Na čem nyní děláte ?

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

rudy320e&a140
hvězda
Příspěvky: 1742
Registrován: úte 29.07.2008, 16:40
Auto: Mercedes Benz W124, WVPOLO,Tozota, FelíciaLX
Bydliště: Jarok
Věk: 60
Kontaktovat uživatele:

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od rudy320e&a140 »

dawider5 píše:tahle sousedka vypadá taky jako youngtimer...tipoval bych jí na ročník 80-90 *jokingly*
17.8.1982 , dobrej tip. Jinak vypadá ve skutečnosti - v reálu ráno kolem půl osmé-vypadá hrozně.
Ale o to jak vypadá mi vůbec nejde :-[ ]:->

Fridrich

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od Fridrich »

ještě napiš, že zadarmo a dobrovolně *jokingly*

rudy320e&a140
hvězda
Příspěvky: 1742
Registrován: úte 29.07.2008, 16:40
Auto: Mercedes Benz W124, WVPOLO,Tozota, FelíciaLX
Bydliště: Jarok
Věk: 60
Kontaktovat uživatele:

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od rudy320e&a140 »

Fridrich píše:ještě napiš, že zadarmo a dobrovolně *jokingly*
Jiste že nééé zadarmo, je potřeba udelat nekolik ůkonů. To máte: Posekat trávník,ořezat živej plot, poorat záhonek(nemyslím tím pí.u), opravit fasádu, zatmelit parapety, vyndat čerpadlo ze žumpy a spravit, vyčistit studnu, srovnat oplocení, vyměnit 7um tašek na střeše, vyměnit zámek vod kůlny, natáhnout fasádní barvou průčelí baráku, srovnat talíř satelitu, položit zámkovou dlažbu ke vstupu do baráku, připojit kanalizaci ze žumpy,položit ve dvou cimrách plovoucí podlahu, vyměnit žárovky za Led světelný zdroje, ořezat Tuje, odstranit saze v komínu (opět myslím komín jako komín néé jako komín čili pí.u), namontovat poštovní schránku, a ješte spoustu detailů asi tak na dvě A4.
Fridrichu, myslíš si stále že je to zadarmiko??? Dobrovolně určite,ale až po vyřízení nekolik detailů zminených výše. ]:-> ]:-> ]:-> *thumbs up* *in love*
Tak mne napadlo že ručně to bude levnejší :D :D :D

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od Přemek Doležal »

Jiste že nééé zadarmo, je potřeba udelat nekolik ůkonů. To máte: Posekat trávník,ořezat živej plot, poorat záhonek(nemyslím tím pí.u), opravit fasádu, zatmelit parapety, vyndat čerpadlo ze žumpy a spravit, vyčistit studnu, srovnat oplocení, vyměnit 7um tašek na střeše, vyměnit zámek vod kůlny, natáhnout fasádní barvou průčelí baráku, srovnat talíř satelitu, položit zámkovou dlažbu ke vstupu do baráku, připojit kanalizaci ze žumpy,položit ve dvou cimrách plovoucí podlahu, vyměnit žárovky za Led světelný zdroje, ořezat Tuje, odstranit saze v komínu (opět myslím komín jako komín néé jako komín čili pí.u), namontovat poštovní schránku, a ješte spoustu detailů asi tak na dvě A4
---------------------------------------------------------------------------------------------
............svlíknout se, vykoupat, navonět, to samý udělat se sousedkou,......
....a pak už můžeš sypat k domovu ! *in love* *in love* *in love*
Naposledy upravil(a) Přemek Doležal dne ned 29.09.2013, 20:19, celkem upraveno 1 x.

Petr H.
Administrátor
Příspěvky: 2329
Registrován: sob 11.10.2008, 19:45
Auto: W164 320CDI,r129 320sl, R230 SL55AMG, w221 350cdi
Bydliště: Praha
Věk: 48

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od Petr H. »

Já teď trošku dělám na Eurofighterovi, od 3d návrhu v PC po vyřezání na laseru až konečné slepení a pak tedy pokus o zálet. Délka 1900mm, rozpětí 1300mm, váha 7 kg. phon elektrodmychadlo o průměru 120 mm a 12 článku Li-pol baterie. Regulátor 160 A. cca 7 kw. :-@
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

modryslon
hvězdička
Příspěvky: 85
Registrován: pon 04.08.2008, 10:30
Auto: W124 200D, W124 E200D , S203 200 CDI
Bydliště: Most, Plzeň
Věk: 53

