Pravda o covidu. Vliv imunity a snadné počty s vakcínami. Profesor Beran-Vladimír Čížek.

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

ekvb
vycházející hvězda
Příspěvky: 912
Registrován: pát 09.10.2009, 10:50
Auto: E220 CDI W211, ex C220D W202, ex C220TD W202
Bydliště: Pezinok
Věk: 49

Re: Pravda o covidu. Vliv imunity a snadné počty s vakcínami. Profesor Beran-Vladimír Čížek.

Příspěvek od ekvb »

ešte dodám jeden prípad, žena pracuje v Domove sociálnych služieb, teda rizikový sektor, držali sa v podstate takmer rok bez nákazy u klientov, sem tam nejaký zamestnanec ochorel, ale vždy sa to nejak zachytilo testami. Očkovanie mešká a cca. 2 týždne dozadu sa nakazili aj klienti, na jednej budove, ktorú okamžite izolovali. Nakazili sa postupne všetci klienti a väčšina zamestnancov, ktorých tam s nimi zavreli, nakazených zamestnancov striedali a posielali tam nových ako na porážku. Väčšina zamestnancov schytala ťažší priebeh, z 50 klientov 10 potrebovalo kyslík. Zdravotníci zo záchranky im vzhľadom na to, čo sa deje v nemocniciach odporučili zostať v ústave, že je väčšia šanca na uzdravenie, vraj sa z nemocnice nevrátia :o . Jedna pani si nedala povedať a trvala na prevoze do nemocnice, tak ju zobrali a hádaj čo? Včera v tej nemocnici zomrela, ostatní, čo zostali v ústave, zatiaľ žijú a vyzerá, že prežijú.

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 58

Re: Pravda o covidu. Vliv imunity a snadné počty s vakcínami. Profesor Beran-Vladimír Čížek.

Příspěvek od metrák66 »

Volhovič píše: stř 03.03.2021, 9:01 To je osobní zkušenost , že onemocněli známí, u nichž znáte podrobnosti o jejich zdravotním stavu ? A nebo reprodukce jedné z panikářských zpráv z televize?
Za mě osobní zkušenost :'( .Mydlí to lidi okolo jak Kyryl :(

K2
vycházející hvězda
Příspěvky: 992
Registrován: úte 12.08.2008, 16:09
Věk: 50

Re: Pravda o covidu. Vliv imunity a snadné počty s vakcínami. Profesor Beran-Vladimír Čížek.

Příspěvek od K2 »

Volhovič - manžel sestřenice 37 let celý život dělal pětiboj, žádné ořezávatko dal i železného muže, v létě kovid, dva měsíce se z toho dostával, dnes mají jeho plíce stále pouze 70% kapacitu než měl před kovidem. Jarka Janderová - pro ni jsem dělal píárko a plno dalších věcí na kovid zemřela. Mě to naštěstí jen lízlo a neměl jsem až na naprosto nezvyklou bolest v oblasti lopatek a tupou bolest v přední části hlavy žádné další komplikace. Rentgen plic neprokázal žádné poškození. Žena to měla ještě lehčí a kluk úplně jako nic. Takže ano kovid existuje. Mám přísun infa z poslanecké sněmovny, zamini a mz....prdel si z toho až na poslance Volného nedělá skutečně nikdo. Babiš sere úplně všechny a do současné situace jsme se dostali kvůli tomu, že mu nikdo z jeho oponentnů není ochoten pomoci a to včetně zaměstnanců ministerstev. Ty lidi se na to dívají tak jako kdysi za komoušů kdy se říkalo ať se z toho komunisti poserou...dnes nechávají vysrat Andreje a on to ví a proto mu tečou nervy. Bohužel neumí prohrávat a neumí uznat porážku takže si to tu vyžereme až do hořkého konce. Schopné lidi v Agrofertu stále má, generují mu těžké prachy, ale z nich není nikdo ochoten pro něj dělat v politice, protože tihle lidé vidí za tři rohy a deset let dopředu...

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravda o covidu. Vliv imunity a snadné počty s vakcínami. Profesor Beran-Vladimír Čížek.

