Unicef

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Autor tématu
adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Unicef

Příspěvek od adam w140 »

Protoze se tu probira kde co tak se pridam s jednim hovinkem...
Dcerka ve skole ma online pokladnu ze ktere se berou ruzne prispevky na kde co, krouzky a tak - to je v cajku. Bylo nam ovsem sdeleno (nikdo se neptal) ze budeme prispivat na unicef a ze si to automaticky vezmou ode vsech z pokladny. To me ale dost podrazdilo protoze bez souhlasu podporovat dovoz cizich deti za moje penize kdyz zde nase cesky deti jsou spatne zaopatreny a neustale na neco neni mi prijde trochu blby.
A ted podstata problemu: mam se ozvat a vyzlit skolu ktera samozrejme na tohle pravo nema a riskovat ze se po holce bude nekdo vozit nebo drzet hubu a krok a jit jako stado ovci na porazku?
O penize samozrejme nejde dovolit si to muzeme.

JiriVocka
hvězdička
Příspěvky: 110
Registrován: stř 17.02.2016, 20:31
Auto: W124,W210,Mamut
Bydliště: Praha 6
Věk: 101

Re: Unicef

Příspěvek od JiriVocka »

Tot otázka-přesně jak říkáš,melo by jít o čistě dobrovolný příspěvek,ale nezapomen o jako dobročinou společnost-nadnárodní mezinárodní velkotovárnu na přesun miliard až stamiliard z kapes lidí s dobrým srdcem až naivky do různých celkově ztrátových a neskutečně neekonomických projektů-od krmení nemakavých opiček v africe a jinde po celém světě,až po podporu eko hnutí celého světa.
Zde tedy již nejde o nákou dobrovolnost,je počítáno scela automaticky,že každý uvědomělý občan světa,takzvaně prospěchářského záladního se rozdělí o svůj majetek s těžce zkoušeným trpícím a nemakavým lidem takzvaného třetího světa,který ted jaksi automaticky krom tohoto považuje za své nezadatelné právo se knám do bohatší části světa přestěhovat a být vyživován a podporován,aby si užíval našich výdobitků společnosti a našich chytrých a pracovitých lidí a rukou,které po generace místo kmenových válek a nezřízeného plodění potomků,investoval své umění a vědění do budoucnosti své i potomků budoucích.
No a pokud dobrovolně nechceš v ovčím stádu nechat svou dceru dehonestovat,jako nesolidární,rasistickou výchovou ovlivněnou nechtějící se rozdělit spotřebnými celého světa o třeba jen svou svačinu,tak holt přispěješ a jako většina pracujících přispívajících na nemakavé,třeba naše kofoly,si potom doma v bezpečí za zavřenýma dveřma zanadáváš,ale půjdeš se stádem.... :-$
Prostě přispěješ,jako se za komošů automaticky podporoval bojující lid v Angole,nebo tehdy zemětřesením postižení v SSSR,či na svátek Velké říjnové revoluce nebo přátel školy,apod,nesmyslné věci,ale nepřispět znamenalo černý puntík v třídním posudku tvého dítěte i poznámka,že jde o dítě z nesolidární nesoudrušský antikomunistický rodiny a v budoucnu znamenalo znemožnění vyššího studija ,nebo na škole kde byl velký zájem,takže se můžeš scela svobodně rozhodnout,jak chceš... ]:->

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Unicef

Příspěvek od robik4 »

Já si myslím,že se do té kasičky dá s úsměvem nasrat.:-)

Autor tématu
adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: Unicef

Příspěvek od adam w140 »

Presne tohle dlouhy vysvetlovani vim jen nechci vse rozepisovat.
Do kasicky prizpivat musim protoze skolni pomucky a krouzky nelze platit hotove pouze prez e- pokladnu a tak si vezmou co chteji jen to rozepisou.

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Unicef

Příspěvek od Thomas_124 »

Já si myslím, že nemusíš. Stálo by Tě to ale čas a energii. Nikdo Tě nemůže nutit na něco přispívat. Nevím, co je to e-pokladna, ale s klidem bych jim řekl, že to platit prostě nebudu a ať si vezmou hotovost, neb mne nikdo nemůže nutit platit účet. Fajn by bylo ještě sehnat pár dalších rodičů na svou stranu.

Autor tématu
adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: Unicef

Příspěvek od adam w140 »

No musis vzhledem k babisovymu eet uz hotovost nikdo nechce a nelze prijimat. Do pokladny prevodem poslu castku na pomucky a krouzky a tam si vezmou i tohle neb si odhlasovali ze je to spravne.
Nejhorsi je ze ucitelku ma krasnou, milou a prijemnou mladou pani a hrozne nerad bych ji uz 2 tyden v zari nasral.

trojan
kometa
Příspěvky: 2145
Registrován: pon 28.02.2011, 18:33
Auto: Trambus
Bydliště: 60580495devět/Kolín

