XVII. ústecký Mercedestag!


Autor tématu
Instruktor
hvězdička
Příspěvky: 207
Registrován: stř 13.08.2008, 18:22
Auto: ML W163 270CDI, CLC W203 220CDI
Bydliště: ChKO Křivoklátsko

XVII. ústecký Mercedestag!

Příspěvek od Instruktor »

Tak přece!
:stern: Tradiční zakončení sezóny - XVII. ústecký Mercedestag se koná... :stern:

... v sobotu 10.10. od 10h. kdy je sjezd účastníků na parkovišti hradu Střekov.
Do cca 12. hodiny prohlížení, klábosení, focení,...
Po 12. hodině spanilá jízda na oběd do hotelu Kamelot v Tisé.
Zakončení dle potřeby každého.

Pro hladové možnost občerstvení už na Střekově na hradní terase v restauraci Vágnerka nebo v restauraci Kovárna u vstupní brány.

Těšíme se na Vás!!!

Pro jistotu pěkné počasí s sebou! :)

Bližší info na tel.:
773 233 266 - Instruktor
605 485 616 - Pluton

tomkranich
hvězdička
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:21
Auto: CLK 230 Kompressor
Kontaktovat uživatele:

Re: XVII. ústecký Mercedestag!

Příspěvek od tomkranich »

Přeji větší účast než minulý rok a samozřejmě slunečno :)

Budu se těšit :stern:

Slavindak
hvězdička
Příspěvky: 4
Registrován: pon 11.08.2014, 22:33
Auto: C 220 CDI

Re: XVII. ústecký Mercedestag!

Příspěvek od Slavindak »

:stern:
Srdečně z Práglu ,
rád bych se zúčastnil s mojím šuplíkem C220.
Ale vzhledem k tomu že jsem trochu :-! kripl /ZTP/,tak předběžně jeden nikdy neví
ZdaliToPůjde - tudíž nezávazně!
Krásný den SLAVINDAK !

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: XVII. ústecký Mercedestag!

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Re Slavindak Z Práglu to do Aussigu je to pár minut po " Autobahnu " jak se říká u nás v Sudetech.To dáš.A Střekov,tedy hrad je vidět zdálky,nezabloudíš.

Slavindak
hvězdička
Příspěvky: 4
Registrován: pon 11.08.2014, 22:33
Auto: C 220 CDI

Re: XVII. ústecký Mercedestag!

Příspěvek od Slavindak »

:stern: Ahojky Lád'o přeji krásný podvečer a moc děkuji za perfektní navigaci !!!
Zdali se zúčastníš v Aussigu , věřím že si dáme spolu kořku a když to nevyjde
tak určitě v Kersku tam se to zdá býti velký!
Mluvil jsem s Rád'ou-ENOUGHEREM ten se také chystá na šípkovou nebo se zelím.
Tak že všechno príma a brzy na viděnou!
Slávek -SLAVINDAK. 007 *drink*

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: XVII. ústecký Mercedestag!

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

No Radek,nevím.Minule jsme setrvali " v soudružském " rozhovoru až do ranního kuropění,byl červený býk a vodka,pak býk došel, došlo též k " oddělení zrna od plev " u stolu jsme zbyli 3 více méně " trapně střízliví " jak poznamenal ten třetí.Aussig je v pohodě,je to na den a jedeme domů.Ale Kersko,to je jiná liga,připrav se na nejhorší,Kersko je plné porozumění,pohody a ................. a furt jim říkám " nechlastejte,když to neumíte a nedělá vám to dobře " Ale my to umíme a dělá nám to dobře.Kersko je opravdu fajn a pohodový sraz,jezdím tam rád kvůli lidem.Jo co se týče aut,tak to je " vostrý " mě ti hajzlíci pomluvili můj klenot,V 12 Lorinser,že prý má hnusná kola,nemá tažné zařízení a řadu dalších věcí o kterých jsem v životě neslyšel.No a Radek,ten tomu tehdy udával tón ( hajzlík jeden pomlouvačná,furt se vytahuje se svým AMG) ale zachránil mě Forrest ( další pomlouvač ) se svými nálepkami " Forrestline" a byl jsem vzat na milost.Radkovi jsem chtěl natrhnout hýždě ( no prdelku) ale na SL zlobilo kolo,dám si ho příští rok,uvidíme,třeba natrhne zadeček on mě ale příště.Prostě Kersko je plné pohody,Vítek - pořadatel je prima člověk,jezdí tam fajn lidi.A lék. péče je zajištěna mojí maličkostí ( mám atestaci z válečné chirurgie " a jedu vždy kompletně vybaven,ale ti mercedesáři chtějí jen " vnitřní " desinfekci ( slivovice z Moravy vydrží pár chvil) a na amputaci končetin v polních podmínkách nikdy nedojde a já bych tak rád.Přijeď,uvidíš,zažiješ.A kdybys bloudil v Ústí,volej 602430519 a já Tě nasměruji.

pluton
hvězdička
Příspěvky: 45
Registrován: čtv 07.08.2008, 9:23
Auto: w124 200TE, 250TDT
Bydliště: Ústí n.L., Teplice

Re: XVII. ústecký Mercedestag!

