Auto rasismus

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto rasismus

Příspěvek od Přemek Doležal »

Moje zkušenost :
Když jsem se moh v 70. letech v sociálystycký naftě koupat, tak mě kamrádi natlačili do nafťáku.
Že to byl :stern: byla jen souhra náhod.
......A byl jsem spoustu let kovanej mercedesář, ...byl.
Pepa Bohata z Rudný mi řek : Moc mladej sis sednul do Mercedesa, a z toho se už, hochu,
nedá vystoupit. @}->--
V tý době měl 200% pravdu. .....Zkusil jsem leccos, ale :stern: byl :stern: Ostatní byl průjem.
Dnes vím, že :stern: je jen o kousek lepší sračka, než ostatní prémiové a neprémiové značky. :'(
Takže za mě tak. :x
Jestli jsem někoho nasral, tak ať se klidně vzteky kousne do prdele. *in love*
Proto klidně vždy přijedu na :stern: sraz v mikině BMW. 007

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto rasismus

Příspěvek od scout76 »

m666 píše:No já už velmi dlouhou dobu vím co chci... a taky to mám :). Kromě hvězdy je ale značný množství jiných značek a modelů, který mě chytnou za srdce. Ani bramboráka nezatracuju. Některé brambory jsou úžasná auta. To samý audi... ameriky. Kdyby byla příležitost tak bych s radostí znova osedlal třeba i jedničkovou oktávku RS v benzínu. Je toho hafo. Zatracovat všechno ostatní a krásný kvůli tomu že si vozím zadek v celkem obyčejný masařce mi přijde pitomý.....
Za pár let, až nám budou vládnoucí šlechtou vnuceny zákazy spalovacích motorů, budete smutně vzpomínat i na blbýho pasata 2.0 TDI PD .... v kombiku samozřejmě :) :)
*thumbs up*

Kolík
hvězdička
Příspěvky: 266
Registrován: úte 27.04.2010, 23:08

Re: Auto rasismus

Příspěvek od Kolík »

První auto byla 210 pak 211 pak 190(Ano sem ten magor co vyměnil moderní 211 za starou 190 a nebej toho že mi bylo líto jí každej den trápit a hlavně zima a sůl tak už je to dnes jen "veterán") jednu dobu nebylo nic víc než :stern: teď jezdím US Fordem a už u něj zůstanu 007 . Nemám co bych od :stern: chtěl

Takže za mě :stern: mám rád maj super sedačky(bolavá záda) pohodlné povozky a vše v interieru je tam kde by člověk čekal že to bude ale další už si nekoupím

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Auto rasismus

Příspěvek od kejb »

Každej si od auta "pro zábavu" slibuje něco jiného.
Někdo si z nostalgie koupí škodu 120 nebo Favorita, jiný je zblázněný do Alfy nebo nedá dopustit na Třícu. Osobně mám doma mercedesů nejvíc ale vůbec nejvíc oblíbený auto který mám, je Nissan Sunny GTI (liftback). Sednu do toho a jsem jako doma, když přijdu po náročným dnu v práci.
Respektuju všechny... i třeba Fanclub Dacia. :)

zadek524
král hvězd
Příspěvky: 4495
Registrován: čtv 31.07.2008, 13:59
Auto: 124 - to je krásný číslo co mám rád
Bydliště: Nehvizdy, Praha - východ
Věk: 49
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto rasismus

Příspěvek od zadek524 »

Mercedesy jsou skvělý auta!!!! Ale nejlepší auto na světě je LANĎÁK! *thumbs up* :D

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: Auto rasismus

Příspěvek od fokume »

nejlepsi je 124ka

Autor tématu
All-koholik
hvězdička
Příspěvky: 470
Registrován: úte 06.08.2013, 20:39
Auto: W213,W140 S500, C126 SEC560 (ex C123)
Věk: 37

Re: Auto rasismus

Příspěvek od All-koholik »

zadek524 píše:Mercedesy jsou skvělý auta!!!! Ale nejlepší auto na světě je LANĎÁK! *thumbs up* :D
Ale prdlajs, nejlepší je vaše SEC *jokingly* *jokingly*

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Auto rasismus

Příspěvek od fíkus »

zadek524 píše:Mercedesy jsou skvělý auta!!!! Ale nejlepší auto na světě je LANĎÁK! *thumbs up* :D
LC 80 tak předběhla dobu, že to auto není a nebude nikdy marný. A je nadčasový. Ceny na trhu tomu odpovídají.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Auto rasismus

Příspěvek od kejb »

Je to bezesporu dobrý auto ale ne pro normálního člověka. :)

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Auto rasismus

Příspěvek od fíkus »

No počkej, Dan je ten "nejnormálnější" člověk kterého znám :) kéž by bylo více takových normálních lidí.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Auto rasismus

Příspěvek od kejb »

...není pro člověka s běžným příjmem, který není výhradně automobilově zaměřen...

