Novinky na STK

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Fridrich

Re: Novinky na STK

Příspěvek od Fridrich »

Ja to chapu tak, ze kdyz emisi budou v norme, tak jim to vadit nebude

Balda
hvězda
Příspěvky: 1121
Registrován: sob 02.08.2008, 23:50

Re: Novinky na STK

Příspěvek od Balda »

Ja to jeste proverim. Uz jsem se tesil na 345 koniku, to by mi zklamalo

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Novinky na STK

Příspěvek od popelnice »

Balda píše:Ja to jeste proverim. Uz jsem se tesil na 345 koniku, to by mi zklamalo
No upravu Ecu na diag nikdo nezjistí ;) ale jestli ti z toho bude lítat uhlí :D
Známej byl ted na legal stk s golfem 1.9tdi a měl tam připojenou Original chip krabičku od VW a hnaly ho jak čokla :-/

Laja22

Re: Novinky na STK

Příspěvek od Laja22 »

Balda píše:Ja to jeste proverim. Uz jsem se tesil na 345 koniku, to by mi zklamalo
http://domaci.ihned.cz/c1-65122620-stat ... ani-filtru" onclick="window.open(this.href);return false;

Predpokladam, ze se to hodi zase vse do jednoho pytle...

Balda
hvězda
Příspěvky: 1121
Registrován: sob 02.08.2008, 23:50

Re: Novinky na STK

Příspěvek od Balda »

Ja to proverim, upravu bude asi delat Komarek z Komwetu. Cekalo se jen na kilometry, ma se to delat na zajetym aute.
Teoreticky by to melo snizit emise i spotrebu.

V nejhorsim se spokojim se stavajicim stavem

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Novinky na STK

Příspěvek od popelnice »

Balda píše:Ja to proverim, upravu bude asi delat Komarek z Komwetu. Cekalo se jen na kilometry, ma se to delat na zajetym aute.
Teoreticky by to melo snizit emise i spotrebu.

V nejhorsim se spokojim se stavajicim stavem
No ale prakticky je to jinak :D

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky na STK

Příspěvek od scout76 »

Už jen čekám na vyhlášku kolikrát denně můžu jít srát a co mě čeká,když překročím limity.Hodil bych sem páteční komunikaci s MŽP z níž plyne,že ten kdo nemá peníze na nový auto by měl být trestán a dle vrchnosti by měl chodit asi pěšky.zk..vená země to Česko :-!

Laja22

Re: Novinky na STK

Příspěvek od Laja22 »

popelnice píše:
Balda píše:Ja to proverim, upravu bude asi delat Komarek z Komwetu. Cekalo se jen na kilometry, ma se to delat na zajetym aute.
Teoreticky by to melo snizit emise i spotrebu.

V nejhorsim se spokojim se stavajicim stavem
No ale prakticky je to jinak :D
Thy woe, dalsi vocas :-! , ani nevis co chce Balda resit a komentujes to *tired*

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Novinky na STK

Příspěvek od popelnice »

Laja22 píše:
popelnice píše:
Balda píše:Ja to proverim, upravu bude asi delat Komarek z Komwetu. Cekalo se jen na kilometry, ma se to delat na zajetym aute.
Teoreticky by to melo snizit emise i spotrebu.

V nejhorsim se spokojim se stavajicim stavem
No ale prakticky je to jinak :D
Thy woe, dalsi vocas :-! , ani nevis co chce Balda resit a komentujes to *tired*
No skoro bych řekl že píše o Chiptuningu =-o

Balda
hvězda
Příspěvky: 1121
Registrován: sob 02.08.2008, 23:50

Re: Novinky na STK

Příspěvek od Balda »

Bravo Laja
Zadnej chiptunning.
Komarek (doporuceny partner z ecude) tvrdi, ze je auto z fabriky umyslne "ulity". Je to proto, ze z hlediska zaruky musi byt motor blbuvzdorny a vydrzet pripadne omylem natankovany benzin N95. Optimalizovanim nastaveni ridici jednotky se snizi spotreba a zvysi vykon. Nesmim se ale nikdy "splest" pri natankovani a vzdycky vzit min. N98. Ale to si hlidam jak pes. Radsi vezmu benzin i kdyz mam pulku nadrze.

Komarek rika, ze ty upravy se maji delat u zajetyho motoru s min. 20000km. Ja se rozhod to nechat na 45000 s velkym servisem a do toho mi chybi 5000. Tak cekam a do toho tyhle novinky na STK. Proto jsem se ptal, co poznaji a co ne.

Mimochodem jen Akrapovič mi vykon navysil (teoreticky) asi o 11 koni. Ja nechapu co je komu po tom.

miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky na STK

Příspěvek od miluna »

Balda - řešej, jestli je v paměti nějaká chyba, jinak poznaj hovno, kor u Myši. Budou rádi, když jim to ta KTSka načte.
Bacha ale na to - všechny myši co byly z Komvetu svítily potom kontrolkou motoru, takže chyby byly stálé a nesmazatelné. Ale šlo se vždycky víc do hloubky, vačky, launch control, ALS a spousty dalších pitomin. To tvoje nachuzení, nebo spíš zvednutí tlaku turba by nemuselo rozsvědcet nic.
p.s. 95ka neudělá s tím motorem nic, nemusíš se bát, a ani když na tom stojíš jak na rejči a lítaj lišky z laufu. Osobně párset kilometrama vyzkoušeno. Jsou prostě místa na zeměkouli, kde nic než 95RON nemají.

Balda
hvězda
Příspěvky: 1121
Registrován: sob 02.08.2008, 23:50

Re: Novinky na STK

Příspěvek od Balda »

Jak to vis, ze tam je ta chybka na kontrolce?
Nebude to souviset s vymenou vyfuku, resp. vykuchanim katu? To si nenecham delat.
Me trochu vadi, ze po nastartovani studenyho motoru jede ke dvema tis. otacek a jen zvolna se vraci k normalu. Ale duni a funi u toho jak vzteklej bejk

holy
hvězdička
Příspěvky: 357
Registrován: pát 30.01.2015, 14:02
Auto: MB C220 CDI Combi, 2009
Bydliště: Ostrov - nikoli pustý
Věk: 53
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky na STK

Příspěvek od holy »

Teď jsem mluvil se sousedem, co má kombíkovou octavii tour...přijel z STK. Tak říkal, že to nafotili, zkontrolovali identifikátory, rozměry pneu podle VTP, napíchli na diagnostiku, vyčetli paměť závad, nic nenašli a pak už klasickej průběh, vůle, spodek, brzdy.....

AndréW115
hvězda
Příspěvky: 1383
Registrován: pát 01.08.2008, 10:15
Věk: 104

Re: Novinky na STK

Příspěvek od AndréW115 »

Já jsem zvědavej, co budou napichovat, až jim tam příští rok přistavím kraťase....
Ptž. předposledně na mě technik vyrukoval s tím, že jsem si ty zadní kotoučový brzdy dodělal, že všechny normální auta mají bubnový a že tohle prostě není možný....

Laja22

Re: Novinky na STK

Příspěvek od Laja22 »

Co EGR - OBD I / II, dokazou rozpoznat odpojeni?
Odpovědět