elektromobily po stopáté

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od fíkus »

eklasse píše:Pan krmič z Křečhoře byl pro piáno v NL,ale frekvence příspěvků s odstupem pár hodin..krmiči co tam máš dál projíždění vylhaného sls na nuseláku?
Víš - to takhle vidíš inzerát, zavoláš, domluvíš to, pán pošle pár fotek shnilé karoserie a - auto doveze kamarád, protože jel ještě do Německa pro BMW. To je zázrak co? V NL jsem nikdy nebyl a přesto jsem odtamtud dovezl auto. *jokingly*

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od Thomas_124 »

A to bys jako chtěl od zaseklé desky fantazii? *jokingly*

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od scout76 »

fíkus píše:
fokume píše:At radsi vyrabej pyjana
Od slova pyj, jakože úd, pohlavní úd? 009 jedno pyjáno jsem aktuálně přivezl z NL, cestu zvládlo po ose jak nic.
Tak nevím s tou fantazií. Ani se nedivím,že E klasa píše,co píše.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od fíkus »

Já mu jeho názory neberu, ale proč je píše sem když to lidi spíš s.re? Komu tím slouží? Kdo mě zná tak ví své a kdo mě zná jen odsud tak neví vlastně nic. Přijde mi se sněhulákem jak estébák. Špionit co kdykdekdojak, tvl, já se divím že tohle někoho baví a že na to má čas. Argumentovat že tu píšu příspěvky a že bych asi nestihl dojet do NL - a i kdyby, to je takový problém psát sem třeba z Austrálie???

kolouch
legenda hvězd
Příspěvky: 3464
Registrován: čtv 21.08.2008, 15:21
Auto: modrý,stříbrný,vínový,černý,bílý a 2 zelený
Bydliště: Bihanken - Eichwald

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od kolouch »

"piáno dovezl kamarád"......"cestu zvládlo po ose jak nic".....se nediv, že do tebe chlebem. ;)

m666
hvězda
Příspěvky: 1272
Registrován: čtv 31.07.2008, 14:50

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od m666 »

Zase se v tom ztrácím... co je na tom výroku špatně?

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od fíkus »

kolouch píše:"piáno dovezl kamarád"......"cestu zvládlo po ose jak nic".....se nediv, že do tebe chlebem. ;)
Já mám kamarádů více. Vzali Ford Transit, celkem tři klucí ušatý, v NL jeden sedl do pyjána, v Dresden druhý do BMW 520 E 28 (jak jinak taky) a hurá do Vraného nad Vltavou.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od scout76 »

kolouch píše:"piáno dovezl kamarád"......"cestu zvládlo po ose jak nic".....se nediv, že do tebe chlebem. ;)
Dan uhodil hřebíček na hlavičku *thumbs up* . Teď zase kluci ušatý v Tranzitu :D . V Americe je pro to skvělej výraz : "You are full of shit".

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od fíkus »

Já napsal že jsem přivezl piano. Po ose. Je to pravda? Je. Co je komu po tom jak jsem ho vezl? To jako když řeknu že jsem měl k snídani rohlík tak sem mám napsat kdy a kde přesně ho upekli, dovezli na prodejnu a jak se dostal až ke mně na stůl a nebo stačí říct že jsem ho koupil a to klidně může znamenat, že někdo dostal tašku, ode mě peníze a donesl mi domu nákup který jsem si objednal a zaplatil já, stejně jako to piáno. Nebo vám někomu z vás doveze něco odtahovka/kamarád ze zahraničí a budete každému vyprávět kdo a jak to přivezl nebo prostě řeknete - dovezl jsem to. Kromě toho - ta argumentace tím, že zatímco jsem měl asi sedět v pianu a drtit kilometry tak tu přibylo pár příspěvků ode mě je v dnešní době kdy je všude internet dost uhozený. Mně zase přijde, že někdo občas uhodí hlavou o stěnu nebo o zem podle těch nesmyslů.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od fíkus »

scout76 píše:
kolouch píše:"piáno dovezl kamarád"......"cestu zvládlo po ose jak nic".....se nediv, že do tebe chlebem. ;)
Dan uhodil hřebíček na hlavičku *thumbs up* . Teď zase kluci ušatý v Tranzitu :D . V Americe je pro to skvělej výraz : "You are full of shit".
To jsem napsal schválně pro to aby jsi se už nemusel ptát když jel jeden tak jak dovezl po ose hned dvě auta a že tam nejeli vlakem, na kole, neletěli, nejeli Mercedesem, Peugeotem, BMW, Citroenem, škodovkou, Volkswagenem, Trabantem, Bentley, Saabem atd... Prostě jeli autem jménem Ford Transit model 2001, bílé barvy, RZ si nepamatuju, ve středu minulý týden cca v 1 hodinu ráno, měli s sebou nářadí, měřák na komprese, kanystry, hever, nějaký jídlo, spacáky (ten Transit je furgon, tak se tam dá dokonce i spát) a zřejmě i další věci, a dnes přes den sem extra ještě doplním kudy přesně jeli, v kolik vyzvedli piáno a jak to proběhlo, pak BMW a jak dojeli do Vraného. Bude to pak správně vyjádřeno že jsem si koupil a přivezl z NL piáno a pochopí to pak úplně každý?

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od scout76 »

A měli sebou kousavou deku :D ?

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od fíkus »

No jasně že jo a vypouštěli z nudy po cestě u všech třech aut nádrže.

Waterfall
hvězda
Příspěvky: 1663
Registrován: pát 11.05.2012, 20:38
Auto: W124 300E-24, S204 180 Kompressor
Bydliště: Trenčín
Věk: 40

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od Waterfall »

Já jsem si třeba eklasse dal do seznamu na ignore list a nemusím ty jeho ubohý a už dávno nevtipný poznámky ani číst. :)

Laja22

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od Laja22 »

scout76 píše:A měli sebou kousavou deku :D ?
twl. :D

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od scout76 »

Odpočívadlo u Londýna.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Odpovědět