Jděte k volbám!!!

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

pool
hvězdička
Příspěvky: 50
Registrován: sob 29.11.2008, 13:36
Auto: Bylo w124, W210 320 CDI. Momentalne Volvo XC90
Bydliště: Bečov nad Teplou

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od pool »

Ja zase naprosto nechapu jak nekdo muze volit ODS. Holt cesky narod ma kratkou pamet. Treba je to tim ze jste videli v televizi hodneho strejdu s brylemi a rekli si HA to je to prave pro me. Protoze jiny duvod me opravdu nenapada.

Petr H.
Administrátor
Příspěvky: 2329
Registrován: sob 11.10.2008, 19:45
Auto: W164 320CDI,r129 320sl, R230 SL55AMG, w221 350cdi
Bydliště: Praha
Věk: 48

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od Petr H. »

tak já je třeba volil, důvod byl ten, že se mi celkem líbí názory Klause mladšího, dále jako protiváhu Bureše - to byl asi největší důvod a ten poslední, že jsem nikoho smysluplnějšího v tom výběru neviděl. Nejsem levičák a socan, podnikám a svůj hlas jsem nechtěl zahodit. Takže jsem ani neměl na výběr. Možná se dá brát částečně hláška typu " krátká paměť" no to by se nemohl volit vůbec nikdo. A nejít k volbám je pro mě nemyslitelný. Takže hodný strejda s brýlemi zatím fakt nebyl.. ;)

pool
hvězdička
Příspěvky: 50
Registrován: sob 29.11.2008, 13:36
Auto: Bylo w124, W210 320 CDI. Momentalne Volvo XC90
Bydliště: Bečov nad Teplou

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od pool »

To chapu, ale vis ze Klaus ml. nema shola nic spolecneho se soucasnou ODS? Mimo to ze je clenem. Jeho nazory se mi vcelku libi, ale zdaleka to nevystihuje soucasne vedeni ODS. A myslim , ze kratka pamet vystihuje ODS dokonale. Pred 4mi lety jste ji nemohli prijit na jmeno a ted dostala 10 procent? To mi hlava nebere po tom co tu spachala za 25 let sveho vladnuti.

Petr H.
Administrátor
Příspěvky: 2329
Registrován: sob 11.10.2008, 19:45
Auto: W164 320CDI,r129 320sl, R230 SL55AMG, w221 350cdi
Bydliště: Praha
Věk: 48

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od Petr H. »

já ale nejsem odvázanej z té volby, pro mě to je čistě pragmatická volba. A ano Klaus mladší bude muset asi trochu bojovat v té straně.

AndréW115
hvězda
Příspěvky: 1383
Registrován: pát 01.08.2008, 10:15
Věk: 104

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od AndréW115 »

Mě se strašně líbí, jak tu každý metá krátkou pamětí a co toho ODS za 25let napáchala. Ale kolik toho za 40let napáchali KOMOUŠI, že republiku, která patřila mezi nejvyspělejší země na světě, totálně rozvrátili, včetně myšlení lidí, to jsem tady moc nečetl...

pool
hvězdička
Příspěvky: 50
Registrován: sob 29.11.2008, 13:36
Auto: Bylo w124, W210 320 CDI. Momentalne Volvo XC90
Bydliště: Bečov nad Teplou

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od pool »

Ale tohle presne spachala ODS vcetne pana kripla Vaclava Klause. Doufam, ze ho jeste budou soudit a dostane provaz

stukafan
hvězdička
Příspěvky: 371
Registrován: sob 09.01.2010, 20:45
Auto: Mlok třistadváca béňo a jak já ho žeru..
Bydliště: Benešov
Věk: 45
Kontaktovat uživatele:

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od stukafan »

pool píše:Ale tohle presne spachala ODS vcetne pana kripla Vaclava Klause. Doufam, ze ho jeste budou soudit a dostane provaz
To by mě zajímalo, kolik lidí bylo za posledních 25 let zavřenejch v pracovním lágru za to, že měli jiný politický názor... To snad nemyslíš vážně

AndréW115
hvězda
Příspěvky: 1383
Registrován: pát 01.08.2008, 10:15
Věk: 104

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od AndréW115 »

On to myslí smrtelně vážně, takže se nemůžeme divit, že to tu vypadá, jak to vypadá. A schválně si všimni - opět stejná písnička, ODS, Klaus. O komunistech ani čárka...