Re: Unicef

Příspěvek od trojan »

eet s tím nemá vůbec nic společnýho, na to se vůbec nevztahuje . Jsou školy, kde se to ještě dneska platí hotově. Takhle je to samozřejmě mnohem lepší a jednodušší, ale na tohle bych se pěkně vysral :-) tak tam posílej prachy přesně no :-)

smidlive
vycházející hvězda
Příspěvky: 517
Registrován: stř 20.08.2008, 17:54
Auto: W211
Bydliště: Karviná
Věk: 39

Re: Unicef

Příspěvek od smidlive »

já bych se ozval, ale ve vší slušnosti - nesouhlasím s tím a hotovo. Nebudeš sám ...

plně tě podporuji, jsem na toto už alergický! nehledě na to, že to není ani nijak výchovné, ty děti o tom v podstatě ani neví, že se páchá dobro :) všichni ze školy platí na charitu a jak si někdo na chodníku rozbije hubu, tak místo to, aby mu pomohli si ho budou natáčet :)

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Unicef

Příspěvek od kejb »

smidlive píše: pon 09.09.2019, 1:04 já bych se ozval, ale ve vší slušnosti - nesouhlasím s tím a hotovo. Nebudeš sám ...

plně tě podporuji, jsem na toto už alergický! nehledě na to, že to není ani nijak výchovné, ty děti o tom v podstatě ani neví, že se páchá dobro :) všichni ze školy platí na charitu a jak si někdo na chodníku rozbije hubu, tak místo to, aby mu pomohli si ho budou natáčet :)
Obávám se, že sám budeš...nebo max. vás bude 2,5.
Když se tohle otevře třeba na třídní schůzce, neozve se v podstatě nikdo...Samozřejmě záleží na lokalitě.

Autor tématu
adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: Unicef

Příspěvek od adam w140 »

Myslel jsem taky zkusit to ve vsi slusnosti. Ja sem ale magnet na problemy takze zvazuju jestli to resit.

AndréW115
hvězda
Příspěvky: 1383
Registrován: pát 01.08.2008, 10:15
Věk: 104

Re: Unicef

Příspěvek od AndréW115 »

Já bych se taky ozval, ve vší slušnosti.

tomaso
kometa
Příspěvky: 1963
Registrován: čtv 31.07.2008, 22:20
Auto: W124/300CE-24V, W126/500SE a 3x koncern
Bydliště: Zlín - otec měst
Věk: 39
Kontaktovat uživatele:

Re: Unicef

Příspěvek od tomaso »

Kdyby Vás zajímalo kam část těchto peněz z fondů OSN, Unicef a nevím ještě jaké další mizí, tak přidám jednu story.

Do těchto zemí se každý rok vozí x kontejnerů malotraktorů + přídavné techniky na obdělávání půdy, zakládání plantáží...atd.
Je to výborný kšeft pro výrobce těchto strojů, naplní výrobu a zbaví se ležáků ve skladech. Tyto stroje se vyloží v přístavu a zde z větší části jejich cesta končí a reznou tam roky, protože na nich dobrovolně nikdo dělat nebude *tired*

Takže za mě myšlenka dobrá, ale realizace dost pokulhává. Přitom do jejich podmínek výborné mašiny, u nás by ti za to lidi utrhali ruce kdyby se to dávalo třeba za polovinu.

09medved
kometa
Příspěvky: 1803
Registrován: stř 13.04.2011, 19:33
Auto: málo místa na vše,tak W212/200CDI
Bydliště: v Praze u mě

Re: Unicef

Příspěvek od 09medved »

Přesně jak jsi napsal - myšlenka dobrá,ale realizace žádná.Dobrovolně tam asi opravdu nikdo makat nebude a ono proč taky když jim svět pomáhá.A přinutit je nemůžeš,to by byla diskriminace a možná i trochu otrokářství .Stačí se podívat tady - černý buď nedělají nic a nebo dýlujou.V obou případech je stát podpoří a ještě by nám chtěla unie dávat čmoudy do zásoby :-!
ale k původní otázce tématu - když přispěješ jako většina(možná všichni),bude vše v pořádku a ty budeš platným členem společnosti.Pokud se vzepřeš dle svého rozumu a přesvědčení(možná jako jediný)můžou tě považovat za asociální živel nepatřící do této společnosti,může nastat problém ohledně hodnocení tvých ratolestí a nebo se nestane vůbec nic,takže je to na tobě :ramena:

AndréW115
hvězda
Příspěvky: 1383
Registrován: pát 01.08.2008, 10:15
Věk: 104

Re: Unicef

Příspěvek od AndréW115 »

Mě když se někdo pokouší uvrtat do něčeho podobnýho, tak řeknu, že už přispívám pravidelně ze svýho účtu. Což je pravda (Dobrý Anděl, Zdravotní klaun,..) A vzhledem k tomu, že to jsou mnou vydělané peníze, tak bych si i rád sám určit, komu a kolik něco poukážu. Za tohle se přeci nemůže lynčovat :)

kolouch
legenda hvězd
Příspěvky: 3464
Registrován: čtv 21.08.2008, 15:21
Auto: modrý,stříbrný,vínový,černý,bílý a 2 zelený
Bydliště: Bihanken - Eichwald

Re: Unicef

Příspěvek od kolouch »

seš si jistej ?
btw. a jak to dělají lidi,
co účet u žida nemají ?
Odpovědět