KORONA VIRUS ?

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Balda
hvězda
Příspěvky: 1121
Registrován: sob 02.08.2008, 23:50

Re: KORONA VIRUS ?

Příspěvek od Balda »

Ladislav.Lapáček píše: ned 17.05.2020, 20:37 Babiš určitě nezasekl ekonomiku,tu zasekl virus a všude po světě.
Nemuzes vedet jestli babis zasekl ekonomiku primerene nebo neprimerene, nikdy jsem nerekl ze Babis neco zasek.

Na zacatku chaoticka rozhodnuti zpusobena bezradnosti, pak tritydenni vypadek komunikace zorientovani se v situaci a stabilizace. Babisovi covid sneslo nebe, protoze uz v unoru mel zasek v rozpoctu 50 mld bez sance ten zasek eliminovat. Ted zacne Babis opoblok za nase penize likvidovat, uz to zaclo rozdavanim penez, zruseni dane z nabyti nemovitosti, snizenim DPH ze socialnich sluzeb, nove snad srotovnym. Takze ten zasek ve vysi min. 300 mld letos a dalsi stovky mld pristi rok ho vynese na vrchol volebnich klani, ale davat to dohromady budou az vlady po nem. Dlouho po nem, protoze se ve strakovce bude ohrivat tak dlouho, dokud bude rozdavat

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: KORONA VIRUS ?

Příspěvek od robik4 »

To je dost smutná prognóza,bohužel v našem blbstánu poměrně reálná...Bylo jasný od začátku, že se bacil tomu sráčovi velice hodí do krámu,hned z několika důvodů.

Balda
hvězda
Příspěvky: 1121
Registrován: sob 02.08.2008, 23:50

Re: KORONA VIRUS ?

Příspěvek od Balda »

Totalitu si ted uz vyzkousel a spousta ovci mu hodi hlas a jeste rada zatleska jak hadr na hube zachranil a jeste zachrani tisice zivotu.

EDIT: jeste rada zatleska jak hadr na hube v lese zachranil a jeste zachrani tisice zivotu.

Balda
hvězda
Příspěvky: 1121
Registrován: sob 02.08.2008, 23:50

Re: KORONA VIRUS ?

Příspěvek od Balda »

No nic, budu asi koncit. Dneska jsem narazil na rozhovor s fanankem, https://video.aktualne.cz/dvtv/fananek- ... 47ab5f122/
Tohle se mo libilo, ten mi mluvi z duśe: Nejsem takovej pankáč, abych vyrazil bez roušky do obchodu. Tak jsem tam přestal chodit.

Je mo moc lito lidi kteri na restrikce doleji, podle mne uz na velikonoce bylo znat, ze kase neni tak horka, jak z toho polytbyra cele evropy delaji.
Je mi lito lidi, kterym se nedostala ve jmenu viru potrebna lekarska pece a je mi lito lidi, pro ktere hadr na hube bude mit dozivotni nasledky, at je to ztrata imunit, alergie, nemoci, nebo jen vyrazky a exemy.
Je mi lito pani, me najemnice, co ji zakazali delat bez jakekoliv nahrady, uz mi dluzi skoro 30 tis a nikdo se nestara jestli ty tri mesice mela co jist
A je mi i lito asi dvacetilete slecny co bydli kousek od nas v cervene fabii uz dele nez mesic a ktere covid zavrel asi vsechny dvere k pomoci. Kdyby ji chtel nekdo pomoct, kempuje kousek od rican. Vice pres SZ
Me osobne se covid nijak nedotkl, neziju o moc jinak nez predtim, akorat neutracim penize jako predtim, zrovna tak jako fananek, vsichni mi najemnici krome te jedne pani mi ukaznene plati, takze celkove jsem fakt v pohode. K tomu ted dostanu od babise duchod, presto mam na nej vztek kvuli tomu vsemu.
Nicmene nouzovy stav skoncil tak i ja s tim tady taky koncim, preju vsem mercedesarum at jim medouri delaji radost a mejte se fajn. :stern: :stern: :stern:

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 57

Re: KORONA VIRUS ?

