Dotaz na pražáky - parkování Praha 2

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

schicklgruber

Re: Dotaz na pražáky - parkování Praha 2

Příspěvek od schicklgruber »

Být slavnostně oblečený, jet do divadla a muset jet smradlavým zatuchlým metrem, to by se mi teda chtělo. Jako středoškolák jsem se jím najezdil.

Naposledy jsem se svezl nostalgicky, když se mi nechtělo z Můstku pěšky na Vinohrady, přes Václavák, kde bych poslouchal nabídky typu: GIRLS BOYS SEX?! Ne děkuji, JO ČEŠI, MOC DRAHÝ! :-D

Balda
hvězda
Příspěvky: 1121
Registrován: sob 02.08.2008, 23:50

Re: Dotaz na pražáky - parkování Praha 2

Příspěvek od Balda »

Metro je nejjednodussi reseni. Je bez rizika, ze nezaparkujes, nebo zaparkujes daleko, prijdes do divadla pozde, nebo promoklej na kost. Kdyz ti smrdi muzes si vzit taxika, nebo pronajmout limuzinu s rificem a barem. Do metra neprsi a vyplivne te pred divadlem.
V MHD bych si na sedadlo v kvadru nesed, ale v tom divadle to taky neni lepsi. Ja radsi jezdim do divadla kde se parkovat da volne, napr. k Hrusinskymu na Jezerku

enougher
kometa
Příspěvky: 2476
Registrován: ned 13.05.2012, 1:00
Auto: SL55AMG,W447, CLK320, CL500 4M AMG,c126 560
Bydliště: Praha
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na pražáky - parkování Praha 2

Příspěvek od enougher »

Ja bych to nechal ve sterbohlech u nakupaku a vzal bych si nejlevnější taxi max 200 tam a 200 zpět

Balda
hvězda
Příspěvky: 1121
Registrován: sob 02.08.2008, 23:50

Re: Dotaz na pražáky - parkování Praha 2

Příspěvek od Balda »

To metro jede na mirak tak max. 15 minut, za tu dobu ti toho taxika ani nepristavi.

Kopr: Nezapomen mit kovaky na metro. Vsude jsou jen automaty, at tam nebehas s petistovkou :-)

Autor tématu
kopr
hvězdička
Příspěvky: 380
Registrován: pon 15.09.2008, 13:56
Auto: pár už jich bylo
Bydliště: České Budějovice

Re: Dotaz na pražáky - parkování Praha 2

Příspěvek od kopr »

Balda píše:To metro jede na mirak tak max. 15 minut, za tu dobu ti toho taxika ani nepristavi.

Kopr: Nezapomen mit kovaky na metro. Vsude jsou jen automaty, at tam nebehas s petistovkou :-)
Jasně 007

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: Dotaz na pražáky - parkování Praha 2

Příspěvek od adam w140 »

schicklgruber píše:Být slavnostně oblečený, jet do divadla a muset jet smradlavým zatuchlým metrem, to by se mi teda chtělo. Jako středoškolák jsem se jím najezdil.

Naposledy jsem se svezl nostalgicky, když se mi nechtělo z Můstku pěšky na Vinohrady, přes Václavák, kde bych poslouchal nabídky typu: GIRLS BOYS SEX?! Ne děkuji, JO ČEŠI, MOC DRAHÝ! :-D
Ze ty se bojis ze by te na BOYS SEX nakonec zlakali :-)

kubass
hvězda
Příspěvky: 1341
Registrován: pát 01.08.2008, 10:09
Auto: Fiat 600 a Fiat Tipo 1.4 T-Jet 120k
Bydliště: já so z Hané
Věk: 36
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na pražáky - parkování Praha 2

Příspěvek od kubass »

Přiseru se s dotazem, ať nezakládám novy téma...
Na kolik mě tak může vyjít taxík z letiště na Hlavní nádraží?
Je to teda dost opruz že v noci nejede přímá linka... A nikde 3x přesedat nebudu, mám se rád, a po noční Praze se mi toulat nechce s kufrem (a ani bez) :-D

enougher
kometa
Příspěvky: 2476
Registrován: ned 13.05.2012, 1:00
Auto: SL55AMG,W447, CLK320, CL500 4M AMG,c126 560
Bydliště: Praha
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na pražáky - parkování Praha 2

Příspěvek od enougher »

Balda píše:To metro jede na mirak tak max. 15 minut, za tu dobu ti toho taxika ani nepristavi.