Waterfall
hvězda
Příspěvky: 1663
Registrován: pát 11.05.2012, 20:38
Auto: W124 300E-24, S204 180 Kompressor
Bydliště: Trenčín
Věk: 40

Re: Auto rasismus

Příspěvek od Waterfall »

Já si před půlrokem řek, že vyzkouším po mercedesech zase něco jinýho. Koncern mám v práci, takže doma jsem chtěl něco, co není úplně na každým rohu, ale mluví se o tom jako o slušným vozu. Ano, potvrzuji, že Accord je velmi dobré auto, rozhodně má co nabídnout a není potřeba se za něj vůbec stydět...ale...Mercedes to není a ta atmosféra v něm mi chybí. Proto zvažuju prodej a přemýšlím, že bych si zase pořídil mercedesa. Buď S204, nebo S211 z posledních roků. Možná by mi stačila i fakt pěkná S203...

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6226
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Auto rasismus

Příspěvek od Merc124 »

fíkus píše:"Nejlepší nové auto je starý Mercedes". Svezl jsem se W111 220 SEb r.63, mám ho na dílně, a to je "vono"!!! To auto je přímo továrna na dobrou náladu, člověk se ocitne v jiném světě. A jak to auto žehlí silnici, žádné airmatiky nebyly potřeba. A řezat zatáčky? Kdo by to v takovém autě chtěl dělat... Snem je pak nějaké 500/540 SK/SSK. Nebo stará Bugatti. Osmiválec kompresor. Chci auto který nedělá nic za mě. Chci auto z doby kdy ještě v kdesi v kancelářích Mercedesu doznívali hlasy pánů Daimlera a Benze - To nejlepší nebo nic.
Přesně tak, taky nechci žádný chujoviny navíc, asistenti jsou úplně na prd, jako v týdnu jsem si pojezdil s faceliftem W221 S 500 4matic v longu, kde bylo snad všechno, noční vidění - v mlze dobrý, distronic - celkem dobrý, sledování pruhů - ty vibraceme mě občas překvapovali, pohodlí perfekt, ale je tam toho až moc. Já vím, že pokrok nezastavíme, ale prostě starý, jednoduchý a spolehlivý auta jsou z 99% jen mercedesy. A dobře se opravují, jsou tak nějak logicky poskládaný, proto u nás do baráku nic jiného už nesmí :)

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6226
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Auto rasismus

Příspěvek od Merc124 »

Přemek Doležal píše:Moje zkušenost :
Když jsem se moh v 70. letech v sociálystycký naftě koupat, tak mě kamrádi natlačili do nafťáku.
Že to byl :stern: byla jen souhra náhod.
......A byl jsem spoustu let kovanej mercedesář, ...byl.
Pepa Bohata z Rudný mi řek : Moc mladej sis sednul do Mercedesa, a z toho se už, hochu,
nedá vystoupit. @}->--
V tý době měl 200% pravdu. .....Zkusil jsem leccos, ale :stern: byl :stern: Ostatní byl průjem.
Dnes vím, že :stern: je jen o kousek lepší, než ostatní prémiové a neprémiové značky. :'(
Proto klidně vždy přijedu na :stern: sraz v mikině BMW.
Provokatére :D

Petr H.
Administrátor
Příspěvky: 2329
Registrován: sob 11.10.2008, 19:45
Auto: W164 320CDI,r129 320sl, R230 SL55AMG, w221 350cdi
Bydliště: Praha
Věk: 48

Re: Auto rasismus

Příspěvek od Petr H. »

souhlasím, neumím si představit, že si sednu zpět do Audi nebo koupím BMW. Je to i tak nějak snažší s výběrem, člověk se může orientovat v klidu jen v jedné značce. Líbí se mi staré Mercedesy - ty auta mají neskutečné charisma. Líbí se mi i nové, mám rád pokrok, nové technologie atd. Já jsem spokojenej s MB značkou. Aby taky ne.. :)
Odpovědět