Fotky na nový WEB MBCC

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Laja22

Re: Fotky na nový WEB MBCC

Příspěvek od Laja22 »

*thumbs up*

Chudak na ZIVO videna ZIVA JITRNICE :D, snad ho pak nenajdou na pude :'( *jokingly*

Fridrich

Re: Fotky na nový WEB MBCC

Příspěvek od Fridrich »

A co Jan Tleskac ?!

sněhulák
legenda hvězd
Příspěvky: 2773
Registrován: pát 01.08.2008, 19:11
Auto: PKW und LKW
Bydliště: West Brnou

Re: Fotky na nový WEB MBCC

Příspěvek od sněhulák »

Petr H. píše:Narážíš na funkci moderátora vlákna. Tohle mě taky napadlo. Fórum se bude upravovat v druhém kole. Tam se budou řešit otázky ohledně OT, karmy, podpisů, komerčních příspěvků atd.
Funkce Moderátor vlákna, kdyby měl možnost ve svém založeném topicu mazat oponující příspěvky, je naprostý nesmysl !!!
Forum, kde se něco dovím, je i o jiných názorech

Forrest
legenda hvězd
Příspěvky: 3835
Registrován: čtv 09.10.2008, 2:09
Auto: W124 250D forrestline
Bydliště: Gablonz ad Neiße SUDETEN
Věk: 46
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky na nový WEB MBCC

Příspěvek od Forrest »

AndréW115 píše:Popřemýšlej o tom, já myslím, že možnost předem vyloučit určitý existence ze svýho tématu, by určitě dost lidí uvítalo :P

Jj :)

Laja22

Re: Fotky na nový WEB MBCC

Příspěvek od Laja22 »

sněhulák píše:
Petr H. píše:Narážíš na funkci moderátora vlákna. Tohle mě taky napadlo. Fórum se bude upravovat v druhém kole. Tam se budou řešit otázky ohledně OT, karmy, podpisů, komerčních příspěvků atd.
Funkce Moderátor vlákna, kdyby měl možnost ve svém založeném topicu mazat oponující příspěvky, je naprostý nesmysl !!!
Forum, kde se něco dovím, je i o jiných názorech
Nooo, ja treba nestojim o to, aby mi ubozak vkladal do topicu prejety kocky... v CZ jich vidim na silnici celkem dost.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Autor tématu
frenchise
hvězdička
Příspěvky: 46
Registrován: pát 12.09.2014, 7:48
Auto: C220D kW70-1995 W202 a W163 270 CDI
Věk: 48
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky na nový WEB MBCC

Příspěvek od frenchise »

Ahoj,

tak po delší odmlce z důvodu technických problémů mého NB se znovu hlásím o podporu při tvorbě nového webu :)

Chtěl bych Vás požádat, zda byste mi mohli zasílat informace, které by se týkaly častých závad jednotlivých modelů a jejich řešení.

Jedná se mi o to, že když někdo bude na cestě a něco se mu po... , tak aby našel rychle nějaké řešení / nebo se alespoň dozví včem je problém.
Setkal jsem se s tímto požadavkem už u několika lidí a důvod byl ten, že na mobilu se špatně vyhledávají informace k častým problémům a nový web má responsivní zobrazení pro mobil a tablet.

Můj záměr by byl, že u každého modelu vozu by byla sekce časté problémy a jejich řešení.

Příklad:

Vozidlo: W202 D220
Problém: Rozsvítila se kontrolka EDC
Co to znamená: Problém s dodáváním paliva nebo přímo problém s palivovým čerpadlem
Řešení:
1. provést diagnostiku!!!
2. Kontrola palivových hadiček, zda nedochází k úniku vzduch (bublinky v hadičkách). Pokud ano, tak zkusit vyměnit O kroužky, ale únik může být i z důvodu vadného těsnění na čerpadle.
3. Kterého blbce napadlo dát do německého auta anglické čerpadlo?:)
4. Vadné čerpadlo = nutný repas nebo koupě nového čerpadla.
Cena repasu od 30 tis., repasované čerpadlo cca 70tis a nové čerpadlo 90tis. s tím, že když vrátíš své vadné a čisté čerpadlo, tak je sleva v MB cca. 10tis.
5. LINK na detailnější informace o řešení problému zde na fóru.

To je jen nějaký můj vycucaný příklad, ale určitě budete vědět, co jsou časté dotazy, které jsou zde X krát popsány. Třeba i věci, kde najdu tlačítko na otevření kufru apod.