Kopr: Nezapomen mit kovaky na metro. Vsude jsou jen automaty, at tam nebehas s petistovkou :-)
Představ si že jedes z dámou do divadla a jedes metrem

Balda
hvězda
Příspěvky: 1121
Registrován: sob 02.08.2008, 23:50

Re: Dotaz na pražáky - parkování Praha 2

Příspěvek od Balda »

Kazda dama disponuje jinym parametrem. Ta co neni schopna prejet metrem 15 minut nestoji za ty dve hodiny straveny v divadle.

ptak.diesel
vycházející hvězda
Příspěvky: 938
Registrován: čtv 28.08.2008, 15:32
Auto: pracuj tak, aby smrt byla vysvobozenim
Bydliště: PZ,AA,ME,MB,LB/JN

Re: Dotaz na pražáky - parkování Praha 2

Příspěvek od ptak.diesel »

kopr píše:Diky všem za poznatky. Nechám to na kraji Prahy a pojedu Metrem.
mapy.cz, kdyz hhodne priblizis ulici, tak ti vyjedou zony, klik na zonu a cti pravidla.

snad se ani nemusi prepinat na dopravni, staci obyc.mapa

Archaon
hvězdička
Příspěvky: 35
Registrován: úte 01.09.2015, 23:34

Re: Dotaz na pražáky - parkování Praha 2

Příspěvek od Archaon »

kubass píše:Přiseru se s dotazem, ať nezakládám novy téma...
Na kolik mě tak může vyjít taxík z letiště na Hlavní nádraží?
Je to teda dost opruz že v noci nejede přímá linka... A nikde 3x přesedat nebudu, mám se rád, a po noční Praze se mi toulat nechce s kufrem (a ani bez) :-D
400 a vic.

kubass
hvězda
Příspěvky: 1341
Registrován: pát 01.08.2008, 10:09
Auto: Fiat 600 a Fiat Tipo 1.4 T-Jet 120k
Bydliště: já so z Hané
Věk: 36
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na pražáky - parkování Praha 2

Příspěvek od kubass »

To by ještě šlo vzhledem ktomu že parkování na 8 dní by mě vyšlo určitě víc, nehledě Nafta na cestu z Olomouce a z5, no, zvážím všecky možnosti :-D

SLS63AMG
hvězdička
Příspěvky: 60
Registrován: ned 01.05.2016, 12:01

Re: Dotaz na pražáky - parkování Praha 2

Příspěvek od SLS63AMG »

enougher píše:
Balda píše:To metro jede na mirak tak max. 15 minut, za tu dobu ti toho taxika ani nepristavi.

Kopr: Nezapomen mit kovaky na metro. Vsude jsou jen automaty, at tam nebehas s petistovkou :-)
Představ si že jedes z dámou do divadla a jedes metrem
Presne, metro te krasne naladi pred divadlem. Hlavne na Miraku je to dobra rozcvicka pro damy v strevickach a ten smrad jak po cerstve nablitych kolacich je taky fajn. Na druhou stranu je to zazitek vid :)

SLS63AMG
hvězdička
Příspěvky: 60
Registrován: ned 01.05.2016, 12:01

Re: Dotaz na pražáky - parkování Praha 2

Příspěvek od SLS63AMG »

Balda píše:Kazda dama disponuje jinym parametrem. Ta co neni schopna prejet metrem 15 minut nestoji za ty dve hodiny straveny v divadle.
Tohle je trochu o necem jinem, nez ze to vetsina holek zvladne...

SLS63AMG
hvězdička
Příspěvky: 60
Registrován: ned 01.05.2016, 12:01

Re: Dotaz na pražáky - parkování Praha 2

Příspěvek od SLS63AMG »

kubass píše:To by ještě šlo vzhledem ktomu že parkování na 8 dní by mě vyšlo určitě víc, nehledě Nafta na cestu z Olomouce a z5, no, zvážím všecky možnosti :-D
Stahni si appku https://play.google.com/store/apps/deta ... raha&hl=cs" onclick="window.open(this.href);return false;

a v ni si kliknes na mape kde nastoupis, v kolik a kam pojedes, a rovnou ti to ukaze kolik to bude stat a mimochodem v realnem case uvidis, jak to tago jede po ty mape az tam budes sedet a vidis ikdyz k tobe jede na ty Google mape. Jo a jako bonus, jsou fakt nejlevnejsi. :)
Odpovědět