Jak jsem si v sobotu málem uvařil dítě...

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

gombo
legenda hvězd
Příspěvky: 3128
Registrován: pon 23.07.2012, 21:00
Auto: Geländewagen,W212 200CDI
Bydliště: Bratislava
Věk: 49
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jsem si v sobotu málem uvařil dítě...

Příspěvek od gombo »

Mam Passat r.v.2001 a v navode mam napisane,ze je to zabezpecenie proti kradezi.Z neho som cerpal.

Michal 500 SEC
hvězda
Příspěvky: 1101
Registrován: pát 01.08.2008, 10:48

Re: Jak jsem si v sobotu málem uvařil dítě...

Příspěvek od Michal 500 SEC »

gombo píše:Mam Passat r.v.2001 a v navode mam napisane,ze je to zabezpecenie proti kradezi.Z neho som cerpal.
Aha, tak to jsem je přecenil *jokingly* kdyby to bylo kvůli bezpečnosti, tak to chápu, ale kvůli krádeži, to je dost naivní...

Kaskadér
hvězda
Příspěvky: 1122
Registrován: stř 10.02.2010, 20:59
Auto: Folcvágen

Re: Jak jsem si v sobotu málem uvařil dítě...

Příspěvek od Kaskadér »

Michal 500 SEC píše:
gombo píše:VW grup to maju tak,ze ked zamknes dialkou,tak nejde z vnutra otvorit.Ma to byt bezpecnostny prvok proti kradezi.
A právě proto se VW Group nejvíc krade... :D Když to zloděj bude chtít ukrást, tak to prostě ukradne ať je to cokoliv a jakkoliv zabezpečený.
Hlavně když se prodává krásný nářadíčko pro zloděje VW:

http://auto.bazos.cz/inzerat/32978879/l ... r-keys.php" onclick="window.open(this.href);return false;
http://auto.bazos.cz/inzerat/32492659/V ... -ONOFF.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Michal 500 SEC
hvězda
Příspěvky: 1101
Registrován: pát 01.08.2008, 10:48

Re: Jak jsem si v sobotu málem uvařil dítě...

Příspěvek od Michal 500 SEC »

Hezky, no ale třeba je to jen další část propracované firemní strategie, aby se podpořil prodej ND a nových aut ]:->

tomaso
kometa
Příspěvky: 1963
Registrován: čtv 31.07.2008, 22:20
Auto: W124/300CE-24V, W126/500SE a 3x koncern
Bydliště: Zlín - otec měst
Věk: 39
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jsem si v sobotu málem uvařil dítě...

Příspěvek od tomaso »

Gombo: výborná story, na mě takhle v noci harant vybafnout zezadu, tak se asi pochčiju :D

rudy320e&a140
hvězda
Příspěvky: 1742
Registrován: úte 29.07.2008, 16:40
Auto: Mercedes Benz W124, WVPOLO,Tozota, FelíciaLX
Bydliště: Jarok
Věk: 60
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jsem si v sobotu málem uvařil dítě...

Příspěvek od rudy320e&a140 »

Čenda píše:Bylo krásně, tak jsme velebili zahradu. Mladá jezdila po trávě vertikutátorem a já nakládal na vozejček ostříhaný větve. Naši malí chlapáci (5 a 9) mi pomáhali sbírat větvičky, drandili s kolečkem okolo baráku a tak, já to zatím před bránou ve vozejku přikurtoval a šel si domů pro doklady. Po cestě jsem objevil ve schránce letáky a hupnul ještě na záchod (takže mi to chvilku trvalo :x ) Pak vylezu na terasu, čapnu pytle s trávou, starší synátor táhne taky jeden a sháníme toho pětiletýho, že jako jedem a kde se fláká... A hádejte - nojo, jak jsem upevňoval na vozejk plachtu, tak si sednul do auta a já si ho nevšimnul. A jak jsem šel domů, tak jsem "pro jistotu" od baráku cvaknul dálkou a zamknul ho uvnitř.

Poučení č.1: dálkou zamčený Roomster skutečně nejde zevnitř otevřít! :-! (nechápu proč)

Poučení č.2: když jste debilní a nesvědomitej, nemáte bejt zároveň otec ]:->

Poučení č.3: když jste malej čudla a váš debilní a nesvědomitej otec vás zavře v rozhicovaným Roomsteru, nesnažte se bouchat pěstičkama na okno - maminka vás kvůli vertikutátoru neslyší. A sundejte si mikinu, bude vám fakt vedro... :-[
Joo, ono kdyby takle nejaká nepovedená manželka si mimodek sedla do ROOMSTERU a byla by zavřená na par hodin, řekneme v Egypte a v červnu, to by taky nemuselo bejt špatný, že jo? ]:-> Nač jí travit! Kupte si ROOMSTER a je to v klidu. ]:->

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Jak jsem si v sobotu málem uvařil dítě...

