Čudlíček na pásu

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Čudlíček na pásu

Příspěvek od popelnice »

Ja bych to vysoustružil 009

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Čudlíček na pásu

Příspěvek od scout76 »

Waterfall píše: pon 25.05.2020, 8:29 Prodejte ty mercedesy a kupte si něco jinýho, ať můžete jít nadávat i jinam. *jokingly*
Já dal za litr oleje do serva v Hondě 28€ a to ještě nechtějte vědět, jak se k zákazníkům chovají. O jiných dílech ani nemluvě... Prostě jsem accorda prodal a nazdar. A kdo si myslí, že jsou ostatní značky lepší, než Mercedes, tak ať koupí něco jiného a je šťastnej až do smrti. On bude spokojenej a my taky. Občas mi přijde, že když se posere všechno ostatní, tak je to normální...ale když se posere mercedes, tak je to automaticky jebka. A neberte to prosím zle. *jokingly*
Kdyby ti chodily takový fajn faktury jako mě za poslední 3 měsíce,tak by si byl možná rád za tu Hondu. Dnes oprava převodovky 218 000 Kč *tired* .

vitek
vycházející hvězda
Příspěvky: 575
Registrován: stř 13.08.2008, 23:44
Auto: W108 3.5, W115 200D, R129 500SL, W140 600SEL, C55
Bydliště: u Kolína je rovina, tam je všechno vidět...
Kontaktovat uživatele:

Re: Čudlíček na pásu

Příspěvek od vitek »

U nas to maj normalne v autodilech za par korun. Jinak odchvaknout z mercedesich pasu to jde normalne. Dirka tam vzdycky je, jen se zatahne a nejde najit. Odmerit podle spolujezdce a hledat.

A jezdit bez toho je fakt vopruz.
V.

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Čudlíček na pásu

Příspěvek od scout76 »

Tak zaběhnu ke kelíkům zkusit štěstí. Myslel jsem,že to bude problém sehnat.

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Čudlíček na pásu

Příspěvek od scout76 »

U Kelly celkem problém a cena totální nesmysl. Tak jsem objednal dva kusy z Čendova odkazu. Zkoušel jsem použít starší,ale jak se to jednou zacvakne,tak to po opětovné montáži už nedrží.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Čudlíček na pásu

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Re Waterfall Nesahej mi na Hondu,jináč budu zlej.Elektrocentrály,sekačky a auto vše blbuvzdorné a funguje léta tedy u nás.Vždy víc jak 10 let jen servis,nikdy problém či porucha.A to nemluvím o lodních motorech což je etalon kvality a spolehlivosti.Ano mám rád mercedesy,ale moje zkušenost " made in Japan " prostě jsou ve spolehlivosti nejlepší,

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Čudlíček na pásu

Příspěvek od robik4 »

Já mám v lodi Yamahu,nedávno jsem si kupoval záložní elektromotor a kamarád,starej loďař,mi říká:"Na co?".Tak povídám, kdyby mi škytla ta Yamaha,abych nezůstal bez pohonu a on mi na to řekl:"Buď v klidu,ta ti v životě neškytne !" :)

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Čudlíček na pásu

Příspěvek od scout76 »

Ladislav.Lapáček píše: ned 31.05.2020, 20:54 Re Waterfall Nesahej mi na Hondu,jináč budu zlej.Elektrocentrály,sekačky a auto vše blbuvzdorné a funguje léta tedy u nás.Vždy víc jak 10 let jen servis,nikdy problém či porucha.A to nemluvím o lodních motorech což je etalon kvality a spolehlivosti.Ano mám rád mercedesy,ale moje zkušenost " made in Japan " prostě jsou ve spolehlivosti nejlepší,
S Hondou mám naprosto stejné zkušenosti. Skvělé auta a jediná jejich vada je koroze jako ostatně u všech JPN aut.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Čudlíček na pásu

Příspěvek od Přemek Doležal »

My sice od HONDY používáme jen motor CBR RR 600, ale spokojenost nevýslovná !
http://www.autokrosar.cz/index.php/foto ... olezalpetr

musketyr
vycházející hvězda
Příspěvky: 516
Registrován: pát 08.08.2008, 18:16

Re: Čudlíček na pásu

Příspěvek od musketyr »

Honda CB 50J. Muj první japonec.

