Přemek Doležal

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Zamčeno

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 58

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od metrák66 »

Celý je to vo tom,že si řek blbou cenu a pak doufal,že majitele podojí.Když už mu to stojí v garáži.Za desetník muselo být jasný oboum,že to nejde udělat.Chtěl bych vidět toho zkušenýho kolegu co dělá tyhle přestavby za kilo.V mým okolí jsem nenarazil na žádnou skládačku.A géčko bylo dobrý,když v něm byly agregáty z piána.Všechno potom je průser.

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od robik4 »

Nó nó nó nó nó...😀

Martin Košnar
vycházející hvězda
Příspěvky: 918
Registrován: pát 02.09.2011, 13:35
Auto: w210
Bydliště: Děčín - Ústí nad Labem

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od Martin Košnar »

kejb píše: čtv 01.08.2019, 23:26Bludy?
Já bych se připojil ke Kejbovi. Bludy? Ale to je na jiné téma.

Džejár
legenda hvězd
Příspěvky: 3104
Registrován: pon 26.01.2009, 21:08
Auto: Iveco daily 35S12
Bydliště: Brno

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od Džejár »

Neni ten dalsi skladac Gecek nekdo z fora ? Patrila mu i poskladana w124 kombi vice ventil, kvalitka, ktere se na dalnici s vlekem utrhlo tazny z auta.

Philip
hvězda
Příspěvky: 1412
Registrován: čtv 07.08.2008, 11:37
Auto: W115/W116/W201/W129/W463/W464

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od Philip »

Pánové,

pokud i po letech několik jedinců vyživuje forum tématem mého auta, tak na to reaguji, ,,konečně,, píšu faktické skutečnosti, které jsem si chtěl dávno osobně vyřídit s Přemkem Doležalem, ale jeho účast na srazech se poslední tři léta vyhnula té mojí, za to ostatním to nevyhnutelně podal po svém dostatečně.

S tím co tady Přemek Doležal napsal, nesouhlasím ! Příkladem snad jen fotka zapojení trubek vstřikovačů a hned jedna průkazná lež přímo z garáže Přemka Doležala. Podstatné je lidské jednání, které se tady schovává za domnělý stav auta, zprovoznění turbodieselu, osobní sympatie a podobně.
Nevěřím takto postavené verzi Přemka Doležala, že přecenil svoje možnosti, protože už jen všechny jím prezentované zkušenosti s opravami a zástavbou turbodieselů do ,,Eček,, jsou s tím v úplném rozporu. Nabídnout výměnu motoru za lákavou cenu, kterou potom navýším několikanásobně bez možnosti jakékoli dohody je obyčejný podvod ! Nikoli vůči cizímu člověku, ale známému minimálně z jednoho foceného srazu a to je pro forum podstatné. Auto jsem se rozhodl vyzvednout ve dne, ale dlouho do noci se Přemek Doležal zapíral a nechtěl auto vydat, jen noční odtah stál 7.200,-Kč. Bohužel to byla jediná možnost, jak z téhle pasti diktování ceny opravářem přes 60.000,-Kč za nepojízdné a rozebrané auto, tento podraz ukončit ! V každém případě už nemám zájem na toto téma dál tady diskutovat, život má mnoho smysluplnějších hodnot než podvody v autoservisech, nebo živit nějaké soudy z lidu, prosím respektujte to. Díky

rudy320e&a140
hvězda
Příspěvky: 1745
Registrován: úte 29.07.2008, 16:40
Auto: Mercedes Benz W124, WVPOLO,Tozota, FelíciaLX
Bydliště: Jarok
Věk: 60
Kontaktovat uživatele:

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od rudy320e&a140 »

Ufff, je to stale stejné. hmm

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od scout76 »

Jo. Pravda je jen jedna a kdo si z těch vyjádření neumí udělat obrázek,tak mi ho je upřímně líto.

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od popelnice »

Tak “to” stalo 15 nebo 60 ?

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od robik4 »

Pro lidi,kteří mají problémy s navýšením ceny,existuje tzv.zakázkový list,kdy se cena ze zákona může následně navýšit max.o 10%.😉😀

W463
hvězda
Příspěvky: 1410
Registrován: pát 05.06.2009, 17:53
Auto: to obcas tak pribejva, ze uz se to sem nevejde
Bydliště: Doma

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od W463 »

robik4 píše: pon 05.08.2019, 7:27 Pro lidi,kteří mají problémy s navýšením ceny,existuje tzv.zakázkový list,kdy se cena ze zákona může následně navýšit max.o 10%.😉😀
20% robertku *jokingly* je videt ze ani nevis o cem to vlastne vubec pises :ramena:

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od robik4 »

Óóóó to je hrůza...tak tedy 20%,pane profesore...😂

09medved
kometa
Příspěvky: 1803
Registrován: stř 13.04.2011, 19:33
Auto: málo místa na vše,tak W212/200CDI
Bydliště: v Praze u mě

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od 09medved »

Proč mají někteří potřebu sedět v porotě a soudit něco,u čeho vůbec nebyli?Já třeba podle fotek vidím,že tam odvedl kus práce včetně odlehčení karoserie o pár kg provozního bordelu.Takže asi něco umí a to že blbě odhadnul cenu,no nikdo z vás nikdy nešlápnul vedle?Jestli někomu připadá,že ho obhajuju,tak jo.Neznám ho osobně,nikdy jsem ho neviděl,ale když jsem asi před půl rokem poptával GO oblíbenýho motoru 651... on byl jedinej kdo se toho chtěl ujmout.Napsal mi,co vše by se muselo dát nový,jak dlouho by to asi trvalo a i cena odpovídala tomu,co si řekli jiní i když to dělat nechtěli.Ano možná by to byla jediná práce,kterou bych po něm chtěl a možná taky ne.Ale podle fotek co tu dal mi přijde,že tý práci asi rozumí,takže zase tak špatnej asi nebude,že?

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od kejb »

Prijde ti divny soudit neco u ceho dotycny nebyl a pritom vyse uvedenym rozborem nedelas nic jinyho :)

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od robik4 »

Mně se to jeví docela logicky...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Laďa-K
vycházející hvězda
Příspěvky: 504
Registrován: ned 21.09.2008, 12:02
Auto: Mercedes-Benz 350SLC
Bydliště: Šumperk
Věk: 50

Re: Přemek Doležal

Příspěvek od Laďa-K »

No nechtěl jsem k tomu původně psát nic, Přemka naznám a nikdy jsme se spolu ani neviděli ale když jsem viděl tu fotogalerii postupu prací na výměně motoru tak teda musím smeknout, pěkná práce, zaprvé to G je docela dobrej zabordelenej pološrot s rozpadlou elektrikou a protože jsem mechanik a vím co takové práce obnášejí tak teda jediné co opravdu neodhadl je cena prací protože když si podle provedených prací spočítám co to muselo stált času tak konečná cena byla přiměřená, no a odhadnout někdy cenu dopředu tak to bývá lepší se rozběhnout hlavou proti stromu...
Zamčeno