pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zakladať...

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fíkus »

Nemám strach že se neprodá, chce to vidět a projet se, jede opravdu hodně dobře.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od scout76 »

fíkus píše:404000. Tedy tuším, už se nepodívám, až zítra. Interier přijde dát do hromady, i ostatní věci. Cena je tak jak to stojí teď. Původně jsem to chtěl, ten původní stav, ukázat jen vážným zájemcům, tohle lidi jinak možná zbytečně vyděsí. Interiér je jinak moc pěknej, jen špinavej. Měl to dva roky turek, předtím první majitel a servis :stern: jenže víte jak to je, lidi toho napovídaj. Každopádně to nenese známky amatérských oprav a motor je uvnitř čistej.
To je jakoby to měl cikán 009 . 404Tkm bude hodně odrazující. Kdo bude toužit po takovým autě,tak si připlatí za něco lepšího. To je smutná pravda a může to lítat jak Gagarinova raketa.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fíkus »

Zítra kouknu přesně, myslím že 404 má ten modrej Saab. Mě kilometry nezajímaj, dřív jsem na otázku "kolik to má najeto" odpovídal "kolik chceš aby to mělo?". To už může bejt stočený, nebo jinej tachometr, prostě chce to svézt se. U takhle starýho auta je důležitej stav a ne kilometry, ty stejně nikdo přesně neví, tedy pokud to není jako u mě že to byl služební vůz a ty kiláky mi přiznal aniž musel, 1364000 nebo 364000, obojí bylo možný, auto vypadalo slušně.

eklasse
hvězdička
Příspěvky: 368
Registrován: pát 22.01.2016, 19:47
Auto: E 220 CDI

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od eklasse »

Zmijovko,jasně že když prodáváš snažíš se chytit kafku a tučně vyvařit,tak tě kilometry nezajímají,kdyby jsi na to měl a něco kupoval,tak to by bylo víc keců zase od tebe na ty kilometry,než má koza na podzim bobků.Jinak co ještě vymyslíš,protože příběhy prodávaji pane špekulant.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fíkus »

"Beati pauperes spiritu"

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fokume »

nechci prudit, ale ridice sicna je dle foto rozpraskana a ta strzena loketka taky nic moc

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fíkus »

Není, je to jen špinavý a barva odřená, kůže prasklá není. Jasně že to má nějakou patinu, ale to se vyčistí a nakonzervuje. Loketka je detail, dva šroubky a přehodit potah na jinou... Kdyby bylo jak ze škatulky tak je před cenou ještě jednička. A prodalo by se. Za 160 se prodal 12 ventil v hadru.

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fokume »

dve kila by za to nikdo nedal, zase neblazni

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fíkus »

Tenhle stál 160000 kč a byl rád že ho sehnal. 300 12v ve sportline hadru. Jasně, tohle auto chce asi tak 5-6 lidí a z toho 4-5 nedá obecně za starý auto víc než kilo, to je taková magická hranice pro ještě slušný auto. Ale rozdíl mězi dobrým a slušným v ceně je, a když je to auto perfektní tak jaká by měla být cena? Mamut ve slušným stavu je za 200, perfektní je za milion. A oboje najde kupce, jen ten druhý hůře. Ono koupí to nekončí, to bývá v případě těhle aut ta nejmenší investice.

Nedal, tak se dej inzerát kde je perfektní W124 300 - 24 CE v podobné výbavě za nějakou výrazně nižší cenu. Sežeň ho. Já sháněl Saab 900 turbo a levný i drahý auta byly shnilý a celkově blbý. Byl problém ho vůbec sehnat, bez ohledu na peníze. Takže když budeš chtít z toho za 95 udělat perfektní auto tak kolik do toho dáš? I kdybys ho dostal zadarmo tak se na 200 dostaneš celkem lehce.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fokume »

milion a vic muze stat nejaky orig brabcak, amg co je v uprave vcetne motoru, jinak jsou to fantasmagorie
tech aut bylo hodne a at chceme nebo ne, jsou to jenom tuctovy stary auta s nesmyslne vysponovanou cenou, kdy kazdej druhej majici uplne nerezavou 230, 250d to praskne na bazos za 150 a vic s kecama, ze jde o raritu apod kokotiny *jokingly*

ja nic neshanim mam vic nez dost a za investici 200 bych osobne tu ctyrku mel "pozlacenou" 8)

kupcu v cz na tyhle auta je minimum, lidi tady daji radsi 200+ za starou skodovku nez za "cikanskej" mercedes z devadesatek. to je proste realita

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fíkus »

No verzí 300 - 24 zase tolik nebylo, kdysi jsem narazil na kombi, že já vůl ho nekoupil. Vyšponovaný, ale tu cenu šponuje trh. Nebo myslíš že se každý uhodil do hlavy a najednou chtějí nesmysl? Brabus? AMG? Pěkná čína originál AMG 6.0 je ze trojku. Za milion jí neseženeš ani omylem.

https://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v% ... 48112.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Pozlacenou??? Asi se shodneme, že jen slušně opravit karoserii a vnitřek a máš 200 jen tak tak a to si ještě uděláš x věcí sám. A kde máš motor, převodovku výfuk, podvozek??? Repas klimy, chlazení atd. Nic nesháníš, ale teoreticky, kdybys takový auto chtěl tak zjistíš že nejsou, ani pěkný ani hnusný.
Naposledy upravil(a) fíkus dne sob 02.12.2017, 11:36, celkem upraveno 1 x.

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fokume »

cenu sponujou nenazrany prodejci, vzdyt pres 90% aut visi v cz na internetu nekonecne dlouho a nejspis i dal bude :D

kolik co stoji v nemecku je sice hezky, ale to je jinej svet

300-24 je dobrej motor, ale da se koupit 320 ktera je jeste lepsi. Oboje zase neni zadna rarita nebo unikat, jen stary auto.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fíkus »

Jak jsem psal, to na fotce stálo 160 a je rád že ho sehnal. Že je přáním lidí kupovat levně a prodávat draho je stará známá věc. Ta čína za 3300000 je taky jen starý auto, ke všemu dojebaný tím spojlerem vzadu, přesto nepůjdeš za tím prodejcem a neřekneš - hele, to je starej křáp, v 500 SEL tohle koupím za 250000 pěkný, tak tady o kilo navíc a buď rád že jsi to prodal, na motor 6.0 není ani šroubek takže je vlastně nevýhoda mít takovýho exota. Úplně vidím jak se směje. Kolik jich vlatně bylo, těch 300 - 24, v kupé? A kombíků? Lepší motor, jak pro koho, pro mě je nejlepší OM603 bez turba *jokingly*

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fokume »

ja se bavim o bezny produkci, zminuju vys, ze astronomicky castky stojej opravnene prave amg apod
mam stary mb rad a jsou to vyborny auta, jen se krapet precenujou jak chtej vsichni vydelavat *jokingly*
akorat atmosferickou naftou bych uz jezdit nechtel, je to sice super jak je to jednoduchy, ale na druhou stranu lze dneska jezdit za stejnou spotrebu dieslem novejsim s jednou takovym vykonem



300ce-24 cca24000
320ce cca 18000

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: pokec-všetko ostatné..chceš sa podeliť a nechceš zaklada

Příspěvek od fíkus »

Především to chtějí prodat, auto který mi stojí neprodaný s vysokou cenou je nesmysl ale počkat si rok dva se může vyplatit. 200 za slušnýho Mercedesa není hodně, ale kupců na slušnýho Mercedesa (starýho) je málo. Já jsem rád že se ceny drží vysoko. Zvyšuje je to chuť lidí investovat do oprav.
Odpovědět