Dnešní návštěva v Mercedesu

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: Dnešní návštěva v Mercedesu

Příspěvek od adam w140 »

Jestli je to dobry nebo spatny bych nechal na uvazeni kazdeho ale nezpochybnitelnej fakt je ze jsou uplne stejny jako hyunday, renolt a dalsi kelimky od jogurtu a bohuzel v mnoha pripadech se montuji ze stejnych dilu chci si myslet ze ne na stejnych vyrobnich linkach.

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešní návštěva v Mercedesu

Příspěvek od scout76 »

Nevím z čeho soudíš,ale pokud čerpáš ze vzhledu,tak ony auta v každé éře si byly dost podobný. A kecy o kelímcích jsou zcela mimo. Věřím,že kdyby jsi nějakou modernu vyzkoušel,tak by ti nevadila a rychle by si změnil názor. Na druhou stranu chápu,že kupovat nový auto ze x set tisíc si nemůže dovolit každý(nemyslím to nijak zle) a starší auto s moderními vymoženostmi bývá většinou odjeté a stává se bezednou studnou. Nový auta jsou prostě o kus dál i když je to leckdy ke škodě,protože to navíc je zároveň i rizikem,že se může posrat o věc navíc.

Humungus
hvězda
Příspěvky: 1067
Registrován: pát 28.10.2011, 21:22
Auto: MB
Bydliště: Kolin

Re: Dnešní návštěva v Mercedesu

Příspěvek od Humungus »

Funglovku pokavad cloveka nezivi si vzhledem k tomu jak ztraci na cene koupi jen clovek, co nevi co s prachama.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Dnešní návštěva v Mercedesu

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Chlapci kecy v kleci. Hodina servisu MB je tuším 1 800 s DPH.Je jedno,zda stará vrána nebo 2 roky starý vůz.No a staré vrány neumí.Jinak má láska bouchla dveřmi o sloupek.Vůz Honda CRV ročník 2010.Servis řekl nelze opravit,vyklepat atd.Pojištění u Allianz spoluúčast 5000 Kč.Tak suma sumárum značk, servis jinam nejezdíme oprava za 50 000 Kč,Poj, zaplatila bez mrknutí.Budu hnusný,buď máš na nový nebo ne.Auto je dnes jako počítač nebo mixer nebo televize 4 až 5 let a pryč s tím.Nebudu tu polemizovat o kvalitě nynějších mercedesů,protože se mi nelíbí,moc elektroniky,blbé ovládání,display všude ne,vyzkoušel jsem nechci a auto co mluví a kecá mi do řízení fakt nechci.A furt leštit vošmatanou palubku taky nechci.Mladí to vidí jinak musí být on line,streamovat
,prohlížet internet atd.Beru funkci čudlík kam chcete jet posílám trasu víc ne.No a aut je na světě jako sraček,nových, ojetých.Buď mám nebo ne,opice,banány znáte to.Tak já solím každé jaro do svých vran značky MB.A pokud se mě zeptáte na nejlepší auto,co jsem měl,odpověď zní nikdy mercedes jen japonec.Tedy Honda,Nissan,Toyota.

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: Dnešní návštěva v Mercedesu

Příspěvek od adam w140 »

Ne kazdej kdo nejezdi novym autem musi bejt socka ktera na nej nema. Me osobne vadi nejvic ten velkej mizernej displej co je v kazdym novejsim kramu a snazi se ti vysvitit mozek z hlavy - startstop a pripojeni s bonzovanim polohy a dalsi neprijemne kraviny. Vic mi vadi tyhle neprijemnosti nez to zlepseni ktere za poslednich 20 let az tak moc velke neni. Ja chci dojet kam potrebuju neparit se ve vedru a dobry je po dalnici nedrzet plyn. Dalsi blbosti jsou zbytne

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešní návštěva v Mercedesu

Příspěvek od scout76 »

Na další blbosti se velice rychle zvyká a spoustu jich je zábavných. Souhlasím,že Mercedes je auto pro opravdového fandu,protože pořád něco vyžaduje. Nebýt japončíci takoví papíroví,tak si je klidně kupuju. Nejspolehlivější auta co jsem kdy měl. Nejvíc mě vytrestalo v životě BMW (měl jsem tři a stačilo). Souhlasím,že nový auto je blbá investice,ale jsou cesty,jak si ho pořídit levněji. Jen to chce trošku štěstí a vyjednávací schopnosti.

