Okamura hájí KSČ a komunismus

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od kejb »

Fusion píše:Zřejmě nejseš takovej odpůrce migrace jako tady líčíš, nebo našels sluníčko v duši. Já bych aspoň zavolal městskou. I kdyby tam kadil a byl bílej důchodce nebo mimozemšťan tak bych je volal.

Nebo byste jako pražáci mohli začít tím, že byste vyhnali prodejce a feťáky z centra. Místo toho každej populista jen sedí za obrazovkou a píše jak by si to tak zhruba představoval a nějaký kydy o třech bubacích v rodině. Proč nejde Okamurka natajno kupovat drogy a nechat je pozavírat?
Já tedy kvůli kadícímu bezdomáči nebo špatně parkujícímu autu cajty nevolám.
Nepřijde mi to zase tak důležitý a náramně mi ten tvůj navrhovaný přístup, připomíná komunistickou éru.
V Brně to také není kdoví co, kde vzhledem k nadcházejícím problémům s oteplováním klimatu a nejpočetnější muslimskou komunitou, vznikne nejspíš další Jemen nebo tak něco. ;)

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od Fusion »

Jasně. Je ti jedno co se kolem tebe děje, ale na internetu se prezentuješ jako velkej vlastenec, kterej by určitý lidi vyhnal. Tomu se říká klávesnicovej hrdina.
A volání MP na zdegenerovaný obyvatelstvo není bonzáctví. Když už ty daně platit musím, ať se k něčemu využijou. Pokud bys šel s takovýma lidma nebo těma utečencama jednat ručně, pak seš bezmozek. Všechno je to plný nemocí a já se teda na 10 metrů nepřiblížím.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od kejb »

Fusione, snažíš se mě marně dostat do kategorie internetového hrdiny.
Já nemám problém s tím, napsat narovinu co si myslím.
Narozdíl od tebe, pokud bude u mě v baráku zloděj, nebudu se klepat v rohu strachy s mobilem v ruce ale půjdu ho vyřešit.
Stejně tak ale nebudu ha hlaváku řešit bezdomovce, nebudu volit promigrační mainstream.
Fakt nevím v jaký bublině žiješ svůj život (jestli sedíš za klávesnicí a bak jedeš do baru taxíkem..)
ale realita světa tam venku je prostě jinde. Bezdomáčů mraky, smažek a dealerů taky. Pokud bych kvůli každý takový věci volal MP, nedělal bych nic jinýho a stejně by to k ničemu nevedlo.
Možná tak k přehlcení MP, stejně tak , jako bylo přehlcený gestapo za protektorátu.

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od Fusion »

Neříkám ti, abys někoho volil, poukazuju na tvůj lživej standard, kterej je totožnej s určitýma politickýma stranama. A nepřekrucuj to teď na bezdomovce.
Pokud tvůj příběh s bubákem nestál za řeč (zavolání policie), pak nevím proč ti ten příběh tak utkvěl v paměti a prezentuješ tady tu storku jako důkaz toho, že v ČR je nějakej migrační problém. Tak buď seděl ve stínu a čuměl kolem sebe, nebo tam čuměl na holku a dlachnil si hada. V prvním případě byls srab nějak řešit, jestli je tu legálně, v druhým případě seš stejnej nuzák jako většina, která neudělá nic, protože "šlo kolem plno lidí, tak proč bych to řešil".
Ať tak nebo tak, tvoje chování v reálným životě neodpovídá tomu, co často prezentuješ ve světě virtuálním. Ale odhadem 90% facebookových bojovníků by při setkání s černochem neudělalo vůbec nic, takže to není nijak zvláštní.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od kejb »

Nemám FB ;)
Jinak storka s bubákem je jenom proto, že tady prostě bubáci jsou, přestože to nepíšou na idnesu nebo to není uvedený v nějakým grafu. Myslím, že to spoustu lidí zajímá.
Na systém já nespoléhám...
Ty na systém spoléháš, tak bys měl vědět, jak funguje a že rozhodně není věcí běžné občana řešit, zda je tady někdo legálně. 010
Mám dost zkušeností s bubáky z venku, takže jeden v praze mě nijak neznepokojuje.(sere mě, že tady je, pochopitelně)
Stejně tak nebudu volat cajty, když uvidím špatně zaparkovaný auto.

