Tak aby jste věděli. Velmi zajímavé schrnutí.

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Tak aby jste věděli. Velmi zajímavé schrnutí.

Příspěvek od kejb »

Já bych hlasoval, že pokud to nebude extra úchylárna, tak necenzurovat a nechat zaznít všechny názory 007
V každém případě je dobré znát názory ostatních i druhé strany :)

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak aby jste věděli. Velmi zajímavé schrnutí.

Příspěvek od scout76 »

A ti před Burešem nekradli a nelhali? Bureš na jeho předchůdcích vyrostl. A že by něktěří z nich nebyli spjati s minulým režimem bych si neopovážil tvrdit.
Bartoš? To je dobrej Joke. Vlastně všichni na té fotce. Alternativa momentálně prostě není.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak aby jste věděli. Velmi zajímavé schrnutí.

Příspěvek od scout76 »

emc3250 píše: úte 07.04.2020, 12:38
Bodie píše: úte 07.04.2020, 12:27 Možná nejenom v ČR, ale určitě né všude .. Pryč by nemohli ?? než vlezou do politiky tak třeba jo :-)
.. jako ty si opravdu myslis, ze charakterni a kladny clovek ma vubec nejakou sanci se dostat do politiky, udrzet se tam a jeste navic pachat dobro??
*jokingly* *jokingly* *jokingly* *jokingly* *jokingly* :'(
Lidé s charakterem do politiky nechodí *jokingly* . Možná když začnou jako starostové,tak jsou ještě nezkažení. S posupným postupem hyerarchií se jejich charakter začne brutálně kur.it 009 .

K2
vycházející hvězda
Příspěvky: 992
Registrován: úte 12.08.2008, 16:09
Věk: 50

Re: Tak aby jste věděli. Velmi zajímavé schrnutí.

Příspěvek od K2 »

Scout76 - je to jeste horší, začínají jako podrztasky poslance, pak zvedaji ruku v nejake statni/mestske firme a pak jsou z nich starostove, to uz jsou ale zkazeni....

Martin Košnar
vycházející hvězda
Příspěvky: 918
Registrován: pát 02.09.2011, 13:35
Auto: w210
Bydliště: Děčín - Ústí nad Labem

Re: Tak ABYSTE věděli. Velmi zajímavé SHRNUTÍ.

Příspěvek od Martin Košnar »

Čenda píše: úte 07.04.2020, 13:11 Já osobně bych dal hlasovat, aby byla politika z tohoto fóra vyloučena. :oops:
Na modelářském fóru to tak funguje a admini politiku nemilosrdně mažou. Vcelku to vítám. Probírají se modely.

Martin Košnar
vycházející hvězda
Příspěvky: 918
Registrován: pát 02.09.2011, 13:35
Auto: w210
Bydliště: Děčín - Ústí nad Labem

Re: Tak aby jste věděli. Velmi zajímavé schrnutí.

Příspěvek od Martin Košnar »

„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“
Platón o řecké demokracii zhruba před 2400 lety.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak aby jste věděli. Velmi zajímavé schrnutí.

Příspěvek od scout76 »

K2 píše: úte 07.04.2020, 13:35 Scout76 - je to jeste horší, začínají jako podrztasky poslance, pak zvedaji ruku v nejake statni/mestske firme a pak jsou z nich starostove, to uz jsou ale zkazeni....
Máš pravdu. Taky jednoho co takto startoval znám. Dokonce o něm byl nějaký časosběrný dokument *jokingly* . Ale většina startuje pomalu. S nadějemi něco změnit,ale systém je semele 009 .

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Tak aby jste věděli. Velmi zajímavé schrnutí.

Příspěvek od popelnice »

Tomu se rika profesní deformace,neznam řezníka co by si nezobl kolečko salámu ze štangle :hrabak:

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Tak aby jste věděli. Velmi zajímavé schrnutí.

Příspěvek od robik4 »

kejb píše: úte 07.04.2020, 11:56 Pozor na co? *jokingly*
Takhle to na světě funguje...
Strana nebyla postavena mimo zákon a už je dávno co tady byla, zapomnělo se...
Divím se, že vás dráždí stb ale to, že se náckům postaví pomník je v cajku... 007

Super, tak napiš kdo je alternativa!
Jasně,že je pomník v cajku.Tehdejší neplatný rusáci,jsou každýmu u prdele,ale je dobře,že to dráždí ty současný. :hrabak:

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Tak aby jste věděli. Velmi zajímavé schrnutí.

