KORONA VIRUS ?

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Autor tématu
rudy320e&a140
hvězda
Příspěvky: 1742
Registrován: úte 29.07.2008, 16:40
Auto: Mercedes Benz W124, WVPOLO,Tozota, FelíciaLX
Bydliště: Jarok
Věk: 60
Kontaktovat uživatele:

KORONA VIRUS ?

Příspěvek od rudy320e&a140 »

Tak jak to mate doma??? V CZ? Já mám sefa kterej se rozjel do Milána s "TURISTAMA" , bo zaplatili dvounasobnou taxu!!! Ma jeste cenu lidskej život??? Nebo JAKOU cenu má lidskej život? NO COMENT!!! :-@ :-@ :-@

emc3250
hvězdička
Příspěvky: 405
Registrován: pát 01.08.2008, 7:34
Auto: W 124 300D
Bydliště: Plzeň
Věk: 48

Re: KORONA VIRUS ?

Příspěvek od emc3250 »

Co plasis? Vezes se na vlne paniky a hysterie?

Autor tématu
rudy320e&a140
hvězda
Příspěvky: 1742
Registrován: úte 29.07.2008, 16:40
Auto: Mercedes Benz W124, WVPOLO,Tozota, FelíciaLX
Bydliště: Jarok
Věk: 60
Kontaktovat uživatele:

Re: KORONA VIRUS ?

Příspěvek od rudy320e&a140 »

emc3250 píše: ned 08.03.2020, 20:46 Co plasis? Vezes se na vlne paniky a hysterie?
Neee, ja jenom počítám numbers Of death in Slovakia *tired*

Autor tématu
rudy320e&a140
hvězda
Příspěvky: 1742
Registrován: úte 29.07.2008, 16:40
Auto: Mercedes Benz W124, WVPOLO,Tozota, FelíciaLX
Bydliště: Jarok
Věk: 60
Kontaktovat uživatele:

Re: KORONA VIRUS ?

Příspěvek od rudy320e&a140 »

O Cine nemluvě :-))))

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: KORONA VIRUS ?

Příspěvek od robik4 »

Lidí je zbytečně moc.:-)

JiriVocka
hvězdička
Příspěvky: 110
Registrován: stř 17.02.2016, 20:31
Auto: W124,W210,Mamut
Bydliště: Praha 6
Věk: 101

Re: KORONA VIRUS ?

Příspěvek od JiriVocka »

robik4 píše: ned 08.03.2020, 21:36 Lidí je zbytečně moc.:-)
Přesně *jokingly* krásně tento problém pojmenoval profesor Pirk *thumbs up* ,jen se obávám,že to položil příliž polopaticky a někteří ho za to ted budou odsuzovat a možná mu připraví i hranici k upálení,podobně jako když po pravdě zhodnotil psychologii nemocných dětí-viz problém podobně postižené ekofanatické osoby zvané ,,greta,, :-! ten odborník primář české klinyky a nakonec se vtom postižení rodiče poznali a vynutili si jeho abdikaci.... o:-)

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: KORONA VIRUS ?

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Jde o virus chřipky,jen je agresivnější.Víte kolik lidí na této planetě zemře ročně na banální virus chřipky ? To se neuvádí,nyní je hysterie korona virus.Ano,dá se na to umřít.Jako na běžnou chřipku,jako na zápal plic atd.Ano,je to svět. problém pandemie,ale to už to bylo s tyfem,morem,černým kašlem atd.Histerii vyvolávají hlavně lidé rozumu mdlého,tedy blbci,co berou útokem supermakety,užívají jako roušky podprsenky a tak dále,píší na internet bláboly. Ano, je tu též něco jako virus,jmenuje se Greta.Svět jí věnuje zbytečnou pozornost,no pisálkové a lovci senzací se chytí každého ho.. tedy exkrementu.15ti leté děvče s psychickými problémy osobnosti (řekli její rodiče,škola,spolužáci) se tímto léčí.Co může 15ti letý človíček vědět o této planetě? Jak může mít patent na vyléčení nemocné planety,když s tím léta zápasí odbornící ? Pan prof. má pravdu,jen ji nastínil jasně a věcně,což někoho, tedy hlupáka pobouří.Blbec holt bude věřit internetu nebo televizi,ne odborníkovi,který vrátil zdraví tisícům lidí,je lékař,má zdravý a odborný pohled,je realista a hlavně už něco zažil,na rozdíl od jiných.A jen tak mimochodem je autorem operací srdce,což přivedl k dokonalosti s minimální úmrtností a jeho znalostem vděčím za život,neb má srd. pumpa operována jeho metodou (3x by pass) funguje.Také má prvenství v jedné operaci přehodit srdce,plíce a játra.Takže já jezdím na tuning " powered by Pirk " A řekl bych,že to jezdí moc dobře,podezřívám pana prof. že nejen poladil ale i přidal turbo.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: KORONA VIRUS ?

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Čendo nevěř vládě,ta ví prd peleš úřednická.Věř doktorům.Ano smrtnost je vyšší,ale zas jak u které věk. skupiny.Nakazit se mohou všichni,ne všichni musí umřít.

Autor tématu
rudy320e&a140
hvězda
Příspěvky: 1742
Registrován: úte 29.07.2008, 16:40
Auto: Mercedes Benz W124, WVPOLO,Tozota, FelíciaLX
Bydliště: Jarok
Věk: 60
Kontaktovat uživatele:

Re: KORONA VIRUS ?

