Ženská logika

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Autor tématu
Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Ženská logika

Příspěvek od Thomas_124 »

Tak pochopitelně, když je to takový štramák *jokingly*

Vzpomněl jsem si na jednu povídku Šimka a Grossmana, jak tam říká otec synovi, který chce po něm klobouk, aby se za ním holky otáčely - dej si na hlavu džber s dehtem a otočí se i chlap :x

rudy320e&a140
hvězda
Příspěvky: 1745
Registrován: úte 29.07.2008, 16:40
Auto: Mercedes Benz W124, WVPOLO,Tozota, FelíciaLX
Bydliště: Jarok
Věk: 60
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženská logika

Příspěvek od rudy320e&a140 »

Čenda píše:Syn se ptá otce:
"Tati, vysvětlíš mi ženskou logiku?"
"Máš zaracha."
"Proč?"
"Chleba se sýrem."
Jj, tak to je!

trubkin
hvězdička
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 07.08.2014, 2:10
Auto: C220cdi

Re: Ženská logika

Příspěvek od trubkin »

Hmmmm
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

viano
hvězda
Příspěvky: 1527
Registrován: úte 23.09.2008, 18:29
Auto: šrot

Re: Ženská logika

Příspěvek od viano »

Wojtěch00 píše: V Plzni máme asi jiný představy o kadeřnících/holičích 8)

" onclick="window.open(this.href);return false;

super =-o *thumbs up*

Mata
vycházející hvězda
Příspěvky: 789
Registrován: sob 02.08.2008, 14:27
Auto: Marian 220CDI
Bydliště: Praha-Západ
Věk: 38
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženská logika

Příspěvek od Mata »

Jeden na úterý.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

viano
hvězda
Příspěvky: 1527
Registrován: úte 23.09.2008, 18:29
Auto: šrot

Re: Ženská logika

Příspěvek od viano »

no tak to je klasika... .)

miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženská logika

Příspěvek od miluna »

Teď čerstvě z pátku

Já doma nastydlej, hlídám malého Milánka a Šárka jela nakoupit.
Nějak to trvalo déle, než je obvyklé a nejednou zpráva:

pá 15:52
Milane jsem u Adely pichla jsem zavolej 723xxxxxx
Neumím vymenit kolo. Přijedes? Nemám telefon

Obléknu prcka, vezmu druhé auto, hever, rukavice a klíč. Ahoj co se stalo? Mě asi upadl kousek z tažného zařízení a já to přejela a píchla jsem. Cože???. No tady to je. Já to radši sebrala. Koukám, vyndavá z kufru kus rezatýho vejfuku s takovým tím válcovým závažím. To je kus vejfuku, to není naše tažný zařízení. No vidíš. A jak jsi to prosímtě mohla přejet? No, já to neviděla. A jak potom víš že to je z tažnýho? No to jsem si myslela. Ale vždyť jsi to neviděla. No neviděla, jinak bych to asi nepřejela....
Tak jsem tam raději dal rezervu, dnes příjdou dvě nové pneu (je tam v běhounu šlic tak 5cm) Přezuju to a vyřešené.

Ale mám jí rád, ne že né, jen jsou někdy věci viditelné a jindy neviditelné.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženská logika

Příspěvek od Přemek Doležal »

*thumbs up* *in love*
Jako bych to viděl a slyšel. *drink*

JirkaK
vycházející hvězda
Příspěvky: 500
Registrován: čtv 31.07.2008, 21:22
Auto: C200T
Bydliště: Královéhradecký kraj

Re: Ženská logika

Příspěvek od JirkaK »

