pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zakladať...

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fokume »

tech kupcu je minimum, tady na to neni trh
navic 200 za prumernou 124 kdyz je dnes tolik moznosti vyberu je u nas utopie

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fíkus »

Ano, ale pokud budeš chtít tohle konkrétní auto, typově, tak toho na výběr moc není, spíš nic. Ani levně, ani draho. W111 co mám na dílně stála 850000 a je to nic moc. No jo, ale o něco lepší nic moc auta jsou přes milion a perfektní je za 3. Kabrio za 5. A je to taky vlastně stará plechovka kterých bylo tisíce a ještě dnes jich jsou stovky. Můžeš se vztekat že je to předražený dvoudveřový křídlo, ale to je tak všechno.

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fokume »

nj jenze ta w111 ma na to vek, 124ka je ve fazi, ze neni ani uz nova ani jeste stara

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fíkus »

To je fakt. Človeče, stejně je to paráda ten starej kus, sakra jak to asi tehdy viděli lidi když to bylo nový a šli si to koupit... v roce 1963 auto se vstřikováním jako měl Mezek 109 Bf, to muselo být "něco".Nemůžu si pomoci, ale dnes už to nevypadá tak výjimečně proti zbytku produkce ty dražší Mercedesy. Jo, na Chodově stojí u silnice géčko na druhou a koukal jsem na ty výztuhy náprav - to je dost divný, to musím o šutr urazit... proč to nemá jako Unimog nebo vejtřaska???

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fokume »

w111 je super, o tom zadna.
Dneska to jsou bezpohlavni patvary, ale muzes mit napr treba 200kw diesel se spotrebou nevim 7litru
Kazda doba ma neco

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od scout76 »

Souhlasím s Tomášem. Ty ceny jsou hnaný uměle a zase tolik kupců není. To co se někde nabízí za 3 mil. se dá při troše hledání sehnat ve stejné kvalitě za 2. To že se našel někdo,kdo zaplatil za 4ku kupé s obyčejným motorem 160 je spíše náhoda než by to bylo pravidlem. u nás není trh na to,aby se tu obchodovaly auta běžné produkce za statisíce. I za zajímavý kousek tu lidi nebudou schopni zaplatit. Dovolím si říct,že i venku to nebude o moc lepší. 300 24V zase tak málo vyrobeno nebylo aby to byla nějaká extra rarita. Pravda je,že to auto jelo pěkně,ale nic z čehoby se člověk měl posadit na zadek. Pamatuju před lety kombíka,který byl fakt pěkný a ve slušné výbavě prezetovaný jako "Rarita",kdy cena šla nahoru a dolů podle nálady prodávajícího. Nakonec skončil u Brouka,který mu vyškubnul motor a vrazil do něj naftu. Další 24V,který sloužil na dojetí z UK při poruše jiného auta jako nouzovka skončil taktéž pod rukama Brouka na orgány.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fíkus »

Uměle na základě čeho? Že je to móda, mít jangtajmr?

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od scout76 »

Ano. Stejně jako se kdysi utrácelo za obrazy,tak dnes se utrácí za auta. A některá jsou bezdůvodně nesmyslně nadhodnocena.

Laja22

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od Laja22 »

tomaso píše:Webasto a ortopedicke sedacky ma?
Nebo sterace svetel? To mi treba u meho kousku chybi a pekne me to stve...kdyby mel nekdo listy se steracema, tak ihned kupuju :)
mam moturky, sterace, listy i raminka... bohuzel pro tebe je to na US svetla

