Mercedes taky podváděl?

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Mercedes taky podváděl?

Příspěvek od kejb »

Jsem myslel, že na takový věci nevěříš :)

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6238
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Mercedes taky podváděl?

Příspěvek od Merc124 »

kejb píše: čtv 05.03.2020, 20:15 Jsem myslel, že na takový věci nevěříš :)
Nevěřím, ale lidi jsou jak pitomý, se podívej jak vykupujou regály kvůli pitomý chřipce ]:-> Jo, a ještě voda, o tu se možná bude i válčit *jokingly*

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercedes taky podváděl?

Příspěvek od scout76 »

Já bych se nedivil,kdyby se každoročně nějakej kykyris každoročně nevypouštěl uměle,když se neválčí. Lidí je jak sraček.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Mercedes taky podváděl?

Příspěvek od kejb »

v minulosti se něco takovýho prej dělo ale ne kvůli redukci ale z "výzkumných důvodů" a sledovalo se , jak se to šířilo...

09medved
kometa
Příspěvky: 1803
Registrován: stř 13.04.2011, 19:33
Auto: málo místa na vše,tak W212/200CDI
Bydliště: v Praze u mě

Re: Mercedes taky podváděl?

Příspěvek od 09medved »

tak tohle se šíří docela rychle....bohužel

Autor tématu
scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercedes taky podváděl?

Příspěvek od scout76 »

Nejvíc se šíří panika a lidem .ebe.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Mercedes taky podváděl?

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Dostal jsem mail od kamaráda.Je to údajně z ruských zdrojů,vir je výrobkem čínských voj.laboratoří a nějak jim prý utekl ven.Neumím to sem překopírovat.Jako lékař virus je živý tvor,má schopnosti se rychle množit,může rychle mutovat,což ale neznamená,že na každou mutaci musí být nový lék.Izrael vypustil zprávu před cca 4 týdny,že vakcína bude do měsíce,pak ticho po pěšině.S Ebolou to bylo podobné,jen se tak masivně nešířila.Blbec kolega z Prahy,nyní se musí díky jeho blbosti a nezodpovědnosti najít všichni pacienti,co u něj byli,vyšetřit atd.Nebo zasáhla matka příroda,je nás na planetě moc a musí dojít k redukci počtu.To už tu bylo,mor tyfus atd.Jeden z Říma kněz se nechal slyšet,že to je trest,prý lžeme,smilníme,přežíráme se,krademe a vůbec móc hřešíme.Což potvrdil Babiš " všici kradnů a podvázajů " Jinak žádná rouška neochrání,neb netěsní dokonale,jedině respirátor.Řada kolegů zavírá ordinace,mají důvod virus a od května EET.
A co s tím podváděním u Mercedesů ? A kdy nám majitelům aut s velkým obsahem zakážou je provozovat,nebo napaří daň ? Jo jel jsem v Audi elektrickém,pokud jedu jak jsem zvyklý,tak ujedu max. 280 km.Možná 300 km ale to se budu loudat a nudit,testy výdrže bat. neskutečně lžou.
P.S. Podlehl jsem davovému šílenství a zakoupil 10 kusů olejovek pro 4nohého mazlíka.
P.P,S. Jinak jsem v klidu páč mám v mrazáku půl krávy a něco divočiny,brambor dosti a mrkve a jiné zeleniny též.Vodu mám vlastní a plný sklep vína.
P.P.P.S.Tak mi chybí jen ty respirátory,co má lékařům distribuovat MZ,nic jsme nedostali.
Katastrofický scénář,natankuji plnou,do přívěsu narvu kanystry,natankuji.Zamykám barák a ordinaci,odjíždím na Šumavu.Ještě nakoupím dostatek střeliva,až to dojde,vytáhnu kuši.Nejde el.proud,mám centrálu tak benzín jen pro ni aby tekla voda.Svítím petrolejem,pak svíčky,pak louče.Živím rodinu lovem,mám psy a koně.Vytáhnu pluh a na jaře orám s koněm,seju a sázím brambory,má paní zeleninu.Díky předkům mám kompletní rolnické vybavení,vše mechanický pohon koňská síla,tak poořu,povláčím,posekám,pohrabu,máme máselnici na ruční pohom,kolovrátek (zaseju len),psi maj chlupy upředeme.Dřevo na topení bez mot. pily a štípačky,tak pila kaprovka,klíny,sekery.Na pařezy seru,nejsou voli tažní,co by to vyrvali.Ale je tu problém,nedovedu vyrobit zub. kartáček a zub. pasty došly. Tak vepř. sádlo,popel z kamen ( jasně že z dřeva) zbytek Soda Bicarbona trochu mát. peprné je pasta,rozpletu starý provaz,vyndám vnitřek ( jmenuje se to duše) a mám kartáček.Boty ? Nepotřebuji,vyrobím " nejšle"






-dřeváky kus kůže a dřevo" a zbytek holínky po předcích to jistí.Je tu ale problém,nevypěstuji víno,tož budu pálit,švestek dosti.Když neulovím,porazím krávu nebo bejčka.
Směnou dostanu pár koz,ty se množí rychle a bez problému,tak kozlečí masíčko,kůže je ceněná na boty,vyměním za krocany a slepice.A je masíčko a vajíčka.A máme tu středověk,umím okovat koně a vytrhnout zub,vercajk a znalosti mám,má paní je taky " dochtor " a umí bylinky a masáže a umí telit či hřebit.Takže budem mít " hedvábné " živobytí v rámci apokalypsy.A podobně si poradí řada z nás.Jo a průser,tabák,ten na Šumavě nevypěstuji nebo možná ano díky glob.oteplování ? Ale co bude s vládou,premiérem,presidentem,úředníky ? Asi je čeká-----------------------------------

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Mercedes taky podváděl?

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Foto ňák nevyšlo

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Mercedes taky podváděl?

Příspěvek od kejb »

Pokud by se jednalo o Postapo společnost, tak tam sám člověk nebo malá skupina nepřežije. Takže jako dobrý ale v praxi by to nefungovalo.
Pravděpodobnější bych spíš viděl blackout, kterej při stavu dnešního počasí přijít může a třeba tejden nepůjde v nějaký oblasti proud. Jako třeba ve Slovinsku v roce 2014, tam se v některých oblastech podařilo obnovit dodávky el. energie až za rok. Pokud někdo věří systému, tak když se dělalo v praze cvičení, kolik policajtů by přišlo v případě krize do práce, ukázalo se, že 150. No a vojáků 8tisíc?. Takže pokud by přišla třeba velká námraza, může to být celkem problém a to zjm. ve městě. Ty 3 dny prostě fungujou ať chceme nebo ne.Podívejme, jak to vypadá s nákupy a koronavirem a to se vlastně nic neděje.
Odpovědět