Otevírání kufru

Odpovědět

Autor tématu
Kilek
hvězdička
Příspěvky: 412
Registrován: sob 11.12.2010, 7:32
Auto: w220 s320l
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Otevírání kufru

Příspěvek od Kilek »

Nešel mi otevřít kufr, tlačítkem na klíčku, tlačítkem v interiéru, ani tlačítkem na kufru. Šlo to pouze kovovým klíčkem. Rozebral jsem to a prozkoušel před očima a viděl únik vzduchu z A220 800 02 75 vakuové článku. Únava materiálu. Slepil jsem to a cajk. Dávám link na pár fotek a přeju zdar v lovu těhle závad.

" onclick="window.open(this.href);return false;

rosiholy
hvězdička
Příspěvky: 390
Registrován: čtv 11.06.2009, 18:46
Auto: W220 S500 Long AMG S211 280CDI Avantgarde
Bydliště: Františkovy Lázně
Věk: 33

Re: Otevírání kufru

Příspěvek od rosiholy »

mam podobny problem kufr otevru dalkou i tlacitkem na dverich ridice ale kdyz ho chci otevrit manualne tlacitkem na viku mi to nejde pri otevrenem kufru by mela svitit cervena kontrolka na spinaci a me nesviti a nesviti mi ani osvetleni kufru jako kdyby si to myslelo ze je kufr zavrenej je nekde nejakej mikro spinac nebo to bude neco v zamku diky

rosiholy
hvězdička
Příspěvky: 390
Registrován: čtv 11.06.2009, 18:46
Auto: W220 S500 Long AMG S211 280CDI Avantgarde
Bydliště: Františkovy Lázně
Věk: 33

Re: Otevírání kufru

Příspěvek od rosiholy »

tak kufr mam opraveny *thumbs up* *thumbs up* byl upadlej drat v konektoru u zamku vsechno maka :stern: :stern:

mkral
hvězdička
Příspěvky: 1
Registrován: pon 18.04.2016, 11:47
Auto: W 220 320CDI Facelift

Re: Otevírání kufru

Příspěvek od mkral »

Ahoj, mám podobný problém kufr nereaguje na klíč, tlačítko na kufru ani ve dveřích plus jako bonus se auto nedá zamknout nevíte co s tím.

09medved
kometa
Příspěvky: 1802
Registrován: stř 13.04.2011, 19:33
Auto: málo místa na vše,tak W212/200CDI
Bydliště: v Praze u mě

Re: Otevírání kufru

Příspěvek od 09medved »

taky řeším problém s kufrem,ale opačný.Otevřít jde bez problémů tedy až na klíček,ten je nějaký zatuhlý.Problém je v tom,že nejde zavřít tak,jak by měl.Elektrika funguje-jen občas nesvítí knoflík zavírání-ale když dojede do konce a má se zavřít tak zůstane asi 0,5cm nedovřený a nezacvakne.Pokud se o víko kufru opřu silou tak krásně zavrčí el.zámek, zacvakne a je zavřený.Otevření z auta,dálkou nebo tlačítkem přímo na kufru žádný problém.Načte tento problém diagnostika a nebo lépe už se s tím někdo trápil a vyřešil?

Alois Himmer
vycházející hvězda
Příspěvky: 548
Registrován: pon 04.01.2010, 19:30
Auto: mercedes w210 220T cdi

Re: Otevírání kufru

Příspěvek od Alois Himmer »

Vymněnil jsem ho za nový. to auto mi za to stojí. někdo ten "hrníček u ž lepil ale zámek prostě neotvíral. Byl netěsný. Otázka hodiny. Kdo by to chtěl absolvovat, není problém konzultace nejlépe telefonem 737723863. Zdravím všechny. alois
Odpovědět