Nabíječka aku LIDL

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Nabíječka aku LIDL

Příspěvek od Thomas_124 »

Kladivo D4 mi dnes přivezli, cena 1590, koupil jsem k němu ještě tři metrové vrtáky, celkem bez pár drobných 2000Kč. Jinak pilu mám taky čínu (Topsun) s nálepkou Hecht. Už udělala kus dobré práce, mám přes 10 let a jediná závada (kromě zlomeného trnu lišty, který jsem urval, když se mi lišta zasekla a byl jsem sám) byl zteřelý balonek na nacupání. Jinak jede jak pila. Lišta i řetěz z výroby Oregon, druhou lištu jsem koupil za půl ceny v akci v Moutfieldu taky Oregon za 400, jen je tam napsané olejomak. Nemusel jsem měnit ani tu blbou svíčku.

hagrid
hvězdička
Příspěvky: 227
Registrován: sob 02.08.2008, 11:18

Re: Nabíječka aku LIDL

Příspěvek od hagrid »

Nechali jsme si dělat podlahu. Přijeli mistři, a když jsme tak kecali ovšem možným,dostli jsme se na nářadí. Já, že jsme koupili devadesátkách přes Magnet Camif (zásilkovna z letáku) vrtačku Bosch. Bez kufru, jen vrtačka. Mám jí do dneška, vrtá, příklep...všechno ok. A to jsme s ní šmirglem ojeli celou chatu. Jo, prasklo očko na kličku, co je na kabelu.
Oni, že kupovali všechno značkový a sralo se to. Furt věci na reklamaci. Teď berou to nejlevnější nářadí a když to klekne, dostanou výměnou nový.
4 Miluna: značku Noell znám, je to zkratka Novák elektro, kdysi jsme pro ně něco dělali. Nakupovali shit v číně od lankovejch zámků a blikaček na kolo přes nářadí až po věci na zahradu a já nevím, co ještě. Nechávali si tisknout značku Noell na všechno. Aby to jako vypadalo, ze je to pro ně vyrobený. Běhěm chvíle barák, no milionářem přes noc.
Koupil jsem si úhlovou brusku. Než jsem jí použil skončila záruka a při prvním použítí zakukal plastový převod. Jak jsou na tom teď nevím, ale ten smrad ftalátů z jejich zboží.... to se nezapomíná.

dako5
legenda hvězd
Příspěvky: 3780
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:11
Auto: W210,S210,S124,MAN
Bydliště: Jaroměřice nad Rokytnou
Věk: 52

Re: Nabíječka aku LIDL

Příspěvek od dako5 »

Wojtěch00 píše:To kladivo stojí dvojku? Za bůra máš Makitu, servis a nemusíš ani natahovat kabel.... ;)
Makita...známej koupil v prodejně Makitu a když se mu záhy posrala tak jim ji donesl zpátky a oni že to není Makita,ale nějaká kopie.A když jim řekl že je kupovaná od nich a dal doklad,tak řekli že to ví...A opravili ji...Divná doba.
Jinak třeba flexy 125 mám dvě-jednu s Hornbachu a tam mi přestala fungovat brzda na povolování kotouče ale to řeším užším klíčem a povolím ho.Mám ji moc let a na to domácí šmrdlání to stačí a už ledacos zvládla.Ted´mám i Lídlovku a má vyšší výkon a drsnej chod,ale zatím jsem ji moc nepoužil.

Marko
legenda hvězd
Příspěvky: 3356
Registrován: ned 03.08.2008, 11:49

Re: Nabíječka aku LIDL

Příspěvek od Marko »

Mám na stavbě asi třicet lez starou jugoslávskou vrtačku Iskra od táty (za totálu to tu prodavali i jako červenej Narex), má toho dost za sebou ale furt maká, míchá lepidlo atd. Starej Bosch byl lepší jak ten novej, ten nechci. Ale co nářadí Patriot? Dostal jsem příklepovou vrtačku 1150W, je bytelná, těžká, kovová převodovka, nevypadá jako bláto...

kesu
vycházející hvězda
Příspěvky: 559
Registrován: pon 18.11.2013, 20:58
Auto: Mercedes SL600 r129, VW passat B7, Citroen C4 vts

Re: Nabíječka aku LIDL

Příspěvek od kesu »

Z Lidlu je to náhoda, 20V aku Flexa je naprosto neuvěřitelnej odpad. Naopak 20V aku vrtací šroubovák mi funguje druhej rok v docela profesionálním nasazení bez problémů. Velká gola je za 1200kč dost slušná. Vrtáky SDS jsou šílenej odpad, ale do železa byly docela dobrý.

kopr
hvězdička
Příspěvky: 380
Registrován: pon 15.09.2008, 13:56
Auto: pár už jich bylo
Bydliště: České Budějovice

Re: Nabíječka aku LIDL

Příspěvek od kopr »