Humungus
hvězda
Příspěvky: 1067
Registrován: pát 28.10.2011, 21:22
Auto: MB
Bydliště: Kolin

Re: Dnešní návštěva v Mercedesu

Příspěvek od Humungus »

Mame v rodine od nova francouzkej srac 1.4 benzin.
Od nova problemy s teplotou, asi v 50tis km tesneni pod hlavou ko. Reklamace neuznana. Ted to ma najeto 68 a menil se motor - prdnul blok.

Nedal bych za to korunu
Naposledy upravil(a) Humungus dne úte 07.07.2020, 8:25, celkem upraveno 1 x.

Humungus
hvězda
Příspěvky: 1067
Registrován: pát 28.10.2011, 21:22
Auto: MB
Bydliště: Kolin

Re: Dnešní návštěva v Mercedesu

Příspěvek od Humungus »

scout76 píše: pon 06.07.2020, 22:25 Na další blbosti se velice rychle zvyká a spoustu jich je zábavných. Souhlasím,že Mercedes je auto pro opravdového fandu,protože pořád něco vyžaduje. Nebýt japončíci takoví papíroví,tak si je klidně kupuju. Nejspolehlivější auta co jsem kdy měl. Nejvíc mě vytrestalo v životě BMW (měl jsem tři a stačilo). Souhlasím,že nový auto je blbá investice,ale jsou cesty,jak si ho pořídit levněji. Jen to chce trošku štěstí a vyjednávací schopnosti.
Co Mercedes porad vyzaduje oproti jinym autum ??

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Dnešní návštěva v Mercedesu

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Za loňský rok jsem zaplatil daně nekřesťanské a nejvíc mě štve,kam to přijde a že toto nemohu ovlivnit.Nové auto má několik výhod,4 roky nemusím na STK,mám plnou záruku,krásně voní a je to prostě změna.Tak proto jsem dnes koupil mé paní 4 kolový dárek,nic nemusím,vezmou si staré,vyřídí pojistky a čísla a přihlášení a dovezou před dům.Jednu chybu to má,že prý nezabalí,V ČR nejsou tak dlouhé mašle.

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešní návštěva v Mercedesu

Příspěvek od scout76 »

Humungus píše: úte 07.07.2020, 8:23
scout76 píše: pon 06.07.2020, 22:25 Na další blbosti se velice rychle zvyká a spoustu jich je zábavných. Souhlasím,že Mercedes je auto pro opravdového fandu,protože pořád něco vyžaduje. Nebýt japončíci takoví papíroví,tak si je klidně kupuju. Nejspolehlivější auta co jsem kdy měl. Nejvíc mě vytrestalo v životě BMW (měl jsem tři a stačilo). Souhlasím,že nový auto je blbá investice,ale jsou cesty,jak si ho pořídit levněji. Jen to chce trošku štěstí a vyjednávací schopnosti.
Co Mercedes porad vyzaduje oproti jinym autum ??
Neustálou péči. Stejně jako italský vehikly. Japonec je sluha,který si žádá minimum. I ty krámy od VW jsou míň nákladný na provoz. Francouzský auto není auto.