Příspěvek od metrák66 »

Je mi líto lidí,kteří nevidí dál než za hranice Prahy a žijí v bludu,že žádná nemoc není.Ty hromady mrtvých jsou jen remástr z osvobození koncentráku asi.... :-!

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: KORONA VIRUS ?

Příspěvek od scout76 »

Balda píše: pon 18.05.2020, 6:20
Ladislav.Lapáček píše: ned 17.05.2020, 20:37 Babiš určitě nezasekl ekonomiku,tu zasekl virus a všude po světě.
Nemuzes vedet jestli babis zasekl ekonomiku primerene nebo neprimerene, nikdy jsem nerekl ze Babis neco zasek.

Na zacatku chaoticka rozhodnuti zpusobena bezradnosti, pak tritydenni vypadek komunikace zorientovani se v situaci a stabilizace. Babisovi covid sneslo nebe, protoze uz v unoru mel zasek v rozpoctu 50 mld bez sance ten zasek eliminovat. Ted zacne Babis opoblok za nase penize likvidovat, uz to zaclo rozdavanim penez, zruseni dane z nabyti nemovitosti, snizenim DPH ze socialnich sluzeb, nove snad srotovnym. Takze ten zasek ve vysi min. 300 mld letos a dalsi stovky mld pristi rok ho vynese na vrchol volebnich klani, ale davat to dohromady budou az vlady po nem. Dlouho po nem, protoze se ve strakovce bude ohrivat tak dlouho, dokud bude rozdavat
Chaotická rozhodnutí byla i v ostatních státech. Ti kteří neudělali rázná opatření to odsrali víc než my. Spoustu věcí,co tahle vláda udělala nebyly možná potřeba,ale všechno špatně určitě nebylo. Ty peníze co se rozdávají se v určité formě vrátí státu zpět. Mnohem větší průser vidím v tom,že banky nechtějí půjčovat peníze firmám,které nejsou z rizikového odvětví. Prostě se sekly a nepůjčují nebo za debilních podmínek. Pokud nepustí půjčky,tak půjde ekonomika úplně do kopru. Daň z nabytí nemovitosti chtěli rušit už vícekrát a já tento krok vítám. Proč bych měl platit za koupi bytu nebo domu státu? Svoje peníze už daním jednou daním,tak proč bych je měl danit podruhé? Snížení DPH je taky dobrým krokem. Šrotovné žádné nebude. To je jen přání prodejců aut. Nebylo ani při poslední krizi. Tahle země má sice dluhy,ale ne tak velké jak okolní státy a věřím,že pokud pošlapou ekonomiky zemí,kteří od nás vyvážejí,tak se to velice rychle srovná.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: KORONA VIRUS ?

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Re Scout Náš barák v Ústí,koupil děda.Zdědil táta a platil,pak já a zase platil.A nebyly to v té době malé peníze.Syn koupil byt a také platil za byt rozumím ale daň z koupě či převodu?.Jako doktor nemám DPH ale vše co kupuji je s DPH je,to samé zubní lab.Nechápu to a vlastně nechápu ani DPH ač mi to tu bylo vysvětleno.Abych měl 100 musím vydělat 200 tedy fakturovat.To znáš jistě sám dobře,každý leden kontrola všeho možného,což obnáší s komorou a pojistkami cca 80 000,jsem malý podnikatel.Musíte mít EET ( k čemu? co mám v kase jde obratem do laboratoře každý týden pak doplatím zbytek) na vše mám účtenky,faktury.Takže další počítač na EET a nějakou tu mašinku za měs. paušál od banky.Vše co mi pac. zaplatí má 3 účtenky 1 pro pac,druhá do karty pac,třetí pro berňák,jasné,přehledné,dohledatelné.Faktury platím do 2 dnů max.většinou ten den,co ji dostanu.