Příspěvek od Thomas_124 »

Myslím, že u Vectry je to právě naopak s tím dvojklikem.

Čendo, já myslel, že jsi ten vegetarián a Ty místo toho vaříš děti jako nějaká lesní ježibaba, k tomu vlastní... *jokingly*

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jsem si v sobotu málem uvařil dítě...

Příspěvek od Přemek Doležal »

...to dělá schválně, aby si moh vyrobit jiný. Právě ta výroba je na dětech to nejhezčí.
A pak ještě, když tě daj do dobrýho Bábince... *thumbs up*

sádrák
vycházející hvězda
Příspěvky: 756
Registrován: sob 16.08.2008, 20:20
Auto: MB W115 a mnoho dalších starých strojů
Bydliště: Boleslavsko

Re: Jak jsem si v sobotu málem uvařil dítě...

Příspěvek od sádrák »

Čenda: hele a to takhle debilně funguje jen na roomsteru, nebo i na jinych koncernech (OII, Fabka..)??

Mysak230E
kometa
Příspěvky: 2076
Registrován: pát 01.08.2008, 10:58
Auto: W123240DT W124230 W220 W211 W203 ex 210240T
Bydliště: Liberec, Praha, Jičín
Věk: 38
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jsem si v sobotu málem uvařil dítě...

Příspěvek od Mysak230E »

Čenda píše:Takže update - je to tak, že když zamknu Roomstera dálkou stisknutím čudlu 1x, tak je to past. Když to zmáčknu 2x, tak to jde zevnitř otevřít. )
U T5 je něco podobnýho, ještě se tím druhým zmáčknutím deaktivuje alarm. Přestanou blikat ty diody vedle čudlů.

sněhulák
legenda hvězd
Příspěvky: 2773
Registrován: pát 01.08.2008, 19:11
Auto: PKW und LKW
Bydliště: West Brnou

Re: Jak jsem si v sobotu málem uvařil dítě...

Příspěvek od sněhulák »

to Čenda : pokud synek z auta nevoněl po grilovaným mase, tak má alespoň do budoucna zážitek
:D

Kaskadér
hvězda
Příspěvky: 1122
Registrován: stř 10.02.2010, 20:59
Auto: Folcvágen

Re: Jak jsem si v sobotu málem uvařil dítě...

Příspěvek od Kaskadér »

Na všech vw/škoda/audi. Zažil jsem kapra, kterej vykopal čelní sklo u oktávky, aby se dostal ven.

hagrid
hvězdička
Příspěvky: 227
Registrován: sob 02.08.2008, 11:18

Re: Jak jsem si v sobotu málem uvařil dítě...

Příspěvek od hagrid »

Já byl s kolegou v O2 v jedný vesnici něco řešit. On šel ven do baráku a já že počkám. Ten vůl si vzal klíč a cestou zamkl a mobil nechal v autě. Ze začátku mi to nevadilo, byl sem na netu, ale po půl hodině jsem myslel, že ho zabiju..... Neotevřel sem to ani za nic a kam mu zavolat, když měl mobil v autě.... Vyslechl si to pěkně.
Podle mě je to špatně.

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Jak jsem si v sobotu málem uvařil dítě...

Příspěvek od Thomas_124 »

To je teda sakra špatně :-! . Furt se ohánějí bezpečností, montujou nejrůznější debilní asistenty a štěnice, které při nehodě přivolají policii ale takto domrví dost základní věc.. Taky jsem něco takového zažil ve Vectře, tam to ale bylo až při druhém zmáčknutí, jakože "fakt zamknout" i s aktivací alarmu, ale ani to nechápu. I tak furt lepší než to u škody. A automatické zamykání za jízdy taky hrůza. Ať si to má ten, kdo se takto cítí bezpečně, ale uvítal bych, kdyby to šlo vypnout.

tiiim80
hvězdička
Příspěvky: 104
Registrován: sob 02.08.2008, 21:38
Auto: 123 280CE,210 270CDI,211 220CDI,124 2,5 TD (20V)
Bydliště: Hradec Králové

Re: Jak jsem si v sobotu málem uvařil dítě...

Příspěvek od tiiim80 »

no dneska tam i pisou něco ve smyslu respekt safe lock,asi uz byl nejakej zasadnejsi problém:(
Odpovědět