Laja22

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od Laja22 »

fíkus píše:Asi takhle - jelo se pro dva Saaby a tohle tam stálo, tak mi to popsal a já řekl - kup to. A jel s tím po ose, na dotaz jak to jede přišla sms - 250. Ptal jsem se ho jestli má sedadla v elektrice - on říká koukám a má - viděl ty dofuky, no a to je asi tak včechno co bych vám k dovozu Mercedesu mohl říct. Nevím co je divnýho že jsem v tom půl h po té co to přivezl ani neseděl, proč bych si honem sedal do auta ve kterým sedím denně, myslím jako posez a pohled na přístroje??? Ano, Oliver skutečně v tu chvíli moc nechápal co myslím sedačkama v elektrice protože Mercedesy nezná, mně stačilo že řekl - má.
pokud je pro tebe meritkem PILY rychlost na nemecky dalnici... tak pro me je to spis vypovidajici hodnata o duty hlave ridice... skocit do neznamyho auta od pana turecka a zkouset "kolik to woe da" muze jen opravdu clovek s velkym srdcem a prazdnou hlavou 008

tim, ze jsi v aute ani nesedel, jsem mel na mysli, ze jsi v aute ani nejel, coz verim jsi pochopil na prvni dobrou, hloupej nejsi

ridic si pred jizdou zrejme neseridil sedacku, jinak by totiz zjistil, ze je posun manualni nikoliv el., ale dobre poslal sms, pze pouzivat ajfouny a posilat fotky je pikacovina 009

pises, budu/nebudu auto nabizet az pred/po oprave...
investor/majitel vozu to zrejme nevydrzel a auto zainzeroval obratem... ze nevi co je v aute za motor, to se da pochopit, zrejme se v tom neorientuje...

nezlob se na me, ale pro pripadnyho kupujiciho to pusobi celkem neseriozne... tak jako vetsina bajek od tebe... 006

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od popelnice »

scout76 píše:Ano. Stejně jako se kdysi utrácelo za obrazy,tak dnes se utrácí za auta. A některá jsou bezdůvodně nesmyslně nadhodnocena.
To je pravda *thumbs up* vetsina dementu to tak sponuje a ceka az to dtuhej nasaje :D blba skodovka stovka :-! Ted nedavno do me jeden takovej hudtil jak je to za kilo dobrej kauf :D

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fíkus »

Jo, je to mladej kluk, je úplně jedno koho auto je, a na mojí Nokia 100 může poslat obrázků kolik chce... podívat se na ně můžu na mms vodafone. Tak za 3 dny. Elektrický myslel to dofukování, nenapadlo ho že já mám na mysli polohy. Ví co to je za motor, jen to napsal blbě do inzerátu. Je v tom autě zainteresován tím že ho přivezl a dohoda byla že se to inzerovat asi nebude a když tak do kila. No tak to zkusil. To že píšu "v autě neseděl" znamená že neseděl, jet a sedět jsou dvě zcela rozdílné věci. Ujeto je 401000 km. Bajko. Nechápat tak zřejmé věci dá hodně práce. A neustále všechno zasírat nějakým hodnocením toho co píšu zase tolik práce nedá protože to nejen ty děláte často. Když vás to baví, budiž. Podstatný je - auto existuje, je k vidění kdykoliv a cena a stav jsou jasný. To že s autem jel rychle je trochu risk, ale je udržovaný. A kdo říkal že jel v Německu??? V tom autě jsem nejel doteď a ani po tom neprahnu, až bude v cajku a na pořádných pneu a s ručením a RZ tak se svezu. Ale na převozkách z B a letních sjetých gumách... *stop*
Naposledy upravil(a) fíkus dne sob 02.12.2017, 20:56, celkem upraveno 1 x.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fíkus »

Kilo za kilo. Cenu určuje trh. Tak to prostě je. U nás se prodá embéčko za nesmysl, jinde by do toho ani nekopli. A nikomu nikdo nebrání sednout do auta, jet 600 km a podobný auto si dovézt za... třeba za 40000 kč. Jenže se takhle může projet třeba 3x - 4x a nekoupit nic... tohle je v Praze.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fíkus »

Důvod to nějaký bude mít, třeba astronomicky šly nahoru Range Rover Classic, dokonce tak že začali vyrábět některý součástky znovu. Výjimka není obyč RR za 750000 kč, auto který dřív stálo okolo 100000 kč. To je čím? Že by to jméno? Tolik let na trhu? Už jsou dražší než series.

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od popelnice »

Kdyz v aute jedes tak u toho v nem musis sedet ne :-/
Odpovědět