Nabíječka aku LIDL

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

hagrid
hvězdička
Příspěvky: 227
Registrován: sob 02.08.2008, 11:18

Re: Nabíječka aku LIDL

Příspěvek od hagrid »

To asi jo,ale ta čínská padesátka má nějakej alarm, co jí žere.

rudy320e&a140
hvězda
Příspěvky: 1742
Registrován: úte 29.07.2008, 16:40
Auto: Mercedes Benz W124, WVPOLO,Tozota, FelíciaLX
Bydliště: Jarok
Věk: 60
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabíječka aku LIDL

Příspěvek od rudy320e&a140 »

j, koupil jsem dalsí a zatím dobré. :) Nutno rict ze byla použita na né uplně vymlacenou baterii. Uvidime co bude v prosinci. :)

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabíječka aku LIDL

Příspěvek od Přemek Doležal »

tomaso píše:Uz sem rano vykesoval 500,- zpet :)
Me je to naprd, kdyz uz potrebuju nabijet, tak vetsinou je baterka uplne vybita.
Ale tohle můžeš praktikovat jen párkrát.
Vybitá baterka pod únosnou mez je za chvíli v řiti. :'(
Naposledy upravil(a) Přemek Doležal dne sob 07.10.2017, 22:25, celkem upraveno 1 x.

rudy320e&a140
hvězda
Příspěvky: 1742
Registrován: úte 29.07.2008, 16:40
Auto: Mercedes Benz W124, WVPOLO,Tozota, FelíciaLX
Bydliště: Jarok
Věk: 60
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabíječka aku LIDL

Příspěvek od rudy320e&a140 »

Ted ji meli v akci , tak jsem si ji po čtvrté koupil na udržování všeho co je na dvorku. A má ted i dispaly co mne povídá jak a co se deje. :)
Jsem spokojen.
Nu, ..ale když chci skutecne nabýt baterii tak použiju staré težké zelezo bez indikací a to funguje pořád! Akorát je potřeba to malinko a pravidelně sledovat. Ale jinak dobré! Nekdy i z Lidlu. :-[

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Nabíječka aku LIDL

Příspěvek od Thomas_124 »

Víte někdo, jak je to se servisem Parkside?? Co třeba kartáče do elektronářadí? Na jejich stránkách nic, po dvacetiminutovém hovoru s jejich slavnou infolinkou jsem obdržel neexistující telefonní číslo a email na jejich servisní firmu gapo-service-cz@tekihall.com, tak jsem teda zvědavý... Kladivo, které jsem si objednal se honosí indikací opotřebení uhlíků, která teda asi znamená indikaci vyhození nářadí dle všeho... Máte někdo lepší info? Paní se ptala, jestli se servis má týkat kladiva nebo chci uhlíky do sds vrtáků :-!

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Nabíječka aku LIDL

Příspěvek od Thomas_124 »

OK, na pár děr do zdi nebudu kupovat hilti za 25 000, když stačí toto. Proč by ale neměl být dostupný uhlík, když tam na něj dali kontrolku.... Já to potřebuju jen na teď, ale jsem ochotný to zaplatit a nechat doma, ale pokud k tomu není ani uhlík, je to fakt na jedno použití.

miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabíječka aku LIDL

Příspěvek od miluna »

Tohle téma trošku ukazuje naši mentalitu. Nevadí, že to stojí trošku za hovno, důležitá je cena. No a ta je v nebolestivé fázi pětikilča, takže produkt frčí a je o něj zájem :-).
Určitě to spoustě lidí službu udělá ale o pár stokorun dražší nabíječky už frčej i s totálně vybitou baterkou a zvládnou našťouchat i 150Ah baterku.
Sorry jako ale já už fakt musel, tolik povídání o jednom klumpu....
p.s. Manažeři v Penny se toho chytli a nabízej také nabíječku, světe div se za 279,- !!!!!
má to ještě kruciální benefity že si tam k ní můžete koupit rohlíky ze strouhanky, babišovo uzeniny bez masa nebo mlíko z vody a polskej sejra z rostlinného tuku! A co teprve ta funkční outdoorová bunda z letáku! Když si jí při vyměšování krapítek poserete, tak ten pruh vzadu bude bezvadně ladit k holi co jste se tam s ní dobelhali!
Naposledy upravil(a) miluna dne čtv 12.10.2017, 13:12, celkem upraveno 2 x.

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Nabíječka aku LIDL

Příspěvek od Thomas_124 »

Odkaz?

tomaso
kometa
Příspěvky: 1963
Registrován: čtv 31.07.2008, 22:20
Auto: W124/300CE-24V, W126/500SE a 3x koncern
Bydliště: Zlín - otec měst
Věk: 39
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabíječka aku LIDL

Příspěvek od tomaso »

miluna píše:Tohle téma trošku ukazuje naši mentalitu. Nevadí, že to stojí trošku za hovno, důležitá je cena. No a ta je v nebolestivé fázi pětikilča, takže produkt frčí a je o něj zájem :-).
Určitě to spoustě lidí službu udělá ale o pár stokorun dražší nabíječky už frčej i s totálně vybitou baterkou a zvládnou našťouchat i 150Ah baterku.
Dáš tip na nějakou?
Když už někdy nabíjím baterku, tak je většinou úplně vybitá

miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabíječka aku LIDL

Příspěvek od miluna »

S pulsníma nabíječkama (obecně a zjednodušeně řečeno - těma malejma, lehkejma krabičkama z umělý hmoty) se u hluboce vybitejch baterek nechytáš.
Tohle mám na dílně - je to lety prověřená záležitost, funguje, má pomocnej proud ke startování.
http://www.gude.cz/naradi/nabijecky-bat ... t-230.html" onclick="window.open(this.href);return false;
to si myslím je stroj pro tvé hluboce vybité baterky.
pak používám ještě https://pegasdily.cz/nabijecka-autobate ... gKhB_D_BwE" onclick="window.open(this.href);return false; na dobíjení u uskladněných aut. To je takový ekvivalent té Lídlovské.
Pak ještě několik dalších, co už ani nejde poznat, kdo to kde vyrobil, startovací a dobíjecí stanici z dob tuhého komunismu.