Humungus
hvězda
Příspěvky: 1067
Registrován: pát 28.10.2011, 21:22
Auto: MB
Bydliště: Kolin

Re: Dnešní návštěva v Mercedesu

Příspěvek od Humungus »

peci vyzadujou vsechny auta kdyz to ma spravne fungovat

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Dnešní návštěva v Mercedesu

Příspěvek od robik4 »

Ovšem některý značně přehnanou a některý zas nic hroznýho.Mercedesy řadím za 20 let užívání do druhé kategorie a nijak se z nich nehroutím.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Dnešní návštěva v Mercedesu

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Péče ano,moji mazlíci mercedesoví,každé jaro prohlídka,vždy se něco najde,údržba dle manuálu výrobce,stále něco odchází,něco se preventivně mění.Mamut ročník 1991 a SL ročník 2002.Vždy na jaře doufám,že jen prevence,ne furt se něco sere,furt do nich sypu.Ano jsem blázen,můj mechanik také,vždy nové orig. díly.Auta mě nikdy nenechala stát u krajnice to je fakt.Navíc je mám rád,neprodám či nevyměním za nové.Díky Rudovi jezdí a to zatraceně dobře a čert vem peníze.Leč 3 Japonci,ročník 1980 nebo 83 nevím Nissan Pick-Up po přestavbě před xy lety jen údržba tedy oleje,filtr,loni nové svíčky a brzd. dest.Je to mezek,dříč a tahoun dřeva,trhám s ním pařezy.nejezdí denně,jen o víkendech a dovolené,je na chalupě.Honda CRV ročník 2010 přes 100 000 km jen servis a spotř. díly.Patrol ročník 2008 též přes 100 000 km nikdy žádná porucha,nikdy nesvítila kontrolka něčeho tedy 1x paliv. filtr,otočit,zapumpovat,vytečou sračky,zavřít.U obou po 8 letech nová baterie,u Patrola jeden díl výfuku.Každý rok kontrola spodku,něco se odrbe,natře.1x za dva až tři roky stříkání dutin.Pak nereznou ač jezdí každou zimu.Nejsou v garáži,jen pod zástřeškem,tedy neprší na ně.Patrol netahal,nyní ano,má za zadkem něco přes tunu,což je prča páč může až 3,5 t.Auta nepřetěžuji,nerasuji ale dostanou zabrat.Jezdím do značk. servisu,ano je to drobet dražší než Venca montér stodola ale vše pod zárukou navíc jako stálý zákazník požívám řadu výhod a slev.Asi namítnete,že vozy s najetými 100 000 km jsou vlastně dobře zajeté,leč vozy nové jiných značek,nechci jmenovat se sypou po 50 000 km.Ano Honda byla vyrobena v Angli,Patrol ve Španělsku,jen Pick-Up je čistokrevný Japonec.Marina v Chorvatsku lodě nové,malý člun nafukovací také nový,přívěsný motůrek made in Japan starý 10-18 let.Ptám se bocmana no vono to furt jezdí bez poruchy,startuje na 1 škubnutí,proč kupovat nové.V jiném příspěvku jsem psal,že kupuji nový vůz,tedy do firmy.Bude to opět Honda CRV,díky tomu,že jsem stálý zákazník a budu tam dál jezdit na servis s 2 vozy tak mám řadu výhod a slev,takže max. výbava za cenu střední výbavy a s prodlouženou zárukou,při poruše okamžitě náhr. vůz stejné výbavy a typu no a taky ty tzv. dárky jako zimní kola,koberečky zimní,něco na střechu atd.Proč nový když starý jezdí tak supr? No raději auto nové než cpát prachy cikánům přes daně.

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešní návštěva v Mercedesu

Příspěvek od scout76 »

Přesně tak to vidím já *thumbs up* .

Petr H.
Administrátor
Příspěvky: 2329
Registrován: sob 11.10.2008, 19:45
Auto: W164 320CDI,r129 320sl, R230 SL55AMG, w221 350cdi
Bydliště: Praha
Věk: 48

Re: Dnešní návštěva v Mercedesu

Příspěvek od Petr H. »

musím říct, že náš "vzteklej vysavač" R129 320 nevyžaduje nic. Nikdy jsem neměl spolehlivější auto. No, je fakt, že toho vlastně moc nenajede, že by to bylo tím.. :-D
Odpovědět