. Nic hledat nebudu. Nemám na to čas.

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od Thomas_124 »

Ale na čtení a psaní nesmyslů máš času dost *jokingly*

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od scout76 »

Nepřijde mi,že bych psal nesmysly. Jak jsem psal,tak se tu skvěle každý večer bavím a jdi spinkat,ať nezspíš mši 8) .
Fikus,ty si to tvoje auto kupoval s tím,že má najeto přes milion? Prodávající ti to při prodeji řekl?

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fíkus »

Inzerát byl tady na fóru, tak jsem zavolal, pán řekl že auto normálně denně jezdí, nemá zásadní korozi a že ho prodává jen kvůli úrazu kolena - potřeboval automat a "židlový" posez, koupil Voyager. A já - víte co, dám vám 35000 kč a pro auto jedu a odjedu s ním, na místě nebudu řešit to či ono. Přijel jsem, kouknul z pěti metrů, říkám jo, v pohodě, otevřel kapotu, nastartoval, při té příležitosti říkám - 365000 ujeto, to jde hezky ten motor, pán nene, plus milion. A já - tím lépe, ten motor nás přežije, Mercedesy jsou držáky. Podepsal kupní smlouvu, dal 35000 kč (pán chtěl původně 40000) a odjel, bez nějakého projíždění a keců okolo. Prostě jsem si jel za 35000 pro pojízdnou hromadu dílů s tím že si ho dám dokupy. První co bylo po příjezdu domů - oleje, pneu a vrzáky... pak dlouho nic, jen jsem jezdil. Pak jsem ho ťuknul mírně na předek tak novej chladič. Poté přední brzdy ze 300 E - já měl nechlazený původně. Gumy stabilizátoru. Přední ramena z vraku. Zadní horní příčné rameno - starší z vraku. Uložení tlumičů. Brzdový a nivo hadice. Nivo koule. Nivo tlumič - jeden, starší, původní klepal dole. Kulák řízení. Spojkový válec a hadice. Repas (preventivní) brzdového válce. Přední sklo. Oba blatníky, kapota. Přední čelo z vraku, spodní trubka nová. Obě světla, a ne jednou, 3x srnka. Oba oranž blikače, za bílý, ty tam nepatří a nelíbí se mi. Těsnění pod hlavou. Gufero na hrušce - neteklo ale zajel jsem do vysoký trávy a namotala se na kardan - gufero v prdeli, to bylo drahý zajetí na louku se slečnou... Středový uložení kardanu. Deka na kapotu. Pakny ručky. Demontáž celého agregátu, přetěsnění, pár nových věcí, spojkový ložisko atp. Nový výfuk. Sada držáku výfuku. Anténa. Hvězda 3x (2x díky vandalismu). Znovu vrzáky, preventivně. Přední pružiny. 3 sady letních pneu, z toho poslední má 70%, jedna sada zimních, ta má 40%. Ještě si na něco určitě vzpomenu, ale už jen drobnosti.

Nehoda mírná, zastavil jsem o Audi A5 který odbočilo za roh, za roh domu a couvlo zpět do křižovatky. Já koukám na Tatru který tím udělal místo aby si nadjela do protisměru na odbočení vpravo a pak kouknu a vidím před sebou roh audiny která měla být dávno jinde. Měl jsem tou dobou úplně nový desky vpředu, takže jsem jen šlápnul a na těch 15 metrech to nezpomalilo ani o km, ve 20 km/h jsem o něj zastavil. Audi škoda za 200000 kč. Nárazník, příčka, výfuky, světlo, kapota... čtyřka maska, chladič, vrtule, jedno světlo, kapota. Nárazník nic. Dodnes mám na RZ otisk koncovky výfuku té Audi.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) fíkus dne ned 03.12.2017, 0:26, celkem upraveno 2 x.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od scout76 »

Takže ten milion nemusí být jistej.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fíkus »

No, jezdilo to od 1995 jako služebák u mrazíren jak už jsem psal, a říkal že dobu taky měnili 10x za rok olej v motoru... jezdilo to 80000 ročně. A od začátku až do koupě řídil jen on. Milion bych na něm natočil od nova i já....

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od scout76 »

Tak proč si tady psal,že to má 400xxx? Asi jsi zapomněl si na ten milion 009 .

http://www.mercedes-classic.cz/phorum/v ... 92#p553092" onclick="window.open(this.href);return false;

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fíkus »

Tak tam skutečně chybí jednička. Vždyť všude píšu přes milion. Možná to bylo tím, že jsem se prostě podíval na počítadlo a - napsal stav. Od doby koupě tehdy uplynulo 2,5 roku takže už jsem neměl v živé paměti že to má přes milion, resp. mi to v tu chvíli nedošlo.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od scout76 »

J.j. člověk zapomíná. U koupě auta,který má vyjmečný nájezd se to zapomíná běžně :D .

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od popelnice »

Vzdyt to ma prez 2 ne :D

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fíkus »

To netvrdím, ale tehdy jsem měl úplně jiný starosti a 1365000 mi nepřijde nic výjimečnýho, Fordů přes milion jsem na zahradě pár měl, po taxikářích. Jen Pavel ujel okolo 100000 ročně. Standa taky. A motory z těch aut jsem ještě prodal. Takže milion a kus u W124 mi nepřišlo nic nad čím bych se měl pozastavit. Tehdy. A ani dnes.

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od popelnice »

Pepa ujel kolik :-/
Odpovědět