Příspěvek od scout76 »

Velice přesně popsáno a mám podobné info.. Jedno se mu musí nechat a to je fungovat x hodin a to stejné požadovat po druhých. Měl by uznat,že na to nemá a vysrat se na to. Jen mu to jeho ego nedovolí.
Koroňák mě taky jen líznul a jsem takovej línej,unavenej. Naše projektantka,která nekouří,pije jen příležitostně a hodně sportuje prodělal Covid 2x. Poprvé na jaře po lyžích z Itálie - lehký průběh a podrhé po půl roce tak,že sotva dolezla na hajzl a nebyla schopná ani mluvit. Do teď není zcela fit,pro lepší dýchání dostala sprej pro astmatiky a na rentgenu jí zjistili jizvy na plicích. Mí dva společníci,které někteří z vás znají to schytali tak,že týden horečky k 40 a do teď (cca. měsíc po) při výšlapu nebo cvičení mají problémy s dechem. Takže Covid je,lidi to dojebe a u nás (Sokolov a Cheb) na to hodně lidí umírá.

eMBéčko
vycházející hvězda
Příspěvky: 977
Registrován: stř 01.07.2020, 14:52
Auto: W124 E320 Coupé 1994, Getrag
Bydliště: kutnohorskokolínské pohraničí
Věk: 65

Re: Pravda o covidu. Vliv imunity a snadné počty s vakcínami. Profesor Beran-Vladimír Čížek.

Příspěvek od eMBéčko »

K2 píše: čtv 04.03.2021, 17:29...Babiš sere úplně všechny a do současné situace jsme se dostali kvůli tomu, že mu nikdo z jeho oponentnů není ochoten pomoci a to včetně zaměstnanců ministerstev. Ty lidi se na to dívají tak jako kdysi za komoušů kdy se říkalo ať se z toho komunisti poserou...dnes nechávají vysrat Andreje a on to ví a proto mu tečou nervy. Bohužel neumí prohrávat a neumí uznat porážku takže si to tu vyžereme až do hořkého konce...
Takový přístup lze pochopit, může si za to sám. Jenže z obecného hlediska je to strašně špatně, bo na to doplácí(me) všichni a někteří tím nejcennějším. Těm, kteří se takto chovají, je to ale jedno, oni svou kůži na trh nenesou... :?

Volhovič
hvězda
Příspěvky: 1503
Registrován: stř 14.03.2012, 21:53
Auto: W116, 2x W126, Волга 21, Audi 100
Bydliště: Bodenbach, Sudeten

Re: Pravda o covidu. Vliv imunity a snadné počty s vakcínami. Profesor Beran-Vladimír Čížek.

Příspěvek od Volhovič »

Tady stále uniká podstata věci - a to, že Babiš podle mého názoru se svými kumpány od samého začátku nehledá pro občany ČR cestu, jak z toho co nejrychleji ven za použití VŠECH prostředků, které tomu můžou jakkoliv napomáhat ! A na tento problém naráží už autor tohoto vlákna zcela správně . Problém je v tom, že oni chcou z této situace každým dnem třískat miliony , což se jim daří za cenu zmařených životů a pokaženého zdraví spousty lidí! Já nepopírám, že cvd je blbá nemoc ale rozhodně nesouhlasím s tím, co se děje ze strany Bobeše a jeho kámošů vůči nám to je sviňárna a kšeft a hazard se zdravím národa! Jeden lék co může trochu pomoct lidem posílit imunitu je stažen z trhu! jak si to může někdo dovolit blokovat prodej léku , o němž existuje odborný výzkum , že pomohl lidem??? Ten druhý lék Ivermektin nebo jak se jmenuje jim tam cpali pod nos už měsíce a oni to odmítali !!! a až na nátlak Volného a dalších "rebelů" rozuměj všech co nejedou v tom kšeftě s naším zdravím ho miiiilostivě přijali, protože už jim vzhledem k medializaci a medializaci používání v zahraničí nic jiného nezbylo ! Kdyby to s námi myslel Bobeš dobře , byl by tu ten lék už před jakou dobou! Kdo toto pořád ale pořád ještě nechápe, ať odpojí televizi ze zásuvky a zapojí svůj vlastní mozek. Máme respirátory dražší , než mají v německu ! kamarád si je kupuje tam (pracuje tam) víte proč? No na nově o tom sice nemluvili ... ale máme internet, ARES atd ... není to pro průměrně inteligentního člověka těžký si takové informace ověřit co se někde dočte ... o tom kolik z našich zdravotních pojišťoven Bobeš tahá přes Vidia diagnostiku atd ... A co si myslíte že bude následovat ? Když tolik prachů se vyplácá na zlodějny a předražené bumbabimlibibanbabišoviny? to je taky dobrý skandál tento lék! jehož výrobce je ve své domovině souzen za korumpování ve východní evropě .. a vysvětlení proč tak dlouho se snažili nás odříznout od řady jiných léků. A neeee nejsem zastáncem konspiračních teorií (čipy ve vakcínách , sterilizace EVR vakcínami a další a další) jsem zastáncem ověřitelných skutečností , ze kterých si člověk dá dohromady smyslupný a logice odpovídající obraz o tom, co se děje u nás. Zajímalo by mě jak je to v zemích o kterých se v podplacených médiích tolik nemluví ??? tam léků mají celou škálu už rok a tomu pomohlo toto tomu támhleto, ten se nechal očkovat, ten se zavřel doma atd a teď po roce jsou úplně někde jinde, než mi tady...

miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravda o covidu. Vliv imunity a snadné počty s vakcínami. Profesor Beran-Vladimír Čížek.

Příspěvek od miluna »

Jsme malej národ, na určitej počet debilů je nevelkej počet chytrejch. U nás jich opravdu moc není a z těch chytrejch se do politiky obvykle nebude tlačit žádnej výkvět. No a kdyby náhodou, kdo z nich se bude ochoten paktovat a špinit s Babišem aby mu zůstal cejch na zbytek života?
Koukněte na Blatnýho, blb od pohledu, jasnej kariérní zmrd a přes veškerou loajalitu stejně špatně dopadne.
Bohužel už je to zase tak, že vláda je můj nepřítel.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravda o covidu. Vliv imunity a snadné počty s vakcínami. Profesor Beran-Vladimír Čížek.

Příspěvek od scout76 »

Tak z toho co jsi napsal plyne jen to,že to co napíšou na internetu nebo plácne,kdo se stal přes noc odborníkem na virová onemocnění. Ten lék o kterém tu plácáte,že ho stáhli zlí hoši z vlády se dá docela normálně koupit. Jen potřebuješ recept. Ten zázrak pro koně co se nakoupil za 15 mega může být naopak nebezpečný a není prokázáno,že by na COVID zabíral.
V čem s tebou souhlasím je to,že na tom šíbři okolo Babiše vydělávají neskutečné peníze,protože jsou připuštěni(certifikováni) k dodávkám různých zdravotnických potřeb. Nic nebrzdí a v jeho zájmu je co nejdřív přijít s řešením,protože za tím stojí jeho budoucí bytí nebo nebytí ve vládě. Jeho problém je v tom,že je to sebestředný kkt,který chce být ten hrdina co pak řekne,že to zařídil on a vyvedl nás z nejhoršího. Rozumí tomu,ale tolik co většina z nás tady. To,že tu není ještě Sputnik nebo ta čínská sračka je zásluha Blatného a lékařů,kteří se postavili proti indikaci něčeho,co nemá atest EU. Jinak o dovozu se jedná už začátku Ledna,jen tu prostě není vůle rozumných,kteří si případný průser nechtějí vzít na triko. Proto se mluvilo o tom,že by Blatný byl nahrazen někým ohebnějším a tlačí se na SÚKL,aby ty sračky posvětil. Věřím,že K2 moje slova potvrdí.

PS - a pokud si myslíš,že někdo jiný by nevyužil situace,aby pomohl k penězům sobě nebo kámošům,tak si velmi naivní

K2
vycházející hvězda
Příspěvky: 992
Registrován: úte 12.08.2008, 16:09
Věk: 50

Re: Pravda o covidu. Vliv imunity a snadné počty s vakcínami. Profesor Beran-Vladimír Čížek.

Příspěvek od K2 »

jj je to kkt co neustupuje za žádnou cenu leda, že by věděl, že si pak koupí celou čr..se sputnikem je problém v nedostatečné produkci rusové nejsou schopni ho udělat dost ani sami pro sebe (u nich to dělá šest firem a dvě další jsou v jednání) výroba v dostatečném množství je měsíce daleko protože licencovaná zahraniční výroba v Číně, Iránu, Brazílii, Indii (nemají schválení stáu), Srbsku a Jižní Koreji se teprve pořádně rozběhne vše jsou to zatím vzdušné zámky, nejakých dvacet třicet tisíc dávek nemá žádný smysl - u slováků jsem zvědavý zda ta dodávka do dvou měwíců skutečně dopadne spíš si myslím že ne. Celkem je v plánu vyprodukovat asi 1,2 miliardy dávek pro cca 700milionů lidí. Dál je problém s použitím sputniku pokud nebude mít eu schválení v situaci kdy na něj někdo prokazatelně zemře či bude mít trvalé následky a jak to udělat aby to platily státní pojišťovny atd. Ale cena 10 dolarů a skladování při 2-8C je super a účinnost cca 92% je super varianta pro chudší státy. Pak jsem viděl takovou strašidelnou statistiku počtu mrtvých lidí nad 80 let po vakcinaci pfizerem v porovnání s počtem mrtvých nad 80 co měli kovid..to snad ani nechtějte vědět co je horší :-D to by byla anarchie. Čínskou vakcínu tu u nás nikdo nechce protože není jasné jak moc jsou postupy při její výrobě odpovídající alespoň nějakým stadartním postupům...a hlavně ta 50% účinnost v Brazilii je strašidelná...kdyby byl Sinovac dobrej tak se tím soudruzi chlubí a oni se nechlubí..