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6238
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: KORONA VIRUS ?

Příspěvek od Merc124 »

Scout citace : "Tahle země má sice dluhy,ale ne tak velké jak okolní státy a věřím,že pokud pošlapou ekonomiky zemí,kteří od nás vyvážejí,tak se to velice rychle srovná."
to Scout : kde bereš jistotu, že ekonomiky těch jiných zemí pošlapou ? nevěřím, že se to rychle srovná, já myslím, že po delší dobu budeme pěkně v prdeli, každej bude opatrný na korunu a nepustí ani chlup, pokud nebude muset. A to se ku..a projeví zase jinde. Ale jak se říká, věř a víra tvá tě uzdraví *jokingly*

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: KORONA VIRUS ?

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Také si nemyslím,že to bude rychle,ostatně co je rychle? Rok,2,5? Budem si lízat rány dlouho,někdo se nevylíže.Pokud někdo jel na plný plyn bez rezervy tak je dnes no víte kde.A spoléhat na stát,to může jen bláhový snílek.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: KORONA VIRUS ?

Příspěvek od Přemek Doležal »

A spoléhat na stát,to může jen bláhový snílek

... no vidíš, a takovej šmejd Tvrdík, co už rozkrad kde co, chce po státu dotaci na Smart Wings.
Řekni si taky, nebuď blbej ! ]:->
Já nemohu, jsem důchodce, a navíc jsem v karankreténě pracoval o hodně víc, než obvykle, ....jako už dlouho ne.
Já mám vystaráno.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: KORONA VIRUS ?

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Eště 2 roky mi platí superlicence,pak se uvidí.Poslední léta si vydělávám na důchod,protože ten státem přiznaný škoda mluvit.Takže musím.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: KORONA VIRUS ?

Příspěvek od scout76 »

Merc124 píše: úte 19.05.2020, 21:18 Scout citace : "Tahle země má sice dluhy,ale ne tak velké jak okolní státy a věřím,že pokud pošlapou ekonomiky zemí,kteří od nás vyvážejí,tak se to velice rychle srovná."
to Scout : kde bereš jistotu, že ekonomiky těch jiných zemí pošlapou ? nevěřím, že se to rychle srovná, já myslím, že po delší dobu budeme pěkně v prdeli, každej bude opatrný na korunu a nepustí ani chlup, pokud nebude muset. A to se ku..a projeví zase jinde. Ale jak se říká, věř a víra tvá tě uzdraví *jokingly*
Jistotu beru,protože za svůj život se po každém zemětřesení všechno dřív nebo později rozběhlo. Ekonomika je už dlouho v prdeli celosvětově díky obchodním válkám. Náš kolebenský národ je závislý na automotive a ten západ nenechá padnout,protože žádný jiný konkurenceschopný průmysl už v Evropě není. Tento týden jsme vypravili první kamion do Anglie a máme požadavky na další nakládky. Pomalu se to začíná rozbíhat. Až mna to automotive. Poptávka po hliníku je téměř nulová. Ceny tragické,ale železo hutě kupodivu poptávají. Co je na prd je to,že banky stoply nebo výrazně omezily financovaní strojů a nemovitostí. Naštěstí ne všechny se z toho posraly. A bez bank se to jen tak nerozjede.

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: KORONA VIRUS ?

Příspěvek od robik4 »

Zabte to už někdo,než to naklade vajíčka...Takovýho kokota,aby pohledal. :smich:

https://www.forum24.cz/mesias-z-capaku- ... MmqopWrIlc

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: KORONA VIRUS ?

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

To nebude snadné pracuje pro něj pár profíků a jsou údajně nejlepší.

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: KORONA VIRUS ?

Příspěvek od robik4 »

Žádnej strom neroste do nebe. :)
Odpovědět