keyless-go


Autor tématu
kafry
hvězdička
Příspěvky: 69
Registrován: čtv 28.07.2011, 14:36
Auto: Mercedes Benz S500

keyless-go

Příspěvek od kafry »

Zdravím. Mám takový problém. Přijedu večer domu,zamknu auto a vše OK.Rano když k autu příjdu tak jsem se už do něho nedostal.Auto mě nějak přestalo znát.Musel jsem se vrátit domu pro klíč.Na klíč reaguje jak má,ale na kartu ani ťuk.Samozřejmě baterky jsem dal nové a nevidí ani druhou kartu.Tak nevím jestli třeba nějaká pojistka nebo tajný spínač.A nebo mercedes servis. ??? 010 :(

Mika
kometa
Příspěvky: 2209
Registrován: čtv 31.07.2008, 22:11
Auto: W210 E 300 Turbodiesel
Bydliště: Brno
Věk: 40

Re: keyless-go

Příspěvek od Mika »

určitě existuje synchronizace karta vs auto,bohužel ti neřeknu jak návod jsem neštudoval

Mika
kometa
Příspěvky: 2209
Registrován: čtv 31.07.2008, 22:11
Auto: W210 E 300 Turbodiesel
Bydliště: Brno
Věk: 40

Re: keyless-go

Příspěvek od Mika »

Enougher píše:O Keyless Go mi vypravel Benedikt ze byl na rybach a klic si nechal v aute a Kartu si dal do kapsy k telefonu odtah oprava za 30K a Motyl sel z baraku
chytrej člověk si nechá servisní klíč upěvnit na tajný místo na autě ,prodávají na to specialní schránky magnetické nebo plastové,nebo postaší obyč stahovací páska,klíč nezrezne je z mosazi a ještě z povrchovou úpravou,pak už jen stačí druhý klíč mět ukrytý ve voze,tím minimalizuji jakoukoliv nepříjemnou příhodu z klíčem :)

Autor tématu
kafry
hvězdička
Příspěvky: 69
Registrován: čtv 28.07.2011, 14:36
Auto: Mercedes Benz S500

Re: keyless-go

Příspěvek od kafry »

Celej den jsem měl klíč taky v kufru.Asi nějaké znamení,abych si ho večer vzal k sobě.Aspoň to funguje s klíčem,ale tak nějak jsem si zvykl na tu pohodu. :(

Kilek
hvězdička
Příspěvky: 412
Registrován: sob 11.12.2010, 7:32
Auto: w220 s320l
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: keyless-go

Příspěvek od Kilek »

Jako první bych zkontroloval pojisku. U mě to byla f58, vpředu vlevo, 7,5A. Pokud bys vyměnil a odešla znovu, nedávej další novou a jeď za dobrym elektrikářem co dělal w220.

Moje zkušenost s keyless go je krajně nepříjemná a stála mě víc, než nedobytný auto. Spálená jednotka keyless go, plus málem se mi spálili všechny SAMy. Jsou to problémový mrchy, ty jednotky, zřejmě. Nová 10K v Mercedesu a musí se programovat pouze u výrobce na VIN a nelze pak přeprogramovat. Nekupoval jsem zatím.

Pokud půjde jen o rozpoznání klíče nebude to tak žhavé.

Autor tématu
kafry
hvězdička
Příspěvky: 69
Registrován: čtv 28.07.2011, 14:36
Auto: Mercedes Benz S500

Re: keyless-go

Příspěvek od kafry »

Děkuji. Ráno to hned skontroluji.Doufám(a moc si to přeji) ať je to jen pojistka.Je to ta skříňka co je někde u zadních sedaček???
Když nétak pak to nechám na :stern: Servis

Autor tématu
kafry
hvězdička
Příspěvky: 69
Registrován: čtv 28.07.2011, 14:36
Auto: Mercedes Benz S500

Re: keyless-go

Příspěvek od kafry »

Tak v mercedesu mi dnes řekli že jednotka keyless go nekomunikuje s diagnostikou a že asi nějaká jinázávada a že se mám objednat na jindy. Tak mi to nedalo a jako absolutní automobilový laik jsem vymontoval zadní sedačku ,kde jsem zjistil že v té krabici pod sedačkou nejsou pojistky,ale nějaká elektronika(vyhřívání atd....) a úplně náhodou mi odpadlo osvětlení pod kterým na mě koukala hledaná pojistková skříňka. Vyndal jsem pojistku F58 a zjistil že je OK.Tak zklamaný jsem vše vrátil do původního stavu a up keyless go zase funguje.Je to divné ,ale hlavně že to jede...... 007

