pro milovniky KOCEK :-)

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Autor tématu
Laja22

Re: pro milovniky KOCEK :-)

Příspěvek od Laja22 »

Ji-rka píše:Kdyby byl zájem http://www.selmy.cz/hlidky/prihlaska-krusne-hory/" onclick="window.open(this.href);return false;
Asi vysleme Vdolka... jakoz to zodpovednyho zastupce na nocni hlidku 009

AndréW115
hvězda
Příspěvky: 1383
Registrován: pát 01.08.2008, 10:15
Věk: 104

Re: pro milovniky KOCEK :-)

Příspěvek od AndréW115 »

Gombo: ten vypadá, jako by vypadl našemu Matýskovi z oka :) U nás to spí takhle...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Autor tématu
Laja22

Re: pro milovniky KOCEK :-)

Příspěvek od Laja22 »

Taky dobry *thumbs up*

https://www.novinky.cz/koktejl/427128-v ... mozku.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: pro milovniky KOCEK :-)

Příspěvek od Thomas_124 »

Když už tady je toto ot vlákno, využiju toho a položím dotaz, třeba se dočkám věcné odpovědi, věřím tomu, že jo.

Na dvůr u jednoho z mých baráků chodí srát sousedovic kočky. Nejjednodušší řešení bych prozatím rád odložil, protože mám kočky v zásadě rád, ale priorita je samozřejmě zdraví dětí a moje elementární pohoda - nebudu pokaždé vše procházet a čistit - nic mojeho taky nikomu na dvůr nesere, ačkoli je asi blbost po někom chtít, ať si hlídá svoje kočky.

Dotaz: jak docílit toho, aby se toto nedělo, ideálně, aby sem kočka vůbec ani nepáchla - doufám, že je tu aspoň jeden milovník s fungujícím receptem a opakuji, nenásilným. Pes, alespoň prozatím, bohužel nepadá v úvahu.

Díky
@}->--

gombo
legenda hvězd
Příspěvky: 3128
Registrován: pon 23.07.2012, 21:00
Auto: Geländewagen,W212 200CDI
Bydliště: Bratislava
Věk: 49
Kontaktovat uživatele:

Re: pro milovniky KOCEK :-)

Příspěvek od gombo »

A si si isty,ze je to macka?Ja mam viac maciek,ale na dvore nasrate nemam.Macka sa nevysere len tak.Mne toto robili kuny,ale macky ne.

Ji-rka
vycházející hvězda
Příspěvky: 762
Registrován: ned 21.06.2009, 22:52
Auto: Němčour
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Re: pro milovniky KOCEK :-)

Příspěvek od Ji-rka »

Odchytit a odvézt je někam pryč.Ideálně,tak 30km :-)

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: pro milovniky KOCEK :-)

Příspěvek od Thomas_124 »

Kuna to jistě není, má jinou konzistenci, tvar i pach. Vídám tam tak 2-3 kočky. Odvézt je asi možnost, ale nesystémová :-/ Kdykoli přijde další a já nebudu celý život odvážet kočky *jokingly* Navíc za mnou asi nepůjdou a musel bych sehnat nějakou past... Líbilo by se mi spíše něco nainstalovat, třeba jako zvuk, pach apod. Něco, co by jim vadilo a nešly by tam, anebo něco, čeho by se bály, to by bylo ideální. Pokud je předchozí majitelé krmili, ani se nedivím, že tu chodí. Když jsem ale v minulosti měl kočky, chodily buď na své místo nebo neznámo kam, ale ne na trávník, dvůr apod. To se prostě nedělá *stop* Nesnáším, když do toho byť jen vjedu autem :-!


Mimochodem, známý odvezl kocoura 300km a ta ludra byla zpátky doma dřív než on. Ne že by se hned vracel, byl pryč pár dní, ale jak se vrátil, sviňa ho už vítala doma *jokingly*

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: pro milovniky KOCEK :-)

Příspěvek od fokume »

To ho nekde jen tak odlozil ?

Jinak souhlas s gombem, kocky s.rou celkem kulturne, ne jako pes, kterej se ti vydela pomalu pod nohy *jokingly*

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: pro milovniky KOCEK :-)

Příspěvek od fokume »

tak je to dement, to nekde pobliz neexistuje kocici utulek

trojan
kometa
Příspěvky: 2145
Registrován: pon 28.02.2011, 18:33
Auto: Trambus
Bydliště: 60580495devět/Kolín

Re: pro milovniky KOCEK :-)

Příspěvek od trojan »

Taky mi choděj na dvůr cizí kočky a já jim ještě kupuju konzervy *jokingly* voni mi za to pak ty děfky choděj srát do stodoly, ale nějak mě to nevadí, víc by mě štvalo, kdyby mi tam lezly třeba cikády *jokingly*

Petr H.
Administrátor
Příspěvky: 2329
Registrován: sob 11.10.2008, 19:45
Auto: W164 320CDI,r129 320sl, R230 SL55AMG, w221 350cdi
Bydliště: Praha
Věk: 48

Re: pro milovniky KOCEK :-)

Příspěvek od Petr H. »

trochu promazáno od OT. škoda tohle vlákno zamykat :)

AndréW115
hvězda
Příspěvky: 1383
Registrován: pát 01.08.2008, 10:15
Věk: 104

Re: pro milovniky KOCEK :-)

Příspěvek od AndréW115 »

Nám začal kocour pořád pomňoukávat, otrávenej, bez energie. Už jsme mysleli, že mu něco je a ten hajzlík chtěl jen zatopit v krbu, ptž. venku už je mu zima. Jakmile popadnu do ruky poleno, že jdu topit, tak přiběhne a celej šťastnej se tam rozvalí....

Autor tématu
Laja22

Re: pro milovniky KOCEK :-)

Příspěvek od Laja22 »

Petr: diky *thumbs up*

snad si hlupacek_124 najde jinou zabavu, nez vyvolavat flame... 008
________________________________________________________________
k tematu
v Beskydech blejskli Ji-rku :)

https://ostrava.idnes.cz/snimky-rysa-po ... zpravy_woj" onclick="window.open(this.href);return false;

http://img18.rajce.idnes.cz/d1803/11/11 ... .jpg?ver=0

Ji-rka
vycházející hvězda
Příspěvky: 762
Registrován: ned 21.06.2009, 22:52
Auto: Němčour
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Re: pro milovniky KOCEK :-)

Příspěvek od Ji-rka »

Kurde,to mi to sekne :-) Super zpráva,snad do budoucna se nám to zvířectvo zase rozroste.

trošku OT: Láďo,sleduješ i vlky??

Angelo2028
vycházející hvězda
Příspěvky: 623
Registrován: sob 11.06.2011, 16:22

Re: pro milovniky KOCEK :-)

Příspěvek od Angelo2028 »

Jsem tu jen na skok. Dnes jsem narazil na video k tomuto inteligentnímu tématu (jako k jednomu z mála). Tak se zas mějte. :)

Byla to malá lvíčata, když je žena adoptovala. Nicméně, i po sedmiletém pobytu v ZOO jsou vazby stále silné.

" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět