houkající alarm

Odpovědět

Autor tématu
smidlive
vycházející hvězda
Příspěvky: 517
Registrován: stř 20.08.2008, 17:54
Auto: W211
Bydliště: Karviná
Věk: 39

houkající alarm

Příspěvek od smidlive »

ahoj, chtěl jsem se zeptat na jeden problém. začal mi na W168 houkat alarm, nepravidelně, ale celkem často. jen dolním, že auto se v zimně vybíjelo a moc se s ním nejezdí. to vybíjení jsem se domníval, že vyřešil elektrikář tím, že vyměnil nějaké relé, ale jelikož pak nastalo jaro, tak si nejsme jistý tím, že to bylo právě tím. s tím alarmem jsem to dal již k jinému, dle referencí lepšímu autoel, který to prolezl a proměřil a zjistil nějaké zkorodované kable, které by snad měly být i ve zkratu pokud se s autem jezdí a zahýbe. toto opravil a auto houkalo znovu ve stejné intenzitě, odvezl jsem ho tam zpět a po týdnu vyzvedl s tím, že se mu závada neprojevila , i když pomocí auto-nabíječky nasimulovával nějaké různé situace, kdy by se měla závada projevit a nezjistil nic neobvyklého. jen vlastně baterku nabil, já jsem s tím jezdil a vše ok, jak jsem auto vrátil matce, která ho primárně používá, tak jí to začalo houkat, teda houklo jednou. ted mi stojí 2. den za barákem a zase nic...nevíte, kde se ještě podívat nebo čím by to mohlo ještě být? dík

Vlasta
hvězdička
Příspěvky: 245
Registrován: stř 06.08.2008, 20:53
Auto: W123 230E, W168 170 CDI

Re: houkající alarm

Příspěvek od Vlasta »

Nemohl zůstat v autě nějaký hmyz? Mně takto houkal alarm při odstavení na odlehlém místě, kde se mohla vyskytovat pochybná individua. Hodně mě to vylekalo, ale poplach způsobil motýl paví oko, uzavřený v kabině. Přeji hodně štěstí, ať je to takováto prkotina, a ne technická závada.

Autor tématu
smidlive
vycházející hvězda
Příspěvky: 517
Registrován: stř 20.08.2008, 17:54
Auto: W211
Bydliště: Karviná
Věk: 39

Re: houkající alarm

Příspěvek od smidlive »

dík za postřeh,ale motýl to nebude...
Odpovědět