Včera jsem se s "ženskou logikou" málem doslova srazil. Jedu po hlavní silnici a zprava z vedlejší mi tam vjede na prasáka takový ten skorojakoterénní :stern: ASi MLko ve zlatý metle? Prostě taková ta dvoutunová SUV mrcha, a v něm sedí ženská odhadem tak hodně přes čtyřicet. Málem mi urazila čumák. Za rohem zatáčí k činžáku a parkuje. Nedá mi to, vydávám se za ní a první moje otázka je - kam že to čumí že mi nedala přednost a málem mě nabourala? Začne ječet, ať s ní nemluvím sprostě, potom že i když jsem snad jel po hlavní, ona má přednost, protože jsem ji měl dát přednost zprava, potom se víceméně zacyklovala. Že bych snad slyšel nějakou omluvu za to, že mi málem zrušila auto, o tom žádná. Evidentně jediné, co ji v tu chvíli štvalo, že si na ni před činžákem taková obyčejná socka jako já otvírá hubu :-) Panebože, lidi, když máte doma blbou rašpli s IQ rovným dnešnímu datu, kupte ji shnilou felicii a ne SUV....... Akorát s ním dřív nebo později někoho zabije.

miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženská logika

Příspěvek od miluna »

my jsme si už tady z podobnejch důvodů založili FANKLUB BLONDÝN S VELKEJMA BREJLEMA

trojan
kometa
Příspěvky: 2145
Registrován: pon 28.02.2011, 18:33
Auto: Trambus
Bydliště: 60580495devět/Kolín

Re: Ženská logika

Příspěvek od trojan »

Ty vole hlavně že tady jste všichni "logický" . . . *jokingly*

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Ženská logika

Příspěvek od popelnice »

Ja bych za tim Ml ani nejezdil kdyz se nic nestalo :-/ to bych furt nekde za nekym jezdil :D

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Ženská logika

Příspěvek od kejb »

V dnešní době se to už nedá dle pohlaví diferencovat. :x *jokingly*

Volhovič
hvězda
Příspěvky: 1503
Registrován: stř 14.03.2012, 21:53
Auto: W116, 2x W126, Волга 21, Audi 100
Bydliště: Bodenbach, Sudeten

Re: Ženská logika

Příspěvek od Volhovič »

Já jednou jedu po periferii města, dvě v noci, rovná silnice, žádnej chodník ani přechod, jedu 70 W116kou a pomalu mě dohání nějaký auto a pak mě předjede dost prasácky a stále v obci... Za městem zrychlím na 110 a v klidu jedu a tu doženu tu prašivou Cordobu či co , jak jede mimo obec tak 80 ale křižuje plnou čáru v každý zatáčce... říkám si ... nějakej sráč se špatně nafetoval a nejdřív letí v obci kilo a pak mimo obec se doslova motá po silnici 80 od kraje ke kraji...
Na rovince jsem na to šlápnul a předjíždím, najednou klička, že jsme se málem srazili... málem jsem se po..al :-@ A tak jedu tak abych tomu autu úplně neujel a před městem zajedu na odpočívadlo, nechám se předjet a vyrazím , jedu na sídlák za pekáčem, jak z něj vytáhnu feťáka a dám mu facku... Vyleze hezká slečna s PRAVOU RUKOU CELOU V SÁDŘE a já jsem tedy se uklidnil a mírumilovně povídám "dobrý večer slečno, vy jste nás chtěla zabít :-( Nejdřív mě v obci předjedete na plný a pak mimo obec jedete 80 od škarpy ke škarpě, už vidím proč... a pak ta klička při předjíždění? jste usnula? Mohli jsme být oba na hadry... " Eeee no já už jsem chtěla bejt doma no a vono se stou sádrou jede blbě a tam běžela pak liška nebo kočka tak sory noo.. A já s údivem jen jo jo tak hlavně opatrně ... jsem odjel... No měl jsem opravdu šok a myslel, že bude bouračka jako prase... Být to nějakej debílek vyfetlej, tak na něj volám policajty, ať mu daj líznout a vemou noty. A tedy s pravačkou v sádře měla frajerka určitě papír, že nesmí řídit.... Tedy pokud by zavinila nehodu, pojišťovna by neplnila a šlo by to z jejích peněz ...

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Ženská logika

Příspěvek od popelnice »

Uplne sem si vzpomel na sebe :D dva roky zpet sem sebou prastil na motorce a utrhl si clanek prstu, tak sem jel ze 30 km vzdalene mx trati do mesta na prisiti :D ford fiesta v rozkladu na vozejku motorka v pátek ve 4odpoledne prez cely mesto s igelitovym pytlikem ve kterym sem mel ten prst :D no auto jak po řezníkovi 007
Odpovědět