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Pravda o covidu. Vliv imunity a snadné počty s vakcínami. Profesor Beran-Vladimír Čížek.

Příspěvek od robik4 »

Mě by zajimala statistika počtu mrtvých lidí nad 80 let tak nějak komplet.Kolik jich umře,a kolik jich dál žije,třeba do stodvaceti. ;)

K2
vycházející hvězda
Příspěvky: 992
Registrován: úte 12.08.2008, 16:09
Věk: 50

Re: Pravda o covidu. Vliv imunity a snadné počty s vakcínami. Profesor Beran-Vladimír Čížek.

Příspěvek od K2 »

robik4 - to budeme muset 40 let počkat a pak to sečíst :-D

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Pravda o covidu. Vliv imunity a snadné počty s vakcínami. Profesor Beran-Vladimír Čížek.

Příspěvek od robik4 »

Tak jo,počkáme. 007

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Pravda o covidu. Vliv imunity a snadné počty s vakcínami. Profesor Beran-Vladimír Čížek.

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

robiku problém je,že my občané nemáme " Ahnung " neboli tušení,jak se to počítá.To by se každý zemřelý musel pitvat,dělat testy a to prostě nejde.Faktem je,že přibývá dětí a mladších ročníků s Covidem.Ti co jsou jinak vážně nemocní Covid dorazí,to je jasné.Otázka je,jak dlouho by žili bez Covidu.Průser jsou ty mutace,ale jen blbec by je nečekal.Že viry mutují a vždy jsou horší ví každý medik ve 3. ročníku. Ale to jsem již psal.Moje paní je onkolog. pacient,prodělala 3 operace,chemother. gama nůž a ozařování.Mám spojení s kolegy všude po světě,není článek o Covidu,který by mi unikl,hledám informace jak ji chránit.Už mám 2 šanony zpráv,vše eviduji,tisknu.Co vím,je že lék co mají v Izraeli funguje,jen to testují,dělají studii,to chce čas.Ale zatím je to velice slibné.Ale oni jsou na tom jinak jak my v ČR.Dnes už se ví víc,takže léčba Covidu probíhá jinak,než při první atace.Lidí do 120 je u nás minimum,spíše nejsou.Normálně bych zavřel ordinaci,odjel na chalupu s rodinou,ale to nemůžu,jednak pracuji,jednak musím být kvůli své paní v dosahu klinik,což osamělá chalupa na Šumavě v zimě nesplňuje.Navíc nemohu opustit jen tak své pacienty.Jen se divím,že pan premiér,pan ministr zdraví o mutacích jaksi neví,nebo je ignorují nebo...

Volhovič
hvězda
Příspěvky: 1503
Registrován: stř 14.03.2012, 21:53
Auto: W116, 2x W126, Волга 21, Audi 100
Bydliště: Bodenbach, Sudeten

Re: Pravda o covidu. Vliv imunity a snadné počty s vakcínami. Profesor Beran-Vladimír Čížek.

Příspěvek od Volhovič »

...nebo na zdraví národa dlabou a prostě si hrabou ty svý peníze na celé této situaci a kšeftech kolem ní...kráčejí přes mrtvoly za svými hromadami milionů. Dělají opatření aby veřejnost viděla , že se něco děje ... ale nedělají opatření skutečně zaměřená na zlepšení stavu. Že si nemůžu jít koupit boty mě fakt nesníží riziko nákazy ... a že když chci koupit baterky, nemůžu do poloprázdné elektry ale k lidmi přecpanému regálu v marketu ano mi zvyšuje pravděpodobnost nákazy = debilita a debilní opatření , kde nikomu žádné zdraví vláda nezachraňuje ale naopak.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravda o covidu. Vliv imunity a snadné počty s vakcínami. Profesor Beran-Vladimír Čížek.

Příspěvek od Přemek Doležal »

Viděl bych to podobně, ne-li stejně. :'( :-!
Odpovědět