Waterfall
hvězda
Příspěvky: 1663
Registrován: pát 11.05.2012, 20:38
Auto: W124 300E-24, S204 180 Kompressor
Bydliště: Trenčín
Věk: 40

Re: Čudlíček na pásu

Příspěvek od Waterfall »

Tady se člověk fakt musí někdy chytat za hlavu. Jeden o koze, druhý o voze, každej jen tu svojí pravdu a nedejbože mít jiný názor, přitom se člověk může bavit o něčem úplně jiném. To je jak kopnout děcku do bábovičky.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Čudlíček na pásu

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Se nečerti bábovičko,dyť je to v žertu.Čudlík na pásu jo věda já se dočetl v příručce,že bych měl u mamuta vyměnit pásy a airbagy.Tedy ne kvůli nehodě ale kvůli stáří aby byla zajištěna 100% funkce.Vznesl jsem dotaz na cenu, to abych otevřel další ordinaci s večerním provozem.

Waterfall
hvězda
Příspěvky: 1663
Registrován: pát 11.05.2012, 20:38
Auto: W124 300E-24, S204 180 Kompressor
Bydliště: Trenčín
Věk: 40

Re: Čudlíček na pásu

Příspěvek od Waterfall »

O to mi vůbec nešlo. Říkal jsem, že i jiný značky jsou v origo dílech drahý - třeba Honda. Vůbec jsem nenarážel na její spolehlivost. Accord 7G je skvělé auto, ale taky má svý 13-tý komnaty (a není to jen koroze), se kterými vám ale na rozdíl od mercedesu nikdo neporadí, protože o tom nikdo nic neví a v autorizáku se zrovna nepřetrhnou, aby to vyřešili. A nemluvím samozřejmě o nějakých profláklých závadách typu zámky dveří, elektrické otevírání 5-tých dveří, zaseklé zadní brzdy, "nevysvětlitelné" škubání motorem ictdi v určité poloze pedálu plynu, spojky, vačky u benzínu 2.0i, zlyhání jednotky VSA... Tak se pak nedivte, když už člověka nadzvedne ze židle, když se na mercedesím fóru pořád kydaj na mercedesy hovna a na jinou značku se napíše "na to mi nesahejte" a začnou se to spomínat čluny a sekačky trávníku. Serou se všechna auta. I Hondy a Toyoty. I Mercedesy. I všechno ostatní. A ano, až někomu přijde faktura za opravu automatické převodovky v Hondě, tak bude "nadšenej" úplně stejně, jako u toho Mercedesu. To vám garantuji.

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Čudlíček na pásu

Příspěvek od scout76 »

Japonci na díly drahý jsou. To souhlas,ale jejich spolehlivost je dle mě vyšší než u konkurence. Faktura za opravu automatu nebude malá u žádnýho auta. A na Mercedesy hovna klidně kydat budu,protože moje zkušenosti z poslední doby jsou takový,že je to větší sračka než cokoliv jinýho. Dokud se dělaly jen v Německu včetně všech dílů,tak to byly auta. To ovšem platí i u jiných věcí. Nejen u aut. A tím bych to uzavřel,protože čudlíčky za raketu mi zítra přiveze kurýr. Peace.

Waterfall
hvězda
Příspěvky: 1663
Registrován: pát 11.05.2012, 20:38
Auto: W124 300E-24, S204 180 Kompressor
Bydliště: Trenčín
Věk: 40

Re: Čudlíček na pásu

Příspěvek od Waterfall »

Ano, je vyšší. Ale je to dáno i tím, že nejsou po elektrický stránce ani zdaleka tak přeplácaný. Spomínaná 7-čková akordice je model z roku 2003, v roce 2006 prošla faceliftem. Ani po faceliftu neměla kupř. kontrolku vypálené žárovky. I když to auto je mechanicky mimořádně vyspělé (na svou dobu) a hodně věcí lze na něm označit superlativy, tak po elektronické stránce je to úplný pravěk - tak někde na úrovni posledních W124. Takže tak...
Peace
Odpovědět