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od Fusion »

Cizinci tu jsou, byli i za komunistů, a Praha jich má v centru nespočet. O tom nemusí nikdo psát.
Nevím pak co si slibuješ od těch politických stran, když na systém nespolíháš.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od kejb »

"Cizinec" a bubák v péřovce v létě je rozdíl, to snad vidíme všichni.
Já chci prostě změnu, proto nebudu volit žádnou z etablovaných stran.
Když budeš mít v autě systém ruční brzdy, který je nefunkční, budeš se jí pokoušet v kopci zatahovat?, já ne :)

Autor tématu
fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od fíkus »

kejb píše:Nemám FB ;)
Jinak storka s bubákem je jenom proto, že tady prostě bubáci jsou, přestože to nepíšou na idnesu nebo to není uvedený v nějakým grafu. Myslím, že to spoustu lidí zajímá.
Na systém já nespoléhám...
Ty na systém spoléháš, tak bys měl vědět, jak funguje a že rozhodně není věcí běžné občana řešit, zda je tady někdo legálně. 010
Mám dost zkušeností s bubáky z venku, takže jeden v praze mě nijak neznepokojuje.(sere mě, že tady je, pochopitelně)
Stejně tak nebudu volat cajty, když uvidím špatně zaparkovaný auto.
:-/ dnes ráno jdu k autu a chvíli předtím projela T5 - Městapo. Dojdu za roh a vidím jak fotí auto - moje auto, zaparkovaný u žlutý čáry, protože prostě není kde parkovat a jen v okolí co vím tak stojí 5 vraků, celý dva roky co tam bydlím. A prý že mě někdo udal. Podotýkám že jsem nijak neomezoval případný průjezd hasičů, popelářů atp. Říkám, ok, stojím špatně, o tom žádná, ale proč tu ku..a stojí minimálně 2 roky nepojízdný zdevastovaný vraky??? Joo pane, to je věc TSK. A prý že je dnes problém ty auta odvézt pryč. A odjeli, mně zůstal jen papírek za stěračem. No co, přijde prý tak 300 kč pokutička. Na to že tam stojím skoro denně tak je to ještě dobrý.

JirkaK
vycházející hvězda
Příspěvky: 500
Registrován: čtv 31.07.2008, 21:22
Auto: C200T
Bydliště: Královéhradecký kraj

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od JirkaK »

