Kersko 2016 - Prosíme o zpětnou vazbu!

Odpovědět

chodac
hvězdička
Příspěvky: 282
Registrován: ned 03.08.2008, 21:43
Auto: S204 200 CDI, 124 230 CE, 1/2 w203 200K,
Věk: 51

Re: Kersko 2016 - Děkujeme za účast!

Příspěvek od chodac »

Bylo to super, bohužel jsem zažil jen drobnou část, ale to je můj boj. Klobouk dolů před organizací, Vítek je v tom, spolu se svým gangem, úžasný. Díky. Uvidíme, jak mi vyjde podzimní rozlučka, dva roky to vycházelo na mojí dovolenou v Maďasku v termálech. Přeji Všem krásné léto. Aleš

Autor tématu
vitek
vycházející hvězda
Příspěvky: 575
Registrován: stř 13.08.2008, 23:44
Auto: W108 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL, C55
Bydliště: u Kolína je rovina, tam je všechno vidět...
Kontaktovat uživatele:

Re: Kersko 2016 - Děkujeme za účast!

Příspěvek od vitek »

Tak je to dva týdny, co je sraz za námi.
Prosím účastníky o odpověď na otázky:

Co se mi líbilo a mělo by zůstat i pro příště?
Co by se mělo zlepšit (o hájence víme)?
Co bych navrhnul jako novinku nebo inovaci do programu?
Celkové hodnocení srazu?

Předem díky
V.

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: Kersko 2016 - Prosíme o zpětnou vazbu!

Příspěvek od adam w140 »

Byl jsem kratce ale: 1 super atmosfera nicmene i podle policie mi to prislo malinko mene hlucny nez minule rocniky za coz samozrejme muzu taky meli jsme se vic bavit
2 vyborna rely perfektne vymysleny.
3 hajenka skutecne spatny ale vubec mi nevadilo to cekani - vzdyt jsme meli cas na reci kolem mercedesu a jeste dostali korunu slevu. Jinak priste ale radeji jinam.

Dal uz jen aby se mi priste vyhnuli choroby a mohl byt az do konce.

majchy124
vycházející hvězda
Příspěvky: 511
Registrován: pát 01.05.2015, 13:07
Auto: MB W124 200E automatic, 89", zlaťák-plasťák
Bydliště: Stověžatá
Věk: 45

Re: Kersko 2016 - Prosíme o zpětnou vazbu!

Příspěvek od majchy124 »

Přátelé, musím konstatovat, že jsem nikdy netušil nebo si neuvědomil,až se stanu majitelem MB tak poznám, co vše to obnáší. Vlastně to byl Vítek, který mne nasměroval a vzal mezi vás všechny. Když jsem poprvé přijel před rokem na můj uplně první sraz, bylo to právě Kersko. Připadal jsem si jako doma, mezi svými, mezi vámi všemi naprosto v pohodě a bez jakéhokoli ostychu. Naprosto spontální, přirozený, lidský a úžasný. No, jak tu tak teď sedím pln rozechvění a úžasu nad těmi pocity, kdy i slzu zamačkávám, tak přemýšlím, je-li co vylepšovat či vytýkat? Myslím, že nikoli, ale pár námětů klidně, tady jsou:

Nejvíc se mi líbí, že opravdu každý si může dělat co chce. Prostě volná zábava. Rallye ke srazu patří, byť se ho neúčastním, ale napříště bych dal opravdu nějakou velkou spanilku s návštěvou nějakého místa. Sprinty bych ponechal, myslím, že se vždy najde někdo, kdo velmi překvapí
Hájenku bych opravdu neřešil, pokud v tom hodlají takto pokračovat, nechť jim přáno, ale nevím, co místo ní, možná ta velká vyjížďka spojená s obědem někde jinde?

Určitě bych na večer vymyslel nějaké společenské aktivity, kdo chce, ať se projeví, příkladmo nějaké taneční vystoupení nebo různé humorné scénky, napodobování osobností, takovou nějakou šarádu třeba. *jokingly*

Myslím a věřím, že se odvážlivci najdou *jokingly*

Už teď se těším na podzim a proč ho neudělat už od pátku? ;)

Kersko mám prostě rád, má svou tradici a kouzlo a vždy vás všechny rád uvidím ;)

Majchy *thumbs up*
Odpovědět