Příspěvek od kejb »

Kterej pomník myslíš? :)

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Tak aby jste věděli. Velmi zajímavé schrnutí.

Příspěvek od kejb »

Je třeba vnímat systém jako celek. Potom nepřekvapí, kterými lidmi jsou ta místa obsazena.
Začíná to už na základní škole, pokračuje na střední, vysoké a končí někde v korporátním prostředí. Všude tam jsou upřednostňovani jedinci s vlastnostmi, kteří pak vytvářejí prostředí na které si stěžujete. Jedinci, odtržení od reality okolního světa.

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Tak aby jste věděli. Velmi zajímavé schrnutí.

Příspěvek od robik4 »

"Korporátním prostředím" svět vskutku nekončí,ani to není středobod vesmíru,ač to může někomu znít neuvěřitelně. o:-)
Pomník je jasnej.V cajku je jak novej,tak odstranění starýho.Cokoliv,co nasere rusáka,je vynikající. :-)

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Tak aby jste věděli. Velmi zajímavé schrnutí.

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Inu já to vidím z výšky svých let trochu jinak.Něco jsem zažil a mám osobní zkušenosti.Po revoluci jsem měl vstoupit do politiky za ODS,ale když jsem do toho začal maličko vidět,řekl jsem ne.Musel bych to či ono,ne nikdy,politika je svině omezující,kompromitující,ztráta soukromí atd.Chodil jsem k volbám řádně,chtěl jsem jako občan něco změnit,pečlivě vybíral,komu dát hlas.Můj hlas zapadl,ti správní se do politiky nedostali.V dnešním pol. spektru není koho volit.Lid prostý jásá,opěvuje Babiše,jak zdvihá důchody,jak se stará,jak zatočí s virem a dál jen samá pozitiva a jasné zítřky.Vzhledem k faktu,že voliči myslím tím většinu jsou rozumu mdlého,baští to,co servírují média, vlastního názoru nemaje.Volby to několikrát ukázaly a proti větru nelze močit.Vox populi vox dei.Nebo jinak,píseň z let 50 tých " teď už máme co jsme chtěli..." Já jen nedovedu pochopit,jak někdo a že jich jsou statisíce může věřit někomu,kdo podvádí,krade,lže.Národ český lze vzdělávat,leč je nepoučitelný.Tahle doba prostě není pro mě,jen v ní musím žít a tak jsem se zařídil dle svého.Heslo nutné znát minulost aby se žilo přítomností a plánovala budoucnost již neplatí,neplatí vlastně žádné hodnoty,ve kterých jsem byl vychován.Já dožiji,ale co další generace?

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Tak aby jste věděli. Velmi zajímavé schrnutí.

Příspěvek od kejb »

robik4 píše: úte 07.04.2020, 18:58 "Korporátním prostředím" svět vskutku nekončí,ani to není středobod vesmíru,ač to může někomu znít neuvěřitelně. o:-)
Pomník je jasnej.V cajku je jak novej,tak odstranění starýho.Cokoliv,co nasere rusáka,je vynikající. :-)
ALE ti kteří rozhodují nenosí montérky a nepoužívají solvinu... :)
Pomník jsem nemysel úplně jinej, víc na severu 010

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Tak aby jste věděli. Velmi zajímavé schrnutí.

Příspěvek od kejb »

LL: společnost generuje svoje představené podle toho, jaká ve skutečnosti je. Hovadům, hovada vládnou...
Další generaci to nepřijde, protože nebude znát nic jinýho. To, co tobě přijde jako nepřijatelný, mladým nevadí. Nechci říct, že je to správný, jen popisuju stav. Západ ovladne islám, který má odlišnou dynamiku a převálcuje nás. Otázkou je, jak to bude vypadat přímo v čr u nás ale pokud budou u moci přizdisráči typu Rakušan,Fiala,Bartoš,Bureš,Pekarová...tak je to jasné...Má to vždy stejný scénář, nejdřív " žádní tu nejsou" potom " nedá se s tím nic dělat, zvykněme si"...
Odpovědět