Příspěvek od pluton »

Tak zejtra jedeem ! :stern: 8)

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: XVII. ústecký Mercedestag!

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Ač jsem chtěl u hřejícího krbu relaxovat své staré opotřebované tělo tak kvůli Vám jsem lezl po autě,myl a leštil a čistil.Jsem zvědav,kolik " skalních" zítra dorazí.Těším se.

Forrest
legenda hvězd
Příspěvky: 3835
Registrován: čtv 09.10.2008, 2:09
Auto: W124 250D forrestline
Bydliště: Gablonz ad Neiße SUDETEN
Věk: 46
Kontaktovat uživatele:

Re: XVII. ústecký Mercedestag!

Příspěvek od Forrest »

No ja asi ne protoze mam z auta trikolku vrzak posranej

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6226
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: XVII. ústecký Mercedestag!

Příspěvek od Merc124 »

bohužel já taky nedorazím, zítra je rodiná oslava, dcera má narozeniny tak se chystá taková oslava :-$

Forrest
legenda hvězd
Příspěvky: 3835
Registrován: čtv 09.10.2008, 2:09
Auto: W124 250D forrestline
Bydliště: Gablonz ad Neiße SUDETEN
Věk: 46
Kontaktovat uživatele:

Re: XVII. ústecký Mercedestag!

Příspěvek od Forrest »

mno vypada to nadejne ze asi na chvilku dorazime
s tatou jedem do bundesu pro karu tak se zkusime stavit i s podvalem :D
auto hold musí přečkat noc a den na ulici opravovat se bude s bozi pomoci v nedeli

ono to takhle není videt ale stoji to z prudkého kopce tesne za křižovatkou dvou hlavnějších ulic :D jinak bych to opravil hned
a von ten svine minuly vikend vrzal :D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

enougher
kometa
Příspěvky: 2476
Registrován: ned 13.05.2012, 1:00
Auto: SL55AMG,W447, CLK320, CL500 4M AMG,c126 560
Bydliště: Praha
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: XVII. ústecký Mercedestag!

Příspěvek od enougher »

Ladislav.Lapáček píše:No Radek,nevím.Minule jsme setrvali " v soudružském " rozhovoru až do ranního kuropění,byl červený býk a vodka,pak býk došel, došlo též k " oddělení zrna od plev " u stolu jsme zbyli 3 více méně " trapně střízliví " jak poznamenal ten třetí.Aussig je v pohodě,je to na den a jedeme domů.Ale Kersko,to je jiná liga,připrav se na nejhorší,Kersko je plné porozumění,pohody a ................. a furt jim říkám " nechlastejte,když to neumíte a nedělá vám to dobře " Ale my to umíme a dělá nám to dobře.Kersko je opravdu fajn a pohodový sraz,jezdím tam rád kvůli lidem.Jo co se týče aut,tak to je " vostrý " mě ti hajzlíci pomluvili můj klenot,V 12 Lorinser,že prý má hnusná kola,nemá tažné zařízení a řadu dalších věcí o kterých jsem v životě neslyšel.No a Radek,ten tomu tehdy udával tón ( hajzlík jeden pomlouvačná,furt se vytahuje se svým AMG) ale zachránil mě Forrest ( další pomlouvač ) se svými nálepkami " Forrestline" a byl jsem vzat na milost.Radkovi jsem chtěl natrhnout hýždě ( no prdelku) ale na SL zlobilo kolo,dám si ho příští rok,uvidíme,třeba natrhne zadeček on mě ale příště.Prostě Kersko je plné pohody,Vítek - pořadatel je prima člověk,jezdí tam fajn lidi.A lék. péče je zajištěna mojí maličkostí ( mám atestaci z válečné chirurgie " a jedu vždy kompletně vybaven,ale ti mercedesáři chtějí jen " vnitřní " desinfekci ( slivovice z Moravy vydrží pár chvil) a na amputaci končetin v polních podmínkách nikdy nedojde a já bych tak rád.Přijeď,uvidíš,zažiješ.A kdybys bloudil v Ústí,volej 602430519 a já Tě nasměruji.

Radeckovi hyzde natrhnes kdykoli protože jsem všechny svoje Mercedesy prodal . Zůstalo mi Vito Corsa a ALLroad

Angelo2028
vycházející hvězda
Příspěvky: 623
Registrován: sob 11.06.2011, 16:22

Re: XVII. ústecký Mercedestag!

Příspěvek od Angelo2028 »

Díky všem, byl to příjemný den. I Forrest se nakonec ukázal. 007

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: XVII. ústecký Mercedestag!

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Radku,tak to můžem pařit až do rána,když jseš v balíku a též si dát se šípkovou a se zelím několikrát a do postýlky nás doveze taxík ?

Volhovič
hvězda
Příspěvky: 1495
Registrován: stř 14.03.2012, 21:53
Auto: W116, 2x W126, Волга 21, Audi 100
Bydliště: Bodenbach, Sudeten

Re: XVII. ústecký Mercedestag!

Příspěvek od Volhovič »

Akce moc fajn :)
Poznal jsem řadu příjemných a přátelských lidí, se kterými se velice rád
zase příště setkám! Děkuji milí kolegové :stern: , bylo mi potěšením!
Josef
Odpovědět