Česká Pošta zkušenosti

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Laja22

Re: Česká Pošta zkušenosti

Příspěvek od Laja22 »

a o tom to prave je? 008

vyrvavat na poste muze opravdu jen blb, v domneni, ze se neco zmeni nebo urychli... akorat stresuje lidi kolem sebe a postacku za prepazkou se kterou jak pise ma soucit? :'(

emc3250
hvězdička
Příspěvky: 405
Registrován: pát 01.08.2008, 7:34
Auto: W 124 300D
Bydliště: Plzeň
Věk: 48

Re: Česká Pošta zkušenosti

Příspěvek od emc3250 »

Tak jsem posilal 3 baliky na dobirku 3 clenum fora. Vsichni "do ruky".
Jeden to vyzvedl hned.
Dva by to asi nevyzvedli, protoze o tom nevedeli. Co je teda u CP dobry je informovani odesilatele. SMS chodily statecne a proto jsem mohl ty 2 upozornit ze maj neco na poste.
Kdybych to neudelal tak by se mi asi baliky vratili a jeste bych dostal mozna vynadano proc jsem nic neposlal.
pouceni: zaplat postovny a hlidej si to peclive jinak to nedorazi... :-!

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: Česká Pošta zkušenosti

Příspěvek od Fusion »

Když tam dáš jejich číslo nebo mail tak to chodí aji jim, pak nemají na co se vymlouvat.
Pošta je celkem důsledná se sledováním balíků. Vždycky při vymáhání dobírek mě pomohl odkaz na sledování, lidi neměli na co se vymluvit. A balík je na poště 7 dní a dá se prodloužit. Nejde hned zpátky.
Vynadáno nemáš za co dostat. Podání a sledování je normálně použitelný aji u soudu. Příjemce má právo třeba nedoručení reklamovat. To už není tvůj problém.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Česká Pošta zkušenosti

Příspěvek od Přemek Doležal »

pouceni: zaplat postovny a hlidej si to peclive jinak to nedorazi...

A to je to, co mě sere. Pošlu, zaplatím - drahý je to jak voda na Sahaře,
tak to doruč ty pošťáku zasranej, mě už to v podstatě nezajímá, to už je tvoje válka.
Je to fakt na :-!

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: Česká Pošta zkušenosti

Příspěvek od Fusion »

Příjemce by si to pohlídat měl. Pokud se použije telefonní číslo, chodí SMS při každé změně (i uložení).

V tvým případě, kdys poslal balík někomu, kdo ho nečekal, pohlídal bych to obzvlášť, protože jsou lidi, kteří prostě balík nepřevezmou, když neví o co jde. Nebo věděl, že je to od tebe, a radši to nepřevzal.
Zabere to zhruba 2 minuty si to zkontrolovat a pokud z toho tak bliješ, odvez to příště autem a furt neskuhrej.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Česká Pošta zkušenosti

Příspěvek od Přemek Doležal »

Nejsi ty starýho počťáka syn ? =-o *in love*

emc3250
hvězdička
Příspěvky: 405
Registrován: pát 01.08.2008, 7:34
Auto: W 124 300D
Bydliště: Plzeň
Věk: 48

Re: Česká Pošta zkušenosti

Příspěvek od emc3250 »

Ja jsem jejich tel neznal a ani jeden z nich nemel nutkani to neprevzit.
Duvod moji message nebylo obvinit prijemce.
..to any bylo jasno! *stop*

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Česká Pošta zkušenosti

Příspěvek od Thomas_124 »

Jo, a to jsem zapomněl říct, před volbami jsem měl ve schránce KOMUNISTICKÉ NOVINY!!! Mám podezření na paní poštěvačku. Taková sprostost. Byl jsem nasraný a nadával jsem jak špaček..

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Česká Pošta zkušenosti

Příspěvek od scout76 »

Asi věděla proč to tam hodila. Jitrnico,jako správnej křesťan by si se nad tím měl povznést a na usmířenou ji nabídnout,že si třeba zahrajete "Čertovo kolo" o:-) .