Informace, prosím zasílejte na email: dadu22@live.com

Díky moc za spolupráci,

David

jura
hvězdička
Příspěvky: 139
Registrován: sob 30.08.2008, 18:18
Auto: W 124 300 TD 24V, W 163 270 CDi, W 169 180 CDi
Bydliště: Beskydy - s krásným výhledem
Věk: 44

Re: Fotky na nový WEB MBCC

Příspěvek od jura »

No když to čtu... :-! :x

co kdyby jste jednou místo kydání sraček jeden na druhého a počítání si příspěvků a měření bůhví čeho jednou udělali třeba něco na tento způsob :

http://alfafans.cz/iphone-c18/obal-ipho ... romeo-i84/" onclick="window.open(this.href);return false;

https://teespring.com/w124legends#pid=3 ... &sid=front" onclick="window.open(this.href);return false;

prostě e-shop s produkty s motivem :stern: tematiky... *thumbs up*

Bude to rozhodně přínosnější , než se tady donekonečna urážet a dávat si banány apd.

m666
hvězda
Příspěvky: 1272
Registrován: čtv 31.07.2008, 14:50

Re: Fotky na nový WEB MBCC

Příspěvek od m666 »

Ahoj,
Jura: s tím názorem nesouhlasím, myslím, že forum je prostě takový, jaký je. Nicméně tu mikinu sem si z odkazu právě objednal, je naprosto boží...... :) :)

K tématu: docela bych v galerii uvítal sekci která by se týkala oprav koroze. Tzn. místo, kam by bylo možno postnout set fotek znázorňující stav a průběh takové renovace. Myslím, že je to téma, které je u těch aut neustále aktuální.... Bylo by dobrý vidět k danému modelu která místa ( nezřídka všechna :) ) jsou nejčastěji postižená, a jak se podařila opravit.
Hnilobu bych klidně postavil na roveň rozsvícené kontrolky.
Díky.
mazič.

Forrest
legenda hvězd
Příspěvky: 3835
Registrován: čtv 09.10.2008, 2:09
Auto: W124 250D forrestline
Bydliště: Gablonz ad Neiße SUDETEN
Věk: 46
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky na nový WEB MBCC

Příspěvek od Forrest »

M666
w210 a w202
Koroze vsude nedoporucuje se jezdit v desti

Sádelník1234
vycházející hvězda
Příspěvky: 506
Registrován: čtv 14.04.2016, 14:39
Věk: 34

Re: Fotky na nový WEB MBCC

Příspěvek od Sádelník1234 »

Forrest píše:M666
w210 a w202
Koroze vsude nedoporucuje se jezdit v desti
To se mě teda dotklo. W202 shnilou nemám rv.1997, dovoz Itálie asi 2009, poslední dva roky stála venku takřka bez hnutí. A kromě bouchnutýho prahu, kde se držela voda, vpoho.

rudy320e&a140
hvězda
Příspěvky: 1742
Registrován: úte 29.07.2008, 16:40
Auto: Mercedes Benz W124, WVPOLO,Tozota, FelíciaLX
Bydliště: Jarok
Věk: 60
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky na nový WEB MBCC

Příspěvek od rudy320e&a140 »

Forrest píše:M666
w210 a w202
Koroze vsude nedoporucuje se jezdit v desti
:D :D :D No asi bude lepší W124 , nebo ne? 8)

Zbyněk
hvězdička
Příspěvky: 180
Registrován: pon 02.02.2009, 15:50
Auto: W210 E200
Bydliště: valmez

Re: Fotky na nový WEB MBCC

Příspěvek od Zbyněk »

rudy320e&a140 píše:
Forrest píše:M666
w210 a w202
Koroze vsude nedoporucuje se jezdit v desti
:D :D :D No asi bude lepší W124 , nebo ne? 8)
Starší roky možná..od 93 to hnilo i na střeše a také individuálně kus od kusu

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: Fotky na nový WEB MBCC

Příspěvek od fokume »

porad to v globalu hnilo min jak nesledovnici, 210 202 208 203 je asi to nejhorsi
jak to vypada s novym webem ?

Neny
Administrátor
Příspěvky: 1241
Registrován: ned 27.07.2008, 20:24
Auto: W460 300GD, W463 G500,560SEC,560SL,SL60AMG, W205
Bydliště: Nádražní ulice 3740, Mělník, tel.777 126 560
Věk: 44
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky na nový WEB MBCC

Příspěvek od Neny »

Wojto už bylo hodně uděláno, ale nějak to celé padlo... kdyby někdo o někom věděl, kdo by to zvládnul, samozřejmě nejlépe firma která za vše bude ručit termínem a funkčností redaktorského systému...

Martin Kostka
hvězdička
Příspěvky: 162
Registrován: stř 24.12.2008, 13:15
Auto: W220 320CDI, O2 1.9TDI, Golf4 1.9TDI
Bydliště: Děčín
Věk: 33
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky na nový WEB MBCC

Příspěvek od Martin Kostka »

Neny píše:Wojto už bylo hodně uděláno, ale nějak to celé padlo... kdyby někdo o někom věděl, kdo by to zvládnul, samozřejmě nejlépe firma která za vše bude ručit termínem a funkčností redaktorského systému...
Já bych se toho v rámci mé firmy klidně rád ujal, samozřejmě je otázka, co všechno by se mělo řešit za jakých podmínek. Ručení termínem a funkčností redakčního systému není problém. Můžeš mi v SZ poslat nějaké podrobnější info o tom, jaká je představa nového webu / fóra / apod. - nějaké zadání a případně i cenovou představu?
Díky, Martin :stern:
Odpovědět