Jak to vypadá na hranicích

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak to vypadá na hranicích

Příspěvek od scout76 »

Jel jsem jen do Německa,ale ta kontrola byla zcela nesmyslná. Čekal jsem,že budou třeba měřit teplotu,ale nic takového se nekonalo. Martin to s těmi magory trefil.

Džejár
legenda hvězd
Příspěvky: 3104
Registrován: pon 26.01.2009, 21:08
Auto: Iveco daily 35S12
Bydliště: Brno

Re: Jak to vypadá na hranicích

Příspěvek od Džejár »

K tem hranicim je toho vic. Za tu dobu bych mohl napsat storky

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak to vypadá na hranicích

Příspěvek od scout76 »

Počítám,že každým dnem pojedeme pro auto. Honzo,nevíš jak Pomezí?

jungemann
hvězdička
Příspěvky: 100
Registrován: sob 02.08.2008, 5:46
Auto: Mám
Bydliště: Sokolov

Re: Jak to vypadá na hranicích

Příspěvek od jungemann »

Já znám cestu tam jenom v pondělí.Normálně vyjíždím směr Svaťák tak v 5:15.Teď jezdím Pomezí ve 2:00.Čekám 5minut a dospím to v kamionu.Domů v pátek odpo třeba ve čtyři.Min.týden jsem čekal jenom 25 minut,ale taky proto,že jsem se napíchl do fronty po starý u Harta.Žádná finta,jedu zespoda.Dneska hlásili,že se čeká teď odpo na příjezdu 45minut,na výjezdu nula.Kolega jel tenhle týden do práce pro jistotu už v neděli v sedm večer a čekal hodinu a půl.Ale hlásí problém víceméně jenom to naše Pomezí.Nikam nejezdi když nemusíš,vytuň si nějaký fajn maso na svým novým grilu a užívej krásného jara.
Jo,a už mě to nebaví *tired*

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak to vypadá na hranicích

Příspěvek od scout76 »

Mě to taky nebaví a sere mě to. Musíme vyzvednout Aršlocha. Dva celkem fungují a třetí se prostě nepovedl. Tak tam prostě musím.

jungemann
hvězdička
Příspěvky: 100
Registrován: sob 02.08.2008, 5:46
Auto: Mám
Bydliště: Sokolov

Re: Jak to vypadá na hranicích

Příspěvek od jungemann »

Tak to udělejte dnes.Ráno jsem četl svodky a od příštího týdne přibudou zase pendleři a nově také tůristi při zachování stávajících kontrol.

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak to vypadá na hranicích

Příspěvek od scout76 »

To se nepovedlo. Volal jsem do hvězdárny a odešlo turbo,který dával minulý rok Hošek motor (nebo jak se ti kkti jmenují). Turbo nemá ani rok a je v kundě. Stejný problém se řešil loni na druhým autě,kdy turbo vydrželo měsíc a posralo se. Nejspíš tam dávají nějaký repas z Rumunska jinak by se to nestalo. Nechal jsem dát turbo nové a to starý jim narvu do prdele a roztočím. Už nikdy nepojedu do servisu v CZ,protože tam dělají nekvalifikovaní kkti,kteří napáchají víc škody než původně byla.
Než jsme jeli do Německa,tak jsme díky zavřeným hranicím jeli do servisu v K.Varech,kde mi ty pochvy na diagniostice vyjeli asi 7 různých příčin co by mohlo být špatně. Turbo mezi nimi nebylo. Jsem neskutečně nasranej co je to za diletanty. Stejní jako naše vláda. Jako bonus jsou ceny oprav doma o 30-50% dražší.

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak to vypadá na hranicích

Příspěvek od scout76 »

Jestli mě příští týden hodlají dát do karantény,tak je pošlu do prdele a na testy jim z vejšky chčiju.

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Jak to vypadá na hranicích

Příspěvek od robik4 »

To se jmenuje občanská neposlušnost.Celkem běžná věc. *thumbs up* ;)

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak to vypadá na hranicích

Příspěvek od scout76 »

Už mě to začíná neskutečně srát. Každý den platí něco jiného,pojebaný roušky na držce,když chce člověk někam jít do krámu. Lidi jsou posraný debatovat bez náhubku. Dnes přišla paní z banky a hodinu jsem musel mít tu pitchovinu na hubě. Byl jsem celkem rád,že odešla *jokingly* .