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od Thomas_124 »

Prognostický ústav - Andropov - Kgb - StB - Klaus - Zeman

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6238
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od Merc124 »

Petr H. píše:tak já je třeba volil, důvod byl ten, že se mi celkem líbí názory Klause mladšího, dále jako protiváhu Bureše - to byl asi největší důvod a ten poslední, že jsem nikoho smysluplnějšího v tom výběru neviděl. Nejsem levičák a socan, podnikám a svůj hlas jsem nechtěl zahodit. Takže jsem ani neměl na výběr. Možná se dá brát částečně hláška typu " krátká paměť" no to by se nemohl volit vůbec nikdo. A nejít k volbám je pro mě nemyslitelný. Takže hodný strejda s brýlemi zatím fakt nebyl.. ;)
Přesně, vidím to stejně a volil jsem taky tak.
pool píše:Ale tohle presne spachala ODS vcetne pana kripla Vaclava Klause. Doufam, ze ho jeste budou soudit a dostane provaz
Ty jsi toho asi moc nezažil ještě, jinak bys takovou ptákovinu nemohl napsat :-$ stukafan má pravdu ty chytrolíne 8)

pool
hvězdička
Příspěvky: 50
Registrován: sob 29.11.2008, 13:36
Auto: Bylo w124, W210 320 CDI. Momentalne Volvo XC90
Bydliště: Bečov nad Teplou

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od pool »

Merc124 píše:Ty jsi toho asi moc nezažil ještě, jinak bys takovou ptákovinu nemohl napsat :-$ stukafan má pravdu ty chytrolíne 8)
Ptakoviny pises jenom ty ferdo

stukafan
hvězdička
Příspěvky: 371
Registrován: sob 09.01.2010, 20:45
Auto: Mlok třistadváca béňo a jak já ho žeru..
Bydliště: Benešov
Věk: 45
Kontaktovat uživatele:

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od stukafan »

Merc124 píše:Ty jsi toho asi moc nezažil ještě, jinak bys takovou ptákovinu nemohl napsat :-$ stukafan má pravdu ty chytrolíne 8)
pool píše:Ptakoviny pises jenom ty ferdo
Máš tendenci tvrdit, že po komančích jsme byli technologicky na špici?
Pokud jo, pak bych asi i chápal, že Jakeš by teoreticky mohl být nejchytřejší politik :-)

DonaldSkrblik
hvězdička
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 25.05.2017, 22:01
Auto: 124

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od DonaldSkrblik »

AndréW115 píše:On to myslí smrtelně vážně, takže se nemůžeme divit, že to tu vypadá, jak to vypadá. A schválně si všimni - opět stejná písnička, ODS, Klaus. O komunistech ani čárka...
OK,pokud mluvíte o zasloužilém soudruhu Václavu Klausovi,agentu KGB a od cca roku 1997 znovuoživeném pro novou ruskou tajnou,tak to je ten pravý komunista a starý zloděj per,který nás reprezentuje v celém světě nejlépe a jeho dítě-ODS je taky celosvětová reklama na náš stát,tak je v klidu volte *jokingly*

sněhulák
legenda hvězd
Příspěvky: 2773
Registrován: pát 01.08.2008, 19:11
Auto: PKW und LKW
Bydliště: West Brnou

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od sněhulák »

Pro příznivce Tomia Okamury, včerejší pořad Reportéři ČT
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... orteri-ct/" onclick="window.open(this.href);return false;

kolouch
legenda hvězd
Příspěvky: 3464
Registrován: čtv 21.08.2008, 15:21
Auto: modrý,stříbrný,vínový,černý,bílý a 2 zelený
Bydliště: Bihanken - Eichwald

Re: Jděte k volbám!!!

Příspěvek od kolouch »

Thomas_124 píše:Prognostický ústav - Andropov - Kgb - StB - Klaus - Zeman
myslím, že nějakej bolševickej kamitět bezpečnosti s celou CIA
a agrofertem dohromady jsou proti "církvímsvatým" těžký amatéři. ;)
Odpovědět