Prosím o vyčtení vin


AndréW115
hvězda
Příspěvky: 1383
Registrován: pát 01.08.2008, 10:15
Věk: 104

Re: Prosím o vyčtení vin

Příspěvek od AndréW115 »

kejb píše:
Bob 115 píše:zažádej si na chodově o výpis datakarty a máš to, a pokud máš k autu štítek dá se to z něj vyčíst také, face byl 3/73 ,mám dokonce mezityp, který byl ještě kratas venkem, ale už žralok vnitřkem
Na chodově mě poslali do zadele, že na tak starý auto nemaj.(74)

Tak to docela čumím.... =-o :'(

feketos
hvězda
Příspěvky: 1084
Registrován: pon 04.08.2008, 7:27
Auto: W212,w123 280CE,W115 240D 3.0,W115 200D,R129,Smart
Bydliště: Český Krumlov a okolí
Věk: 44

Re: Prosím o vyčtení vin

Příspěvek od feketos »

kejb píše:
Bob 115 píše:zažádej si na chodově o výpis datakarty a máš to, a pokud máš k autu štítek dá se to z něj vyčíst také, face byl 3/73 ,mám dokonce mezityp, který byl ještě kratas venkem, ale už žralok vnitřkem
Na chodově mě poslali do zadele, že na tak starý auto nemaj.(74)
Umí to, ale trvá to nějaký čas, posílaj to do říše.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Prosím o vyčtení vin

Příspěvek od kejb »

feketos píše:
kejb píše:
Bob 115 píše:zažádej si na chodově o výpis datakarty a máš to, a pokud máš k autu štítek dá se to z něj vyčíst také, face byl 3/73 ,mám dokonce mezityp, který byl ještě kratas venkem, ale už žralok vnitřkem
Na chodově mě poslali do zadele, že na tak starý auto nemaj.(74)
Umí to, ale trvá to nějaký čas, posílaj to do říše.
Bylo mi řečeno, že to sice posílají do říše ale že mi nemůžou zaručit, že odpověď přijde *jokingly*
Urgoval jsem to 3x a bez výsledku. :-$
Pokud někdo ví jak to udělat, zkusím to klidně po čtvrté ;)

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Prosím o vyčtení vin

Příspěvek od fíkus »

Zkusil jsi Petra Šoltu? Mně našel všechno, i ameriky. Jediný co je problém jsou starý AMG když to ještě nebylo Mercedesu.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Prosím o vyčtení vin

Příspěvek od kejb »

fíkus píše:Zkusil jsi Petra Šoltu? Mně našel všechno, i ameriky. Jediný co je problém jsou starý AMG když to ještě nebylo Mercedesu.
Nezkoušel...ale ten dělá díly, ne?

Autor tématu
lukybond
hvězdička
Příspěvky: 35
Registrován: ned 23.08.2015, 20:27
Auto: E270 cdi w210

Re: Prosím o vyčtení vin

Příspěvek od lukybond »

Takže jsem požádal Mercedes Chodov , hned mě odeslali na mercedes Německo , bohužel tam mi sdělili ,že k mému vin nejsou schopni zjistit žádnou historii. Stalo se vám to již ? Takže bohužel ani původní barvu jsem se nedozvěděl..

schicklgruber

Re: Prosím o vyčtení vin

Příspěvek od schicklgruber »

V tom systému většinou auta od roku 1979 nejsou a jistí se to přes D.

Ale stalo se mi i že sme koukali na w126 z roku 1989 a datakarta také nebyl dostupná.

Autor tématu
lukybond
hvězdička
Příspěvky: 35
Registrován: ned 23.08.2015, 20:27
Auto: E270 cdi w210

Re: Prosím o vyčtení vin

Příspěvek od lukybond »

Vzorník a cody barev jsou někde k dispozici ? Pořád rozmýšlím , dle tp bych měl mít teda žlutou ,ale bůch ví kde je pravda a přemýšlím o takové jemně modré...