A vzkaz pro tu krávu co mi ukradla fantastickou malou nabíječku do zásuvky od Froniusu: Když někdo příjde s prosíkem že nemůže nastartovat a hodnej Milánek ti půjčí totálně blbovzdornou nabíječku, kterou zvládne obsluhovat i blbý koště, jako jsi ty, tak je slušnost vypůjčenou věc vrátit. Pokud to neuděláš, tak věz, že si přeju aby tě nadosmrti pálila pí.a tak, že nebudeš moct sedět!

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Nabíječka aku LIDL

Příspěvek od Thomas_124 »

Ještě k parksidu, pokud si dobře vzpomíná, někteří z vás tu tvrdili, že ty parkside věci jsou docela dobré a relativně kvalitní, na supermarket. Já měl dosud elektronářadí bosch a zrovna moc nadšený z něj nejsem, už bych od nich nic nekoupil...

Petr H.
Administrátor
Příspěvky: 2329
Registrován: sob 11.10.2008, 19:45
Auto: W164 320CDI,r129 320sl, R230 SL55AMG, w221 350cdi
Bydliště: Praha
Věk: 48

Re: Nabíječka aku LIDL

Příspěvek od Petr H. »

Zelenej Bosch je shit, to z vlastní zkušenosti. Věci z Lidlu mi fungují bez problémů všechny, jsou určené pro amatérské kutily a já je tak používám. Ten Bosch mi nevydrží ani to, navíc je dvakrát tak dražší. Pravda je, že po rozebrání jsem tam moc odlišností nenašel - to abych byl trochu objektivní.

Kaskadér
hvězda
Příspěvky: 1122
Registrován: stř 10.02.2010, 20:59
Auto: Folcvágen

Re: Nabíječka aku LIDL

Příspěvek od Kaskadér »

Já jsem si teď koupil v bauhausu motorovku Ryobi asi za 3500. Prodloužená záruka 5 let, zatím drží a to dostává v lese takový karate, že se divím, že ještě funguje. Když jsem se ptal prodavače, co se stane až jí umrtvím, řekl mi že jí mám přinést a že ji hned vymění. Tak jsem zvědav. :D

miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabíječka aku LIDL

Příspěvek od miluna »

Přímá pila Parkside(cena cca 1000,-) potřeboval jsem vyřezat z GolfaIV silentbloky zadní nápravy, druhej dořízla tak do půlky a strhl se převod. Výměna za jiný kousek, ten nařezal možná 20hodin, už jsem si myslel že je to Ok ale zase se strhnul převod. Ze zvědavosti jsem to rozebral a ten mechanismus se prostě strhnout musí, je to vyrobené přesným litím bez obrábění a provozní vůle jsou značné aby se srovnaly nepřwsnosti výroby. Směr popelnice a hotovo.
Na zapalování grilu a kotle na dřevo mi bylo líto Stainelky, tak jsem koupil horkovzdušku Parkside, jednou gril a jednou kotel, za strašného řevu se zadřel ventilátorek a finále. Směr popelnice a hotovo.
Na druhou stranu chemie: odstraňovač plísně, funkčně zatím nejvíc, co jsem kdy viděl, zamechovanou a černou venkovní omítku (v místě kde myju auta) to vypuclo na 100%, Caparol za pětikilo si toho skoro nevšiml.
Ředidlo na staré štětce, myju s tím zastříkané věci (i staré) na dílech. které zaprášili dobytkové v lakovnách a super, rozpustí to vše.
Stejně tak plátky do pilek, vrtáky, urychlovač kompostru, ceny jako za klumpy ale kvalita dobrá!

Ad motorovka - mám čínu Noell za litr, koupená před deseti lety na pořezání jedný hromady dřeva... Předloni jsem si na ní nechal dát lištu a řetěz od Stihlu, koukali na mě jak na blázna ale ta potvora je nesmrtelná, škubnu a frčí. Benzín dostává co zbyde, občas mix s naftou, někdy zapomenu na olej jindy to říznu 5W30 protože nic jinýho není...

ekvb
vycházející hvězda
Příspěvky: 912
Registrován: pát 09.10.2009, 10:50
Auto: E220 CDI W211, ex C220D W202, ex C220TD W202
Bydliště: Pezinok
Věk: 49

Re: Nabíječka aku LIDL

Příspěvek od ekvb »

Tak konkrétne vŕtacie kladivo parkside som v Lidli kúpil minulý rok, keď som potreboval zatepliť sokel na dome cca. 50m2. Najprv som plánoval kúpiť profi bosch asi za 180E, potom sa objavilo v Lidli toto kladivo za 60E. Tak reku vyskúšam, ak nevydrží vrátim, ak hej, tak budem spokojný. Takže kladivo prežilo bez ujmy a používal som ho na nasledovné úkony:
osekanie zbytkov zatečeného betónu z DTčiek
miešanie lepidla na lepenie styroduru
miešanie lepidla na sieťkovanie
cca. 250 dier hlavne do betónu
miešanie lepidla na lepenie obkladu

Kladivo naďalej funguje v pohode a verím, že ešte dlho bude, keďže ho už používam len v hobby režime, keď dva krát do roka vyvŕtam pár dier.
Odpovědět