Trochu srandy by to chtělo. Tak dám něco z místní lidové tvořivosti. Tomuhle jsem se po ránu skutečně zasmál, a raději honem vyfotil, než to nějaký sluníčkář, pravdoláskař a politickokorektňák strhne, případně nařídí strhnout :-)
cssd2.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Jak už jsem řekl,zlámal jsem hůl.Navíc stejně odjíždím za kopečky a až bude ten volební tyjátr skončen,tak se vrátím.Ale je nutné se zamyslit bez ohledu na vol. průzkumy,žádná z polit. stran nebude mít většinu,takže budou vznikat koalice.A aby se vyhovělo koal. partnerům,tak volební sliby a programy půjdou k čertu,inu když chci ke korýtku,musím něco obětovat.Nemluvě o ambicích pana A.B. býti premiérem.Troufám si říci,že na západ od našich hranic by kandidatura člověka obviněného ze závažných činů byla nemožná a nemyslitelná a jak se mám srovnat s " naši na něj klekli,iba Čehůni a pod." Této šarády se nehodlám účastnit.Sledoval jsem debatu zástupce lékařů s dámou z min.zdravotnictví,ona kecala,zástupce předložil písemné dokumenty svědčící o opaku jejích tvrzení.Většina úředníků na tomto ministerstvu je zcela " mimo mísu" nebo " keine Ahnung " jak říkáme v Sudetech.V úterý jsem se školil,nařízení zhora,nic jsem se nedověděl,jen že díky blbosti úředníků stoupá řada lékařů,co k 1.1. 2018 končí bez náhrady.Zatím vím,že není lékař,který by zvládl počítačově zavést do svého počítače ( EET,el. podpis a recepty a další ptákoviny) neexistuje mezi starými i mladými.Mému počítačovému guru to trvalo skoro 3 hodiny a to jsme telefonovali,posílali maily z druhého počítače.A představte si to šílenství v nemocnici,která má xy lékařů a všichni musí mít podpis a el.recept.Dá se to stihnout k 1.1. 2018 ?
A ve všech nemocnicích a u všech lékařů ? A další božstvo SÚKL a ten nařizuje to či ono,vše pod pokutami od 500 000 Kč.Vepřová, senilní hlava tedy náš prezident,sluníčko naše jasné,sokol smělý,jenž nad Čechami poletuje ústy svého mluvčího vyzývá prof. Pirka,aby vrátil diplom,člověka,který provedl přes 300 transplantací a několikrát v jednom taktu přehodil srdce,plíce a játra a to vše s velkou úspěšností.A fakt,že úředník na min. zdravotnictví nařizuje,komu je možné předepsat léky ( drahé) a komu ne,nemaje lék. vzdělání.Takže Váš otec,syn kdokoli je v rukou úředníka,který rozhodne o Vašem osudu,o osudu Vašich blízkých.Ta s kosou sáhla několikrát do mé rodiny,naposled si vybrala mou paní,vím o čem mluvím.VZP kde je většina občanů,každý měsíc se hádám,o peníze samozřejmě,pro mé pacienty.Ústí n.L. chemička co budu povídat,lidi co tam pracovali celý život,za komančů se sra.... na vše,dnes tito mají problémy,nejen stomatologické.A tak píšu doporučení na odborná vyšetření,dokazuji,předkládám,dokladuji.Sere mě to,ale budu to dělat dál.Jak dál,nevím,dokud mohu,ale jsem fakt unaven,znechucen tímto státem.A nevěřím,že bude líp.

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od Fusion »

No tak posledního premiéra vyhodili kvůli kabelkám jeho staré a odposlechům, to lidem hrozně vadilo, ale největšího zloděje všech dob mají rozvedený ženy v oblibě. Jde to mimo normální chápání.

dawider5
vycházející hvězda
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08.02.2012, 19:33
Auto: .. W124 E250 D .... R2,R3,V8
Bydliště: jižní čechy
Věk: 38

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od dawider5 »

kejb píše:"Cizinec" a bubák v péřovce v létě je rozdíl, to snad vidíme všichni.
Já chci prostě změnu, proto nebudu volit žádnou z etablovaných stran.
Když budeš mít v autě systém ruční brzdy, který je nefunkční, budeš se jí pokoušet v kopci zatahovat?, já ne :)
*thumbs up* *thumbs up* *thumbs up*
nácí bubáci už tady jsou o tom není nutno diskutovat :-! a proto jdeme volit aby se ten příval do budoucna zastavil na počet 0 ;) nic víc než jít k volbám obyčejný člověk nezmůže..

dawider5
vycházející hvězda
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08.02.2012, 19:33
Auto: .. W124 E250 D .... R2,R3,V8
Bydliště: jižní čechy
Věk: 38

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od dawider5 »

žeru tyhle útočné články 007

již brzy politický zkrachovalec co dostal funkci za orálek se ještě z posledního ozývá :D
on je tak blbej a neuvědomuje si že okamůrovi jen nahrává body? *jokingly*

https://www.novinky.cz/domaci/452229-za ... babis.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Autor tématu
fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od fíkus »

Zaanálek je neuvěřitelnej. 009 Už tuší, že estébák vládu nesestaví ani do Vánoc, do koalice jen tak s nikým jít nemůže, takže nakonec menšinová vláda estébáka s tichou podporou ČSSD a KSČ? Úplně to vidím v barvách. A nebo budou ještě jedny volby. Říká co všechno udělají, ale proč už to neudělali???

Autor tématu
fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od fíkus »

A dobře vyfakovali ovara v Plzni.
Odpovědět