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Jak to vypadá na hranicích

Příspěvek od robik4 »

Je to celý debilárna...

jungemann
hvězdička
Příspěvky: 100
Registrován: sob 02.08.2008, 5:46
Auto: Mám
Bydliště: Sokolov

Re: Jak to vypadá na hranicích

Příspěvek od jungemann »

Nevím Sašo.Zkus jezdit kousek dolů k Widmannovi.Dost lidí ho podceňuje.Mathes už dávno není,co bejval.Navíc,když vidím u něj jako Angebot der woche obytný Fiaty,tak mě mrazí.
K tématu čára dnes v pět plynulý vjezd do ...mů

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak to vypadá na hranicích

Příspěvek od scout76 »

Já jsem u Mathesa spokojenej. Dokurvili to montéři v Čechách. V rámci předprodejního servisu na tom u Hoška dělali učni. Nenapojili hadici od turba(na druhým autě) a po cca. 10 Km nám vychcal olej. Naštěstí jsme nebili daleko a neraflo se to. A při výměně těsnění ventilového víka přestříhali kabeláž,protože nevěděli,že se musí svazek odpojit dole na bloku. Do kabelů nachcal olej a auto hlásilo kraviny. Měl jsem to měsíc v Německu a měnilo se plno věcí. Po třech týdnech zase turbo,který ti kkti v Brně dávali nový před rokem. Nevím jestli je to o servisu nebo že to auto je taková jebka. Auto kupovaný v Truck store Erfurt mělo problém s převodovkou,ale vyměnili to v rámci záruky a nestálo to nic. Auto jezdí bez problémů. To co servisovalo Brno před převzetím stálo za hovno. Auto nebylo sice nový,ale vzali si za předprodejní servis 50 a stejně se to posralo. Tak nevím kde je chyba. když se ptám v ostatních firmách na nový auta,tak až na Scanii samý problémy.

PS - ty Fiaty jsem tam viděl,ale na servis tam jezdí starší auta v krásným stavu a na prodejně jsou taky pěkný pecky. Hlavně chování je tam jiný než u
nás. ve Varech jsem chtěl katalog E a prý jestli si ho chci koupit :-! . Přístup k zákazníkovi nezvládají.

jungemann
hvězdička
Příspěvky: 100
Registrován: sob 02.08.2008, 5:46
Auto: Mám
Bydliště: Sokolov

Re: Jak to vypadá na hranicích

Příspěvek od jungemann »

Ve Varech jsem byl před šesti lety se Sprinterem.
Koupil jsem ho s rozebraným motorem,těsnění pod hlavou ko.Motor se složil a nejel jak by měl.Místní mechanici na to nestačili,tak jsem se nadechl a přijel do S&W.Kraťasy,tričko,říkám co s tím je a furt si mě prohlíželi.No,to může být spousta věcí,takhle starý auto,to se vám může prodražit.Nevadí,mám peníze,ukázal jsm mu asi dva tisíce euro.No,my teď nemáme čas,jsou dovolené.Říkám jim,že to nespěchá.Tak ať zavolám po dovolených.Až pak jsem se probral a došlo mi,jak jsem se ponižil.
Auto jsem odvezl k Mathesovi.Všechno proběhlo ok,po třech tydnech diagnóza čerpadlo.Přivezl jsem jiné čerpadlo se zarukou najetých 200tkm.
Příští týden to bude.Nic.Za tři měsíce tam jedu s firemním autem.Auto ram stálo na dílně,říkám si co se děje.Bylo to tam pět měsíců,pak volají,že je to ok.Zaplatil jsem 1200euro,to čerpadlo bylo zpátky v krabici,jak jsem ho dovezl.Závada dráty do čerpadla.Ani nedali nový,jenom byly omotaný izolačkou,bylo vidět,že se jim někdo věnoval.O tomhle problému jsem uvažoval sám,ještě než jsem začal podnikat tyhle moudré kroky v domnění,že přece není nic lepšího,ne než dát auto do opravdové specializované opravny.Když jsem odjížděl,mechanici byly evidentně šťastný,že jim ten krám mizí z očí.Takhle se opravujou Mercedesy v Mercedesu?
Vinu jsem přijal,měl jsem prostě špatný auto.
Zase redy zpět k tématu.Příští týden jsem na kurzarbeitu takže nejedu.Podej hlášení,jak jsi projel a jak jsi pořídil.

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak to vypadá na hranicích

Příspěvek od scout76 »

Gril ještě nemám,ale brzy pořídím :-[ . To s tou opravou je smutný a s tou čekačkou taky. Zase je pozitivní,že to opravili. Já mám velice špatnou zkušenost ze Scanii v Chebu,kdy měnili díly stylem pokus omyl. Převezli jsme to do Plzně což je jejich pobočka a tm na problém přišli hned. Jen mě ta sranda celkově stála cca. 300,tak se teď budeme soudit. U Mathesa jsme měli auto dlouho a taky jsem viděl,že už jsou zoufalí,ale ochotně mi ukázali komunikaci s fabrikou jak postupovat a co by mohlo být špatně. Ty první MP4 měly spoustu much a některé se nepovedlo vychytat v záruce,tak si to teď vyžírám. Kamarád koupil,nový Volva a vybíjí se jim samovolně baterie. Prý je to standartní u všech. Spotřeba je taky o 10 L vyšší než u Actrose. Docela zvažuji návrat k MANu nebo DAFu nic jinýho asi nemá smysl. Dám vědět co na čáře vymysleli 009 .
Odpovědět