Příspěvek od rudy320e&a140 »

Čenda píše: pon 09.03.2020, 0:11 Jak to vidím já - srovnávat kurvavirus s chřipkou je fajn, ale fakt jen pro porovnání. Hysterie s nákupy je špatně, protože lidi by prostě měli mít zásoby na pár měsíců už teď. ;-)
A jestli nám vláda tvrdí, že se nemáme ničeho bát, protože to je jen "horší chřipka", tak je to důvod začít panikařit. :-D

A podle zdroje https://www.health.com/condition/infect ... e-than-flu je to tak, že chytit to jde výrazně snadněji a úmrtnost oproti chřipce je 46x vyšší.
Hmm, zajimave ctení. :-$

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: KORONA VIRUS ?

Příspěvek od kejb »

...věř doktorům, no nevim jestli se to dá uplatňovat vždy (nebo často?), nicméně je asi lépe věřit doktorům než politikům :)
Otázkou taky je, jak moc to prolíná ;)

126560
hvězda
Příspěvky: 1523
Registrován: pon 04.08.2008, 8:19
Auto: MB-Mamut 420,124-E 220, 140 CL 420+tisíc jiných
Bydliště: Ano
Věk: 66

Re: KORONA VIRUS ?

Příspěvek od 126560 »

Ladislav.Lapáček píše: ned 08.03.2020, 22:37 Jde o virus chřipky,jen je agresivnější.Víte kolik lidí na této planetě zemře ročně na banální virus chřipky ? To se neuvádí,nyní je hysterie korona virus.Ano,dá se na to umřít.Jako na běžnou chřipku,jako na zápal plic atd.Ano,je to svět. problém pandemie,ale to už to bylo s tyfem,morem,černým kašlem atd.Histerii vyvolávají hlavně lidé rozumu mdlého,tedy blbci,co berou útokem supermakety,užívají jako roušky podprsenky a tak dále,píší na internet bláboly. Ano, je tu též něco jako virus,jmenuje se Greta.Svět jí věnuje zbytečnou pozornost,no pisálkové a lovci senzací se chytí každého ho.. tedy exkrementu.15ti leté děvče s psychickými problémy osobnosti (řekli její rodiče,škola,spolužáci) se tímto léčí.Co může 15ti letý človíček vědět o této planetě? Jak může mít patent na vyléčení nemocné planety,když s tím léta zápasí odbornící ? Pan prof. má pravdu,jen ji nastínil jasně a věcně,což někoho, tedy hlupáka pobouří.Blbec holt bude věřit internetu nebo televizi,ne odborníkovi,který vrátil zdraví tisícům lidí,je lékař,má zdravý a odborný pohled,je realista a hlavně už něco zažil,na rozdíl od jiných.A jen tak mimochodem je autorem operací srdce,což přivedl k dokonalosti s minimální úmrtností a jeho znalostem vděčím za život,neb má srd. pumpa operována jeho metodou (3x by pass) funguje.Také má prvenství v jedné operaci přehodit srdce,plíce a játra.Takže já jezdím na tuning " powered by Pirk " A řekl bych,že to jezdí moc dobře,podezřívám pana prof. že nejen poladil ale i přidal turbo.
*thumbs up* *thumbs up* *thumbs up* *thumbs up* *thumbs up* *thumbs up* *thumbs up*

Waterfall
hvězda
Příspěvky: 1663
Registrován: pát 11.05.2012, 20:38
Auto: W124 300E-24, S204 180 Kompressor
Bydliště: Trenčín
Věk: 40

Re: KORONA VIRUS ?

Příspěvek od Waterfall »

Tak já v tomhle věřím doktorům rozhodně víc, než vládě nebo sobě. Protože o virech nevím v podstatě nic. Je to pak stejná věc, jako když internetový mudrlant přesvědčuje motoráře se 40-ti letou praxí, jak srovnat hlavu.

Martin Košnar
vycházející hvězda
Příspěvky: 918
Registrován: pát 02.09.2011, 13:35
Auto: w210
Bydliště: Děčín - Ústí nad Labem

Re: KORONA VIRUS ?

Příspěvek od Martin Košnar »

Mě se to osobně týká. Jen rychlé shrnutí. Jsem z Děčína @= Lyžovačka v Trentínu pro celou rodinu koupená ve first minute už v létě. Odjezd v neděli 15.3. Teď již potvrzená karanténa pro všechny. Já se těšil jak "malej Jarda". Prachy zpět zatím v nedohlednu.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: KORONA VIRUS ?

Příspěvek od kejb »

Jedna věc je věřit někomu proto, že je doktor a jeho názor je slyšet v mediálním prostoru, jiná věc je věřit někomu, kdo je v dané oblasti odborníkem.
Co se týká člověka s 40 letou praxí...to číslo o odbornosti nic nevypovídá. Nemusíme chodit daleko, takových případů bylo a nemusíme chodit daleko :D.
___
Já jsem byl v lednu a to bylo prima a jsem rád, že jsem si to prosadil :)

8040
vycházející hvězda
Příspěvky: 863
Registrován: pon 15.09.2008, 16:49
Auto: 126 500 SEL, 211 320 CDI,212 350 CDI
Věk: 76

Re: KORONA VIRUS ?

Příspěvek od 8040 »

Používám selský rozum. Zbytečně se nemotám mezi lidmi, politikům nevěřím, a raduju se z každýho novýho dne. Co má být přijde tak jako tak. Každýho věc, jak si život zařídí.
Odpovědět