Bezvízový styk EU Turecko.

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Bezvízový styk EU Turecko.

Příspěvek od kejb »

robik4 píše: pát 25.09.2020, 12:17 Prosil bych nějaký konkrétní rozsudek,kde je tato polehčující okolnost zohledněna. :-[
https://www.idnes.cz/zpravy/cerna-kroni ... _krimi_jkk

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Bezvízový styk EU Turecko.

Příspěvek od robik4 »

Aniž bych s tim opáleným hochem jakkoli sympatizoval,nespatřuju v jeho vyznání žádnou polehčující okolnost,kterou by zohlednil soud při vynášení rozsudku.Spíš se jedná o nedostatek důkazů.

Kdyby se ovšem u nás soudilo a trestalo podle zdravého rozumu a zákonů,byla by kauza vyřešena za 5 minut a odvolání by nemělo smysl,protože zbitému chlapci s jednosměrnou jízdenkou domů,by k ničemu nebylo. o:-)

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Bezvízový styk EU Turecko.

Příspěvek od kejb »

„Chybí mi motiv, aby se dopustil tak závažného jednání v rozporu s jeho morálkou, vírou a hodnotami,“ poukázala na muslimskou víru obžalovaného, na níž se jej soudkyně během procesu několikrát vyptávala.

Pokud ti tohle přijde ok, nemá cenu abychom tohle spolu skrze tvoji bublinku řešili. 007

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Bezvízový styk EU Turecko.

Příspěvek od robik4 »

To je slint státní zástupkyně,žádná polehčující okolnost,bublinko. *jokingly*

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Bezvízový styk EU Turecko.

Příspěvek od scout76 »

Paní státní zástupkyně asi ráda kebab.

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Bezvízový styk EU Turecko.

Příspěvek od robik4 »

Případně ostravský klobás.

dawider5
vycházející hvězda
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08.02.2012, 19:33
Auto: .. W124 E250 D .... R2,R3,V8
Bydliště: jižní čechy
Věk: 38

Re: Bezvízový styk EU Turecko.

Příspěvek od dawider5 »

nelze popřít že s tou verbeží islámskou budou ještě velké problémy a říkat že k nám nechtějí je dost naivní,zrádná EU se snaží všemi způsoby zaplevelit nyní ještě bezpečnou a klidnou východní evropu.Jediný politik kterýmu bych ještě věřil je Orbán,náš Bureš něco jinýho říká do médií a něco jinýho přitakává v Bruselu :-! v tichosti se mluví o schválení 95mil na několik migračních center...hnus hnusů

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Bezvízový styk EU Turecko.

Příspěvek od kejb »

robik4 píše: pát 25.09.2020, 15:41 To je slint státní zástupkyně,žádná polehčující okolnost,bublinko. *jokingly*
Najdi si ten přesnej text a pokud rozumíš dobře psanýmu textu (řekl bych, že ano, protože to se učí už na ZŠ), tak to pochopíš 010 007

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Bezvízový styk EU Turecko.

Příspěvek od scout76 »

Dnes jsem byl v Německu kousek za hranicí a před jedním domem stála tlupa černoušků. Do Kraslic si islamisti chodí k vietnamcům pro cigára,takže pokud nejsou vidět ve vnitrozemí,tak to neznamená,že tu nejsou. Klidně můžou požádat o občanství u nás a odstěhovat se třeba do Německa a jako občané EU dojit tamní systém. Třeba plodenim fakanů.

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Bezvízový styk EU Turecko.

Příspěvek od robik4 »

Pro méně chápavé (pro kejba) cituji : "O tom, že mladík nebude odsouzen přímo za znásilnění, napověděla i ZÁVĚREČNÁ ŘEČ STÁTNÍ ZÁSTUPKYNĚ Jany Murínové. Podle ní je problematická právní kvalifikace činu jako znásilnění. Jak vyplynulo i ze svědectví poškozené ženy, Sabawoon D. se měl dotknout prsou sestry přes oděv a neměl tendenci ji sahat pod sukni či pod triko.

„Chybí mi motiv, aby se dopustil tak závažného jednání v rozporu s jeho morálkou, vírou a hodnotami,“ poukázala na muslimskou víru obžalovaného, na níž se jej soudkyně během procesu několikrát vyptávala. Přesto je Murínová přesvědčena, že na pokoji k něčemu došlo."

Kejbe,jsi hlupec a dáváš to vytrvale najevo.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Bezvízový styk EU Turecko.

Příspěvek od kejb »

Robinku, víš o tom kulový - dohledej si detail a pak nám přijď povědět - tzn.nemůžeš čerpat jen z hovinek.
Je hezký jak někdo, kdo vystupuje jako učitel národů jako ty má potřebu říkat, že je někdo hloupej.
Tuto potřebu mají povětšinou takový jedinci, kteří jsou omezení a skrze svoji omezenost nevědí kde je sever - myslím tím Tebe (píšu to radši rovnou proto abys to pochopil)

„Chybí mi motiv k tomu, aby se dopustil takto závažného jednání, které je v rozporu s jeho zásadami, vírou, morálkou."

Co nám z kontextu plyne?, že se jedná o zásady, víru a morálku afgánce, muslima, tedy o islámské zásady, víru a morálku. Takže prokurátorka, v tomto případě suplovala obhajobu a použila islám jako polehčující okolnost.

Nejhorší ale je asi to, že se zásadami, vírou a morálkou vůbec argumentuje...
Vyvozování z příslušnosti k nějaké skupině lidí absenci motivu k takovýmu jednání je absurdní a zavádění v podstatě "kolektivní neviny" rovněž.

Takže ještě jednou, islám máme i u nás, máme zde soudy šarija (v praze už mnoho let), atp. To je holej fakt a ani relativizace s tím nic nemůže udělat.

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6238
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Bezvízový styk EU Turecko.

Příspěvek od Merc124 »

hele Kejbe, tak jsem si ten článek na tom idnesu přečetl, a přijde mi, že to celý trochu překrucuješ a zveličuješ, přesně ve smyslu populismu, zažil jsem pár chlapů, kteří měli problém se "znásilněním" a to jen proto, že ženská se nasrala na chlapa a chtěla mu to dát sežrat, tak ho udala za znásilnění. Naštěstí i kriminalisti už tyto falešná obvinění znají a už při prvotním výslechu poškozené a podezřelého mnohdy příjdou na to, že je všechno jinak. Takže bych tady z toho nedělal monstrproces, to dělali kdysi komouši a bohužel dobře :-!

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Bezvízový styk EU Turecko.

Příspěvek od robik4 »

Kejb:Prima,až na to,že jako univerzální mudrc tady vystupuješ především ty. :-[
Zbytek by bylo jen mlácení prázdné slámy,takže nezbývá než doufat,že takových,jako ty,co se pořád se vším katastroficky smiřujou a přizpůsobujou se (a všechno ví nejlíp),bude do budoucna co nejmíň. *jokingly*
Odpovědět