JirkaK
vycházející hvězda
Příspěvky: 500
Registrován: čtv 31.07.2008, 21:22
Auto: C200T
Bydliště: Královéhradecký kraj

Re: Česká Pošta zkušenosti

Příspěvek od JirkaK »

Zkušenosti s poštou mám dost zoufalé a když vyloženě nemusím, vyhýbám se jí obloukem. Že místo doručeného balíku je ve schránce jen oznámení o nezastižení adresáta, i když byl v danou dobu někdo doma je klasika. Prostě musíte odchytit poštovní auto když stojí před barákem, pošťák vám strká do schránky lístek a potom balík dostanete. Ale že tam pracují negramoti a část dopisů nebo pohlednic skončí u sousedů s úplně jinými popisnými čísly a potom si je vyměňujeme mezi sebou (nebo taky někdy ne a dopis nikdy nedostanete) je neodpustitelné.
Ovšem jde o jinou věc. Nadávat přímo zaměstnancům pošty je nesmysl. Vynadat je nutné především té manažerské svoloči, která to má primárně na svědomí. Každá firma má takové zaměstnance, jaké si zaměstná a zaplatí. A když má pošta nastavené takové pracovní a platové podmínky že tam vleze leda debil, no tak potom poštu roznáší debilové a podle toho to vypadá.

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: Česká Pošta zkušenosti

Příspěvek od fokume »

ja to tam mam rad a nejlepsi je trefit den, kdy vyplacej vsemozny davky, je to vzdycky takovy multikultruni setkani

sněhulák
legenda hvězd
Příspěvky: 2773
Registrován: pát 01.08.2008, 19:11
Auto: PKW und LKW
Bydliště: West Brnou

Re: Česká Pošta zkušenosti

Příspěvek od sněhulák »

Švagr posílá týdně několik zásilek z firmy po Evropě. Většinou na paletách. Říkal, že se nikdy nedostane na nižší cenu, než když si dopravu sjedná zákazník ze západu. Nechápu, proč jsou v česku dražší, byť je to tatáž přepravní společnost. Před svátkama jsem řešil dovoz kamen vážících 200 kg z Drážďan do Brna. Na cenu 49 €, kterou mi nabídl prodejce, bych se nedostal při poptávce tady ani náhodou. Vezl je Emons a byl jsem překvapen i malým časovým rozpětím dovozu, půl hodiny, které klaplo.

JiriVocka
hvězdička
Příspěvky: 110
Registrován: stř 17.02.2016, 20:31
Auto: W124,W210,Mamut
Bydliště: Praha 6
Věk: 101

Re: Česká Pošta zkušenosti

Příspěvek od JiriVocka »

A to bude už od února zase zdražovat,jak včera slíbil ten jejich mluvčí tak aby udrželi kvalitu služeb zákazníkům dopis obyč zdraží o 3kč na 20kč,doporučený na 40kč,tak se těšme =-o

AndréW115
hvězda
Příspěvky: 1383
Registrován: pát 01.08.2008, 10:15
Věk: 104

Re: Česká Pošta zkušenosti

Příspěvek od AndréW115 »

No já tady nedávno vychválil tu naší poštu a teď nám změnili otevíračku 10-16h. Takže nevím, kdy se tam dostanu vyzvednout případnou zásilku, manželka to taky nedává. To bych blil :-!

09medved
kometa
Příspěvky: 1802
Registrován: stř 13.04.2011, 19:33
Auto: málo místa na vše,tak W212/200CDI
Bydliště: v Praze u mě

Re: Česká Pošta zkušenosti

Příspěvek od 09medved »

AndréW115 píše:No já tady nedávno vychválil tu naší poštu a teď nám změnili otevíračku 10-16h. Takže nevím, kdy se tam dostanu vyzvednout případnou zásilku, manželka to taky nedává. To bych blil :-!
nemáš chválit - každý dobrý skutek bude po zásluze potrestám ]:->
Odpovědět