pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zakladať...

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Laja22

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od Laja22 »

hele, ja uz davno pochopil, ze vozik z aldi je hnusnej a spatnej protoze ho ty nemas ;)
ze Cendovi nesedi kolecko je smutny, ale neznamena to, ze vsichni pobezi do obi si koupit predrazenej cajk, nebo jo?
kdyz uz teda mas potrebu vytahovat svou OBI bolistku :P

psal jsem ti, ze celej tenhle tvuj pribeh nepusobi seriozne, je to pro tebe nejak nepochopitelny?

a jeste k tomu te tady dle bazilisek_124 vsichni sikanuji *drink* :D
pomatenec by mel navstivit tatku a nechat si predepsat prasek :)

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od Thomas_124 »

A proč se mi sereš do taťky nulo? Je tady? Máš s ním něco společného? Jen ukazuješ, jaký jsi srab.

Laja22

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od Laja22 »

radsi nic ubozaku, zase jsi se predvedl, za ty leta co tu opruzujes nic novyho *thumbs up*

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od scout76 »

Nebo se jít připravit na zítra do kostela. Z Fikuse si tu spoustu lidí dělá prdel,protože to co napíše pak změní. třeba s jeho autem,kde je vše původní a není potřeba nic měnit. O pár týdnů později z něj vypadne,že měl hlavu dole,protože měnil těsnění pod palicí. K kupátku,který má 3 x míň než jeho auto napíše co je potřeba všechno udělat,aby z toho bylo dobrý auto. Člověk pak neví co si má myslet o tom co píše. A takových věcí je víc. Nicméně si každý obrázek udělá co je pravda a co pohádka,ale to sem nepatří.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fíkus »

Ale já nemám žádnou bolístku, jen mi tohle připadá pod úroveň... vozík z Aldi je asi dobrej, vždycky na světě objevíš věc, která bude levnější než tu co jsi koupil včera. Předražený je tvůj názor. Viděl jsi ho? Vypadá tak jak jsem chtěl a to je podstatný. Jestli víš o podobným za 4 nebo 5 tisíc tak sem s ním. Nedůvěryhodný? Ha ha ha. A co konkrétně je nedůvěryhodný? Možná tak ty zavádějící kecy a překrucování toho co píšu v neprospěch toho co píšu. Když říkám že to jede jako pila tak proč někdo hned zkoumá jestli jsem v tom jel??? To jako může vědět jen ten kdo s tím jel? Nebo proč se řeší čí to auto je??? Kdo chce ať přijede, podívá se, sveze a řešit co je nebo není je nesmysl. Když napíšu "přivezli jsme" tak se tu zase bude řešit jakýsi spolek podvodníků s ojetými vozy. A nejvíce keců mají ti, co to ani náznakem nekoupí, leda by to bylo za 40000 kč. To by koupil každej. Tak si ten každej může dojet taky do B nebo NL.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fíkus »

scout76 píše:Nebo se jít připravit na zítra do kostela. Z Fikuse si tu spoustu lidí dělá prdel,protože to co napíše pak změní. třeba s jeho autem,kde je vše původní a není potřeba nic měnit. O pár týdnů později z něj vypadne,že měl hlavu dole,protože měnil těsnění pod palicí. K kupátku,který má 3 x míň než jeho auto napíše co je potřeba všechno udělat,aby z toho bylo dobrý auto. Člověk pak neví co si má myslet o tom co píše. A takových věcí je víc. Nicméně si každý obrázek udělá co je pravda a co pohádka,ale to sem nepatří.

To si trochu cintáš pentli, protože jsem psal že se nic zásadního neměnilo, jako třeba motor, převodovka, diff, Jinak je měněný ledasco. Takže to jen dokazuje ten přístup k tomu co píšu. Ze zásadních věcí je najednou že se neměnilo nic. A moje auto rozhodně není pěkný!!! Na jaře jde do celolaku a předtím repas zadní nápravy a koroze karoserie. (to až sem zase budeš třeba na jaře psát že jsem tvrdil jak nic nebylo potřeba po 1539000 km měnit)

Psal jsem co je potřeba udělat aby to bylo auto za 200000 kč. Moje čtyřka je auto tak za 30000 kč. A byl bych rád. Ale taky bych byl idiot takový auto prodat. Stálo mě za 5 a 1/2 roku cca 150000 kč i s pořízením, pneu a údržbou, ujeto ode mě 175000 km. To je méně než 1kč/km a je v lepším stavu než jsem ho koupil, z dílů originál :stern: i ten nový výfuk je s hvězdou.

Laja22

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od Laja22 »

ja uz ti to jednou psal, ze debata s tebou je naprosta ztrata casu...
pokladas hromadu dotazu, ktery uz byly jednou zodpovezeny

co se obi tyce, kup si tam co chces, tvuj boj... ja nakupuju v aldi s kvalitou a cenou jsem spokojen

jinak ne, coupe nekoupim, umim si pro auto dojet sam :P
Naposledy upravil(a) Laja22 dne sob 02.12.2017, 22:15, celkem upraveno 1 x.

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od Thomas_124 »

scout76 píše:Člověk pak neví co si má myslet o tom co píše...
Jako by ti na tom snad záleželo...

Lájínek často a rád debatuje s lidmi, se kterými "je debata naprostá ztráta času", on to má totiž narozdíl od fikuse v hlavě srovnané a celkově je to vyrovnaný a kultivovaný člověk, který nedělá podpásovky, neútočí na nepřítomné členy rodiny a vůbec, je to férový synek.
Naposledy upravil(a) Thomas_124 dne sob 02.12.2017, 22:21, celkem upraveno 1 x.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fíkus »

Laja22 píše:ja uz ti to jednou psal, ze debata s tebou je naprosta ztrata casu...
pokladas hromadu dotazu, ktery uz byly jednou zodpovezeny

co se obi tyce, kup si tam co chces, tvuj boj... ja nakupuju v aldi s kvalitou a cenou jsem spokojen

jinak ne, coupe nekoupim, umim si pro auto dojet sam :P
Já bych ti ho ani neprodal 009 ápropo, zájemci už jsou. A světe div se, chtějí to když už tak rovnou všechno udělat aby to bylo na jaro sednout a jet. Tak jsem zvědav zda se zájem změní na koupi. Uvidíme.

Laja22

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od Laja22 »

twl ja bych vod tebe ani nechtel *thumbs up* :D :D :D

tak super, ja ti to preju, verim ze mechanik nejsi spatnej @}->--

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fíkus »

Ale vždyť ho podle tebe prodává Oliver 009 a co když jsem Oliver já? A co měl Paroubek včera k večeři? A co na to Jan Tleskač?

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od popelnice »

fíkus píše:Ale vždyť ho podle tebe prodává Oliver 009 a co když jsem Oliver já? A co měl Paroubek včera k večeři? A co na to Jan Tleskač?
Rozdvojeni osobnosti je castym jevem z pocitu menecenosti kdy si clovek vytvari "alter ego" :D

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od popelnice »

Jj ja nebudu rikat ze vyjmecne lzes :D ale uz vidim ty zastupy na mulmelounovyho joutajmra za kilo *in love* s vidinou toho ze se v tom ani nesvezu a uz do toho sypu ;)
Je dobry ze sekupci nasli hned po tom co ti laja napsal ze to nechce :D

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fíkus »

Zájemci jsou 3, z toho jeden odsud. Žádný zástupy, to fakt ne.

Právě že Lája to chtěl, za 80. *jokingly* *jokingly* *jokingly*

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od popelnice »

Podle me to ma realnou hodnotu tak 50 :-@
Odpovědět