Mika
kometa
Příspěvky: 2209
Registrován: čtv 31.07.2008, 22:11
Auto: W210 E 300 Turbodiesel
Bydliště: Brno
Věk: 40

Re: keyless-go

Příspěvek od Mika »

takže takový reset pomocí vyndání pojistky pomohl :) a servis v mercedesu jako vždy taky překvapil *tired*

radohanno
vycházející hvězda
Příspěvky: 605
Registrován: pát 24.06.2011, 18:42
Auto: Lexus LS 430, Opel Omega 3.0
Bydliště: okres Kroměříž
Věk: 54

Re: keyless-go

Příspěvek od radohanno »

007 No jak koukám tak i taková značka jako mercedes má mouchy .Sice W220 ještě nemám ,ale stejně podivné věci se dějí i v jiných vozech.Mě jednu dobu nešlo zavřít zadní okénko.Po dojezdu se pootevřelo a když jsem ho stáhnul zase se zavíralo ,ale po dojezdu se opět pootevřelo a tak dokola.Trvalo to cca Měsíc a pak jsem to nevydržel a pokusil se vlěst do dveří.Což se mi nepodařilo ale upado mi světýlko z dveří.Jak jsem ho tam narazil a dobře mířenou ranou, abych nepoškodil auto a přesto si ulevil se okno opravilo a dosud funguje a to je 5 let ]:-> Můj názor na značkové servisy je jasný.Odborníci nebudou dělat za pár korun takže dát auto do MB nebo Opel je vždy sázka do loterie.Nejlí najít nějakého soukromníka co tomu hoví a opravdu umí a neopravuje výměnou metodou @=
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Autor tématu
kafry
hvězdička
Příspěvky: 69
Registrován: čtv 28.07.2011, 14:36
Auto: Mercedes Benz S500

Re: keyless-go

Příspěvek od kafry »

Koukám na věc která nejde přehlédnout....

Japak to že to píše POZOR ???
Já chci taky.... *thumbs up*

Autor tématu
kafry
hvězdička
Příspěvky: 69
Registrován: čtv 28.07.2011, 14:36
Auto: Mercedes Benz S500

Re: keyless-go

Příspěvek od kafry »

Tak jsem si dneska všiml změny.
Když jsem zatáhl za kliku tak se mi vždycky otevřelo celé auto.
Teď co jsem vyndal a znovu vrátil pojistku tak když zatáhnu za kliku řidiče tak se otevřou jen dveře řidiče a když zatáhnu za jakoukoli jinou kliku tak celé auto.

A má otázka: kde se to nastavuje???

Díky za rady.

Skala
hvězdička
Příspěvky: 94
Registrován: sob 16.08.2008, 21:56
Auto: MB CLK 320 W208 a S 430 W220 a E 270 S210
Bydliště: Nymburk
Věk: 39
Kontaktovat uživatele:

Re: keyless-go

Příspěvek od Skala »

To se myslím nastaví tak, že asi 6 sekund podržíš tlačítko na odemykání/zamykání dveří co je nad comandem 007

hedva
hvězdička
Příspěvky: 57
Registrován: úte 05.04.2011, 1:49
Auto: S classe 500 Long
Kontaktovat uživatele:

Re: keyless-go

Příspěvek od hedva »

Ta čeština je zajímavá ..... jak jsi to tam dostal ???

Díky za odpověď. Hedva :stern:

Leoni1
hvězdička
Příspěvky: 18
Registrován: stř 20.07.2011, 22:07
Auto: A160Long a C200 Kompresor

Re: keyless-go

Příspěvek od Leoni1 »

ked je poistka vypalena mozu byt kable v prechodke dveri treba rozrezat izolacnu pasku a skontrolovat vatcsinou trpia W215 CL aW2 0S je tam viac zvezkou v tich casoch este neboli tak rozsirene presietovania CAN teraz tam su iba 4kabe -a repro kable

Kilek
hvězdička
Příspěvky: 412
Registrován: sob 11.12.2010, 7:32
Auto: w220 s320l
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: keyless-go

Příspěvek od Kilek »

Čau, tak jsem objevil náznak, že keyless go nepodléhá mercedes proti zlodějské politice (byť dealer často tvrdí opak) a tudíž se neprogramuje výrobcem na VINko vozu. Potřeboval bych ověřit, že můžu vyměnit origo spálenou keyless go jednotku za použitou a použít k ní původní karty. Nemáte s tím někdo zkušenosti?
Odpovědět