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od modryslon »

rudy320e&a140 píše:
Fridrich píše:ještě napiš, že zadarmo a dobrovolně *jokingly*
Jiste že nééé zadarmo, je potřeba udelat nekolik ůkonů. To máte: Posekat trávník,ořezat živej plot, poorat záhonek(nemyslím tím pí.u), opravit fasádu, zatmelit parapety, vyndat čerpadlo ze žumpy a spravit, vyčistit studnu, srovnat oplocení, vyměnit 7um tašek na střeše, vyměnit zámek vod kůlny, natáhnout fasádní barvou průčelí baráku, srovnat talíř satelitu, položit zámkovou dlažbu ke vstupu do baráku, připojit kanalizaci ze žumpy,položit ve dvou cimrách plovoucí podlahu, vyměnit žárovky za Led světelný zdroje, ořezat Tuje, odstranit saze v komínu (opět myslím komín jako komín néé jako komín čili pí.u), namontovat poštovní schránku, a ješte spoustu detailů asi tak na dvě A4.
Fridrichu, myslíš si stále že je to zadarmiko??? Dobrovolně určite,ale až po vyřízení nekolik detailů zminených výše. ]:-> ]:-> ]:-> *thumbs up* *in love*
Tak mne napadlo že ručně to bude levnejší :D :D :D
Po tom všem už nezbude síla ani na to ručně *jokingly*

Fridrich

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od Fridrich »

007

Madmax
vycházející hvězda
Příspěvky: 577
Registrován: úte 06.01.2009, 13:25
Auto: C200 CDI (S203), BMW GT 535i (F07)
Bydliště: Praha
Věk: 51

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od Madmax »

Já běhám kolem domu. Natírám plot (debil jsem vymyslel, že z trapně běžné tmavě hnědé přejdu na bílou, takže 4 nátěry budou jakž takž), zazimovával jsem bazén a hlavně jsem konečně dodělal střechu na dětském hřišti, které byl projekt letošního léta. Pohrával jsem si s dvoukřídlými falcovanými okny "zasklenými" plexi atd. A opět debil jsem si vymyslel stanovou střechu s obdélníkovou základnou, takže jsem se z těch úhlú málem posral - dnes jsem obil hrany šindlama a jako zlatý hřeb jsem udělal špičku z hliníkového plechu, což mne stálo hodně krve (nejsem zvyklý s plechem dělat a on řezal, řezal…) Nakonec se i to ale povedlo - z jednoho kusu, dokonce i s pozohýbanými všemi hranami… Bez klempířských zkušeností a v podstatě na koleni… Vím, že z profi hlediska to není nic moc, ale stejně jsem na sebe pyšnej 8)
photo 1.JPG
photo 2.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

stukafan
hvězdička
Příspěvky: 371
Registrován: sob 09.01.2010, 20:45
Auto: Mlok třistadváca béňo a jak já ho žeru..
Bydliště: Benešov
Věk: 45
Kontaktovat uživatele:

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od stukafan »

Evžene, Ty kluku šikovná..

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od Přemek Doležal »

Pěkný ! *thumbs up*
To už se neřežou žebra lupenkovou pilkou ???.....to je nuda. :-/

rudy320e&a140
hvězda
Příspěvky: 1742
Registrován: úte 29.07.2008, 16:40
Auto: Mercedes Benz W124, WVPOLO,Tozota, FelíciaLX
Bydliště: Jarok
Věk: 60
Kontaktovat uživatele:

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od rudy320e&a140 »

petrhnizdil píše:Já teď trošku dělám na Eurofighterovi, od 3d návrhu v PC po vyřezání na laseru až konečné slepení a pak tedy pokus o zálet. Délka 1900mm, rozpětí 1300mm, váha 7 kg. phon elektrodmychadlo o průměru 120 mm a 12 článku Li-pol baterie. Regulátor 160 A. cca 7 kw. :-@
Špica! *thumbs up* Konečne neco kloudnýho&§ *thumbs up*
N Dobrý, a bude to i lítat , myslím skutečně???

rudy320e&a140
hvězda
Příspěvky: 1742
Registrován: úte 29.07.2008, 16:40
Auto: Mercedes Benz W124, WVPOLO,Tozota, FelíciaLX
Bydliště: Jarok
Věk: 60
Kontaktovat uživatele:

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od rudy320e&a140 »

Fridrich píše:007
Taky bych to tak viděl ..... *thumbs up* :D :D :D

Autor tématu
Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6226
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od Merc124 »

to petrhnízdil: krásá práce, kdy to budeš zalétávat ?

Petr H.
Administrátor
Příspěvky: 2329
Registrován: sob 11.10.2008, 19:45
Auto: W164 320CDI,r129 320sl, R230 SL55AMG, w221 350cdi
Bydliště: Praha
Věk: 48

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od Petr H. »

díky :)
tak asi do měsíce, možná že to počasí už nedovolí, což alespoň prodlouží životnost letadla *jokingly*

stukafan
hvězdička
Příspěvky: 371
Registrován: sob 09.01.2010, 20:45
Auto: Mlok třistadváca béňo a jak já ho žeru..
Bydliště: Benešov
Věk: 45
Kontaktovat uživatele:

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od stukafan »

petrhnizdil píše:díky :)
tak asi do měsíce, možná že to počasí už nedovolí, což alespoň prodlouží životnost letadla *jokingly*
to vypadá zajímavě - já si zase koncipuju teď přes zimu FW 190D - 1/5,5 nebo TA 152 1/6
Nicméně budu to honit spalovákem.. dva roky jsem nemodelařil - takže návrat ztraceného syna :-)
Odpovědět