Moje zkušenost s nabíječkou: nechal jsem baterku v letním autě. Změřil jsem na ní cca 8,5V. Po připojení na Lidl nabíječku mi to hlásilo vadnou baterii. Připojil jsem druhou baterii, které byla OK. Nabíječka se chytla a nabíjela. Baterie byla 65Ah a nabíječka se s ní prala cca den a půl ale nabila. Takže moje zkušenost je pozitivní.
Naposledy upravil(a) kopr dne ned 04.03.2018, 20:36, celkem upraveno 1 x.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabíječka aku LIDL

Příspěvek od Přemek Doležal »

Mám dvě, a ty čtyři nabíjecí programy má asi básník na mysli : moto, auto, konzervace, vypnuto :D

kopr
hvězdička
Příspěvky: 380
Registrován: pon 15.09.2008, 13:56
Auto: pár už jich bylo
Bydliště: České Budějovice

Re: Nabíječka aku LIDL

Příspěvek od kopr »

Oživuji toto téma. Mám nabíječku Lidl - řekl bych EVO II bez voltmetru s hranatým ovládacím tlačítkem. Po letech dobré služby začala dělat problémy. Připojím autobaterii chci nabíječku přepnout tlačítkem na vybraný program, ale nabíječka okamžitě přepne zpět do pohotovostního režimu a nabíjení se nerozběhne. Vyzkoušel jsem to na několika bateriích a vždy stejný scénář. Nesetkal se někdo s touto závadou a jejím řešením? Google mi řekl, že u předešlé generace (s kulatým ovládacím tlačítkem) odcházel přepínač, ale já režim přepnu, jen to okamžitě skočí zpět. O komentáře typu hoď ji do koše a kup si novou za pětikilo, nestojím. Porouchané věci radši opravuji než bych kupoval další.

W463
hvězda
Příspěvky: 1403
Registrován: pát 05.06.2009, 17:53
Auto: to obcas tak pribejva, ze uz se to sem nevejde
Bydliště: Doma

Re: Nabíječka aku LIDL

Příspěvek od W463 »

kopr píše: stř 06.04.2022, 13:45 ......O komentáře typu hoď ji do koše a kup si novou za pětikilo, nestojím. Porouchané věci radši opravuji než bych kupoval další.
dobra, ale pokud nejsi schopen si ji opravit sam, tak je tohle nejlevnejsi rada :-*
a pokud si ji zvladnes opravit sam, tak nepotrebujes zadne rady tady zase ]:->
vezmes nastroje a promeris co je treba, zase tak slozita technologicky uvnitr neni. :-$

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6226
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Nabíječka aku LIDL

Příspěvek od Merc124 »

já bych jí teda hodil do koše a pořídil nějakou novější generaci nabíječky a třeba i z Lídlu ;)

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabíječka aku LIDL

Příspěvek od Přemek Doležal »

Ano, já mám zřejmě tu samou ve třech kusech už léta, a furt dobrý.
Za pětibábu néni co řešit.
Kup si novou, a z týhle si ustříhni kabely, pro vnitropodnikovou potřebu.

kopr
hvězdička
Příspěvky: 380
Registrován: pon 15.09.2008, 13:56
Auto: pár už jich bylo
Bydliště: České Budějovice

Re: Nabíječka aku LIDL

Příspěvek od kopr »

Co říkáte na CTEC nabíječky?
https://nabijecky-a-startovaci-boxy.heu ... /#prehled/
Když je cena 3x vyšší než Lidl, je i o tolik lepší?

eMBéčko
vycházející hvězda
Příspěvky: 971
Registrován: stř 01.07.2020, 14:52
Auto: W124 E320 Coupé 1994, Getrag
Bydliště: kutnohorskokolínské pohraničí
Věk: 65

Re: Nabíječka aku LIDL

Příspěvek od eMBéčko »

Ahoj! Nemlich tu samou mám doma už asi pět let. Je fakt, že ji nepoužiju často (tak dvakrát? do roka - nepotřebuju, to spíš třeba kamošovi), ale funguje spolehlivě. A je-li lepčí - mno, prostě si připlatíš za značku. :) Jednoho krásnýho dne možná taky odejde podobně jako Lidlovka.

Volhovič
hvězda
Příspěvky: 1495
Registrován: stř 14.03.2012, 21:53
Auto: W116, 2x W126, Волга 21, Audi 100
Bydliště: Bodenbach, Sudeten

Re: Nabíječka aku LIDL

Příspěvek od Volhovič »

Lídláckou co ukazuje napětí mám asi 3-4 roky a točím jí v zimě po autech co v zimě nejezděj a pořád drží :-) Cetek máme v práci na dobíjení Desty - ona to dynamem nestihne za tu chvíli dobít , než mám jednou za týden složené velké zboží . A cetec drží a funguje spolehlivě taktéž. Rozdíl nedokážu posoudit. Kdybych teď měl koupit něco, vezmu zas lídl .

kopr
hvězdička
Příspěvky: 380
Registrován: pon 15.09.2008, 13:56
Auto: pár už jich bylo
Bydliště: České Budějovice

Re: Nabíječka aku LIDL

Příspěvek od kopr »

Mě ta z Lidlu fungovala taky spolehlivě určitě 5 let, používaná byla 5x za rok. Ale říkám si jestli koupit další Lidl nebo si připlatit za lepší...
Odpovědět