AndréW115
hvězda
Příspěvky: 1383
Registrován: pát 01.08.2008, 10:15
Věk: 104

Re: Prosím o vyčtení vin

Příspěvek od AndréW115 »

http://www.mercedes-classic.cz/kody.php" onclick="window.open(this.href);return false;

schicklgruber

Re: Prosím o vyčtení vin

Příspěvek od schicklgruber »

nějaké barvy jsou i zde ikdyž je to spíš o w123

http://www.astralsilber.de/" onclick="window.open(this.href);return false;

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Prosím o vyčtení vin

Příspěvek od kejb »

lukybond píše:Takže jsem požádal Mercedes Chodov , hned mě odeslali na mercedes Německo , bohužel tam mi sdělili ,že k mému vin nejsou schopni zjistit žádnou historii. Stalo se vám to již ? Takže bohužel ani původní barvu jsem se nedozvěděl..
Myslím, že se jim hlavně nechce.
Dotazoval jsem se na jednu 126 v roce 2015 a pak jsem to ztratil a dotazoval jsem se v roce 2017 a bylo mi řečeno, že k tomu nic není... *jokingly*

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Prosím o vyčtení vin

Příspěvek od fíkus »

Šolta je na technickém oddělení. A mně kdysi našel datakartu i díly na USA R107, což se nikomu moc hledat nechtělo.

mts
hvězdička
Příspěvky: 149
Registrován: stř 27.07.2011, 10:13
Auto: W115,W114,W123 a ještě mnoho bmw
Bydliště: klecany
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o vyčtení vin

Příspěvek od mts »

AndréW115 píše:
Přemek Doležal píše:
AndréW115 píše:Přemku, kraťas se žralokem měly hlavně rozdílný přední blatníky, masku a haubnu. Vše ostatní šlo celkem snadno vyměnit a taky se to v těch dobách dělalo. Možná se to takhle bere u Jihlavy, ale nemáš pravdu
Prosím, nepleť sem Kraťase se Žralokem. *stop*
To co jsem napsal, platí ptro vozy DO rv 1973, pak byl žralok.
V Praze jsme to tak měli, a v Jihlavě to platí úplně stejně.
@}->--
Jak nepleť?? Sám tu motáš hrušky s jabkama a tvrdíš, že hovno víme. Volant s rámečkem a opěrky jsou irelevantní. Předface kataťas=úzká maska, poface žralok=široká maska, tečka hovno. To je celý o co se tu celou dobu jedná, přečti si první příspěvěk.
Asi si jen nerozumíte drazí,přemek má pravdu.. "kraťas" (tzn 68-73) prošel faceliftem nekde mezi lety 70-71, dostal novej volant,nové přední sedačky s opěrky,navíjecí pásy,na střeše jinou okapničku,jiný vzor tepce v interieru,nevypouklá světla atd.. no a pak přišel druhý facelift tzn "žralok" (73-76) také jsem měl všechny tři verze a i 114 250..a ta měla ještě víc chromu na rámu dveří,podobně jako má piano 8)

Kozzlik
hvězdička
Příspěvky: 67
Registrován: stř 15.10.2014, 13:53
Auto: W115, 220D, 1973 USA verze, automat, klima, okna..

Re: Prosím o vyčtení vin

Příspěvek od Kozzlik »

To je ale zvláštní, protože mám kratase 73 originál USA a ten má jak kostěnej volant s chrom houkačkou, tak hladký lampy vzadu, už opěrky vepředu, celokoženka interiér, klima, všechna ele okna, podltakový centrál, automat, servo, normoš vyklápěcí trojúhelníčky vepředu..
tak co to teda mam :D

mts
hvězdička
Příspěvky: 149
Registrován: stř 27.07.2011, 10:13
Auto: W115,W114,W123 a ještě mnoho bmw
Bydliště: klecany
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o vyčtení vin

Příspěvek od mts »

Kozzlik píše:To je ale zvláštní, protože mám kratase 73 originál USA a ten má jak kostěnej volant s chrom houkačkou, tak hladký lampy vzadu, už opěrky vepředu, celokoženka interiér, klima, všechna ele okna, podltakový centrál, automat, servo, normoš vyklápěcí trojúhelníčky vepředu..
tak co to teda mam :D
tak volant si tam mohl někdo dát a zadní lampy jsou v pořádku,byla řeč o předních,to sklo už nebylo kulatý ale placatý tak jako měl později žralok..hlavně se liší tou okapovou lištou,podle toho se pozná bezpečně,tu jen tak někdo za těch 45 let neměnil.. a co se týče USA verze,tak ta oproti EU měla dost jinejch věcí..
Odpovědět