Alternativni vyrobcovia Airmatic tlmicov VYRIESENE


09medved
kometa
Příspěvky: 1802
Registrován: stř 13.04.2011, 19:33
Auto: málo místa na vše,tak W212/200CDI
Bydliště: v Praze u mě

Re: Alternativni vyrobcovia Airmatic tlmicov VYRIESENE

Příspěvek od 09medved »

tak pokud jsem si všimnul,nikdo tě za tvé dotazy idiotem nenazval,ale to že ti už nikdo rozumně nechce poradit se nediv.Když ti dá někdo odbornou odpověď,stejně pak píšeš "X" reakcí a proč,a že se to opravilo samo,a že támhle Jožo povídal že by to mohlůo být to i něco jinýho,nebo chceš řešit diagnostikou závady již dávno stanovené a pod.Nebudu ti tady co všechno,stejně by to k ničemu nevedlo.Když už jsme tu u airmatiku,tak jednu zkušenost ti poskytnu.Mimo jiné,uváděl jsem to tu o nějaký pátek dřív v sekci W220 - stačilo jen hledat.Jenže jsi moc pohodlnej,tak je lepší se ptát znovu a pak nazývat ostatní idioty jen proto,že nechtějí znovu vypisovat a radit věci který už tu dávno proběhly.Uvědom si,že TOTO je auto ročníkově 1999-2006 a pár místních už to auto vlastnili,servisovali a i byli rádi že se ho zbavili,to všechno dávno před tím,než si se ho ty rozhodl koupit.Proto jsou tu i příspěvky staršího data s popisem závad,který tebe teprve čekají.Ale zpět k airmatiku.Pár let to auto mám když mi začal zlobit jeden zadní,tak jsem hledal náhradu.Dávat 14 a více tis.za kus takže jsem hledal náhradu a našel samozřejmě čínu.Nevím už název,vím že cenově asi do deseti za oba.Informoval jsem se u několika"číňanů" a všichni potvrdili to samý - měch a vzduchové komponenty nové,tlumič po repasi a všichni shodně že životnost asi 100 tis.km Protože vím,že tolik s tím stejně nenajezdím,volba byla daná.Takže asi tak to je.Auto jako takový je hezký tedy za předpokladu,že všechno funguje jak má no a to je právě ten problém.Tohle auto má na můj vkus zbytečně moc elektroniky a jiných chujovin co se dojebou vždy,když se to nejmíň hodí.Měl jsem pár W116,ale žádný takový problémy jsem neznal.Prostě v jednoduchosti bylo to kouzlo nádhernýho svezení.a až najdu hezkou W126 tak se s motýlem rád rozloučím.Ale to už bylo zase odbočení od tvý osobnosti.Než zase budeš chtít žádat o radu,projdi si téma a zkus pohledat zda to tu už nebylo.Stejně časem zjistíš,že udržovat tohle auto je dost nákladný a nakonec budeš rád když se ti to povede prodat.A to bych se šel hned radostí :pivo:

adam-skin
vycházející hvězda
Příspěvky: 561
Registrován: pon 28.07.2008, 21:28
Auto: ::W123:LF319B:W124:W210:309:608:313::
Bydliště: Praha 4-Komorany
Věk: 41

Re: Alternativni vyrobcovia Airmatic tlmicov VYRIESENE

Příspěvek od adam-skin »

ja myslim, ze zeptat se, ktera (pripadne jestli vubec naka) druhoska funguje je validni dotaz a bez kecu o bananech se v pohode obejde.

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 57

Re: Alternativni vyrobcovia Airmatic tlmicov VYRIESENE

Příspěvek od metrák66 »

Mno já to vidím asi tak....Auto který stálo nový 2 mega + a dnes je za pár švestek z důvodu toho,že servis stojí nesmysl a někdo si ho v koupí v naději,že to uservisuje z vejplaty je mimo mísu.Ty levný díly jsou stejná alternativa jako levný žrálo.Najíš se,ale žereš sračky :-$

Autor tématu
Mamut
vycházející hvězda
Příspěvky: 664
Registrován: sob 30.07.2011, 17:44
Auto: W140 S600 SE

Re: Alternativni vyrobcovia Airmatic tlmicov VYRIESENE

Příspěvek od Mamut »

Hele hosi nechcem sa hádať je to zbytočné a nikam to nevedie.
Ospravedlňujem sa za hrubé slová a naopak ďakujem za rady .

chovanec
hvězdička
Příspěvky: 375
Registrován: úte 20.11.2012, 21:10
Auto: GLK 220cdi 4matic 2010
Bydliště: Dunajská Lužná
Věk: 58

Re: Alternativni vyrobcovia Airmatic tlmicov VYRIESENE

Příspěvek od chovanec »

No banány ....to by ma tiež potešilo. Čo tak skúsiť repas? Keď sa repasujú hydromeniče tak snáď by to mohlo fungovať.V Zlatých Klasoch je na to firma.

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 57

Re: Alternativni vyrobcovia Airmatic tlmicov VYRIESENE

Příspěvek od metrák66 »

Jako,že ti zalepí měchy chemoprénem?Nebo to zalátají jako duši?Nedovedu si takovou opravu představit,ale třeba u bačů přišli s nějakým převratnou technologií ze které výrobci nových dílů mají neklidný spaní :-@
Odpovědět